|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 6:54:01   
Reby
N74 - žal mi je zate user posted image  , mogoče še malo počakaš in res greš še do Reša.
WP - super za 2 pikici, pridno ju grej in nas razveseli s pluskom user posted image
Mismis - danes je pa že 9. dan, tole super kaže... user posted image
Hedi - o, kako lepo, da si nas prišla malo pozdravt, bom šla pokukat v album user posted image  
Barbi - bogi Jan, celo zlomil si je prst, revček. Lepo se imejte danes na obali user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:26:52   
arneja
In ko vsa živa bitja razen Reby user posted image še spijo, jaz tudi že rogovilim naokoli user posted image .

N74, jaz upam, da je imela le tvoja ginekologinja slab UZ in da bo Reško ugotovil, da je vse ok. Kot da nisi dala že dovolj hudega čez. Res držim pesti, da bo v torek vse ok in da je bil le lažni alarm. Drugače pa pomisli na zamrznjenega pikeca, tisti se bo pa 100 % do konca boril. Res močno stiskam pestke.

Reby, zdaj je pa tvoj buši lepo viden. Pa še to že veš, da boste fantka imeli user posted image .

Diana in WP, pridno grejta svoje blastocistke user posted image .

Mismis, kot pravi Reby, vmesni rezultat dobro kaže user posted image . Zadnjič sem pa videla tvojega dr. D na TV in je "v živo" tudi meni kar seksi deloval user posted image . Glas ima vsekakor ušesom prijeten user posted image . Mogoče se pa k vam na GK zrinim user posted image . Pa kakšen je bil Tomaževič pred toliko leti, pa Medenova je super izgledala glede na sedanje stanje user posted image . Pa tista soba za moške res ubogo izgleda, no, v bistvu cela GK ubogo izgleda. Potem pa pravite, da je pri Rešu bolnica Franja user posted image .

Dajamaja
, kako pa ti in tvoja malčka? Že kaj mamici nagajata in ji slabosti povzročata user posted image ?

Bbpikica
, vam še kar ni uspelo nobenega foliklčka ujeti, imate res prave nagajivčke user posted image . Sem se odločila, da tokrat tudi jaz poskusim samo s polovičko Klomifena. Sem M zdajle dobila šele na 33. dan in smo že malo upali, da nam je uspelo, čeprav mi je na 32. dan že bazalna padla. No, nismo mi te sreče. V torek kličem ata in se naročim za razgovor.

Lana vidim, da se že pridno špika user posted image . In krega s svojim user posted image . Kot midva navadno user posted image . V četrtrek sva se z morja vračala in sva se spet v tisti piceriji ustavila. Pa še sonček je bil in sva zunaj lahko sedela, je bilo super user posted image .

In moja Bibika? Je tokrat endometrij presegel magično mejo user posted image ?
Zarja, lepo je videti, da si nazaj v igri user posted image .

Pika74, se že kaj pripravljaš na nov postopek?

Čisto poseben pozdravček pa našemu malemu borcu Maju in njegovi mamici user posted image .

Pozdravčke tudi ostalim borkam user posted image . Upam, da ste lepo jajčka pobarvale. Jaz sem poskusila s koprivami, pa bi jih bilo treba drobno nasekljati, kar pa jaz glede na to, kako pekoče so, ne znam. No, in potem jajčka niso bila dovolj zelena, so šla pa kot ponavadi v čebulo.

< Sporočilo je popravil arneja -- 12.4.2009 7:31:38 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:35:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Sonček85, tebi se pa kar hitro približuje dan D. Komaj čakaš, kajne?
ja sedaj pa že res komaj čakam, samo  strah me pa ni še nič

Pa ti kdaj bo +?user posted image user posted image user posted image user posted image




brez ciganke in kave se nič ne ve user posted image user posted image user posted image
Res nimam pojma, sedaj moram še počakati, ker sem šele 7. dan po ET, do konca naslednjega tedna bo pa že vse jasno
veliko sreče in naj se ti prikaže tko željeni + ,ki si ga že zares zaslužišuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:38:43   
arneja
Hedviga, tvoja velikonočna zajčka sta prečudovita user posted image user posted image .

Pa Stella je nosečka, čestitke punca user posted image . To bosta s hčero res uživali user posted image .

Blanči, a bi nam ti kakšno frišno slikico svojega bušija privoščila user posted image ?

Barbi, tvoji otročki so pa res na zanimive datume rojeni user posted image . Moja prijateljica ima pa rojstni dan na isti dan kot njen bratec, le dve leti prej. Pa še njena nečaka, se pravi, otročka od bratca, sta rojena na isti dan. Zanimivo, ne user posted image ? Pa še Kučan je rojen na tisti dan user posted image . Joj, ubogi tvoj fantek user posted image . Ampak bo hitro ok, boš videla user posted image .

Reby, moji pirhi pa niso tako lepi kot tisti na tvoji mizi user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:39:56   
arneja
O, Bibek, saj ti tudi že rogoviliš naokoli, ampak na prejšnji strani pa te nisem videla user posted image . Biba, koliko si ti stara? Jaz že celih 36 user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:41:55   
arneja
Pa Sonček je tudi že tu. Kaj ni danes praznični dan, ko naj bi malo potegnili s spanjem user posted image ? Joj, že čez dober teden boš stiskala svojo štručko user posted image . Ti že kaj strahec nagaja? Boš naravno rodila ali z epiduralno?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 7:46:04   
arneja
Lučka, tebe pa že dolgo ni bilo tu. Tvoj buši pa, vidim, pridno raste user posted image . Pa kaj zdaj tako z bolniško zafrkavajo user posted image ? Meni je logično, da če delaš v vrtcu, da si doma. Še dobro, da imaš razumevajočega delodajalca user posted image . Pa tudi tebe prosim za frišno slikco bušija user posted image .

Gloria, hočem slikco Nikca s pirhi user posted image . Tebi so pa sigurno pirhi zelene barve uspeli, kaj user posted image ?

Zvezdica, a vi boste šli pa kmalu še po punčko user posted image ? Mali Patrik je pravi frajer user posted image . Je Liam kaj ljubosumen?


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 8:11:12   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

glede na to, da se mački gonijo, mi zadnje čase bolj malo spimo, ker naš user posted image  čuva sosedove mucke in laja na vse, ki se jim približajo. Upam, da bo tale gonitev čimprej mimo.

Reby, hvala za tale velikonočni zajtrk. Se moram pa pohvaliti, da mi je uspelo že vso brezkofeinsko kavo spiti, bo treba v trgovino po novo user posted image . In res, danes je že 9. dan, jaz pa še vedno nobenega znaka, ne za user posted image  in ne za user posted image . Upam, da tako tudi ostane in sem tudi jaz ena od srečnic, ki jim je uspelo, pa niso imele nobenega znaka.

bbpikica, pozabila sem te včeraj prašati, če prideš 17.4. k nam na vas?

Arneja, lepo da si se javila, praviš da bosta probala s klomifenom, zakaj pa ne. Čeprav je meni dr. D takrat rekel, da klomifen povzroča, da se sproducira več jajčnih celic, vendar pa tanjša endometrij, zato mogoče ne bi bilo slabo, da bi zraven pila še kakšno krvomočnico. Drugače pa držim pestke, da vama uspe. Je pa dr. D v živo še boljši user posted image

Sonček85, hvala za pestke, vi ste pa že v nizkem štartu. Ali kaj veš, za kdaj je napovedan veseli dogodek, ali boste čakali do konca?

Biba, si bila pa pridna danes zjutraj, ne glede na to, da te je Reby prehitela po desni. Kako kaj endometrij, a si probala s čaji

a Šopka se je kaj javila? Dajmo Šopka, dajmo pokaži nam svoj plusek user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil mismis -- 12.4.2009 8:12:07 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 8:34:30   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Biba, si bila pa pridna danes zjutraj, ne glede na to, da te je Reby prehitela po desni. Kako kaj endometrij, a si probala s čaji



Mišumišu, "probala s čajčki" bi bil ultimativni evfemizem. Se nalivam, žlampam, bašem z estrofemom in čakam na UZuser posted image . Za crknit, kako se vleče. Sem pa, kot rečeno, po tvojem muštru dala endometriju aprilsko kvoto 11,4. Kaj praviš, bo tole menedžiranje s trdo roko kaj zaleglo?

Arnejček, vidiš, z endometrijem je pač tko, kot je, je treba počakat.... sem pa tebe vmes res že en malček pogrešila...Se je srček že zacelil? Kaj manj dela? In kdaj gresta v akcijo? Sicer pa smo s picerijo vse zdaj malček v zaostanku, se mi zdi... ah, bo pa pol bolj fletnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 8:38:19   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Biba, si bila pa pridna danes zjutraj, ne glede na to, da te je Reby prehitela po desni. Kako kaj endometrij, a si probala s čaji



Mišumišu, "probala s čajčki" bi bil ultimativni evfemizem. Se nalivam, žlampam, bašem z estrofemom in čakam na UZuser posted image . Za crknit, kako se vleče. Sem pa, kot rečeno, po tvojem muštru dala endometriju aprilsko kvoto 11,4. Kaj praviš, bo tole menedžiranje s trdo roko kaj zaleglo?



Jaz ti vsekakor držim pestke user posted image  da dosežeš tole kvoto, možno je vse, kar mene poglej

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 9:20:16   
bbpikica
Goldy evo kar gre. Zdaj sem zaposlena z delom okoli hiše, tako da je malo boljš, ker nimam časa razmišljat in se sekirat. Pa ti? Dete brca?

Mismis po moje bo tale 15 srečen za obe, je že čas da bi biluser posted image  Za 17 pa še nisem sigurna je vse od 15 oziroma 13 odvisno. ti napišem takoj zdaj ZS

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 10:07:54   
lana70
upam, da ste malce pospale danes....meni to ni uspelo, ker se moja papiga še vedno ni aklimatizirala, pa mačke imajo neke svoje fore pod mojim oknom, tako da.....ker moj dela, tamali pa spi,  jo bom verjetno ubrala s psičko na bližnji hrib.....lepo nedeljo še naprej vsem borkam ....

WP, a maš na desnem boku že žulj al ne, upam, da te tvoj crklja in veselo pomiva posodo  user posted image
 
arneja, kako ste pa odkrili tisto picerijo pri postojni??? Ker ni tako znana, pa še s ceste je ni videt.....

bbpikica, upam, da te je tvoje drevo počakalo....koliko površine pa maš okrog bajte??

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 11:35:35   
Goldy
Lepo nedeljo vsem!!!!

bbpikica - jaz sem luštno, razen občasnih nosečniških all inclusive težav, ki sodijo v paket nosečnost (križ, otekanje nog....). Dete brca. user posted image  Sva imeli že telovadbo zjutraj ob sedmih, zdaj je malo mira, pol pa spet akcija, včasih se pa na vsako uro oglasi.... Ti se kar zamoti, pol pa spet v akcijo.

mišmiš - tako držimo pesti, da že roke bolijo. user posted image  Še mala se strinja in je pobrcala.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 11:38:57   
diana79
živijo!moram povedat da v prsih imam tako čuden občutek,zdi se mi da so bolj polni!tudi moj je opazil to!ampak to ni tak občutek kot pred user posted image ,ampak drugače!mogoče je to dober znak,in mi bo uspelo!takšnega občutka še nikoli nisem imela!mogoče veš kdaj je vgnezditev?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 13:35:54   
lana70
alora punce......WP vas vse lepo lepo pozdravlja, merka desni bok in se pusti razvajat s strani najdražjega....kot kaže, je javna kritika zalegla, haha, se hecam, baje da kuha same dobrote njami njami...tako, zdej pa akcija, ven...aja, pa še to - WP vas bere preko mobilnika, tako da ji komot napišete kaj spodbudnega in lepega...user posted image


(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 15:06:01   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

živijo!moram povedat da v prsih imam tako čuden občutek,zdi se mi da so bolj polni!tudi moj je opazil to!ampak to ni tak občutek kot pred user posted image ,ampak drugače!mogoče je to dober znak,in mi bo uspelo!takšnega občutka še nikoli nisem imela!mogoče veš kdaj je vgnezditev?user posted image user posted image user posted image


Diana, prsa imaš lahko napeta tudi od stop  inekcije, ki si jo dobila pred punkcijo. Vgnezditev pa je lahko kadarkoli, sicer pravijo, da je prvi ali drugi dan po ET, če je bil ET 5. dan, torej v tvojem primeru 6. ali 7. dan, vendar pa se lahko zgodi tudi kasneje.
Veliko sreče

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 15:07:29   
mismis
Goldy, hvala tebi in pupiki za pestke. Srčno upam, da nam bo uspelo, že zaradi takšnega števila pridnih navijačic, ki jih imam user posted image


Wp, ti se kar pusti razvajati, edino pravilno. Lepo kavčaj na desnem boku in grej svoji pikici user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
12.4.2009 15:13:34   
mismis
 
AKTUALNO  
 
Sobota, 11.04.
Womanpolice - ET
Sapi - UZ
citrončica - začetek špikanja
 
Torek, 14.04.
Lana70 - UZ
BEBIII - UZ
cukica - posvet dr. Ribič
Kiwi - UZ
 
Četrtek, 16.04.
BibaBond - UZ
Miklarom - UZ
 
Petek, 17.04.
  BarbiG - sestra Milica
 
Ponedljek, 20.04.
Kimsy - UZ
 
Torek, 28.04.
citrončica - UZ

user posted image   
 
user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
user posted image  
 
 
Sreda, 15.04.
bbpikica
 
Torek, 21.04
Gloria
 
Četrtek, 23.04
Lana70
 
Ponedeljek, 27.04
Bambi75

user posted image

OBJEMČKI 
user posted image  Daisy23, mateja_goljev, Listek  user posted image

user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

 
Šopka  greje user posted image user posted image   test 14.04.
Stella Rosa  greje user posted image user posted image   test 14.04.
mismis  greje user posted image user posted image   test 20.04.
Bozza  greje  user posted image   test 22.04.
Diana79  greje user posted image user posted image   test 23.04.
Womanpolice  greje user posted image user posted image   test 28.04.
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image   



  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, začetek 7.3.)
  • Lana70 (1. IVF, GK LJ, 11.3. prevzem zdravil)
  • Kimsy (1. IVF, GK LJ)
  • šopka (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ)
  • mismis (3.IVF, LJ, dr.Drobnič) 
  • Bozza (dr. Reš, PO)
  • Sapi (3.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • BarbiG (4.ICSI, GK LJ)
  • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • cukica (GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • Punsha (GK LJ, dr. Vogler) 
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image       
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Reni70 (6.ICSI,PO, dr.Reš,9.4.) 
  • Paddy (2.ICSI, MB, zamrznjenčki)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Jill (1. ICSI, MB) 
  • Barbarella77 (2. ICSI, MB) 
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • Lana08 (2.IVF, GK LJ)
  • Baci (2.IVF, MB, dr.Milan Reljič,dr.Gavrič)
  • Nikita***(3. IVF, GK LJ, dr. Zorn)
  • Metulj1 (1. IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Dajamaja (PO, dr. Reš, marec)
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
  • Ivyy (ICSI)
  • Miklarom (6.IVF, MB Femoden)
  • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • zup2 (dr. Reš, PO)
  • skuštrana suzi (GK LJ, dr. Drobnič)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Kozica (Zamrznjenčki)
  • Aljonka (GK LJ, zamrznjenčki)
  • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
  • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • a.jard (1.IVF, PO, dr. Reš)
  • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
  • emamair (IVF, dr. Reš)
  • Netka34 (4.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • zofka7 (3.IVF, GK LJ, dr. Vogler) 
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
        
NAŠE NAVIJAČKE/NAVIJAČI:
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gig1, Sonček33, Nokes, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, naska, cari, jona3, n74, julia1


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35% 
  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
          user posted image NOVE NOSEČKE APRIL user posted image        
        
    user posted image  Stella Rosa (LJ)

    Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1093
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    12.4.2009 17:31:49   
    miklarom
    vesele velikonočne praznike vam želim in obilo pisanic in barvanih jajčk.

    mismis - gooo,gooo, da bo plusek navijam full zate in za vse ki trepetate, tak da me že roke full bolijouser posted image

    wp - bravouser posted image user posted image user posted image in lepo čuvaj svojiuser posted image user posted image


    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1094
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    12.4.2009 19:56:10   
    sapi
    Malo z zamudo vendar zaradi praznikov ni šlo prej včeraj, ko sem prišla domov so bile pri meni nečakinje in smo takoj začele barvati jajčka, danes pa do sedajle ni šlo ... ampak lepe praznike vam vseeno zaželim ...

    Kot prvo Zorn nima več svojega famoznega povštrčka, kakšno razočaranje user posted image   ... levi jajčnik nekaj štrajka sicer se je poleg enega pojavil še eden in nekaj manjših, ki pa očitno niso bili omembe vredni, trije folilkli na desni pa so lepo zrastli tako, da je bil Zorn navdušen kako hitro so šli naprej in bodo očitno favoriti, se bomo pustili presenetiti na punkciji ... včeraj sem dobila še eno dozo Menopurja, danes ob 22h pade stopka, v torek 14.4. imam punkcijo ... poiskala sem našo WP res prijetna punca upam, da se še vidiva... torej je tudi druga pikica napredovala, juuuppiii za dve blastocisti user posted image user posted image  lepo počivaj in se pusti crkljati ...

    n74 res mi je hudo zate user posted image  ... počakaj še malo in poskusi z še enim UZ ... 

    Punce uživajte še naprej v teh sončnih praznikih ...


    _____________________________

    V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

    (odgovor članu n74)
    Neposredna povezava do sporočila: 1095
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    12.4.2009 20:02:05   
    sonček85
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis
    Sonček85, hvala za pestke, vi ste pa že v nizkem štartu. Ali kaj veš, za kdaj je napovedan veseli dogodek, ali boste čakali do konca?
    Ja seveda držim pestke in naš Aleks tudi user posted image user posted image user posted image

    Ja že malo v nizkem štartu,ja vsi mi nekaj govorijo da bo kmalu-okoli 15-16.4 ,saj se mi je buši že kr spustil tko da ,čakamo ,čakamo,je pa res da mi je G  REKLA NA pregledu 2t  nazaj k sem imela še UZ da je posteljica že malo pikčasta in da je z glavico mali že zelo nizko ,tko da ja upam ,da pred rokom,čene bomo pa pač počakali da se bo naš mali odločil spoznat starše user posted image user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    Sem to kar sem;)
    ALEKS 23.4.2009 <3
    TIA 23.10.2012 <3

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1096
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    12.4.2009 21:35:01   
    sonček33
    Sonček85 - še malo...pa boš držala v objemu svoj največji zaklad...

    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu sonček85)
    Neposredna povezava do sporočila: 1097
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    12.4.2009 22:10:07   
    gloria
    Arneja slikica pride sam da naložim...kak smo drugačeuser posted image
    ...uf mali se je zbudil....user posted image

    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 1098
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    13.4.2009 5:56:09   
    bbpikica
    Jutro vsem, in lep velikonočni ponedeljek.

    IZVIRNO SPOROČILO: lana70

    bbpikica, upam, da te je tvoje drevo počakalo....koliko površine pa maš okrog bajte??


    Ja moje drevo me je počakalo in že kraljuje domauser posted image . Ja mam ene 2000 metrov, kar dost za vzdrževat in urejatuser posted image

    (odgovor članu lana70)
    Neposredna povezava do sporočila: 1099
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    13.4.2009 7:28:07   
    mismis
    Dobro jutro vsem in lep velikonočni ponedeljek.

    Kje pa je naša Reby danes, mislim kakšna šlamparija, kdo bo pa kavo skuhal?

    Jo bom pa danes jaz user posted image

    user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1100
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    7 nenavadnih dejstev o spermi
    Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




    Kajenje med nosečnostjo.
    пеперутка16

    Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.