|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:41:02   
Raho
... iz oblačil.

Naša dva imata popacane vse cunje. ma to jaz še nisem videla. Z Vanishem ne gre ven, z Arilelom tudi ne, z Dexalom tudi ne, z Bioshoutom tudi ne.

Enostavno več ne vem, kako naj se flekov lotim.

Edino iz belih cunj gre vse ven z varekinouser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:51:54   
TomTaylor
Ko imaš otroke šele zares vidiš, da so vsi tile praški od praškov VSI za en klinac. Isto je z Vanishem, Oxi-jem,...Varekina je glih samo za bele cote, pa še iz tistih ti vijolične farbe od Lumpijevih temper ne spravi ven...

A kaj naredim? Če se že glih ne zjokam ko zafleka tabolšo majico ali oblekico, imam doma tekstilne barvice iz Prometeja in pač preslikam tiste fleke. Čez narišem rožice pa polžke,...pa je majica vsaj za doma pa za k (najboljšemu) sosedu čist kul, če mi že glih ne rata, da izgleda kot nova. Tamala je pa tut srečna k se ji majice na novo šajnajo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:53:23   
rija
raho, pusti fleke noter...jaz sem ti tak hvaležna za kakšno poflekano cunjo....user posted image  potem vsaj ni dileme, kaj oblečt za doma user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:54:05   
hothien
Z odstranjevalcev madežev od DM. Če je cunja bela ali svetla, jo pa enostavno prekuham na šporhetu, ponavadi pomaga.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:57:38   
Anonimen
Z venišem ... pa če prvič ne gre ven, jo pa šeenkrat za par ur namočim v veniš potem ponavadi gre ven. Je pa od mojga sestra blazno navdušena nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.

(odgovor članu hothien)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 20:59:14   
Raho
Enostavno sem obupala. Povejte mi, kako je možno, da tamali spravi na temnomodro-svetlomodri črtasti majici z eno sredisnko belo črto, sladoled ravno an to belo črto? Pa to moraš biti že dobesedno UMETNIK, da ti rata.

Danes gledam malo - je čokolado, se ji malo stopi v roki in gre in si roko zbriše v majico na hrbtuuser posted image

Kaj pa mastni madeži?

Hijena - tisti odstranjevalec madežev iz DM nam ne koristi. Mi vedno imamo na cunjah samo kvalitetne flekeuser posted image

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:00:25   
tintin
omino bianco
ali pa zdrgnem flek z mrzlo vodo in trdim marsejskim milom (=milo za pranje)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:00:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


To pa potrjujem, da je od vseh ala vanish odstranjevalcev še najboljši. Pa v EuroSpinu imajo neki zlo podobnega, samo da je bela tekočina in ne vem kako se imenuje. Tist je pa še boljše od Meglia.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:02:02   
PBJ
Jaz uporabljam vanish milo  in redko kateri madež ostane, tekoče zadeve pa ne pomagajo.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:02:50   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

omino bianco



Ni šanse. Milo pa bom probala, pa rumeni meglio tudiuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:03:35   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


To pa potrjujem, da je od vseh ala vanish odstranjevalcev še najboljši. Pa v EuroSpinu imajo neki zlo podobnega, samo da je bela tekočina in ne vem kako se imenuje. Tist je pa še boljše od Meglia.



Ah, to imamo - ne grejo vsi fleki dol. Pa če je kaj barvano, ti lahko uspe tudi barvo ven spravit. Mi imamo eno jagodo, ki je iz rdeče postala rozanauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:07:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


To pa potrjujem, da je od vseh ala vanish odstranjevalcev še najboljši. Pa v EuroSpinu imajo neki zlo podobnega, samo da je bela tekočina in ne vem kako se imenuje. Tist je pa še boljše od Meglia.



Se strinjam. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:10:35   
Anonimen
jst z ničemer ne odstranjujem, sam operem cunje, če gre dol, gre, če ne gre, pa tud dobr. itak je v prvih 27ih sekundah, ko je cunja oblečena, vse takoj zaflekano, se niti ne vidi kaj je star flek in kaj novuser posted image to mi pa res dol visiuser posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:12:57   
Anonimen
Meni gre pa vse dol z Vanish oxy gelom, ali kaj je že. Pa ga niti ne uporabljam kaj dosti, mogoče 1x na mesec. Edina stvar, ki je recimo nikakor ne morem odstraniti, so flumastri ali kemični svinčniki. Vse ostalo gre ponavadi že s praškom dol. Če ne pa z Vanishem.

Je pa šit, kadar flek spregledam in ga zaperem. Potem ga lahko pa samo še izstrižem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:15:35   
Raho
Jaz za nič na svetu ne spravim ven marelic, kake prave čokolade, breskev... Pa enkrat so mi fleki od hruške šli ven, potem pa so spet izbili - po ene treh pranjih. Pa ne, da bi ostali kaki močni fleki - sam jaz vem, kje so in jih vidim še po tistem.

Pa da ne omenjam flomastrov in kemikov. Ampak v našo hišo sem uvedla samo pralne flomastre. No, seveda vedno rpideta do tistih, ki niso pralni - vsaj do enega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:16:41   
miapia
Beli Smac - pošpricaš ko slečeš in opereš, ko pač pereš. Je pa menda bio.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:26:25   
zvesta
Raho, za mastne madeže pa dela čudeže kar navaden cet za pranje posode. Pred pranjem namažem, podrgnem in v stroj...

Sadje pa spravim dol z limono ali citronko. Pred pranjem namočim, podrgnem z limono, madež običajno takoj rata svetlejši in hop v stroj.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:29:28   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Raho, za mastne madeže pa dela čudeže kar navaden cet za pranje posode. Pred pranjem namažem, podrgnem in v stroj...

Sadje pa spravim dol z limono ali citronko. Pred pranjem namočim, podrgnem z limono, madež običajno takoj rata svetlejši in hop v stroj.


Tega pa še nisem probala - zadnja možnostuser posted image . Če ne pa bosta okoli hodila popacana ali pa bosta imela na vseh oblačilih luknje

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:32:52   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Raho, za mastne madeže pa dela čudeže kar navaden cet za pranje posode. Pred pranjem namažem, podrgnem in v stroj...

Sadje pa spravim dol z limono ali citronko. Pred pranjem namočim, podrgnem z limono, madež običajno takoj rata svetlejši in hop v stroj.


Tega pa še nisem probala - zadnja možnostuser posted image . Če ne pa bosta okoli hodila popacana ali pa bosta imela na vseh oblačilih luknje



ti samo javljaj rezultate...

se pa lahko zmenima, da k meni prineseš... mogoče je pa moj stroj boljši :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.8.2009 21:40:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 21:58:08   
Anonimen
sam jst pa kr zastopim raho, pri njenmu okusu za cunje, da se sekira za fleke, če ne grejo dol user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:03:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sam jst pa kr zastopim raho, pri njenmu okusu za cunje, da se sekira za fleke, če ne grejo dol user posted image user posted image

user posted image



Nekako mi je ljubši moj okus za cunje kot tvojuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:05:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sam jst pa kr zastopim raho, pri njenmu okusu za cunje, da se sekira za fleke, če ne grejo dol user posted image user posted image

user posted image



Nekako mi je ljubši moj okus za cunje kot tvojuser posted image



ja, nekak nej bi blo tkouser posted image

sam sej ne veš kak je mojuser posted image pa sej zarad flekov tud jaz skor ne vem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:07:30   
urška
kaj pa dr. beckmanns? jaz mam tistega v spreju pa en gel ali pa roll on. spuca vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S čim odstranjujete fleke
1.8.2009 22:09:39   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: urška

kaj pa dr. beckmanns? jaz mam tistega v spreju pa en gel ali pa roll on. spuca vse.


Prvič slišim.
Priznam, slaba gospodinja sem. Še vednouser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!