|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ne sedi
7.5.2009 20:54:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mkbk

vaje izvajamo vsak dan med igro...kolikor pač si jaz zapomnim, ki nisem fizioterapevtka...imamo tudi blazino tako da je res veliko gor. Jaz mislilm, da je problem v tem ker do prejšnejga mesca sploh ni hotu bit na kravcah, max 10 sekund se je naučil obrat nazaj že pri treh mesecih, šele sedaj se non stop kotali in se je navadil na ta položaj, jaz kar gledam, kako da se sedaj ne pritožuje. Edina stvar ki je ne delam, je da smo ga sedaj ko je toliko večji nehali dvigovat tako med nogo, kot na začetku.


glej, ne da boš mislila, da te karkoli napadam...ampak to ni dovolj! kot ti je bojana napisala, je potrebno pri teh vajah biti vztrajen, jih delati redno in vestno in seveda pravilno. torej zmatraj fizioterapevtko, da te nauči! ker samo to, da imate blazino in da je otrok na njej, mu ne bo pomagalo.

TI se moraš angažirat. Ti se moraš teh vaj naučit v nulo. Ker TI si največ s stvojim otrokom in mu lahko največ pomagaš.

jaz tudi nisem maserka, pa sem se masaže dojenčka naučila in jo sprakticirala v nulo. pa je bil moj otrok popolnoma zdrav, samo pasalo mu je.

in ne glede na to, nismo nikoli spustili niti enega samega večera, da mu ne bi nudili tiste pol ure čistega užitka.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še ne sedi
8.5.2009 14:39:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mkbk

vaje izvajamo vsak dan med igro...kolikor pač si jaz zapomnim, ki nisem fizioterapevtka...imamo tudi blazino tako da je res veliko gor. Jaz mislilm, da je problem v tem ker do prejšnejga mesca sploh ni hotu bit na kravcah, max 10 sekund se je naučil obrat nazaj že pri treh mesecih, šele sedaj se non stop kotali in se je navadil na ta položaj, jaz kar gledam, kako da se sedaj ne pritožuje. Edina stvar ki je ne delam, je da smo ga sedaj ko je toliko večji nehali dvigovat tako med nogo, kot na začetku.


Misliš, da je moja hčerka mirno sprejela fizioterapijo!? Na urah fizioterapije je večkrat jokala, da sem jo morala miriti. Tudi doma ni bilo brez protesta. Samo potem za en čas spoznaš, da lažje preneseš jok kot pa otroka ki ne napreduje. Midve sve vadili vsak dan po parkrat. Je pač tako, da so drugi zunaj otroke okrog vozili in bili na kavicah, jaz sem pa doma najprej poskrbela, da se ji je uspelo pokakat in izvajat vaje, s katerimi sem otroka včasih čisto vrgla iz tira. Ampak tako je življenje. Nikoli mi ni bilo žal niti sekunde.

Bistvo teh vaj je, da se možgani naučijo nekih vzorcev in ti vzorci morajo biti pravilni, ker jih bo otrok imel celo življenje. Če ne razumeš kaj izvaja fizioterapevtka vprašaj: zakaj ga je prijela tako, zakaj je ta vaja dobra in probaj pred njo, da te popravi, če nimaš dobrega prijema. Ne samo čakat, da ura hitro mine.

Hčerka je imala narobe priučen vzorec za vstajanje in danes ima eno nogico ukrivljeno - podplat. Toliko stvari sem pazila, da bi delala dobro, da mi je to izostalo. Mi je žal še danes, vendar ne morem spremeniti. Pač probamo to popraviti z čevlji in da bomo zdaj poleti spet bosi. Ne zamujajte pomembnih trenutkov, ker pozneje ko bo otrok pokazal več svoje volje bo težje učiti. Govorim iz izkušenj.

Danes ko jo vidim, da teka naokrog, da se je naučila vozit brez pomožnih koles, ko se zna podpisat, pozna števila, .... to je največja nagrada.

Pravijo, da ti je naloženo tako težko breme kot ga lahko nosiš. Potegnite iz tega najboljše.


< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 8.5.2009 14:48:56 >

(odgovor članu mkbk)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?