|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:29:04   
Anonimen
Lepim iz drugega foruma:

Zaposlena sem v javnem sektorju in danes je placilni dan. Ob 11.00 place se ni bilo na racunu. Skoraj bi me kap, takoj na banko, tam zenska iz javne uprave z istim problemom in se nekaj takih. Torej, tisti, ki imamo banko NLB bo placa sele po 13. uri. Se dobro, da nam je kdo kaj povedal, da sem lahko pustila cel vozicek hrane v stacuni.
Baje gre zdaj placa cez upravo .... in bo vedno kasneje.
Samo tok, da bo se kdo vedel.


Nič nimam za povedati. Žalostna sem, ker  delam v gospodarstvu in bi tole zgoraj bil zame najmanjši problem.

Nočem niti pomisliti kaj bi bilo če bi plača zamujala 24 ur- zborovanje na ulicah?

< Sporočilo je popravil ***Želva*** -- 5.6.2009 12:30:10 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:37:49   
TIA22
Ko sem to prebrala sem takoj pomislila:
Kaj pa tisti, ki jim plače zamujajo en mesec ali pa več???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:39:17   
Anonimen
user posted image  celi dve uri ni dobila plače user posted image in voziček je morala pustit na blagajni user posted image katastrofa user posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:39:38   
kalbo
Tud jest sem dobil že plačo po 13. uri.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:39:41   
Korina1
Ja TIA22 jaz sem isto pomislila.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:41:05   
ZmajTolovaj
Drugič naj raje prej preveri stanje, a ne. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:42:09   
nejcko
O, mater, da pa folk živi na uro točno od plače do plačeuser posted image

Nimam besed, res.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:42:43   
Anonimen
Kje je tukaj varuhinja človekovih pravic, kje evropsko sodišče, kje g. Türk, kje država??? Toliko se hvalijo in imajo za povedati, ko pa ženska ne dobi plače ob enajstih, ni pa nikjer nobenega, ha?! A se tako dela s poštenimi ljudmi!!???

Vsi hočemo plače!!! In to ne ob enajstih, o ne, zdaj jih hočemo že tričetrt na enajst!!! Pridružite se mojemu protestu, delovno ljudstvo!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:43:20   
lemavrica
Ja groza no, le kako lahko revi bogi dajo plačio šele po 13h.user posted image  Glede na to da je v JU vsaj ve da jo bo dobila, kaj pa vsi tisti ki je dobijo po več mesecev.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:43:20   
loremi
Uuuffff sem imela opravka z javno upravo oz. zaposlenimi, no bolj s kadrovsko, mislim, čela katastrofa, če se katera stvar ni dala zarad različnih dejavnikov uredit v roku, ki ga iamjo določenega ....

mislim, "problem", ki to ni, je izpostavila kot res strašno zadevo
sej bi šla lahko prej na bankomat preverit, če je že nakazilo ali ni
sicer je pa tako, predno se izplačila poknjižijo, je lahko že po eni uri, dekleta tam tudi niso roboti.

Ah, javna uprava, predvsem ljudje, ki delajo tam, ni da bi govoril, po večini je groza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:43:21   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Kje je tukaj varuhinja človekovih pravic, kje evropsko sodišče, kje g. Türk, kje država??? Toliko se hvalijo in imajo za povedati, ko pa ženska ne dobi plače ob enajstih, ni pa nikjer nobenega, ha?! A se tako dela s poštenimi ljudmi!!???

Vsi hočemo plače!!! In to ne ob enajstih, o ne, zdaj jih hočemo že tričetrt na enajst!!! Pridružite se mojemu protestu, delovno ljudstvo!!!!!


hear hear


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:46:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Kje je tukaj varuhinja človekovih pravic, kje evropsko sodišče, kje g. Türk, kje država??? Toliko se hvalijo in imajo za povedati, ko pa ženska ne dobi plače ob enajstih, ni pa nikjer nobenega, ha?! A se tako dela s poštenimi ljudmi!!???

Vsi hočemo plače!!! In to ne ob enajstih, o ne, zdaj jih hočemo že tričetrt na enajst!!! Pridružite se mojemu protestu, delovno ljudstvo!!!!!


Za domovino... s Titom naprej... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:46:49   
čebelica01
Se pelje dveletni deček Matija na ladji. Prijazna gospa jima s sestrico ponudi bonbončke Ricola. Matija svojega poliže, se ozre za prijazno gospo in se zadere: "Ej, ti, lulika, dej se eno Likulo!"



SICER SPLOH NI ZA TO TEMO AMPAK , KO SEM TO PREBRALA SEM SE PA NASMEJALA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
 

 
 
 


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:48:23   
Šaki
ja, ja, ja kaj pa tisti ki je nimajo že od januarja...user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:48:42   
Ulrica
Jst sem pa pomislila, da je NLB v težavah in gorje onim, ki so njeni klienti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:56:15   
higuys
O, mater, da pa folk živi na uro točno od plače do plače

user posted image user posted image user posted image



sem tudi jaz v ju (ja vem za me pobit s kanelo) ampak plača je bila že zjutraj...z nlb-jem bo nekaj...

(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 12:57:32   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
O, mater, da pa folk živi na uro točno od plače do plačeuser posted image
Nimam besed, res.

Ne ko so tolk zoprne, da če piše, da mora biti plača v javni upravi 5. v mesecu, to pomeni, da gre ona lahko že dopoldan, po možnosti med malico, v nabavo za domov. Ko ne pomisli, da mora nekdo nekaj naredit, da bo plača nakazana in da transakcije potekajo ves dan, ne le zjutraj user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22
Ko sem to prebrala sem takoj pomislila:
Kaj pa tisti, ki jim plače zamujajo en mesec ali pa več???user posted image

Se popolnoma strinjam user posted image , s to razliko, da dokler so one na varnem v javni upravi, se glede tega ne rabjo sekirat.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:04:36   
urška
tle je problem v nlbju. mami dela v šolstvu, njena plača na skb je že zjutraj, sodelavka je pri nlb jo dobi pa kasneje.



(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:05:30   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
sem tudi jaz v ju (ja vem za me pobit s kanelo) ampak plača je bila že zjutraj...z nlb-jem bo nekaj...

ma je tudi odvisno, kdaj prispejo nalogi za izplačilo na javno upravo in kdaj so obdelani, sej potem naprej gre pa še kar hitro, vem pa da one ženske, s kterimi sem mela opravka ... sredi malice, na dan izplačila ... joooj ni še plače, jaz pa imam rezervirano kiklo ... npr.
sej ni povsod tako, res ne, ampak nekatere v JU so nerazumne

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:08:51   
karmen83
Boga reva, upam, da je imela na računu vsaj še za kako žemljico, da do enih ni čisto shirala od lakote...
Eni pa delajo ko živina pa plače ne dobijo po 3 mesece in še več  user posted image Za zjokat v tej naši ljubi Sloveniji...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:09:00   
nejcko
Ampak folk, zdaj me pa res nekaj zanima: a vi resno že dopoldan preverite, če je plača nakazanauser posted image a preverite pač enkrat tisti dan al kako.

Pismu, jaz sploh ne preverim ... pač, ko dobim izpisek oz. ko grem prvič ob priliki na bankomat in malo pokukam, kakšno je stanje.

O, marija di boh, pa kako ... a folk res nima ama čisto nič našparanegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:15:47   
loremi
nejcko, mal je to tud pogojeno z višino plače in pa z izdatki, ki jih imamo ljudje
pri vseh ne gre, nekateri res lezejo iz meseca v mesec in komej čakajo na novo nakazilo
jaz sicer našparam tolk, da ne rabim skrbet, če je zamik plače, tako da ne, nikol ne preverim, če je tisti dan nakazano, ampak žal pa marsikje res ne gre

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:17:12   
Korina1
nejcko, sedaj mi pa ti povej kako boš lahko imel kaj prišparanega ko komaj lezeš iz meseca v mesec, pa ne kupuješ brezpotrebnih stvari ampak še tistega najnujnejšega ne moreš.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:20:06   
water lily
Reva.....
Najboljš da jih gre tožit....
To bo pomoje božja kazen za to k mi navadni reveži dopust jemljemo da gremo lahko eno uro viset na okenca in vohat kofe k ga v sosednji pisarni pijejo mi pa v luft gledamo in čakamo da se nas kdo usmili.

Da si pa niti par evrov človek ne pusti za konc mesca mi je pa itak nedoumljivo. Pa ok, bi razumela da je to en delavec k niti 400€ ne dobi.

Imam pa en nasvet za to gospo. Na kerem forumu pa je bla da ji ga napišemuser posted image
No....naj ne menjuje službe za službo v gospodarstvu. Ker jo bodo na psihiatrijo poslali po parih mesecihuser posted image


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ostala brez besed:(
5.6.2009 13:21:43   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

nejcko, sedaj mi pa ti povej kako boš lahko imel kaj prišparanega ko komaj lezeš iz meseca v mesec, pa ne kupuješ brezpotrebnih stvari ampak še tistega najnujnejšega ne moreš.


Saj ni to pisala murina delavka......

Pa dve uri zamika. Mislm pa se resno ljudje prou norca delajo.....
Sej ji ne zamuja dva meseca plača. Dve uri!

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Alergija
Siana

Ima vaš otrok alergijo

Da (13%)

Ne (67%)

Nevem (20%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!