|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:11:46   
jakaracman
Jaz vse fleke spravim dol z SIl om iz Mulerja.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:12:31   
bumerang
Bo treba pralni stroj zamenjat se meni zdi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:13:05   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Bo treba pralni stroj zamenjat se meni zdi.


novega imamo

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:17:42   
bumerang
Nima veze al je star al nov, znamka je važna, znamka. Jaz imam enega ruskega user posted image  pa mi še en flek ni ostal na oblačilih, gre vse stran. Samo za kri uporabljam Bioshout odstranjevalec madežev.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:23:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Nima veze al je star al nov, znamka je važna, znamka. Jaz imam enega ruskega user posted image  pa mi še en flek ni ostal na oblačilih, gre vse stran. Samo za kri uporabljam Bioshout odstranjevalec madežev.


To bo!!!! Je**š ti Candyuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:26:12   
bumerang
Evo pa glih Candy je bil moj prejšnji, ki sem ga zamenjala, ker je za en dr. s tem ruskim. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:26:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Nima veze al je star al nov, znamka je važna, znamka. Jaz imam enega ruskega user posted image  pa mi še en flek ni ostal na oblačilih, gre vse stran. Samo za kri uporabljam Bioshout odstranjevalec madežev.


To bo!!!! Je**š ti Candyuser posted image



ampak.....Candy (menda) ve, kako to gre?!




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:33:20   
kaya2007
jaz imam dr beckmanna ali pa neko podobno zadevo, ki jo kupim v italiji. namažem pred pranjem, s tem da perem vse na največ 40 stopinjah. mi gre skoraj vse ven, redko kaj da ne.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:37:31   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Nima veze al je star al nov, znamka je važna, znamka. Jaz imam enega ruskega user posted image  pa mi še en flek ni ostal na oblačilih, gre vse stran. Samo za kri uporabljam Bioshout odstranjevalec madežev.


To bo!!!! Je**š ti Candyuser posted image



ampak.....Candy (menda) ve, kako to gre?!





Očitno ne. Ma to je to - bolj kompliciraš, slabše jeuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:42:25   
Anonimen
jst mam pa indesit - on dela, jst živimuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 0:31:58   
vika1
Omino bianko,tisti na "pipico",namočim,pustim ene pol urice,pol pa v stroj.Če pa res grdi madež,malo ga zdrgnem...

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 1:06:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz imam dr beckmanna ali pa neko podobno zadevo, ki jo kupim v italiji. namažem pred pranjem, s tem da perem vse na največ 40 stopinjah. mi gre skoraj vse ven, redko kaj da ne.


ja, gaalseife, z rolerjem....ta je super. sploh cela dr. beckmanova serija....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 8:06:44   
Anonimen
Menda bo res nekaj na tem, da je odvisno tudi od stroja. Mi imamo Gorenjevega in dela brez napak. Potem sem nekaj šarila okrog maminega, ki ima kao Miele, čisto novega, in prvo kot prvo je gor osalo ful flekov, pa še nekaj sem opazila - jaz vedno pozabljam papirnate robčke po žepih in jih operem. V našem stroju od robčka ostane ena mokra kepa, v Mieleju se je pa robček razcefral na prafaktorje in sem potem morala najprej na roko pobrat dol kosme, nato stepat cunje kot nora, ko so se že posušile, nazadnje pa vse skupaj še enkrat oprati. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 8:52:24   
Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

omino bianco



Ni šanse. Milo pa bom probala, pa rumeni meglio tudiuser posted image



A si imela ta zeleno flašo omina bianca? Ker meni nese prav vse ven. Vlijem na madež, s pokrovčkom podrgnem, počakam 5 minut in dam v stroj k ostalim cunjam. Res mi nese vse dol (sadje, travo, mastne fleke...), ni da ni!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 9:24:58   
KIKI****
Jaz dam vanish v gelu in malo praška na madež in oblačila namočim za vsaj 2 uri, po potrebi tudi čez noč. men gredo vsi madeži ven (tudi zelena trava in mastni madeži)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 10:17:18   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: urška

kaj pa dr. beckmanns? jaz mam tistega v spreju pa en gel ali pa roll on. spuca vse.


Prvič slišim.
Priznam, slaba gospodinja sem. Še vednouser posted image



dobiš v DMju ali muellerju. res fajn zadeva.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 11:02:20   
Pika Zoja
Edina in resnično edina zadeva, ki odstrani vse madeže, od pomaranče, marelice, krvi, borovnic in ostalega sranja (recimo, če se otroku resnično zazdi, da bi tipal gume na avtomobilu in potem ves šmir obriše v majico user posted image ) je W5 odstranjevalec madežev iz Lidla. Smešno poceni, resnično učinkovit. Vsi ostali omnio bianco in podobne dr.nekaj se lahko skrijejo pred tem sprejem. Kaj jaz vem, kaj mešajo not (mogoče turke), ampak odstrani pa res praktično vse. Jaz oblačila posprejam (kjer je madež) pustim nekaj minut, splaknem v mrzli vodi in dam v pralni stroj (perem pa z oreščki). Mogoče je tudi nekaj na tem, kakšen pralni stroj imaš, ker jeben Hoover vse dol nese. Vse user posted image .

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 11:05:12   
Pika Zoja
Od tega dr.bekama (saj ne vem, kako se napiše) user posted image , pa uporabljam te faktorje za osvežitev perila, za belino in za barvo, pa mi tudi ustrezata. Ampak je drag kot user posted image in njegov odstranjevalec madežev meni recimo ni nesel dol pomaranče in mandarin (pa imamo to najraje in tega ogromno pojemo). Torej, če nisi ravno šejk in ne misliš mesečno dodati vsaj 10€ za odstranjevanje madežev, potem kupi w5. user posted image Za 120€ na leto dobiš spodobne čevlje, ali pa diesel kavbojkeuser posted image (tako pač jaz računam, lahko si preračunaš tudi v kaj drugega user posted image ).

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 16:10:10   
takotako
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: urška

kaj pa dr. beckmanns? jaz mam tistega v spreju pa en gel ali pa roll on. spuca vse.


Prvič slišim.
Priznam, slaba gospodinja sem. Še vednouser posted image



dobiš v DMju ali muellerju. res fajn zadeva.






Najboljša! Pri naših ge velik dol. Pa spreji za kuhinjo-za hladilnik, pa za štedilnik. Jaz samo to kupujem.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 16:19:22   
Anonimen
Men se zdi, da Vanish in ene zelen ne vem kaj.
Nekateri fleki gredo ven, drugi ne.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 16:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Z venišem ... pa če prvič ne gre ven, jo pa šeenkrat za par ur namočim v veniš potem ponavadi gre ven. Je pa od mojga sestra blazno navdušena nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


rumeni meglio je multifunkcionalen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: S čim odstranjujete fleke
2.8.2009 22:31:43   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Z venišem ... pa če prvič ne gre ven, jo pa šeenkrat za par ur namočim v veniš potem ponavadi gre ven. Je pa od mojga sestra blazno navdušena nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


rumeni meglio je multifunkcionalen user posted image


a pa to je rumeni meglio - razmaščevalec, ki je v bistvu čistilo?? Al kej posebi za cunje? Sam to je potem verjetno uporabno samo za mastne madeže, ne pa tud za sadje?


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 8:15:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

... iz oblačil.

Naša dva imata popacane vse cunje. ma to jaz še nisem videla. Z Vanishem ne gre ven, z Arilelom tudi ne, z Dexalom tudi ne, z Bioshoutom tudi ne.

Enostavno več ne vem, kako naj se flekov lotim.

Edino iz belih cunj gre vse ven z varekinouser posted image user posted image user posted image user posted image

pustim nekaj časa namočeno samo z pralnim praškom, pol pa operem in dodam Arielov odstranjevalec. Zaenkrat nam je šlo še vse dol.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 8:48:25   
zmajči25
Vanish gel direkt na madež za nekaj minut in pralni prašek Ariel M-zim 5 (se je na VIP-ovih testih izkazal kot najboljši prašek). Gre velika večina madežev dol (najtežje mi gredo dol madeži od sadja). Bom pa sprobala tudi SIL iz Mullerja, ki se je najbolje odrezal na testih kot odstranjevalec madežev. Če ne gre dol potem dam še enkrat/dvakrat prat in če niti to ne pomaga, potem majica dobi našitek (ki ga nalikamo gor).

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 11:39:56   
alenkica
kako pa odstranite flekce od kake? Kakšenkrat se mali slabo  obriše, pa pridejo umazane hlačke, pa  z Vanishom ni šlo še nikoli dol.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




če se otrok ponoči po nesreči polula v posteljo 2
muška

torej vprašanje št. 2 če se otrok ponoči ponesreči polila v posteljo, kdaj potem preoblečete posteljo?

takoj (77%)

naslednji dan (21%)

ko je na vrsti preoblačenje postelj v mesecu (2%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!