|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:05:56   
Anonimen
ja to že da vem kdaj gremuser posted image

ja glede teh luksuznih sob je zame luksuz če maš za cimre fajn punce pa se lahko pogovarjaš in ti ni dolgčasuser posted image pa še pomagamo si lahko med sabo in mal pomerkaš štučko k gre cimra pod tuš al pa na WCuser posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:06:23   
KatMat
jaz pa sam zarad lastne kopalnice pa obiski ob urah ki bodo men pasale...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:07:08   
maja1488
Ja, v sredo moram bit zgodaj tam in gremo al po tabletko al pa direkt na popadke, če se bom še kaj odprla. Hvala bogu, da bo že enkrat tega konec. Tudi enkrat me še ni špiknilo. Otrok pa po mojem blizu 5kg user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:08:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

jaz pa sam zarad lastne kopalnice pa obiski ob urah ki bodo men pasale...


mah obiski razen mož in otrok sploh men niso pasal, nikol k v LJ.P. imaš lahko obiske od treh pa do šestih in mi je pr taprvem najbolj pasal k je bil sam mož pr men drugi so bli pa pol že preveč tako da zdaj upam da jih ne bo in bo sam moj in sinko pršla na obiskuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:09:05   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Ja, v sredo moram bit zgodaj tam in gremo al po tabletko al pa direkt na popadke, če se bom še kaj odprla. Hvala bogu, da bo že enkrat tega konec. Tudi enkrat me še ni špiknilo. Otrok pa po mojem blizu 5kg user posted image
user posted image user posted image


in ti mislis brez droge rodit??

< Sporočilo je popravil KatMat -- 18.5.2009 11:10:45 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:09:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Ja, v sredo moram bit zgodaj tam in gremo al po tabletko al pa direkt na popadke, če se bom še kaj odprla. Hvala bogu, da bo že enkrat tega konec. Tudi enkrat me še ni špiknilo. Otrok pa po mojem blizu 5kg user posted image


o madonca a tojk je težakuser posted image no upam da boš v sredo čimprej fertikuser posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:09:48   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

jaz pa sam zarad lastne kopalnice pa obiski ob urah ki bodo men pasale...


mah obiski razen mož in otrok sploh men niso pasal, nikol k v LJ.P. imaš lahko obiske od treh pa do šestih in mi je pr taprvem najbolj pasal k je bil sam mož pr men drugi so bli pa pol že preveč tako da zdaj upam da jih ne bo in bo sam moj in sinko pršla na obiskuser posted image



v po so obiski samo uro in pol se mi zdi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:12:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

jaz pa sam zarad lastne kopalnice pa obiski ob urah ki bodo men pasale...


mah obiski razen mož in otrok sploh men niso pasal, nikol k v LJ.P. imaš lahko obiske od treh pa do šestih in mi je pr taprvem najbolj pasal k je bil sam mož pr men drugi so bli pa pol že preveč tako da zdaj upam da jih ne bo in bo sam moj in sinko pršla na obiskuser posted image



v po so obiski samo uro in pol se mi zdi


ja v postojni so krajši kot v LJ. sam mi verjem da boš bila najbolj vesela če bo samo tvoj user posted image pršu, ker drugi so že gužva, saj tako sem se jaz počutila, pa še kera ti bo povedala k je drugo ali tretje rodka!user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:14:11   
Anonimen
ah, jest sem tudi mislila v prvo, da bi nekaj komplicirala, pa nadstandardna soba, pa sama, pa delaš kar hočeš, pa obiski itd.....sem se potem premislila in mi ni žal....s cimro sva skupaj rojevale, bila je še malo starejša, skupaj sva potem po porodu jamrale, popazile drug na drugo, pa na dojenčka, pa pogovarjale in čas je res hitro minil.....če bi bila sama v sobi, bi se verjetno sama sebi kaj smilila, pa dolgčas bi bilo....user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:15:10   
KatMat
Nadstandarda soba omogoča obiske od 12.do 20. ure (sicer so obiski samo od 14. do 15:30 ure) (p PO)

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:17:08   
KatMat
ja ves kaj...jaz vem da ne bo samo moj srcek prsu...moji starsi njegovi starsi...vsaj dve sestri...pa vsaka ma partnerja...zdej pa vse naenkrat dobit je hudic...tud za tisto k bo z mano v sobi...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:18:04   
Anonimen
glede obiskov - ja res je tako kot ste napisale.....naj pridejo zares samo ožji družinski člani, ker je drugače kar malo zoprno...poleg tega pa še ne veš, kakšne bolezni vse s seboj prinesejo....v kranju so bili obiski od 14-17 pa vam povem - ČISTO DOVOLJ ! Mah, kaj pa zdej rabiš, da ti skoz en tam visi....sej možek je fajn pa oh in sploh, sam poslušajte, ve ste po porodu, potrebujete tudi kakšno minuto popolnoma zase, da se umijete, počešete, malo zadremate, namažete, spregovorite kakšno besedo tudi s cimro, občudujete svojega potomca itd....doma tega miru skoraj ni več ! Pa seveda se pustite razvajati ! Jest sem našega čez noč kar pri babicah pustila, da sem se še zadnjih nekaj noči naspala....no, toliko so mi ga prinesle da sem ga podojila in previla....mah polni penzino vam povem !!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:18:27   
maja1488
KatMat, brez droge... a si nora. Ni šans. Vem kako zgleda, ko ti iz nič našopajo popadke na 3 minute. Hvala lepa, nikoli več.

No dej pridi še ti, se bova drogirale skupaj user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:20:10   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

KatMat, brez droge... a si nora. Ni šans. Vem kako zgleda, ko ti iz nič našopajo popadke na 3 minute. Hvala lepa, nikoli več.

No dej pridi še ti, se bova drogirale skupaj user posted image


sex ,droge and rokenrol!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jest grem na ea pa ti??

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:24:19   
maja1488
Tudi EA. Sem že v prvo in bom zdaj tudi.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:24:42   
maja1488
Olivca se danes vrača iz Postojne.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:25:18   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

KatMat, brez droge... a si nora. Ni šans. Vem kako zgleda, ko ti iz nič našopajo popadke na 3 minute. Hvala lepa, nikoli več.

No dej pridi še ti, se bova drogirale skupaj user posted image


Jst se bom tud drogirala. Tko da prosim, jst sem zraven. Kaj na EA greš maja? Al Ultivo? A prvič pa nisi mela nič?

lina ti maš pa isti dan PDP kot jst.

Obiski- prišli bojo- moj možek in moji starši. Drug noben. Mi ni. K se ne mislim z nobenim ukvarjat. Tašča je že povedala, da bo prišla ko bomo doma nekaj časa, ker razume, da družinica rabi čas zase. Tast je na potovanju s prijateljico. Svaku pa ne bi pustila že zato, ker ima 3 otroke in nikol ne veš, kaj ti prinesejo s seboj- razne viruse....Tko da, če bojo hotli prit, sva že z možem zmenjena, da jim razloži, da bojo prišli kasneje.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:26:25   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Tudi EA. Sem že v prvo in bom zdaj tudi.


se pravi imas pozitivne izkusnje??

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:27:53   
KatMat
tanja kaj si si pa ti izbrala???

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:29:01   
KatMat
pr men pa ni dvakrat za rect da ne bo prisla njegova sestra z mozem in vsaj dvema od otrok...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:30:01   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tanja kaj si si pa ti izbrala???


EA

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:30:35   
maja1488
No tanja, pridi še ti user posted image

Nič negativnega nimam za povedat proti EA. Jaz sem jo dobila zelo kmalu, nisem pa imela polne doze, tko da sem popadke vseeno mal čutila. Edino kar me moti je to, da moraš ležat, pa na 5 minut se prekladat iz boka na bok. Fanj mi je blo tudi ko mi je mogla babca postelco spraskat, ker se je ful odluščla in mi je blo popolnoma ravno kje in do kje šari z roko noter.

Pa nič ne boli ko ti jo vstavijo. Sam mal zapeče.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:32:12   
KatMat
no super...me veseli maja da si to povedala...


tanja,maja.....uprasmo ce dajo kaksen količinski popust...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:33:16   
KatMat
jaz sem mislila v vodo !ampak! stane 10 eu manj kot ea....pa nakoncu se rodiš ne v vodi ampak na mizi...tak da...ni dvoma

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Majčice 2009 - 6.del
18.5.2009 11:36:30   
KatMat
pa je res lep soncek zuni...si morm skuhat eno kavico...noce noben z mano na kavo...vsi delajouser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!