|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 20:18:23   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ja pa dobro no, vsak ima svoje probleme, ona ima pač takšnega. Ne vem, zakaj je potrebnega toliko zgražanja user posted image .

točno tako. in ne sme se zgražat, ker je zaposlena v javni upravi in konec meseca že komaj čaka na plačo? kaj pa veste, kaj se ji je zgodilo? lahko da ima velik kredit, lahko da je mož ostal nepričakovano brez službe .... tudi jaz sem del javne uprave in tudi jaz komaj čakam 5. dan v mesecu.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 20:27:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ja pa dobro no, vsak ima svoje probleme, ona ima pač takšnega. Ne vem, zakaj je potrebnega toliko zgražanja user posted image .

točno tako. in ne sme se zgražat, ker je zaposlena v javni upravi in konec meseca že komaj čaka na plačo? kaj pa veste, kaj se ji je zgodilo? lahko da ima velik kredit, lahko da je mož ostal nepričakovano brez službe .... tudi jaz sem del javne uprave in tudi jaz komaj čakam 5. dan v mesecu.


tako kot vedno, nekatere ne dojamejo bistva zgražanja in se obešajo na nepomembne malenkosti, zato je pol postov pljuvanje po JU.
a to, da ženska ne more dve uri počakat s šopingom, da gre na banko tečnarit, da pusti cel voziček sredi trgovine, da mora vse dobit takoj in zdaj, če ne bo konec sveta... to pa redke vidijo...
važno, da se zgražamo nad JU in njihovim delom

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 21:18:25   
EMILY 3
MLINČKA   jaz sem dobro prebrala,a ves ker sem sla gledat na link ki ga je ona prilepila.in nisem napala nje,namreč sem napisala to za tisto kera je to napisala.in je to tudi moje mnjenje za vse ki tako mislijo ko tota ki je napisala to kaj je želva kopirala sem na rr.ker se tu tudi najdejo ziher katere takšne ki to berejo,pa mogoče nič ne napišejo,ki bi rade mele plačo na sekundo......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 21:23:27   
Anonimen
Ob prvem postu sem najprej pomislila: kaj pa če bi se zavleklo (zarad izpada računalniškega sistema, elektrike..)- a potem do ponedeljka ne bi nič jedli user posted image

(odgovor članu EMILY 3)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 21:48:52   
nu_tella
1. Delam v JU in nimam časa it niti na kosilo kaj šele šopingirat.  V zadnjem mesecu tudi do bančne poslovalnice nisem uspela priti, pa jo imam 10 minut peš od službe.... če si v JU še ne pomeni da nič ne delaš!!!user posted image
2. ok razumem, da je gospa komaj čakala plačo, v primeru če ima nizko plačo. Na žalost pa poznam veliko takih ki imajo 1000 EUR plače in komi čakajo 5. v mesecu. Mislm enim bi lahko dal miljon pa nebi niti centa prišparali...user posted image




_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 22:00:37   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella


Mislm enim bi lahko dal miljon pa nebi niti centa prišparali...user posted image





Točno tako in to je point mojega/našega zgražanja!!!

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 22:08:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella


Mislm enim bi lahko dal miljon pa nebi niti centa prišparali...user posted image





Točno tako in to je point mojega/našega zgražanja!!!


Res jeuser posted image .Sicer pa ima javna uprava itak prevelike plače.user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 22:13:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ampak folk, zdaj me pa res nekaj zanima: a vi resno že dopoldan preverite, če je plača nakazanauser posted image a preverite pač enkrat tisti dan al kako.

Pismu, jaz sploh ne preverim ... pač, ko dobim izpisek oz. ko grem prvič ob priliki na bankomat in malo pokukam, kakšno je stanje.

O, marija di boh, pa kako ... a folk res nima ama čisto nič našparanegauser posted image user posted image user posted image

Ja,ena murina delavka pa res lahka vsak mesec da neki na stran za hude cajteuser posted image
Po moje je kr srečna,da pride iz mesca v mecec skozi.No,pa sej takih je še dost,ki si težko kaj prišparajo.Vsi pač niso taki srečkoti.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 22:41:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***



Nič nimam za povedati. Žalostna sem, ker  delam v gospodarstvu in bi tole zgoraj bil zame najmanjši problem.

Nočem niti pomisliti kaj bi bilo če bi plača zamujala 24 ur- zborovanje na ulicah?


Se popolnoma strinjam s teboj. Res lahko ostanes samo brez besed...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 22:51:54   
EMILY 3
je to pa je res.ki naj oni ki živijo komaj z meseca v mesec nekaj dajo na stran...sam lahko grejo v minuse.....toti ka pa delajo v javnih službah pa majo plače vredi.proti temi ki delajo v trgovinah,tovarnah,delavnicah itn...........pa itak če jim kaj ne paše so že na ulicah,in država jim vedno ustreže.kaj pa ostalih.....si mislijo ko jih j***...pa zato so glih takšni da jim je že ena ura problem...eh katastofa...zato pa ni niti čudno da je tak,kak je..... NIKAK...ker majo eni prevlke previlegije,eni pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 23:09:47   
PiaM
Ni pravega smajlija tu gor za nalimat.
user posted image

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 23:23:50   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ampak folk, zdaj me pa res nekaj zanima: a vi resno že dopoldan preverite, če je plača nakazanauser posted image a preverite pač enkrat tisti dan al kako.

Pismu, jaz sploh ne preverim ... pač, ko dobim izpisek oz. ko grem prvič ob priliki na bankomat in malo pokukam, kakšno je stanje.

O, marija di boh, pa kako ... a folk res nima ama čisto nič našparanegauser posted image user posted image user posted image

Ja,ena murina delavka pa res lahka vsak mesec da neki na stran za hude cajteuser posted image
Po moje je kr srečna,da pride iz mesca v mecec skozi.No,pa sej takih je še dost,ki si težko kaj prišparajo.Vsi pač niso taki srečkoti.



Žanka, daj, preberi še enkrat celo debato. Ni govora o Murini delavki, za to nam je vsem jasno, da komaj čaka plačo (če jo sploh dobi user posted image ), poleg vsega se ona ne bi bunila tukaj gor za 2 urci zamude, ampak bi verjetno napisala javno zahvalo direktorju za tako malo zamudo.

Govora je o popvprečni plači ene povprečne delavke v JU, ki očitno 5. v mesecu ob 11.00 ne more narediti fasnge med službenim časom (ker 30 min malice je premalo za fasng-šoping) ker si očitno ni sposobna prišparat 50€ od ene do druge plače, limit je pa očitno tudi že pokurila (btw pri NLB je avtomatično min. 300€ limita).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ostala brez besed:(
6.6.2009 8:21:08   
nu_tella
Ok se strinjam, da je mogoče v JU več takih ki se šlepajo...samo ne posploševat.

Jaz sem delala prej v gospodarstvu in vem kaj pomeni zagotoviti plače za 15 ljudi vsak mesec. Zdej sem pa pol leta v JU in kaj je posledica. Popolnoma enako delo. Neomejeno nadur, plače mi odgovorni ne morejo zvišati, nadur ne izplačati ker to ni po planu, zdravje se mi je pa poslabšalo... tolko o temu. Ampak mi ni panike potrpet, ker sem bila prej v gospodarstvu za isto delo skoraj na minimalcu. Ja pač neumn šef, ki nas je potem vsem zgubil, ker po drugih firmah so imeli vsi višje plače od nas...

In ja vem. Ni to tukaj debata ampak moram branit neumnosti, ki jih govorite.


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ostala brez besed:(
6.6.2009 9:55:13   
Anonimen
a to, da ženska ne more dve uri počakat s šopingom, da gre na banko tečnarit, da pusti cel voziček sredi trgovine, da mora vse dobit takoj in zdaj, če ne bo konec sveta... to pa redke vidijo...


Pa da ob enajstih ni bila edina pred okencem.

Kot tisti penzici so, ki prvega deset pred osmo cakajo pred vrati banke. Nekaj jih bo res treba poslat, samo pred druga vrata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!