|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 16:52:03   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

vprašanje: a vas lahko vprašam, kako imate "spravljene" bradavičke čez noč, pa tudi dan. jaz se še vedno mažem z lanolinom kot obsedena (zarad prejšnjih poškodb), potem pa je modrc ves masten od tega. potem si pa dam še une posebne obliže gor.
kaj pa ve? jih imate samo v modrčku? vas nič ne draži blago? slišala sem za bombažne blazinice- kolk je to higienično?



jaz si jih mažem z lanolinom, enkrat ali dvakrat na dan, pa v modrček si dam blazinice (imam kar tiste iz DM) in to je to...ena bradavica me še malo matra, me fuuul zaboli,ko začne mali vlečt, kot,da bi me kdo žgal, pol pa neha in je v redu


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 16:54:35   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: spps

sej zdaj smo okupirale forum tiste,ki smo že rodile.in gre to našim nosečkam mogoč mal na živceuser posted image user posted image user posted image
katera še je sploh ostala?

Lorencia,Tulipan,Nina,sey?še katera?


Meni ne gre prav nič na živce. Je prav fino brat in obujat spomine na prvič. Malo osvežitve in predpriprave. Ampak je pač tako, da se vam sedaj veliko dogaja, meni pa ne, tako da nimam prav veliko za napisat user posted image


nina in tulipan, še malo, pa bosta tudi vedve stiskali svoja sončka user posted image user posted image

tasa, najaa - user posted image user posted image user posted image za vajini pupiki,da prehlad hitro mine


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:03:36   
tasa_m
Hallo, hallo..
..sem klicala P.pa mi je rekla da dokler nima vročine naj ne hodim tja, da se nebo še česa nalezla..user posted image  Rekla mi je da naj čim bolj nosek čistima z fiziološko in naj imam dost stanovanje preluftano in zvečer ko gre spat, naj nardim sparo iz kamilic in ji dam zraven posteljice.
Če pa se bo slučajno začela za uhice vlečt in bo dobila vročino, pa morama takoj prit.

Tak da bomo še kak dan počakali in veselo čistili nosek še bolj intenzivno kot do sedajuser posted image . Sem pa ji prej tolk nosek razdražla z vato da je kihala kot mala muca in so "znoderci"sam leteli ven. Sem mislila da bo user posted image  ampak je samo na veliko gledala in čakala. Kak pa sem v roke pijela aspirator pa je bil histeričen jok, da je revici kr sape sfalilo.user posted image  Tak da sem opustila aspirator in ji sam z vato čistim, ko pa ni skoncentrirana na čiščenje pa še hitro apsirator primem in potegnem ven..user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:05:50   
tasa_m
nina00, Tulipan12 .. še malo pa bo user posted image user posted image user posted image user posted image

najaa kaj ste zrihtali pri P.??

Feliša.. upam da bosta z Juretom čimprej doma user posted image  sicer pa sončenje v takem vremenu.. mali je frajer user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:18:03   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo


_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:20:02   
Tulipan12
Spet imam eno vprašanje, mogoče je bedasto, ampak mogoče je katera kaj podobnega doživljala:danes čutim user posted image  že cel dan full intenzivno, dosti bolj kot ostale dneve, ker je drugače ponoči biolj živahen, čutim ga pa zelo zelo nizko pod popkom, skupaj z nekim čudnim pritiskom (ne boli kot menstruacija ali tiščanje na potrebo, samo full je močan pritisk)user posted image  Se kateri kaj sanja kaj bi to lahko bilo?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:20:49   
Lolita23
Živjo!!!

Spodaj so malo novejše slike naše Tjaše, sam ker še kar ne obvladam limanja slik, sem prosila eno članico tega foruma, da jih da gor, vam pa posredujem link strani, pa če se kateri da, da jih da gor:

http://www.ringaraja.net/forum/m_3783837/mpage_46/key_/tm.htm

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 30.3.2009 17:21:12 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:22:53   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo



Ja, pravijo, da je 3. dan najhujši, pa me je res zanimalo, ker sem po naravi taka bolj jokica, pa da vidim kaj me čakauser posted image
Včerajšnji dan pa je bil itak katastrofa, že vreme je naredilo svojeuser posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:24:56   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Spodaj so malo novejše slike naše Tjaše, sam ker še kar ne obvladam limanja slik, sem prosila eno članico tega foruma, da jih da gor, vam pa posredujem link strani, pa če se kateri da, da jih da gor:

http://www.ringaraja.net/forum/m_3783837/mpage_46/key_/tm.htm


jaz ti jih ne znam prilimat, sem pa pogledala, PRAVI CUKERČEK!!!user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:08   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo



Ja, pravijo, da je 3. dan najhujši, pa me je res zanimalo, ker sem po naravi taka bolj jokica, pa da vidim kaj me čakauser posted image
Včerajšnji dan pa je bil itak katastrofa, že vreme je naredilo svojeuser posted image


ja, to je pa tudi res, a to vreme ni najbolj fajn. pa še notri sem nonstop, ker nimamo še dovoljenja za izhode. klara je komaj 12 dni stara danes. jutri sicer pride patronažna, ampak ne vem, če bo dala zeleno luč za ven, ker je precej mrzlo še user posted image

ma danes je moj pazil malo 15 minut - toliko da sem šla v bližnjo pekarno po kruh. in se že ful boljše počutim. samo če bi še sonček malo posijal, bi pa bilo že res super...


_____________________________




(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:19   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

mediuhec - da bi ti rekla da popolnoma izginejo krči bi se zlagala,je pa dejstvo da po teh kapljicah veliko bolj prdajo kot sicer to pa tudi veliko pomeni vsaj mojadva


katere kapljice to? BIO GAIA?



Jaz sem jih danes kupla in sem ji dala že 2kapljici prej pred dojenjem in zaenkrat nič ne stoka oz. se napenja, bomo vidli kolko ta zadevica pomaga.....

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:25   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mamaM, tvoje poti bodo danes podobne mojim, ali pa bo šel mož, še ne vemo. Lekarna, muller...hvala za tole info, je tud nam zmanjkalo tamalih plenic.



evola; smo bili po nakupih; no mi2 z Žigcem, sva šla v Mueller po plenice - sem jih kr 3pakete št.2 vzela pa en paket št.1; pa potem sva še v Spar skočla pa v OBI - sem mogla podnujno kupit likano mizo, ker tej naši so že leta šteta....pol sva prišla domov, sem nahranla frajlico in smo šli ven, smo bli kr 45minut zunaj, je lep sonček bil...zdaj pa je začelo tudi pihat....

Drugače čveke, kako gre?
Kako je Pupa in njen user posted image ?

Pocka, sem danes poskusla kako zgleda ko desničar je kosilo z levo roko....no, pri nas je zgledalo tako da sem Leo na desni dojki dojila, jaz sem pa jedla juho z levo...moj user posted image  se je tako smejal in potem še zafrkaval, da če me mora pitat kot je Žigca....user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:34   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ravnokar sem govorila s Felix...revčka sta mogla danes nazaj v P, ker je mali rumenčkan in je že pod lučko...
Je pa drugače vse uredu in lepo papa pri njej....gužva pa totalna v P....baje jih je v soboto v pol ure 12 rodilo....pred sprejemno totalni kaos.....


Felix, drži se...to ni nič hudega, bo hitro minilo....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:37   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?


ja, ja...jaz sem se v P spomnila na mojo babico, ki si je vedno želela punčko za pravnukijno in tudi na moževo staro mamo, ki je vedno govorila, da kako bo ona delala kitke pa čopke punčkam in tako, pa sem kr malce user posted image  saj sta obe žal pokojni....
pa tudi doma me sedaj prime pa malce user posted image ...ampak me moj user posted image  tako lepo potolaži, da je pol hitro dobro....

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:28:53   
MalaČebelica
zdaj pa mislim da se bomo morali iti počasi umivat, da ne bo prevelike lakote in prevelikega drenja...

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:29:17   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo



Ja, pravijo, da je 3. dan najhujši, pa me je res zanimalo, ker sem po naravi taka bolj jokica, pa da vidim kaj me čakauser posted image
Včerajšnji dan pa je bil itak katastrofa, že vreme je naredilo svojeuser posted image


kak paket robčkov s sabo vzami user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:32:42   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo



Ja, pravijo, da je 3. dan najhujši, pa me je res zanimalo, ker sem po naravi taka bolj jokica, pa da vidim kaj me čakauser posted image
Včerajšnji dan pa je bil itak katastrofa, že vreme je naredilo svojeuser posted image


ja, to je pa tudi res, a to vreme ni najbolj fajn. pa še notri sem nonstop, ker nimamo še dovoljenja za izhode. klara je komaj 12 dni stara danes. jutri sicer pride patronažna, ampak ne vem, če bo dala zeleno luč za ven, ker je precej mrzlo še user posted image

ma danes je moj pazil malo 15 minut - toliko da sem šla v bližnjo pekarno po kruh. in se že ful boljše počutim. samo če bi še sonček malo posijal, bi pa bilo že res super...



zakaj pa še ne smete ven? Nam je rekla,da lahko gremo takoj, postopoma, najprej 5-10 minut, po par dneh pa lahko že z vozičkom na sprehod...smo šli pri enem tednu ven za 10 minut, pol je pa bil itak dež...zdaj je sicer sonček zunaj, ampak mali spi kot top...mogoče jutri...je pa zgleda odvisno od patronažne...vsak po svoje razlaga, ena patronažna pravi tako,druga drugače user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:36:43   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mamaM, tvoje poti bodo danes podobne mojim, ali pa bo šel mož, še ne vemo. Lekarna, muller...hvala za tole info, je tud nam zmanjkalo tamalih plenic.



evola; smo bili po nakupih; no mi2 z Žigcem, sva šla v Mueller po plenice - sem jih kr 3pakete št.2 vzela pa en paket št.1; pa potem sva še v Spar skočla pa v OBI - sem mogla podnujno kupit likano mizo, ker tej naši so že leta šteta....pol sva prišla domov, sem nahranla frajlico in smo šli ven, smo bli kr 45minut zunaj, je lep sonček bil...zdaj pa je začelo tudi pihat....

Drugače čveke, kako gre?
Kako je Pupa in njen user posted image ?

Pocka, sem danes poskusla kako zgleda ko desničar je kosilo z levo roko....no, pri nas je zgledalo tako da sem Leo na desni dojki dojila, jaz sem pa jedla juho z levo...moj user posted image  se je tako smejal in potem še zafrkaval, da če me mora pitat kot je Žigca....user posted image


hehe, a je bila mala kaj od juhe user posted image user posted image user posted image

joj, jaz bi tudi šla malo po trgovinah, ampak smo malo predaleč od Kopra, bi glih dol prišla pa bi morala nazaj domov ga nahranit, bomo še malo počakali s tem podvigom...z njim mi pa ni za hodit po teh centrih...že danes sem bila jezna kot user posted image , gor na pediatriji so bili sami bolani okoli nas, upam,da nismo kaj staknili...ne vem no, te naročijo in pol te z zdravim otrokom ,ki je mimogrede star šele 10 dni pustijo več kot eno uro čakati med bolanimi otroci, no comment...

< Sporočilo je popravil pocka -- 30.3.2009 17:37:47 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:37:03   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mam eno vprašanje: ste imele 3. dan po porodu kaj krize glede hormonov, joka, čustev - tako kot pravijo, da menda pride?
ma jaz v P nisem imela nobenih izpadovuser posted image user posted image sem pa imela eno noč doma mal krize...sam pač to pride,ko si nenaspan,utrujen,druge obveznosti,ki jih ne moreš odklopit...ampak se pregurauser posted image  en dan je boljši,drugi slabši,pa se zglihauser posted image


jaz sem tudi imela ravno tretji dan. ker nama ni dojenje šlo v redu. in potem je mala bila res dobesedno nonstop na joški. nisem več vedela kaj naj. pol je prišla moja mami na obisk - jaz pa v jok, da nimam mleka itd. in solze so kar same od sebe tekle. četrti dan pa je prišlo tudi mleko in je spet bilo bolje. pa včeraj sem imela neki beden dan, ampak danes je pa spet bolje....

zgleda da vseeno malo hormončki nagajajo



Ja, pravijo, da je 3. dan najhujši, pa me je res zanimalo, ker sem po naravi taka bolj jokica, pa da vidim kaj me čakauser posted image
Včerajšnji dan pa je bil itak katastrofa, že vreme je naredilo svojeuser posted image


ja, to je pa tudi res, a to vreme ni najbolj fajn. pa še notri sem nonstop, ker nimamo še dovoljenja za izhode. klara je komaj 12 dni stara danes. jutri sicer pride patronažna, ampak ne vem, če bo dala zeleno luč za ven, ker je precej mrzlo še user posted image

ma danes je moj pazil malo 15 minut - toliko da sem šla v bližnjo pekarno po kruh. in se že ful boljše počutim. samo če bi še sonček malo posijal, bi pa bilo že res super...



Bo, bo, sem ga naročila za povratek iz P, sam še ne vem kdaj gremuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:43:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

zdaj pa mislim da se bomo morali iti počasi umivat, da ne bo prevelike lakote in prevelikega drenja...
mi bomo tud počas se šli skopat,da operemo vonj po kislem mlekuuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 17:47:21   
pocka
Kdaj ste prvič okopali user posted image ? Nam ni še nič patronažna omenila, je pa res,da se mu je šele včeraj nehalo cedit iz popka...mogoče bo jutri kaj rekla.

najaa - katera patronažna hodi k vam? Mogoče je pa ista kot pri nas, ker je rekla zadnjič,da ima kar 4 dojenčke te dni h katerim hodi.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 18:29:40   
Grahec
Ojla,

toliko se nam dogaja da sploh nimam časa za net. Lucija je še vedno zelo pridna, ampak obiskov smo imeli pa ta teden, ko je tašča praznovala RD res cel kup, tako da nam danes prav paša mir.  Drugače sem bila pa kar zadovoljna z darili za ta malo, so res kar uporabne stvari prinesli, oblekice za poleti in to pravih številk... 
Jao, vreme je pa prav user posted image . Res mi je smotano, da ne morva s tamalo na sprehod..., ampak kam pa češ rinit v takem.
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

vprašanje: a vas lahko vprašam, kako imate "spravljene" bradavičke čez noč, pa tudi dan. jaz se še vedno mažem z lanolinom kot obsedena (zarad prejšnjih poškodb), potem pa je modrc ves masten od tega. potem si pa dam še une posebne obliže gor.
kaj pa ve? jih imate samo v modrčku? vas nič ne draži blago? slišala sem za bombažne blazinice- kolk je to higienično?



Naj te najprej pozdravim preden odgovorim. Jaz tudi uporabljam blazinice, ker mam sicer spoh ponoči, ko ne dojim tako pogosto kar premočen modrc. Jaz imam ene od milupe, ker možek misli da bi sicer pozabila na kateri strani moram dojit user posted image , te so take da je ena roza in ena bela, da si kao lažje zapomniš. Drugače pa so mi Muilerjeve tudi fajn, ker so bolj mehke in ne ratajo tako trde, če se malo mleka zasuši na njih, za ponoči jih pa ne maram, ker mi premočijo.

Pa dodajam še eno vprašanje: Uporablja katera pralne blazinice za prsi in če ja kako je zadovoljna in katere, kje jih je kupila??? Ker bi poskusila pa nimam pojma, kaj je OK.



_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 18:34:00   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Kdaj ste prvič okopali user posted image ? Nam ni še nič patronažna omenila, je pa res,da se mu je šele včeraj nehalo cedit iz popka...mogoče bo jutri kaj rekla.



Lucijo smo prvič kopali komaj dva dni preden je dopolnila 1 mesec. Prej se ji je skozi še malo cedilo iz popka. Zdaj pa res uživa, ko jo kopamo, čeprav je ne vsak dan, ker ima zelo suho kožo in je pediater rekel da jo smem najbolj pogosto vsak drugi dan.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 18:41:21   
novo
Da se malo javim.
Kr zmanjkuje mi časa, ko pa imam prosto, pride kdo na obisk.
Bi najraje vidla, da pridejo vsi skupaj, pol pa prihajajo vsak posebej, pa vsaki dan! no, bomo že preživeli.
Spimo lepo, jemo in se lepo redimo, tak da se ne smem bunit, hvalit pa tud ne prehitr! user posted image
Jutri gremo lahko prvič malo venuser posted image , upam, da bo dež ponehal, če pa ne bomo pa kr na balkonu, ker meni se že pošteno meša notri! user posted image
Upam, da ste vredu, niti vas ne berem za nazaj, ob priložnoxti pa spet pridem! user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
30.3.2009 18:55:08   
dana
Hojla punce!

No midva sva zdaj že 4 dni doma in se še malce loviva glede hranjenja. V porodnšnici je bilo mleka zadosti in je lepo spal. Zdaj mi ga pa očitno popoldan malce manjka, tako da mu moram kake 30 dodat.

Se mi pa zdi, da ga sem pa tja malce zvije. A je to možno že pri 1 tednu? A niso krči pozneje?

Ker imam pa trenutno čas bom pa kar porodno zgodbo napisala. Upam, da bom kratkauser posted image .

No v ponedeljek sem imela v P pregled. Ker je bilo MV zmehčan, odprta sem bila 4 cm me dohtarca vpraša če bi šla rodit. Jaz pa vsa vesela, da se bo končno začelo, pritrdim.
No potem pa birokracija, napotitev v klistirnico in tuširanje, potem sem pa čakala prosto porodno sobo. Tja sem prišla 13:45, kjer me je prevzela babica Jasna Žagar. Ob 14:30 so mi predrli mehur. Moji popadki so bili zelo švoh, tako da sem 15:15 dobila umetne, ob 16:08 se je pa Nejc rodil. Rezana nisem bila nič, ker je babica res gledala da me ni blo treba rezat, pa je imel tamali 37 obsega glavice, edino mal sem bila raztrgana, tako da malo so me šivali. Edini zaplet je bila spet huda krvavitev ker se maternica ni krčila, ampak smo tudi to urediliuser posted image .

Babico sem imela res super. Se je tudi ful hecala, tako da dolgčas nam ni bilouser posted image In res kar verjeti nisem mogla, da se je tako hitro končalo.


(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?