|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:22:14   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

nejcko, sedaj mi pa ti povej kako boš lahko imel kaj prišparanega ko komaj lezeš iz meseca v mesec, pa ne kupuješ brezpotrebnih stvari ampak še tistega najnujnejšega ne moreš.


Ok, jaz razumem, če imaš res malo plačo, da komaj preguraš iz meseca v mesec. Razumem ful. Ampak še nisem zasledila, da bi kakšen takšen post napisala takšna oseba, ampak večinoma zgleda takole:

A so danes že nakazani otroški? Imam eno bluzo ogledano ...

Tudi tale zgoraj iz JU ni imela samo mleka in kruha notri, ampak poln voziček ..., kar bi pomenilo, če bi res imela minimalca, da bi porabila skoraj celo plačo v enem šusu ... torejuser posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:23:16   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

nejcko, sedaj mi pa ti povej kako boš lahko imel kaj prišparanega ko komaj lezeš iz meseca v mesec, pa ne kupuješ brezpotrebnih stvari ampak še tistega najnujnejšega ne moreš.


Ok, jaz razumem, če imaš res malo plačo, da komaj preguraš iz meseca v mesec. Razumem ful. Ampak še nisem zasledila, da bi kakšen takšen post napisala takšna oseba, ampak večinoma zgleda takole:

A so danes že nakazani otroški? Imam eno bluzo ogledano ...

Tudi tale zgoraj iz JU ni imela samo mleka in kruha notri, ampak poln voziček ..., kar bi pomenilo, če bi res imela minimalca, da bi porabila skoraj celo plačo v enem šusu ... torejuser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:24:28   
Anonimen
http://med.over.net/forum5/read.php?151,5507403 

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 13:24:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:27:52   
muki1
Fak....upam, da to ni pisala sodelavka. Danes sem malo pozno plače nakazovala user posted image

< Sporočilo je popravil muki1 -- 5.6.2009 13:28:09 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:29:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Fak....upam, da to ni pisala sodelavka. Danes sem malo pozno plače nakazovala user posted image



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:35:22   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Fak....upam, da to ni pisala sodelavka. Danes sem malo pozno plače nakazovala user posted image


in to zato, ker si na rr visela user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:43:57   
Jaguarka
Ma daj!!!

Pri nas jo čakamo 14 dni. Ja, prav si prebrala!!!
Pa hodiš vsaki dan gledat, če je plača nakazana ali ni.
Prejšnji mesec smo jo dobili takrat kot upokojenci penzijo.
Morali pa bi 15. v mesecu. Pa ne upa nobena niti pisnit ali
vprašat kdaj bo plača, ker šef takoj za tvojim hrbtom
govori, da ti samo denar in plača hodi po glavi user posted image

sem že to službo preklela 10000x po dolgem in počez...
kak bi jo šele ti, če bi bila na mojem mestu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:45:08   
ninocka
OMG user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:46:46   
puncica
Sama sicer nikol ne gledam če sem dobla plačo al ne in kdaj, nekako tak kot nejcko, ob priliki ko dvignem na bankomatu mal pogledam stanje, pa ko plačujem položnice prek neta, se mi pa zdi da mal pretiravate, tisti s srednješolsko izobrazbo majo sicer redno ampak glih ne neki ful plače v JU, in verjamem da lahko porabijo vse v mescu tako da ne metat vse v isti koš, vsi pa tud ne pijemo sam kavic in nabavljamo med službenim časom user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 5.6.2009 13:48:09 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:47:00   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Fak....upam, da to ni pisala sodelavka. Danes sem malo pozno plače nakazovala user posted image


user posted image


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:47:15   
Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka
Pa ne upa nobena niti pisnit ali vprašat kdaj bo plača, ker šef takoj za tvojim hrbtom govori, da ti samo denar in plača hodi po glavi user posted image

Naslovni post je sicer čisto pretiravanje, ampak v citiranem primeru bi pa jaz vprašala šefa, če on dela zastonj, če njegove položnice nimajo roka in če lahko preživi 14 dni, ne da bi se kupil vsaj svež kruh.

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:47:42   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

ja, ja, ja kaj pa tisti ki je nimajo že od januarja...user posted image


...pa tisti, ki jih sploh nimajo ...


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:51:32   
donat
Oprosti, ker delam v JU in grem med 30 minutno malico v trgovino po hrano za domov. Ker takoj po sluzbi letim po otroka in ni cajta. Zal nimam rezerve in cakam vedno samo placo in hvala bogu, da bo vsaj nakazana in ja v sluzbo hodim zato, da dobim placo in tudi delam zanjo. Ce bom zadela na lotu (ce ga bom kdaj vplacala) bom hodila v sluzbo samo se po zepnino, do takrat se moram pa znajti s placo kakor vem in znam.





TI IMAŠ 30 min. MALICEuser posted image , JAZ ŠE NIMAM 2min. za na WC o malici pa niti ne pomislim. A DA ZAMENJAMO delovna mesta npr. za 6 mesecevuser posted image , da boš vidla kako je touser posted image user posted image .
Našega delodajalca, in še dosti njih, ne zanima kam boš dala otroka,...
user posted image








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 14:19:04   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

http://med.over.net/forum5/read.php?151,5507403 


noh zdej pa še piso na NLB pošlji pa še eno na ministerstvo....user posted image  
user posted image kaj pa Murini delavci k delajo ko živina, pa res živijo iz mesca v mesec, pa še to komaj živi, ker plače sploh ni vsak mesec in morjo se znajt, pa majo tud otroke in položnice,pa jest morjo. pa zamenjaj en mesec delovno mesto z murino delavkouser posted image pa pol boš lahk srečna če plačo sploh dobiš, ne pa da se peniš, ker ni na uro nakazana... madona...to je res višek...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 14:59:22   
čipka
Boga reva... Kaj pa jaz, ko je 2 meseca nisem dobila enkrat lani? Ma ne moreš verjet, no...

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 15:00:00   
mlinčka
Imam občutek, da ste nekateri spregledal, da je želva samo skopirala post nekoga drugega oz. prilepla link in ni sama doživljala te "nepopisne agonije" user posted image .

Sem se pa tud sama zgrozila, da mora nekdo z nakupom fasnge čakat do nakazila plače user posted image . Pa očitno ma ob tem tud limit do konca ponucan, če je mogla fasngo tam pustit user posted image . Seveda sklepam, da gre za povprečno javno uslužbenko in ne Murino delavko, kot je ena že lepo napisala.
No, upam, da ne bom sama kmal na tem, k se v kratkem število družinskih članov podvoji user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 15:30:58   
Jaguarka
ja... ampak nima smisla. odgovor je vedno: "ko imam denar za plače, vam dam"   ja, itak... user posted image
če bi napisala vse kak funkcionira to pri nas, bi se verjetno samo lahko razjokala poleg.
da ne omenjam, da za lastno poroko nisem dobila izrednega dopusta, ker to pri njih ne obstaja user posted image



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 16:11:26   
EMILY 3
pa kaj je stabo res nekaj narobe.bodi srečna da vsaj dobiš plačo....kaj ti bi jo rada mela točno na sekundo ali kaj....eh me kar stroslo ko sem to prebrala....kaj pa eni ki še plač letos niti vidli niso.....ha???daj raje idi delat pa bodi tiho ti bo bolj pametno

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 16:41:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Imam občutek, da ste nekateri spregledal, da je želva samo skopirala post nekoga drugega oz. prilepla link in ni sama doživljala te "nepopisne agonije" user posted image .


nič novega na RR. vsak prebere samo tisto, kar mu paše user posted image

(odgovor članu mlinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 17:14:03   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Imam občutek, da ste nekateri spregledal, da je želva samo skopirala post nekoga drugega oz. prilepla link in ni sama doživljala te "nepopisne agonije" user posted image .


nič novega na RR. vsak prebere samo tisto, kar mu paše user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 17:26:16   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Imam občutek, da ste nekateri spregledal, da je želva samo skopirala post nekoga drugega oz. prilepla link in ni sama doživljala te "nepopisne agonije" user posted image .


nič novega na RR. vsak prebere samo tisto, kar mu paše user posted image


Na, pa je prišla EMILY in tezo gladko potrdila...user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 17:29:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Kje je tukaj varuhinja človekovih pravic, kje evropsko sodišče, kje g. Türk, kje država??? Toliko se hvalijo in imajo za povedati, ko pa ženska ne dobi plače ob enajstih, ni pa nikjer nobenega, ha?! A se tako dela s poštenimi ljudmi!!???

Vsi hočemo plače!!! In to ne ob enajstih, o ne, zdaj jih hočemo že tričetrt na enajst!!! Pridružite se mojemu protestu, delovno ljudstvo!!!!!
Se absofakinlutli strinjam. Phe, amaterji.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 17:38:38   
2ursae
ja pa dobro no, vsak ima svoje probleme, ona ima pač takšnega. Ne vem, zakaj je potrebnega toliko zgražanja user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 17:39:38   
Anonimen
Zaposlena sem v javnem sektorju in danes je placilni dan. Ob 11.00 place se ni bilo na racunu. Skoraj bi me kap, takoj na banko, tam zenska iz javne uprave z istim problemom in se nekaj takih. Torej, tisti, ki imamo banko NLB bo placa sele po 13. uri.


Nisem vedela, da ima JU tako mnozicne popoldanske smene.Da imate cas trumamo letat na banko in preverjat take zadeve.

Placilni dan je petega v mesecu (le zakaj ni prvega user posted image )?
Nakazila pa se knjizijo cedalje pocasneje, nekaj je v placilnem sistemu, nekaj pa v manjsi likvidnosti in vsak zadrzuje denar do zadnjega (in tukaj tudi pol dneva nekaj pomenI).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!