|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 12:37:08   
Primoza
Podpiram vas (moralno seveda).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 14:58:02   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kot, da Prekmurje ni del Slovenije. Mogoče bi se pa morali osamosvojitiuser posted image



Prekmurje republika!user posted image


Hja, bom dala kar svoj podpis sem. user posted image user posted image

Pač daleko od oči (se pravi od LJ) daleko od srca ...


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 16:04:36   
Nika v službi
Ma, težava Mure je v nesposobnem managementu. Kvaliteto, ki jo imajo ali so jo imeli, bi morali znati tržiti, ne pa delati lohn-posle pod tujo blagovno znamko. Zato pač nekdo kupi Bossa po divji ceni, za Muro pa še nikoli ni slišal. Lastno blagovno znamko moraš zgraditi, ogromno v njo vlagati, potem ti mogoče uspe prodreti v višji cenovni razred in se iztržiti. Poglejte določene primerke high-techa iz SLO, ki so uspeli.

Če pa greš v široko potrošnjo in dumping cene, pa v SLO ne boš cenovno prišel skozi, ker je delovna sila (in država) predraga. Žal.

Hudo pa je seveda za vse posameznike in družine, ki so izgubili službo in dohodke, ki v principu niso nič krivi za nastalo polomijo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 19:31:31   
Taddy78
meni ni jasno kam so šli vsi milijoni od leta 2003, ki so jih prejeli od države...
Vsako leto so bili v minusu, vsako leto dobili podporo...nekdo si je moral fajn napolnit žepe. Naša računovodkinja je pred 1 mesecem dala za fantovsko obleko 350 evrov, tako da tega res ne razumem.

Seveda mi je pa hudo za vse delavke. Tudi moja mama je ostala brez dela ko je šel TAM v stečaj, ampak Tamu ni država nič pomagala.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 19:34:12   
Anonimen
Seveda mi je pa hudo za vse delavke. Tudi moja mama je ostala brez dela ko je šel TAM v stečaj, ampak Tamu ni država nič pomagala.


Saj je bolje, da verjames, da je temu tako.
Kam gre denar? Tudi bolje za zdravje, da se ne ve.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 20:06:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Seveda mi je pa hudo za vse delavke. Tudi moja mama je ostala brez dela ko je šel TAM v stečaj, ampak Tamu ni država nič pomagala.


Saj je bolje, da verjames, da je temu tako.
Kam gre denar? Tudi bolje za zdravje, da se ne ve.


Mariborčani, stari Tamovci, dobro vedo kam je šel denar in kdo ga je odnesel, ampak pri nas je žal vse nedokazljivo. Bi napisala priimke in podjetja, ki so nastala na Tam-ov račun, pa raje ne bom, ker zato pa lahko mene tožijouser posted image .
Žal niso dovolili razvoja, zato so pokradli denar, ki je bil temu namenjen. današnji profesor  strojne fakultete je razvil nek del za avtobus, ki ga tam ni hotel odkupit oz. bi ga najbrž dobil zastonj, ker je nekdo še vedno hotel služit na zastarelem delu. Tako je prodal ta del (sej ne vem al je šlo za volan al menjalnik al sedež) znanemu evropskemu proizvajalcu avtobusov, ki se ga zdaj tud ne spomnim.....mater, se vidi, da sem s pupo zaspala in nikak, da se zbudimuser posted image .

takšne zadve so pokopale TAM in ne država...enostavno niso dovolili razvoja.

Tako se bo žal zgodilo tudi z mUro.



< Sporočilo je popravil mika -- 9.7.2009 20:09:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 20:12:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Tako se bo žal zgodilo tudi z mUro.


Tudi z nami se bo to zgodilo. Mura smo mi.
Vsaka kultura je padla na svojem visku in pokopal jo je pohlep in nebrzdana sla po moči, oblasti in razuzdanosti. In se mi zdi, da nismo dalec od tega.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 20:55:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Tako se bo žal zgodilo tudi z mUro.


Tudi z nami se bo to zgodilo. Mura smo mi.
Vsaka kultura je padla na svojem visku in pokopal jo je pohlep in nebrzdana sla po moči, oblasti in razuzdanosti. In se mi zdi, da nismo dalec od tega.


Jaz pa mislim, da ne. zgodilo se bo le tistim, ki ne bodo vajeni visokih dobičkov oz. ne bodo imeli od kod več krast. Murina delavka bo dobila malo manj socialne, kot je bila njena plača, ona praktično ne bo na slabšem.
delaven človek, se vedno znajde, je pa hudo, ker ob tem trpijo živci, dokler ne pride spet do vzpona oz uvidi, da bo preživel.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
9.7.2009 21:30:14   
Anonimen
Imas prav, mika. Ti si eno tako fajno bitje.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 8:39:08   
Anonimen
Prekmurje republika!user posted image



Tudi to je problem naše drage domovine. Vsaka pasja uta bi bila rada samostojna občina. Potem pa pridejo poplave, suša, nezaposlenost, potem bi pa radi pomoč od zunaj, ker imajo sami seveda proračun velik za tri kepice sladoleda.

To ne leti zdaj konkretno na problem Mure, ampak širše.

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 9:43:12   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prekmurje republika!user posted image



Tudi to je problem naše drage domovine. Vsaka pasja uta bi bila rada samostojna občina. Vsaka pasja uta, kot ti praviš je v skladu z današnjo veljavno zakonodajo pod določenimi pogoji, lahko občina Potem pa pridejo poplave, suša, nezaposlenost, potem bi pa radi pomoč od zunaj, ker imajo sami seveda proračun velik za tri kepice sladoleda. proračun občine je odvisen (vsaj zdi se mi, da je tako) od števiola prebivalcev te občine - se pravi manjša kot je občina manj je proračunskega denarja

To ne leti zdaj konkretno na problem Mure, ampak širše.


Sicer pa jaz nisem govorila o občinah, ampak glede nas to, kako se Slovenija mačehovsko obnaša do Prekmurja, bi se moralo Prekmurje osamosvojiti in biti samostojna država, ampak taka ideja je kot: sanja svinja kukuruz, a kukuruza nema.

Tak ali drugače smo prekmurci in Prekmurje kot pokrajina najebali.





_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 10:21:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prekmurje republika!user posted image



Tudi to je problem naše drage domovine. Vsaka pasja uta bi bila rada samostojna občina. Potem pa pridejo poplave, suša, nezaposlenost, potem bi pa radi pomoč od zunaj, ker imajo sami seveda proračun velik za tri kepice sladoleda.



Seveda, vse je ptorebno centralizirati. Nekako sem vedno imela občutek, da je nam Ljubljana bližje kot Ljubljančanom Prekmurjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 10:29:28   
Primoza
No ampak a ni to nekaj nelogičnega, da imamo oz. smo imeli prav mi največjo tovarno v EU oz. je to postala teko umika ostale proizvodnje iz Evrope drugam.

Kaj res nobeden v pokrajini ne ve več kaj delati? Tako največkrat posadijo koruzo, počakajo, da jo oklesti toča in drugo leto ponovno koruza.

Saj so izjeme, npr. zdraviliška dejavnost, manjša podjetja, pohištvena industrija, Nafta Lendava z biodizlom.

Tudi Dolenjci bi se lahko pritoževali nad mačehovskim odnosom, pa imajo farmacevtsko tovarno, avtomobilsko tovarno in še kaj. Pa bi lahko isto rekli, da med zadnjimi dobivajo avtocesto pa kako so zaradi tega ubogi.

In Revozu tudi država občasno pomaga s finančnimi injekcijami, ki pa jih dobi povrnjene v obliki prispevkov in to v kratkem času.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 11:02:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

No ampak a ni to nekaj nelogičnega, da imamo oz. smo imeli prav mi največjo tovarno v EU oz. je to postala teko umika ostale proizvodnje iz Evrope drugam.

Kaj res nobeden v pokrajini ne ve več kaj delati? Tako največkrat posadijo koruzo, počakajo, da jo oklesti toča in drugo leto ponovno koruza.

Saj so izjeme, npr. zdraviliška dejavnost, manjša podjetja, pohištvena industrija, Nafta Lendava z biodizlom.

Tudi Dolenjci bi se lahko pritoževali nad mačehovskim odnosom, pa imajo farmacevtsko tovarno, avtomobilsko tovarno in še kaj. Pa bi lahko isto rekli, da med zadnjimi dobivajo avtocesto pa kako so zaradi tega ubogi.

In Revozu tudi država občasno pomaga s finančnimi injekcijami, ki pa jih dobi povrnjene v obliki prispevkov in to v kratkem času.


Torej, dragi Primož - to, da je Mura 10 let tako životarila, so najverjetneje bili apetiti nekaterih (najverjetneje lastnikov, ki so si pač direktorje nastavljali po trenutnem navdihu), ki so si v tem času pač prisvojili dobršen del sredstev. Muro bi bili morali prestrukturirati, ko je vanjo prišel Meh, pa iz tega ni bilo nič. In ker se pač v Muri ni nič delalo na razvoju in promociji lastne blagovne znamke, ki bi bila dostopna za skoraj vsak slovenski žep, so se pač lotevali lonposlov. Najverjetneje ti je znano, da je lon posel popolnoma neprofiten.

Ne vem, kdo je pisal, da bi Mura morala ustvariti blagovno znako za malde. Saj jo je: e-mura. Ampak je žal prevladalo dejstvo, da se morajo Murina oblačila zaradi kakovosti prodajati po astronomskih cenah - zato: kako došlo, tako otišlo.

Zaman pišeš o Dolenjski, ker vsi vemo, da Revoz nenehno zaposluje, če se kaj zalomi, dobi od države finančno injekcijo in deluje naprej (ampak lastniki niso Slovenci), kar se tiče Krke - jasno je,d a fantastično prosperira, ker je pač farmacevtska industrija.  In če kaj - farmacevtska industrija n bo nikoli propadla.

Glede avtocestnega križa - če Prekmurci ne bi bili izsilili, da se avtocestni križ najprej zgradi na trasi Maribor  - Lendava, bi še danes dan za dnem gledala pod svojim oknom šleperje. Pa dobili smo fantastično avtocesto - vau - celo dva pasova imamo za vsako smeruser posted image .

Nafta in biodizel - lahko umiram od smeha??? To je projekt iz katerega še leta ne bo nič. Bi pa moral biti malo bolj na tej strani, da bi vedel, kaj jeres.

Zdraviliški turizem???? Ja - v lasti Save. Torejs e kapital spet steka v osrednjo Slovenijo.

In o kateri pohištveni industriji ti govoriš? O Muralesu? Vau - res veliko podjetje!

Bodimo odkriti - Prekmurje je podhranjena regija brez pravih spodbud in brez prave perspektive. Sedaj bo še težje. Pri nas so priložnosti omejene. Če k temu prišetejte še melanholičnega prekmurskega človeka, ki se komaj prebija iz meseca v mesec, vam bo slika jasna.

Je pa fajn biti pameten, če vse bereš samo v časopisu. Ali tako kot pravi moja prijateljica: Lahko je s polno ritjo srati.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 11:03:55   
mojamura
Sprašuješ se če res nobeden v pokrajini ne ve več nič drugega delati....Glej lahko rečem kar večina Slovencev niso še tako daleč, da bi uvideli, da je treba zaradi izgube službe nekaj na sebi tudi narest....recimo do- ali pre-kvalifikacija v kakšne deficitarne poklice (šolo financira ZRSZ). V Muri je dosti šivilj, predvsem starejše generacije, ki imajo končano OŠ ali pa še tega ne. Ne razume ena recimo 50 letna šivilja, ki je pustila 30 let svojega lajfa v Muri, da zdaj ko je stara 50 let, pa nima službe, da se mora nekaj izšolat - ali pa se znajt kako drugače (recimo v avstrijo jagode nabirat - koliko ji pač zdravje dopušča). Tak človek bo rekel: "Ja, kje si pa te že videl, da bi pri 50-ih šla v šolo??!!!??"

Zgodilo se bo to, da bodo predvsem mlade familije zapuščale Prekmurje in šle s trebuhom za kruhom. in kaj bo s prekmurjem? že dosti vasi je kjer je povprečna starost vaščanov nad 55 let...to se je pa za zamislit. Le zakaj so v Prekmurju nepremičnine tako poceni v primerjavi z LJ? počasi bo Prekmurje itaq pol angleško

in dokler bo takšno razmišljanje in smiljenje samemu sebi bo tako. pa ne me zdaj narobe razumet, ne mečem vseh v en koš.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 11:09:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
Le zakaj so v Prekmurju nepremičnine tako poceni v primerjavi z LJ? počasi bo Prekmurje itaq pol angleško

Mogoče pa to niti ni tako slaba ideja/rešitev. Investitorje v razvoj regije Prekmurje definitivno potrebuje, saj domačini nimajo dovolj denarja za to oz. jih to ne zanima, ker v tem ne vidijo perspektive. Marsikateri tujec, pa čeprav skupina tujcev kot kupcev nepremičnin, pa perspektivo vidi. Problem je edino v tem, da domačini ne bodo imeli denarja za koriščenje uslug, ki jih bi/bodo ponujali tujci, dokler bo gospodarstvo tako na "psu".

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 11:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Kaj res nobeden v pokrajini ne ve več kaj delati? Tako največkrat posadijo koruzo, počakajo, da jo oklesti toča in drugo leto ponovno koruza.



Niti gorski zrak očitno več ne učinkuje blagodejno na človeka.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 11:44:40   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Kaj res nobeden v pokrajini ne ve več kaj delati? Tako največkrat posadijo koruzo, počakajo, da jo oklesti toča in drugo leto ponovno koruza.



Niti gorski zrak očitno več ne učinkuje blagodejno na človeka.


Nisem brala cele kače. Daj povej Primoža,da odrešiš Prekmurje: kaj naj posadimo!?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:02:59   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
Le zakaj so v Prekmurju nepremičnine tako poceni v primerjavi z LJ? počasi bo Prekmurje itaq pol angleško

Mogoče pa to niti ni tako slaba ideja/rešitev. Investitorje v razvoj regije Prekmurje definitivno potrebuje, saj domačini nimajo dovolj denarja za to oz. jih to ne zanima, ker v tem ne vidijo perspektive. Marsikateri tujec, pa čeprav skupina tujcev kot kupcev nepremičnin, pa perspektivo vidi. Problem je edino v tem, da domačini ne bodo imeli denarja za koriščenje uslug, ki jih bi/bodo ponujali tujci, dokler bo gospodarstvo tako na "psu".



Ah, Kerensa, tole se samo lepo sliši in nič druga. Prej si sparševala zakaj Štajerska in Prekmurje..... zakaj je tukaj vse narobe.

Npr. bil je razpis za ustreznost gr. podjetja za izgradnjo medicinske fakultetev MB. Pogoji, ki jih postavljajo v Ljubljani so pa takšni, da jim niti eno mariborsko gradbeno podjetje ne ustreza. Noter se tišči SCT, ki seveda ustreza pogojem in spet bomo izviseli.

V Mariboru je prodaja stanovanj šla pred recesijo, kar solidno. V ljubljani, kjer smo gradili, so pa prihajali na gradbišče in bi pokupili vse kaj bi se dalo. je prišel tip, ki je naenkrat kupil 4 lokale. Zato so nepremičnine toliko dražje kot v Prekmurju.

A mi lahko razložite, kako je to možno, da je v LJ bilo toliko denarja, drugje pa ne.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:06:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Imas prav, mika. Ti si eno tako fajno bitje.


Ja, pa kaj še ne veš, da imam jaz veeeeeeeeeeeeeeeeedno pravuser posted image user posted image user posted image ..

Ti si tud fajnuser posted image user posted image , vedno ko vidim tvoj nick se spomnim na morjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:10:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Pogoji, ki jih postavljajo v Ljubljani so pa takšni, da jim niti eno mariborsko gradbeno podjetje ne ustreza.

Kaj ni vseeno, KDO gradi v Prekmurju - važno, da SE gradi in da IMA Prekmurje neko korist od tega?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:10:27   
Primoza
Norda bi bila rešitev preusmeritev na biomaso iz katere se da delati biodizel in bioplastiko. Naprimer industrijska konoplja bi bila kot nalašč za Prekmurje.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:15:42   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Kaj res nobeden v pokrajini ne ve več kaj delati? Tako največkrat posadijo koruzo, počakajo, da jo oklesti toča in drugo leto ponovno koruza.



Niti gorski zrak očitno več ne učinkuje blagodejno na človeka.


Nisem brala cele kače. Daj povej Primoža,da odrešiš Prekmurje: kaj naj posadimo!?




jaz bi dala malo obratno smer....naj nam iz LJ pošljejo parlament in vso politično srenjo, ter gospodarske družbe....prekmurci jim bomo pa v zameno dali krampe pa motike pa njive

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:16:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR
Naprimer industrijska konoplja bi bila kot nalašč za Prekmurje.

Po mojem bi bilo (oz. je že) z navadno več prometa. user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pa je z Muro najverjetneje konec
10.7.2009 12:18:25   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Pogoji, ki jih postavljajo v Ljubljani so pa takšni, da jim niti eno mariborsko gradbeno podjetje ne ustreza.

Kaj ni vseeno, KDO gradi v Prekmurju - važno, da SE gradi in da IMA Prekmurje neko korist od tega?


In kakšno korist bo imelo prekmurje od tega, če ne bodo vključene vse panoge. Bodo npr. prišli avstijci, zgradili megalomanski center, noter bo zaposlenih ne vem koliko trgovcev, s plačo 400-500€,. In kdo bo koristil usluge tega centra, če že sam nastanek ne bo vzpodbudil več panog na tem področju. Nihče. Center bo sam sebi namen

Takrat, ko se je gradil Europark, je bil dogovor (sveda ne javen), da bo Interšpar tukaj stal, pod pogojem, da ga bodo gradila Mariborska podjetja in material dobavljal iz te regije. In takrat se je gradbeništvo na našem koncu začelo postavljati spet na noge. Pa ne samo gradbeništvo, nasplošno gospodarske panoge. Kaj je pa vedno prvo na udaru? Gradbeništvo in avtomobilska industrija

< Sporočilo je popravil mika -- 10.7.2009 12:20:05 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najpogostejše podarjena darila
Porodne zgodbe

Kaj najpogosteje podarjate svojim bližnjim in najbližnjim?

Predmete za osebno nego in kozmetiko. (24%)

Reči za dom in gospodinjske zadeve. (13%)

Romantična darila. (1%)

Nenavadna in izvirna darila. (12%)

Bone za razne dogodke, doživetja. (41%)

Drugo. (KAJ?) (9%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!