|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trenja - danes
2.4.2009 12:14:00   
mojamura

Nocoj bo na trenjih tudi oče pokojnih otrok iz Sežane.


http://24ur.com/novice/crna-kronika/trenja-otroci-zrtve-starsev.html

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 12:23:01   
oka
Če je kaj, kar mi gre na jetra, je pa debatiranje o takih tragedijah v taki oddaji kot je Trenja. Ne me narobe razumet, prav je, da se o tem debatira in to čimveč ampak ne v oddaji kot je Trenja. Ne vem, vse oddaje, ki so se dotikale kake tragedije (Železniki, Bor Nekrep...) so se meni zdele popolnoma neokusne. Način kako voditelj vodi take oddaje se mi zdi tak, kot da hoče naredit senzacijo iz vsega, brez enega občutka do prizadetih, včasih tudi prestopi mejo okusnega. Jaz imam to oddajo v želodcu od tiste o Železnikih. Iskal je samo negativne stvari, pozitivnim pa ni pustil v oddajo...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 12:27:00   
TomTaylor
glede na vsebino oddaje že vidim, da bom ali besna kot ris, ali pa bom jokala kot dež...





(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 12:29:37   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

glede na vsebino oddaje že vidim, da bom ali besna kot ris, ali pa bom jokala kot dež...




enako tudi jaz, ampak gledala pa bom...ker mi je res hudo za otročka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 12:53:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Če je kaj, kar mi gre na jetra, je pa debatiranje o takih tragedijah v taki oddaji kot je Trenja. Ne me narobe razumet, prav je, da se o tem debatira in to čimveč ampak ne v oddaji kot je Trenja. Ne vem, vse oddaje, ki so se dotikale kake tragedije (Železniki, Bor Nekrep...) so se meni zdele popolnoma neokusne. Način kako voditelj vodi take oddaje se mi zdi tak, kot da hoče naredit senzacijo iz vsega, brez enega občutka do prizadetih, včasih tudi prestopi mejo okusnega. Jaz imam to oddajo v želodcu od tiste o Železnikih. Iskal je samo negativne stvari, pozitivnim pa ni pustil v oddajo...


Se strinjam. Bolj nesposobnega voditelja, še nisem videla.

Drugače pa ne vem če bom sposobna gledat. Ko sem videla Borova starša na TV, me je čist paraliziralouser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 13:05:00   
kalbo
Meni grejo tud takšne oddaje na živce, sam če dobro premislim, se po njih vsaj nekaj kam premakne, kar pa tud ni slabo. Se je pa Slak po Železnikih kar lepo skuliral, ker ga je cela vesoljna Slovenija spljuvala, ker si je dovolil privoščit Gasilce.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 13:13:36   
Volga
Bom rekla samo banda user posted image  NEKATERi, ki se vlačijo in sedijo v varnih službah na CSD. pa Zdenska vas, pa una punči, ki so jo mami iztrgali iz objema in odpeljali k očetu, pa ne vem kaj še vse. To človek sploh ne najde besed gnusa, kako morejo biti tako brez srca in duše, kako je najbolj važen nek ku.rč.ev papir in postopek, človek pa ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 13:26:04   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Meni grejo tud takšne oddaje na živce, sam če dobro premislim, se po njih vsaj nekaj kam premakne, kar pa tud ni slabo. Se je pa Slak po Železnikih kar lepo skuliral, ker ga je cela vesoljna Slovenija spljuvala, ker si je dovolil privoščit Gasilce.


Tukaj bi se podpisala, če smem.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 13:39:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Bom rekla samo banda user posted image  NEKATERi, ki se vlačijo in sedijo v varnih službah na CSD. pa Zdenska vas, pa una punči, ki so jo mami iztrgali iz objema in odpeljali k očetu, pa ne vem kaj še vse. To človek sploh ne najde besed gnusa, kako morejo biti tako brez srca in duše, kako je najbolj važen nek ku.rč.ev papir in postopek, človek pa ne.


Ampak kaj je najbolj žalostno....naštevajo vse o otrokovih pravicah, med tem je tudi, da se morajo z otrokom pogovorit in upoštevat (koliko je mogoče) tudi njegovo voljo. oni pa niti tega osnovnega dela postopka, ki bi jim mogoče pokazalo pot do prave odločitve, NE NAREDIJO. Znajo naštevat kaj vse je potrebno, ampak oni presodijo, da to dejansko ni potrebnouser posted image . Zdaj pa razumi tole. V sveh teh primerih CSD vztrajno krši otrokove pravice. In  to javno povejo, ker se jim zdi normalno. Ne vem, kot da so njihovi možgani programirani, da delajo vse kontra.
Ma včasih me prime da bi v TV daljinca zabrisalauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:09:30   
oka
Se strinjam. Bolj nesposobnega voditelja, še nisem videla.


Ma mogoče niti ne nesposobnega ampak zelo željnega pozornosti in pripravljenega, da bi storil marsikaj za čim večjo gledanost, ne glede na temo, ne glede na občutke prizadetih...

In zdaj bojo vsi kazali en na drugega, povedano bo veliko in še več, rešilo se ne bo pa nič, ker je že vsaj za ta dva otroka prepozno. Bo pa seveda velika gledanost. In na račun česa?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:14:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ma mogoče niti ne nesposobnega ampak zelo željnega pozornosti in pripravljenega, da bi storil marsikaj za čim večjo gledanost, ne glede na temo, ne glede na občutke prizadetih...



roko na srce: za to je pač plačan.

veliko bolj me gane, da gre pa zdaj oče v tako oddajo.
toliko o žalovanju....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:19:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ma mogoče niti ne nesposobnega ampak zelo željnega pozornosti in pripravljenega, da bi storil marsikaj za čim večjo gledanost, ne glede na temo, ne glede na občutke prizadetih...



roko na srce: za to je pač plačan.

veliko bolj me gane, da gre pa zdaj oče v tako oddajo.
toliko o žalovanju....user posted image


ne razumem....a če gre v oddajo zato, da bo pač povedal bandi user posted image  kar ji gre, od prvega do zadnjega, potem ne žaluje al kako? tega pa res ne razumem user posted image

Ljudje različno žalujemo, jaz bi se verjetno zavlekla v neko krtino in noter ždela, samo prej bi pa z velikim užitkom vse, ki bi posredno krivi za moje žalovanje poslal v pet p.m. pa še kam drugam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:21:55   
rija
ja, saj maš prav: vsak po svoje.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:24:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ma mogoče niti ne nesposobnega ampak zelo željnega pozornosti in pripravljenega, da bi storil marsikaj za čim večjo gledanost, ne glede na temo, ne glede na občutke prizadetih...



roko na srce: za to je pač plačan.

veliko bolj me gane, da gre pa zdaj oče v tako oddajo.
toliko o žalovanju....user posted image


Kaj pa vem...o žalovanju...vsak žaluje na svoj način. Predvidevam, da je tako besno nemočen, da mora prit v oddajo in povedat kako se je boril in kljub temu izgubil oba otročička naenkrat.
Ravno zaradi njega ne vem, če bom sposobna gledat oddajo...boli me pogled na žalujoče starše, ko vidim kako nemočno so se borili za otroke ....v prazno, sami, nemočni..........in dejansko me je ob pogledu na njih strah, da bom kdaj v njihovi koži. Oni so kruta slika našega gnilega sistema.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:27:43   
rija
ne vem....meni je samo prišlo to naprej, da mu niti otrok še niso pokopali, pa se gre ravsat v oddajo tipa jerry springer...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:32:35   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne vem....meni je samo prišlo to naprej, da mu niti otrok še niso pokopali, pa se gre ravsat v oddajo tipa jerry springer...user posted image



ahh, rija....ne vem kako bi ti, jaz bi vsekakor probala nekaj naredit, da bi cela slovenija vsaj enkrat videla, da se lahko pride zadevi do konca - bolje da se gre preko takih oddaj ala tipa J. S. in medijev in tako izkriči svojo bolečino, kot pa da se vzame zakon v svoje roke (saj veš kaj mislim)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:36:54   
Vijoličarka
Ojoj! Prav nič ni sveto. Slaku sploh ne. Spet bo veliko hrupa za prazen nič. No, vsekakor bo gledanost, sezacij željni bodo potešili svojo potrebo, vaške opravljivke tudi. Vendar so vsa ta pametovanja smo del vsakdanjika, zame so take oddaje variacija rimskih aren. Sprememb ne prinesejo. Zaradi te oddaje ne bo prav nič drugače, to niti ni njen namen.

Je prav in potrebno, da se o tem govori. Vendar z resničnim namenom razčistiti, pomagati, napeti sile za spremembe. Oče teh otrok zaradi šoka in bolečine najbrž niti ni čisto pri sebi in se ne zaveda, da ga izkoriščajo v svoje sebične namene.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:44:57   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne vem....meni je samo prišlo to naprej, da mu niti otrok še niso pokopali, pa se gre ravsat v oddajo tipa jerry springer...user posted image


Točno to sem tudi jaz pomislila ko sem vidla da bo tudo oče tam.

Men se zdi da bi bil zadosti en intervju, da bi pač povedal njegovo zgodbo, ne pa da se gre sem spopadat. Mal prehitro, drugo bi bilo če bi pretekel kak mesec, da nebi bilo vse tako "svežo"

Ampak ja, vsak na svoj način se spoprijema z žalovanjem in težavami.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 14:50:00   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne vem....meni je samo prišlo to naprej, da mu niti otrok še niso pokopali, pa se gre ravsat v oddajo tipa jerry springer...user posted image


Najbrž pač misli, da bo to kaj pomagalo. Misli, da bodo tako tisti, ki niso hoteli pravočasno urkepati, kaznovani, zamenjani, da bo potem kaj drugače.

V civilizirani družbi naj bi se pravica iskala na sodišču in temeljito preiskavo naj bi opravili organi pregona.

Ampak ljudem se zdi že čisto naravno, da preiskavo opravijo novinarji, ki nadlegujejo kogar jim se jim sprdne, poberejo vse čenče, sodba v imenu ljudstva pa se razglasi v Trenjih, po možnosti v prisotnosti g. Matosa, ki je post festum vedno najpametnejši ( bivši Popovičev kužek, ki je pomagal krivice tudi delati, je zdaj največji človekoljub). In potem pol Slovenije veselo upa, da bo kmalu spet kdo koga ubil, da se bodo lahko naslajali ob novem škandalu, kazali s prstom, iskali krivce, brskali po intimnem življenju drugih in se oh in sploh fino imeli.

Bljak. Rada bi verjela, da bi lahko ta oddaja morda rešila vsaj eno trpečo dušo. Pa ne morem. Oddaje ne bom gledala.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 15:26:57   
noranate
Podpišem se pod to, kar je napisala Oka.user posted image Samo senzacije iščejo, da bi pa naredili kaj dobrega ni pričakovatiuser posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 16:45:21   
haloze
Nocoj bodo spet socialne delavke pametne, kak bi se vse moglo, pa se je naredilo, pa.......

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 17:24:59   
nana 27
Uff..meni je tudi čudno, da bo prišel v oddajo. Čuden mi je bil tudi njegov intervju na televiziji pa čeprav ljudje različno žalujejo..

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 18:04:11   
Anonimen
Če je kaj, kar mi gre na jetra, je pa debatiranje o takih tragedijah v taki oddaji kot je Trenja. Ne me narobe razumet, prav je, da se o tem debatira in to čimveč ampak ne v oddaji kot je Trenja.


Se strinjam.
Nesnaga za duso, taksne teme v omenjeni oddaji pa sploh. Gledala ne bom, itak ne.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 18:46:17   
Meggi
Se strinjam z Rijo. Saj še teden dni ni od nesreče, pa da je sposoben it na oddajo.user posted image  Jaz sem se zjokala ko sem prebrala novico. Po mojem se ti svet zruši.  ... Ko sem vidla pokopališče,.. ojoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trenja - danes
2.4.2009 19:21:50   
kajajaka
Po toči zvoniti je prepozno.
Saj se mi smili oče in svojci, ampak ta medijski linč otročkov ne bo oživel user posted image

user posted image user posted image  za otročke!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Imena za punčko:
Nezy85



Lia (24%)

Lina (24%)

Taja (32%)

Žanet (14%)

Nejša (6%)


Število vseh glasov: 459

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!