|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:02:37   
kjava
Kaj podarjate za RD npr sorodnikom in prijateljem, ki ne praznujejo kakega okroglega RD, ampak  ˝navadnega˝, pa da se ne mečete pretirano v stroške? In kakšno darilo se dopade vam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:09:12   
water lily
Odvisno od ljudi. Če so bolj športni kakšen rekvizit. Recimo kolesarske rokavice, ipd.
Mamici kaj za njo kar si sama nebi kupila. Sestri pa prijateljicam kakšen parfum ali kozmetiko. Kakšen šal, rokavice pozimi......
Sama sem najbolj vesela knjig.user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:09:21   
kaya2007
odvisno kaj je osebi, ki praznuje všeč, s čem se ukvarja..kakšna knjiga, rože (posajene, ne rezane), parfum, čajčki, svečke..ma ne vem, tole vprašanje si čisto preveč na široko zastavila user posted image
kaj jaz rada dobim, ti pa tudi ne bom naštevala, pa še stroški so z mano user posted image  edino kar ne maram, so preveč praktična darila (mož mi je enkrat prinesel fen-to mi je čisto mimo user posted image )

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:13:38   
kjava
Ja, Kaya saj je res precej na široko, samo maš pa tudi ljudi, ki nimajo posebnega hobija, za katere dejansko moraš kupit nekja splošnega user posted image  in kaj bi to blo?

Jaz mam pa za razliko od tebe zelo rada praktične stvari -kaj za v kuhinjo npr. al pa za oblečt.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:17:09   
rija
za prijatelje se navadno zmeni klapa, pa vržemo skupaj...ravno v soboto sta slavila dva, pa sta dobila ipod in neko malenkost vsaki....

za najbližje pa smo zelo praktični in si pač kupimo, kar kdo potrebuje.

jaz osebno pa najraje dobim bon kot prispevek h kakšnemu potovanjuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 9:29:45   
tailor
jaz sem najbolj vesela kakšne šminke,majčke ali pa kakšen bon,rože.sama pa kupujem tisto kaj zasledim kar jim rabi oz. kaj jim je všeč.
čeprav jaz  redkokdaj dobim tisto kar mi je všeč,edino letos so mi dajali večinoma denar ali bon,to je koristno samo si nikoli ne kupiš kaj zase ,ampak tisto kar ti pač rabi.
npr.bon za mueller sem namesto kupila zase nekaj kupila otrokom user posted image tako pač je.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 10:02:10   
Rubin.
Praktične stvari, jih lahko vsaj uporabim, ostalo so samo lovilci prahu.

Za druge pa, če vem kaj si želi, potem kupim tisto, drugače pa kaj kar vem ali upam da bi mu/ji bilo všeč. Za otroke pa vedno vprašam starše, kaj si želijo, da ne udarim mimo.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 10:37:30   
glen
Hmmmm
-15 aprila je imela ena prijatelca roj. dan in sem ji podarila čokolatine in spodnje perilo od microfile,ker vem da ga rada nosi,je šprtnica
-20 aprila je mela druga pa sem ji kupla glineno posodo za v pečico,ker rada kuha pa 4 podstavke za mizo,take iz blaga kot so tekači,...
-feb.sem drugi prijat. kupila desko in rezilo za pizo,ker vem da si ga je nameraval kupit,...

zmeraj kupim kaj uporabnega,malo pred roj. dnem jih mal potipamuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 10:57:04   
muška
tisto kar jim je všeč! Sestri mami in tetici ki mi je blizu najraje kupim kak kos perila , ali kakšno sexi spalno srajčko (mami tudi user posted image ), majčko,....  , kolegica npr. je nora na raznorazne moje stvaritve vedno dobi kaj od tega + še kak dodatek, po moževi strani pa dajemo denar (20 €)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 11:17:45   
Anonimen
Sorodniki si kupujemo darilne bone.
Med prijatelji kake malenkosti. Stvari ki pridejo prav in so vsaj recimo povezane z osebo.
Sama mam rada knjige in pa kakšen evro za počitnice user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 11:32:40   
hrchy
Sem proti podarjanju bonov ipd, razen ce vem, da si doticna oseba zeli nekaj iz tocno dolocene stacune pa ji amnjka nekaj denarja ipd (npr. za spalno vreco, kolo...). Denar dam 's klavzulo', da se porabi za tocno dolocen namen (npr. za potovanje).
sicer pa najraje podarjam darila v takem smislu:
- skledo, polno kokic, noter eno flaso kokakole in en dvd
- za par: komplet dveh predpasnikov - en moski, en zenski in krpe za posodo
- aromatizirano sol (roza himalajsko) in aromatiziran kis (malinov)
- knjige

sicer imam malo specificen nacin izbiranja daril, ker vedno zelim podariti nekaj, kar iz obdarjenca potegne nekaj pozitivnega oz. ga skusam spodbuditi k necemu, kar mislim, da bi bilo dobro zanj. Ma ful sem zahtevna glede tega in je vcasih kar tezko, vcasih pa tudi darilo ni razumljeno na pravi nacin, ampak kaj cem.

enak odnos imam tudi do daril, ki jih dobim sama, nekaj prakticnega me najbolj razveseli, ali knjiga, kaj za kuhat, kaksna adrenalinska sportna stvar, kaj za treking ali kampiranje.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 12:30:50   
nuala
Sestri in bratu kaksen kos obleke.
Mamo in oceta povabim na kosilo, ali kaksno zanimivo knjigo posljem, pa z otroki kaj lepega izdelamo. Oce dobi obvezno se veliko cokolado in kaj zganega.
S prijateljico greva npr. v spa ali na pico, podarim pa malenkost, ce ze.
Otrokom igrace.
Mozu bom letos kupila tockovni varilni aparat, mislim, da je to edina stvar, ki si jo trenutno zeli.

Sama rada dobim dobro bonboniero, kavo ali kaj podobnega. Pa knjige.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 12:33:26   
nuala
Ne hodim veliko na obiske. Ce grem k sestri vzamem s sabo nekaj kil mandarin ( ima ogromno otrok ) ali sirove strucke za vse, ali spotoma kupim sladoled.
Ce grem pa k prijateljem, ponavadi ne nesem nic. Bodo ze meli doma kaksne piskote, da mi postrezejo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 12:40:03   
Belika
Čisto različno. Največkrat podarjam kak bon za masažo ali kopel in podobno... verjetno zato ker se tudi sama najbolj razveselim teh stvari. Seveda pa ne vsakomur... čisto odvisno - bolj sem si z osebo blizu lažje je. Če sem pa povabljena na kak naključni rojstni dan k znancem, oz. k osebi s katero sem bolj malo v stikih, pa je ponavadi kar klasika - za moškega flaša, za žensko pa bombonjera in šopek.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 12:45:02   
sonček33
Seveda odvisno od človeka, ki mu podarjam , sicer pa:
- knjige
- oblačila
- športno opremo
- kamping opremo
- poseben nakit (ročno izdelan, ne zalto, srebro...)
. zadnje čase fotoknjige (predvsem mami)

Rada dobim:
knjige, rože, športno opremo


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 13:40:48   
malania
Zelo nerada podarjam kozmetiko (oz. je sploh ne, razen če vem, kaj je komu všeč). To pa iz tega razloga, ker sem sama zelo občutljiv tip (beri, me vse srbi če ni kozmetika prava), tako da mislim, da glede kozmetike kupi vsak tisto, kar mu najbolj paša.
Drugače pa rada kupim kakšne srebrne uhančke (za tise, ki vem, da rade nosijo uhane), kakšno knjigo, sestri kakšen kos oblačila, kakšno malenkost za v kuhinjo (kuhinjske krpe, prijemalke za posodo...), skratka, najraje kupim nekaj, kar vem da oseba potrebuje in bo z darilom zadovoljna. Ni mi všeč da kupim kar nekaj, samo da je, čeprav je v današnjem času težko kupiti kaj ''pametnega'' ko imamo večinoma vsi polno vsega.. user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 13:55:03   
amaya
jaz sem upaljena na knjige in jih tudi rada podarjam in prejemam...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 17:30:52   
želva
Jaz najraje dobim kaj praktičnega, ali nekaj kar lahko oblečem, nekaj kar lahko v kuhinji porabim ali pojemuser posted image , sovražim, da mi kdo podarja nakit, mi j čist mim, ker ga ne nosim.PA se še najdejo taki, ki vztrajajo, da bi mi uhančki pasaliuser posted image

Za druge,za starše kaj praktičnega-malenkosti, za večje obletnice kar res potrebujejo(tašči sva kuila likalno postajo), za tasta ponavadi kakšen pripomoček za šport, mojmu letos nameravam denarnico, ker mu tastara razpada, nečakinjam pa fansi šmensi cunjce in uhančke, ker so ravno na pragu pubrtete in se jim to dopade. S prijatelji se ne obdarujemo, ko smo povabljeni nesemo sabo še en sikspek in smo vsi najbolj zadovoljniuser posted image


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 17:31:46   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy


- skledo, polno kokic, noter eno flaso kokakole in en dvd


tole moram pa kdaj ponucatuser posted image


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 17:49:17   
Čupka
Hm, na splošno res ne morem pisat, ker ne kupujem na splošno. Obdarim ljudi ki so mi blizu - in zate vedno vem kaj potrebujejo, kaj jim je všeč, česa se bodo razveselili. Če sem kdaj slučajno v mali dilemici, naredim kakšno bombastično torto, ki so je tudi vsi veseli.
Jaz imam najraje presenečenja. Ne v obliki predmetov, ampak v obliki izletov, potovanj. Da si nekdo vzame čas, zorganizira oz. pripravi nekaj kar ve, da me bo zadelo u nulouser posted image , me kam odvleče, ali se samo druži z menoj v kakšen ambientu, kjer sem še posebej rada.
Če pa že ravno mora prit z zavojem, imam pa najraje kakšne special - rahlo utrgane predmete, ki jih potem uporabljam samo jaz (odbita baterijska svetilka, švicarski nož, viseča mreža, velika palerina za sprehode v dežju, in takouser posted image )

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 18:07:32   
Anonimen
Puncam sopek svezih roz, fantom enako user posted image , po novem pa se kaksno mini knjigico. Od ostalih osebnih stvari najraje nic, ker nimam pretiranega smisla in se manj veselja za kupovanje.


Malecka za svoje prijateljice izbira sama.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 19:29:38   
K_a_t_i
Meni največ pomeni, če mi prijatelji podarijo svoj čas in gremo skupaj na pijačo in čvek. Od vseh daril pa sem najbolj vesela dobrih čokoladnih bonbonov. Ne, tukaj res ne moreš falit!
Sovražim občutek, da nekomu nekaj moram podariti in z veseljem podarjam ljudem, ki imajo realne želje in so daril res veseli (takih po mojih izkušnjah ni veliko). S svojimi prijateljicami iz srednje šole imamo zame najlepšo rojstnodnevno navado - 3-4krat na leto se dobimo na večerji in strogo ne nosimo daril.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 19:31:37   
Anonimen
Sovražim občutek, da nekomu nekaj moram podariti in z veseljem podarjam ljudem, ki imajo realne želje in so daril res veseli (takih po mojih izkušnjah ni veliko).


Ali da dobim nekaj, ker je darilo treba dat.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 21:12:42   
NevenkaP
Domači in dobri prijatelji od mene obvezno dobijo torto, vsak seveda v skladu z njegovim okusom. Sicer v glavnem podarjam kakšne dobre čokolatine ali kakšne boljše delikatese, ki si jih ponavadi ljudje sami ne privoščijo. Jasno takim, za katere vem, kaj jim sedeuser posted image
Nikoli, ampak res nikoli ne nosim buteljk, kave in lončnic.
S prijateljicami se ne obdarujemo, ampak gremo za vsak rojstni dan na bowling, v savno ali kaj takega in potem na večerjo. Meni ljubše kot vsako darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj podarjate in kaj radi sami dobite?
28.4.2009 22:11:00   
dejzi
Praholovci odpadejo!!!user posted image

Vedno kupim nekaj praktičnega, uporabnega. In to kar kupim, mora biti meni všeč. To je pogoj. Ne kupim nekaj, kar je slavljencu všeč, če meni ni.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?