|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:36:32   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

no super...me veseli maja da si to povedala...


tanja,maja.....uprasmo ce dajo kaksen količinski popust...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:37:33   
KatMat
sam bi res lahko...


a u porodni si sam???al majo tud sobe k jih je vec not?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:39:31   
KatMat
uuu porocne obleke bodo cez 7 min

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:42:52   
Anonimen
otroc majhni sploh niso dobrodošli v P. ker imajo lahko viruz in ga prinesejo s sabo, jz bom bla bl vesela da bojo moji pršli na obisk pol k men k bom doma že ene 14 dni prej pa ne maram nobenga, tako in tako pa je to tako da če so obiski olikan ne bojo začel hodit na obiske prej kot čez 14 dni ko boste doma, vsaj tisti ki spoštujejo novorojenčka in mamicouser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:44:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

sam bi res lahko...


a u porodni si sam???al majo tud sobe k jih je vec not?


za PO. ne vem v LJ. si sam v porodni sobi, user posted image pa da bi mogla gledat še eno tm zraven kako se matrauser posted image sej znorimuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:48:22   
Anonimen
sem tudi razmišljala, da mož ne bi sina pripeljal na obisk - ne vem nekako mi bo hudo, njemu še bolj, pa jok itd...se mi zdi, da je tistih 3 bolj da me ne vidi in da ga ne begam....potem pa ko pridem domov, pa prinese dojenček eno veliko darilo in se pockrljamo....tam gori v P se mi pa zdi kar malo skeri vse skupaj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:48:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Olivca se danes vrača iz Postojne.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:48:34   
KatMat
kaj pa ce je guzva??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:50:59   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

sem tudi razmišljala, da mož ne bi sina pripeljal na obisk - ne vem nekako mi bo hudo, njemu še bolj, pa jok itd...se mi zdi, da je tistih 3 bolj da me ne vidi in da ga ne begam....potem pa ko pridem domov, pa prinese dojenček eno veliko darilo in se pockrljamo....tam gori v P se mi pa zdi kar malo skeri vse skupaj....
men je pa boljs k v lj....

ctg- bolj zasebno vzdusje
pa tud sestre mi cist drugac delujejo kt v lj...sprejemnica v lj mi je grozljiva,pa zelo nesramni so bili do mene

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:54:28   
Dudica1
lina pri meni je bil starejši prvi dan pri meni potem pa ne več ker ga je vse drugo zanimalo kot jaz in user posted image ...kako se posteljo premakne,dvigne itd...user posted image
Je pa takoj pogledal dojenčka mu dal dudico,mislim nič mu ni bilo hudo,ko je odhajal je rekel "gremo, mami čao"...in pomahal user posted image ...pa tko je sam sebi rekel "mami v bolnici" tale stavek me je malo šokiral sem dobila solze v oči,ker sem ga ful pogrešala in tud po telefonu nisem mogla z njim govorit...ampak kaj hočeš potrpiš tiste par dni...user posted image

Glede obiskov je res najbolj fajn da prihaja samo on...vsi drugi so ti odveč ker se potem ne moreš z partnerjem nič konkretnega pogovarjat...pa lubčka gor pa dol pa tko no sej veste kaj misli...jaz sem svojga zelo pogrešala...

V PO. imate eno porodno sobo v kateri rojevata dve...sem mela pa srečo da sem bla obakrat v 1 ki je kao najbolj intimna...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:56:33   
KatMat
super da vsaj nekdo ve...hvala dudi

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:01:57   
KatMat
dons se pa nasa bolj malo premika...ene dva premika sem samo zasledila

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:04:24   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

super da vsaj nekdo ve...hvala dudi


ja ena je čist intimna,v eni je banja za eno in pol je še ena ki je za dve rojevat...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:20:02   
KatMat
sam me pa nebi motil ce bi ble dve

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:21:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dons se pa nasa bolj malo premika...ene dva premika sem samo zasledila


joj moj je pa cel dopoldne dejaven ko hudič, me že tm dol vse boliuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:23:14   
KatMat
zamenjam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:24:16   
maja1488
Jst sem bla prvič v tisti kjer sta dve. Vmes je taka premična stena ampak se vse sliši. Pa sploh ni blo tko hudo. Soseda se je sicer drla ko user posted image ampak te to takrat ko rojevaš sploh ne moti. Vsaj meni ni. Kot pravi dudi, pol je še ena kjer si čisto sam in ena kjer je banja noter. Čeprav tale z banjo je direkt na hodnik in te najbrž vsi slišijo user posted image

Meni je popolnoma vseeno v katero grem, sam da čimprej mine.

Glede obiskov: ko sem bla prvič je prišel samo moj, zdaj bosta oba z malo. Ona si želi, jaz pa tudi. Če ji ne bo OK, pa naslednjič ne bo prišla. Edino v soboto ju ne bo, ker moj ozvočuje, tamala bo pa mogla pri nekom bit. Pa še ne vem kje.

Ostalih ne pustim. Tašča in tast se že mešata, da bosta prišla ampak sva rekla, da ne. Res se mi ju ne ljubi gledat. Že tako pride vsak dan vprašat, če je kaj narobe. Halloooooo, a bi moglo bit kej narobe, če grem vn iz hiše?? Madona, čez rok sem, valda bom prej al slej šla. Kako mi pritisk dvigne. In ker njiju ne pustim, potem tudi moji ne pridejo, ker bi bila zamera iz taščine strani dosmrtna.

Tisto urco pa pol hočem imet samo mojadva zase.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:24:49   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

sam me pa nebi motil ce bi ble dve


ne vem men sezdi da mene tud ne bi motlo če bi tko rodila kot zdej drugič...če bi pa prvič mogla bit zraven še ena pa glih ne vem če bi ško k je predolg trajal...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:24:50   
Anonimen
kaj maš zmenjen? a greš rodituser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:25:01   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dons se pa nasa bolj malo premika...ene dva premika sem samo zasledila


Moj user posted image  se tud bl malo. Samo prej sem enkrat začutla rahel pritisk ob steno. Pa zdele me fejst boli trebuh.Sam to zihr ni pravi popadek. Moram se mal uleč

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:26:52   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj maš zmenjen? a greš rodituser posted image



komu ti to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:30:32   
rozcaa
Sem zlikala, napisala prehranska navodila za user posted image in pol pogruntam , da mi je sel cep. Juhej!!user posted image Mogoc bo pa zdej le akcija! Tud popadki so prisli  nazaj, sam so cist neenakomerni. Na 5 min, pa na 7, pa na 10. Cudno dete..user posted image

nadstandardna soba..kok mors pa kej placat zanjo? a to je tista soba, ko mas not zogo pa prucko in te zadeve al ni to to?

obiski..moj ne bi rad nobenga druzga kot najini druzini, mene pa kr mika, da bi se tabols kolegicam "dovolila", da naj pridejo..user posted image Mam obcutek,da mi bo kr dolgcas te 3 dni. Sem si sposodla eno knjigo v kniznci, pa tud mp3 player mam prpravlen v torbi.user posted image

tanja
..oprosti..sem te nehote prekrstila v katjo, sporocilo pa je bilo namenjeno tebi.user posted image

Punce..neki mi povejte..a mate ze vse 100% izbrana imena za vase soncke? Midva se vedno nisva cist usklajena..user posted image Tok bolj zoprno je, ker jst vem za spol, moj pa noce vedet..aaaa..naslednjic ne bom vprasala. Upam,da se ne bova skregala v porodni.user posted image


SEZNAM!!!!! RODILA BOM V LJ!!!!!!user posted image







(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:30:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jst sem bla prvič v tisti kjer sta dve. Vmes je taka premična stena ampak se vse sliši. Pa sploh ni blo tko hudo. Soseda se je sicer drla ko user posted image ampak te to takrat ko rojevaš sploh ne moti. Vsaj meni ni. Kot pravi dudi, pol je še ena kjer si čisto sam in ena kjer je banja noter. Čeprav tale z banjo je direkt na hodnik in te najbrž vsi slišijo user posted image

Meni je popolnoma vseeno v katero grem, sam da čimprej mine.

Glede obiskov: ko sem bla prvič je prišel samo moj, zdaj bosta oba z malo. Ona si želi, jaz pa tudi. Če ji ne bo OK, pa naslednjič ne bo prišla. Edino v soboto ju ne bo, ker moj ozvočuje, tamala bo pa mogla pri nekom bit. Pa še ne vem kje.

Ostalih ne pustim. Tašča in tast se že mešata, da bosta prišla ampak sva rekla, da ne. Res se mi ju ne ljubi gledat. Že tako pride vsak dan vprašat, če je kaj narobe. Halloooooo, a bi moglo bit kej narobe, če grem vn iz hiše?? Madona, čez rok sem, valda bom prej al slej šla. Kako mi pritisk dvigne. In ker njiju ne pustim, potem tudi moji ne pridejo, ker bi bila zamera iz taščine strani dosmrtna.

Tisto urco pa pol hočem imet samo mojadva zase.


jz sem svojima kr rekla da jih prosim da ne hodijo v P. na obisk, naj raje pol pridejo in sta bla čist presrečna da sem to umenla, k noben ne mara hodit po bolnicah pridejo raje na dom na obiskuser posted image user posted image kar se tiče pa tasta in taščo pa še ne vem umenla sem da raje vidim da jih ni kot pa da pridejo tako in tako bojo videl štručko ko pridem domov, ker živimo v isti hiši, tako da upam da jih ne bouser posted image pa še moj ni kaj preveč zainteresiran da bi jim kaj reku, k bo ful zamere, kot ponavadiuser posted image  



(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

kaj maš zmenjen? a greš rodituser posted image



komu ti to?


katmat!

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 12:33:26   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Sem zlikala, napisala prehranska navodila za user posted image in pol pogruntam , da mi je sel cep. Juhej!!user posted image Mogoc bo pa zdej le akcija! Tud popadki so prisli  nazaj, sam so cist neenakomerni. Na 5 min, pa na 7, pa na 10. Cudno dete..user posted image

nadstandardna soba..kok mors pa kej placat zanjo? a to je tista soba, ko mas not zogo pa prucko in te zadeve al ni to to?

obiski..moj ne bi rad nobenga druzga kot najini druzini, mene pa kr mika, da bi se tabols kolegicam "dovolila", da naj pridejo..user posted image Mam obcutek,da mi bo kr dolgcas te 3 dni. Sem si sposodla eno knjigo v kniznci, pa tud mp3 player mam prpravlen v torbi.user posted image

tanja
..oprosti..sem te nehote prekrstila v katjo, sporocilo pa je bilo namenjeno tebi.user posted image

Ni panike.

Punce..neki mi povejte..a mate ze vse 100% izbrana imena za vase soncke? Midva se vedno nisva cist usklajena..user posted image Tok bolj zoprno je, ker jst vem za spol, moj pa noce vedet..aaaa..naslednjic ne bom vprasala. Upam,da se ne bova skregala v porodni.user posted image


SEZNAM!!!!! RODILA BOM V LJ!!!!!!user posted image









imena- midva veva kaj bo in imava 10000% izbrano ime. Tudi ko se s trebuhom pogovarjava, kličeva po imenu.user posted image

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!