|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:39:14   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

user posted image

Sam tle je čuden..user posted image user posted image



Tle je res čuden user posted image

Jst sem tudi imela likarja. Pa mi i blo, da bi ga cmokala, pa je kr on pršu zraven ves solzen user posted image

Mugoši pa se jst nebi kazala, naj me raje pride pogledat ko dobro zgledam, ne pa tam vsa flekasta v faco in prepotena user posted image


Ful lepo!Pol je pa res zdravnik s srcem in dušo.

Tale Mugoša je pa specializant, a ne? Če je lep, se mu jst že ne bi kazala. Šele pol k bi se tam spodi rehabilitirala bi pa se.

Nočem se it pokazat, k je zohr čažni alarm in bom spet razočarana. A se ni nobeni med nosečnostjo po odnosu kej podobnega zgodilo?

kati a maš laptopa pr sebi? Al od kje se tam javljaš?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:39:16   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati,če ga vidiš mu sporoči da je na rr glavna tema..user posted image user posted image



Kati, nam je joške potežkal, če je kaj noter user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:40:48   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati,če ga vidiš mu sporoči da je na rr glavna tema..user posted image user posted image



Kati, nam je joške potežkal, če je kaj noter user posted image


Blagor tebi..user posted image  user posted image user posted image Men je sam trebuh pošlatal..

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 26.5.2009 10:41:22 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:42:35   
OliveOyl
Alarm se je vžgal,pa lih zdaj ko je taka fajn debata..user posted image
pridne bit

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:44:50   
zoja10
jaz pa vem kaj je s tanjo in katmat....

DOKLER NE ODPREMO 7. DELA  ne bo nič...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


torej ...katmat kr zabubi se za rač...če ne pa administratorko s stola naženi..user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 10:46:01   
maja1488
Kati bo zdej mugošo čakala. Ji likar ni dober.


KatMat, ne preveč čakat, da ne bo Kristan pršu user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:02:33   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

O Katmat končno si dočakala. Tanja, sej je še par dni do konca maja.



bravo... iskrene čestitke vsem novopečenim mamicam... Tanja_ do konca maja je pa res še nekaj dni... tko da ne se sekirat

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:07:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati,če ga vidiš mu sporoči da je na rr glavna tema..user posted image user posted image



Kati, nam je joške potežkal, če je kaj noter user posted image


he he... blagor enim.. men so jih pa samo ženske doktorce tipale user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:19:51   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

jaz pa vem kaj je s tanjo in katmat....

DOKLER NE ODPREMO 7. DELA  ne bo nič...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


torej ...katmat kr zabubi se za rač...če ne pa administratorko s stola naženi..user posted image



Ajoj!Ja, sej jst bom zgleda še kar 8. del dočakalauser posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:29:04   
petrazg
Majch, Elyy in Dito iskrene čestitke za vaše sončke user posted image user posted image user posted image

KatMat drži se...  Še m,alo pa boš cartala svojo princesko...user posted image

Tanja
... a si še doma... si se že šla pokazat? Držim pestke, da je to štart in da tudi ti kmalu dobiš svoj zakladek v roke...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:44:48   
Tanja_
Jst ne vem, a so popadki lahko tudi samo otrdevanje trebuha z bolečino?K je otrdevanje v razmakih na 5-7 minut.Joj, jst nism dost pametna za tole nosečnost, popadke, porod...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 11:57:00   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jst ne vem, a so popadki lahko tudi samo otrdevanje trebuha z bolečino?K je otrdevanje v razmakih na 5-7 minut.Joj, jst nism dost pametna za tole nosečnost, popadke, porod...


popadke boš čutila... boš točno vedla da je to to.. jz sem bla tud prestrašena da ne bom vedla kako to zgleda in da jih bom spregledala... vrjem, vse prej k to... user posted image

grem zdej perilo obest dokler Gaja še spi

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:17:40   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jst ne vem, a so popadki lahko tudi samo otrdevanje trebuha z bolečino?K je otrdevanje v razmakih na 5-7 minut.Joj, jst nism dost pametna za tole nosečnost, popadke, porod...


to je lahko začetek popadkov kot opisuješ...Bolečina z otrdevanjem redno user posted image

katmat ...ti si faca...drži se in še kaj javi...te je lepo brat tud iz P...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 26.5.2009 12:18:00 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:24:58   
FLASK_A
Ja, tisto je pa res čudna slikca. Katmat, kako boljšo zrihti. Če bo pa s ssssoooondouser posted image kaj okoli tebe šaril, pa nujno še to ovekovečiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:29:52   
PapuaNG
No, da se še jaz javim. Pri nas še vedno nič novega-tamal je na ctg spet spal, pritisk imam že kot pred nosečnostjo, enako utrip. Mi je pa pogledala, če sem kaj odprta in po pričakovanju nisem nič. Je rekla, da če bom do ponedeljka (1 teden po PDP) še v enem kosu, me v torek pošlje na umetne popadke, češ da je taka doktrina v Ljubljani. V petek imam spet ctg in baje mi bo tudi UZ delala, ampak imam občutek, da ne bo nič. No ja, mogoče me pa kaj preseneti. Čeprav nič kaj ne kaže v to smer-ni otrdevanja, praktično ni tiščanja dol, jst se šalim, da mi je isto kot da ne bi bila noseča, z izjemo trebuha user posted image

Bo treba več okoli skakat očitno, sam kaj ko je zunaj tako vroče, da ni za živet. Zvečer, ko se ohladi, pa ščije (ali pa toča pada, kot včeraj).

So se pa začeli ti klici-a je že, a bo, a kaj kaže...tečke ene user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:48:28   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

No, da se še jaz javim. Pri nas še vedno nič novega-tamal je na ctg spet spal, pritisk imam že kot pred nosečnostjo, enako utrip. Mi je pa pogledala, če sem kaj odprta in po pričakovanju nisem nič. Je rekla, da če bom do ponedeljka (1 teden po PDP) še v enem kosu, me v torek pošlje na umetne popadke, češ da je taka doktrina v Ljubljani. V petek imam spet ctg in baje mi bo tudi UZ delala, ampak imam občutek, da ne bo nič. No ja, mogoče me pa kaj preseneti. Čeprav nič kaj ne kaže v to smer-ni otrdevanja, praktično ni tiščanja dol, jst se šalim, da mi je isto kot da ne bi bila noseča, z izjemo trebuha user posted image

Bo treba več okoli skakat očitno, sam kaj ko je zunaj tako vroče, da ni za živet. Zvečer, ko se ohladi, pa ščije (ali pa toča pada, kot včeraj).

So se pa začeli ti klici-a je že, a bo, a kaj kaže...tečke ene user posted image


Kam pa hodiš h ginekologu? V Leonišče?
K men je včer rekla, da me vodi do 41. tedna potem pa naprej v porodnišnici, ampak v Postojni sigurn ni take doktrine da ti 8.dan sprožijo.

Sej bova tud midve kmalu cartale.user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:52:31   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ja, tisto je pa res čudna slikca. Katmat, kako boljšo zrihti. Če bo pa s ssssoooondouser posted image kaj okoli tebe šaril, pa nujno še to ovekovečiuser posted image user posted image user posted image

ne vem ce bom takrat na fotkic mislila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:54:22   
KatMat
vsi izvidi so prsli...vse je ok...uz tud...mamo pa ze konkretno babnco kolikor so nas strasili da je majhna saj nam je likar danes nameril ze 3400 g....jupi!!!tukaj me bodo obdrzali do poroda tko da...tanci...jest te pocakam...ok??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:55:57   
KatMat
grem se en casopis prebrat pa pridem nazaj...spet sem lacna!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:56:36   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

vsi izvidi so prsli...vse je ok...uz tud...mamo pa ze konkretno babnco kolikor so nas strasili da je majhna saj nam je likar danes nameril ze 3400 g....jupi!!!tukaj me bodo obdrzali do poroda tko da...tanci...jest te pocakam...ok??


Okejuser posted image
Kaj so pa vzeli od izvidov? Urin sigurno, še kej? Pa si nehala otekat? Kdaj pa bo zdej porod? Če se ti ne začne samo, a so kej rekli? Do vikenda boš že cartala, blagor ti...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:56:53   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Kati,če ga vidiš mu sporoči da je na rr glavna tema..user posted image user posted image



Kati, nam je joške potežkal, če je kaj noter user posted image

mu bom rekla nej jih ze zdej zacne tehtat....da bo opazu razliko...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 12:57:36   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

vsi izvidi so prsli...vse je ok...uz tud...mamo pa ze konkretno babnco kolikor so nas strasili da je majhna saj nam je likar danes nameril ze 3400 g....jupi!!!tukaj me bodo obdrzali do poroda tko da...tanci...jest te pocakam...ok??


Okejuser posted image
Kaj so pa vzeli od izvidov? Urin sigurno, še kej? Pa si nehala otekat? Kdaj pa bo zdej porod? Če se ti ne začne samo, a so kej rekli? Do vikenda boš že cartala, blagor ti...user posted image

kri,vodo,ctg uz

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 13:02:57   
KatMat
pomoje da do vikenda se ne bom cartala...zelim si sam,nic zatisje je...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 13:17:26   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

pomoje da do vikenda se ne bom cartala...zelim si sam,nic zatisje je...


Jst pa mislim, da te ne bojo kr v nedogled pustili čakat. Kako se pa počutiš? Si še otečena?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Majčice 2009 - 6.del
26.5.2009 13:29:22   
Blueeyes
katmat uh tole bo šlo pa zdej hitro.. not boš zihr živčna k bojo vwsi okol tebe skakal, pa se ti bo porod prej sprožu user posted image   user posted image

Tanja_ ti tud brez skrbi, kmal se ji boš pridružila..

evo vam še 2 slikice naše žabice

user posted image
user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!