|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 19:52:19   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne vem....meni je samo prišlo to naprej, da mu niti otrok še niso pokopali, pa se gre ravsat v oddajo tipa jerry springer...user posted image


To je tudi meni čudno. Ampak, vsak po svoje.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 20:36:57   
Naja31
Jaz pa občudujem očeta, da je pa tako tragediji sploh sposoben pred kamere.


Btw, zdaj gledam Trenja in ga ni.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 20:58:14   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz pa občudujem očeta, da je pa tako tragediji sploh sposoben pred kamere.


Btw, zdaj gledam Trenja in ga ni.


Ja, jaz tudi gledam in ga res ni. Najbrž je bral komentarje po forumih ...

Ne vem, ampak jaz zdaj na vse skupaj gledam še z druge plati ...

Ta oče v bistvu že ves čas policiji in vsem diktira, kaj naj delajo, kje in kaj naj iščejo, vodi jih kot ene pajacke sem in tja ... od prvega dne dalje.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:15:06   
ElaM
Jaz sem zdaj malo gledala, kaj je ta ženska s črnimi, dolgimi lasmi?

No, jaz tega tudi ne štekam, da si prvi dan po smrti svojih otrok najameš Matoza ,.. daješ izjave za medije.
Jaz že od začetka trdim, da ima del krivde za to tudi oče, pa še kdo.
Žalostno in res žalostno je pa samo to, da sta umrla dva otroka, ki sta komaj živeti začela.

_____________________________

:)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:19:49   
Naja31
Ta ženska je neka Katarina, na MONu je najdeš, pa svoj blog ima. Je precej kontraverzna.
Ne vem pa kaj dela v trenjih.


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:30:06   
Raho
Še ena tema, zaradi katere se mi ob gledanju Trenj obrača želodec. Naj bi pustili uboga otročka počivati v miru. Slak pa je tako ali tako zame user posted image - kako je lahko tako brezčuten in ima, še niti teden po taki tragediji, oddajo o tem.

Mah, enih zadev pač ne razumem...user posted image user posted image user posted image

Zdi se mi neetično in nemoralno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:38:34   
tinncyka
ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:42:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Slak pa je tako ali tako zame user posted image - kako je lahko tako brezčuten in ima, še niti teden po taki tragediji, oddajo o tem.


Slak kot slak, nadlezen in nekoristen.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:45:51   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:47:51   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



to se pa jaz tudi strinjam!!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:51:44   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



sicer so mi debate in oddaje na to tematiko mimo...ampak kar se pa Slaka tiče če se ne motim sam izbira (oz. ima veliko besede) pri tematikah oddaj.

LP ShortyRR

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 21:57:49   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



sicer so mi debate in oddaje na to tematiko mimo...ampak kar se pa Slaka tiče če se ne motim sam izbira (oz. ima veliko besede) pri tematikah oddaj.

LP ShortyRR



če je pa tako se pa potem 1000% strinjam z Raho!!! gre pa pol meni tudi na user posted image !!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 7:44:10   
*Ema*
Saj se spomnite Katarine? To je tista, ki je na svojem blogu pisala kako kaznuje otroke, potem je bila o tem tukaj debata. Pa neplodne ženske je razjezila, oziroma jih užalila, ker ona ne bi dovolila umetnih oploditev.
Tudi link o tem je bil na RR.user posted image user posted image

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 7:48:15   
*Ema*
http://katarina.blog.siol.net/2008/10/02/umetna-oploditev-modna-muha-ali-igranje-boga/

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 7:55:21   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



sicer so mi debate in oddaje na to tematiko mimo...ampak kar se pa Slaka tiče če se ne motim sam izbira (oz. ima veliko besede) pri tematikah oddaj.

LP ShortyRR



če je pa tako se pa potem 1000% strinjam z Raho!!! gre pa pol meni tudi na user posted image !!


kaj pa vi tu počneteuser posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 9:33:03   
jagoda77
meni se pa zdi, da je prav, da se govori o tej tragediji in da se pove, kako pa kaj se je zgodilo. Jaz sama zase vem, da če bi bile take nepravilnosti in da bi se delal CSD tkole pol nič krivga, da bi hotla vsem vse povedat. Sej tle se oče ne bori za svoje otroke, žal se ne more več, ampak še za vse tiste, ki jim mogoče grozi taka tragedija.

Žaluje pa vsak na svoj način, mogoče še sploh ni dojel, kaj ga je doletelo in se bo enkrat samo sesedel... user posted image

Jaz upam, da bodo te na CSDju ornk sprašil, no pa sej to za vse centre velja... da začnejo malo bolj po pameti delat in ne samo, tam pa tam to piše. Vsi znamo zakone brat, samo še vseeno rabimo uradno institucijo, da kaj izpelje.

MI je šla pa una socialna v Trenjih na živce, ker je kar nekaj gobezdala in nič pametnega povedala, nobenega pametnega argumenta user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 9:41:31   
oka
Saj se spomnite Katarine? To je tista, ki je na svojem blogu pisala kako kaznuje otroke, potem je bila o tem tukaj debata. Pa neplodne ženske je razjezila, oziroma jih užalila, ker ona ne bi dovolila umetnih oploditev.
Tudi link o tem je bil na RR.


A ta ženska da je bila včeraj na Trenjih? Se je spomnim ja, nje in njenih metod, takrat sem jaz gor link prilimala samo ga ne najdem. No krasno, kakšni se najdejo pametovati.

< Sporočilo je popravil oka -- 3.4.2009 9:42:02 >

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 9:49:54   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

meni se pa zdi, da je prav, da se govori o tej tragediji in da se pove, kako pa kaj se je zgodilo. Jaz sama zase vem, da če bi bile take nepravilnosti in da bi se delal CSD tkole pol nič krivga, da bi hotla vsem vse povedat. Sej tle se oče ne bori za svoje otroke, žal se ne more več, ampak še za vse tiste, ki jim mogoče grozi taka tragedija.

Žaluje pa vsak na svoj način, mogoče še sploh ni dojel, kaj ga je doletelo in se bo enkrat samo sesedel... user posted image

Jaz upam, da bodo te na CSDju ornk sprašil, no pa sej to za vse centre velja... da začnejo malo bolj po pameti delat in ne samo, tam pa tam to piše. Vsi znamo zakone brat, samo še vseeno rabimo uradno institucijo, da kaj izpelje.

MI je šla pa una socialna v Trenjih na živce, ker je kar nekaj gobezdala in nič pametnega povedala, nobenega pametnega argumenta user posted image


prav maš, se strinjam poplnoma

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 10:08:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 10:35:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



Verjamem.....ker, vsakdo bi odklonil vodenje oddaje, ki ima eno največjih gledanosti.......

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 10:37:39   
Anonimen
Bom tako rekla: v Sloveniji se o takih temah premalo govori, o nasilju v družini, alkoholizmu, agresiji na cestah, doma, v službi,... neučinkovitosti in nestrokovnosti uradnih služb (kar ni vedno njihova krivda, ampak marsikdaj posledica teoretiziranja namesto prakse na faksih, usposabljanjih in v zakonih ter v splošni nesamozavesti in neodločnosti kako ukrepat, da sam ne bom nastradal, kaj se dogaja otrokom je postranska zadeva). In o tem bi morali več govoriti, predvsem pa bi morali veliko več ukrepati, pristojni pa vzpostaviti v praksi učinkovit sistem, ki bi ne samo zdravil posledice, temveč jih tudi v veliki meri preprečeval. To ni možno, dokler smo mi kot družba slepi in tolerantni do vseh vrst nasilja. Govorim o vseh nas. Samo spomnite se teme o pretepu na ulici, ko velika večina ne bi niti policije poklicala - torej vsi po vrsti toleriramo nasilje, da zaščitimo sebe, za druge pa nam je mar samo toliko, dokler sami nismo izpostavljeni.
Torej moramo najprej spremeniti nekaj vsak pri sebi. Potem pa od tu naprej.
Govoriti je potrebno o teh večinoma tabu temah, tudi v medijih. Ampak ne v oddajah tipa Trenja, ki jim je cilj samo velika gledanost, senzacionalističnost in metanje hrane ljudem, da se bodo lahko naslajali nad nesrečo drugih.

Zdaj se govori, kdo je kriv, ta ali oni za smrt teh nesrečnih otrok. Verjetno kar vsi po malem. Mene pa zanima, ali se poleg ugotavljanja odgovornosti ta zgodba imela tudi nadaljevanje - da se vzpostavi bolj učinkovite mehanizme za zaščito otrok, za zdravljenje psihičnih bolezni in za zmanjšanje nasilja v družinah.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 10:42:19   
Anonimen
Tudi jaz ne razumem. Slak je zdaj vsega kriv, ali kako? In potem itak vsi gledamo, ker imamo radi škandale in senzacije.

No, jaz sem po 45 minutah nehala, ker se mi je zdelo precej... skorajda dolgočasno user posted image  krokar Matoz s svojo kvadratasto faco, una socialna delavka, ki si je skoraj čeljust izpahnila od zvijanja, una klinična psihologinja, ki se je hotela kar z vsemi skregat, una mama s sivimi lasmi v kravati (groza! jaz bi se je na 3km ustrašila, če bi mi taka grozilda prišla nasproti), tele Katarine, o kateri govorite, nisem niti porajtala, tista sodnica se mi je pa tudi zdela kot neposrečena mešanica barbike in Salomeja, v glavi pa bolj prepih...

Meni je ponavadi Sljak še najbolj od vseh všeč.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 10:43:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ma ni Slak kriv on samo vodi je pa res da je pop tv krivo za to temo!!


Če bi bila jaz v njegovi koži, bi vljudno odklonila vodenje oddaje s takšno tematiko.



Verjamem.....ker, vsakdo bi odklonil vodenje oddaje, ki ima eno največjih gledanosti.......



Ma ja itak. Slak nima tu nič zraven. Če bi kdo lahko odklonil, bi sodelujoči, posebno žalojoči.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 10:56:00   
liliana
Meni se zdi največji absurd, da se ob vsaki podobni tragediji išče krivca.....vsi so krivi, samo storilec oz. storilci ne.....nekdo je ubil ta dva otroka.....vse izgleda, da jo jo mati.....zakaj potem s prstom kazati ZGOLJ na CSD.....? Pa ne zdaj takoj dobiti občutka, da branim CSD......

Starši bi se namreč v prvi vrsti morali malo bolje zavedati, da smo za svoje otroke odgovorni sami......in da nam CSD, policija in sistem otrok ne bosta ščitila......

In priznam, da sem gledala Trenja......tudi zato, da sem si  malo bolj razjasnila stvari pri tej zadevi kot ob branju RR foruma......izvedela sem namreč med drugim tudi to, da se sicer govori o materini bolezni, vendar če bolj pozorno poslušaš, ni govora o nobeni sizofreniji ampak zgolj o pitju alkohola......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Trenja - danes
3.4.2009 11:00:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni se zdi največji absurd, da se ob vsaki podobni tragediji išče krivca.....vsi so krivi, samo storilec oz. storilci ne.....nekdo je ubil ta dva otroka.....vse izgleda, da jo jo mati.....zakaj potem s prstom kazati ZGOLJ na CSD.....? Pa ne zdaj takoj dobiti občutka, da branim CSD......

Starši bi se namreč v prvi vrsti morali malo bolje zavedati, da smo za svoje otroke odgovorni sami......in da nam CSD, policija in sistem otrok ne bosta ščitila......

In priznam, da sem gledala Trenja......tudi zato, da sem si  malo bolj razjasnila stvari pri tej zadevi kot ob branju RR foruma......izvedela sem namreč med drugim tudi to, da se sicer govori o materini bolezni, vendar če bolj pozorno poslušaš, ni govora o nobeni sizofreniji ampak zgolj o pitju alkohola......



Alkoholizem se ne zdravi v psihiatrični ustanovi, se ti ne zdi?

P.S. Jasno niso vsi bolniki shizofreni, so pa druge oblike motenj, ki so zelo podobne, morda malenkost blažje (npr. bipolarna motnja, shizoafektivne motnje, itd.).

< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 3.4.2009 11:02:21 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (20%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (0%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (0%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (4%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (44%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (32%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!