|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 22:43:05   
Felicity
parfume, cunje, darilne bone 

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 22:51:11   
kaya2007
hrchy, kje pa dobiš roza himalajsko sol?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 23:53:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Kaj podarjate za RD npr sorodnikom in prijateljem, ki ne praznujejo kakega okroglega RD, ampak  ˝navadnega˝, pa da se ne mečete pretirano v stroške?

Ponavadi nekaj, kar simbolizira rojstni dan, ki ga praznuje (številčno).
In kakšno darilo se dopade vam?

Denar, zlaato, dragi kamni.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
29.4.2009 8:08:40   
Volga
Kdo pa potem nanosi taužnte praholovcev, ki jih lahko vidiš skoraj v vsakem stanovanju? A to folk potem sam kupuje al kako?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
29.4.2009 8:09:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Kdo pa potem nanosi taužnte praholovcev, ki jih lahko vidiš skoraj v vsakem stanovanju? A to folk potem sam kupuje al kako?

Kaj vse pa je mišljeno pod "praholovec"?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
29.4.2009 8:14:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kdo pa potem nanosi taužnte praholovcev, ki jih lahko vidiš skoraj v vsakem stanovanju? A to folk potem sam kupuje al kako?


ne, ne...eni pač patijo od praholovcev....ali pa se grejo tisto, daj naprejuser posted image

bedasti so oboji: tisti, ki to nosijo in tisti, ki to potem postavijo na pedestaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
29.4.2009 8:40:36   
rr.mm.dd
Kam boš pa drugam dal praholovce, ki jih dobivaš, naprej pa daril ne podarjaš?
Sej vem, neumna sem, ker vse stvari končajo pri meni, jaz se pa trudim za vsakega novo kupit.

Jaz sem pač glede daril zelo občutljiva.
Govorim o določenem krogu ljudi, ne o vseh okrog mene:
Najprej sem se zelo, zelo trudila, da bi jim ustregla in kljub "majhni" priložnosti ali samo obisku, kupila veliko darilo. In jim ni bilo prav. Potem smo šli na drobne malenkosti, ljubke svečke in praholovce, jim ni bilo prav. Če kupiš kaj cenenega, direkt povejo, da ojoj. Če se potrudiš z najboljšo bonboniero, dajo vedit, da imajo dovolj vsega. In je npr. možakar za god enako nezadovoljen s flašo, kot z 2 kg čokolinota in posodicami, ki ga ima zelo rad, ampak si ga ne privošči.
Ko potegneš črto, prideš do zaključka, da je najbolje, da take ljudi kar malo vprašaš. Oni že v naprej vejo, kaj ti bodo namignili, na darila gledajo skozi denar in skozi "dobičkarstvo", darila podarjajo naprej in pri vseh teh sem uvedla rutino, da kupimo res nekaj malega, kar sami izrazijo željo (cca 10E).
Seveda so meni všeč darilni boni za potovanja itd, za kakšne okrogle, samo sem potem preveč razočarana, ko sami dobimo nazaj pol litra balzamičnega kisa. In tako se že nekaj let ravnamo po načelu: kupi sebi, kar ti paše, za darilo pa nakloni bolj malo (prej je bilo pa povsem obratno) - a poskušaj zadet poanto.

Za sebe pravim, da ne želim daril, da naj samo pridejo na obisk,
če pa že kaj, sem pa vesela 100 g kave ali 100 g čokolade, ki jo imam rada, žalostna pa sem, ko dobim čokolado, ki je niti oni ne marajo in je uporabna še en teden in jo potem podarijo naprej meni. 

Te logike pa ne štekam: ni mi všeč, zato bom podaril tebi, moj prijatelj?!?!?

Več denarja namenim obdarovanju otrok - kupim jim pa kar sami povedo ali pa kar mislim, da bi morali imeti, pa jim starši ne kupijo, kar je meni všeč in bi si jaz kot otrok želela user posted image .
Primer - karte za ZOO, če jih starši v parih letih nikoli ne peljejo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
29.4.2009 11:17:54   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hrchy, kje pa dobiš roza himalajsko sol?


zal mislim, da si ne bos prav veliko pomagala z odgovorom... :)
Sem jo zadnjic nasla v eni stacuni 'Oil and Vinegar', ampak ne vem, ce ta obstaja tudi v Sloveniji - jaz sem jo do zdaj videla v Lizboni in Copenhagnu. So specializirani za posebne, malo bolj eksoticne zacimbe in jedi... (tudi crna havajska sol, kisi z okusom pasijonke, manga, granatnega jabolka, hibiskusovi cvetovi v sirupu za v sampanjec, afriske pekoce omakice... ma ni da ni)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?