|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:08:52   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Mami je naspana, Alja pa še spiuser posted image user posted image user posted image Včeraj sem šla že pred pol deseto spat in začuda sem spala kot top. Danes sem spet dobre volje in upam, da bo zdržala do konca dnevauser posted image

Ja superca Alja in mami, kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image
 
Anitka: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Gala, da se hitro pocajta.

Hvalauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:10:05   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Mami je naspana, Alja pa še spiuser posted image user posted image user posted image Včeraj sem šla že pred pol deseto spat in začuda sem spala kot top. Danes sem spet dobre volje in upam, da bo zdržala do konca dnevauser posted image
 
Anitka: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Gala, da se hitro pocajta.


Pošlji te dobre volje še meni meni malo, ker sem čisto brez volje po dansšnji noči user posted image


Zapakirano in že na poti!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:10:12   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

user posted image


Suzy, hvala za postrežbo. Sem že jedla, sicer malo manj vabljiv zajtrk, bom pa ju3 kaj boljšegauser posted image
 
A že prakticiraš montinjaka?

že, sam me tu pa tam še precej matra to kombiniranje! je pa že šlo 3,5kg dol! pa v hlačah mam mal več prostora! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:10:17   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Aja pa še to: spet noče nič jest user posted image


Pol so pa res zobki na pohodu. user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:10:23   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Mami je naspana, Alja pa še spiuser posted image user posted image user posted image Včeraj sem šla že pred pol deseto spat in začuda sem spala kot top. Danes sem spet dobre volje in upam, da bo zdržala do konca dnevauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za obe
Filip je pa rogovilil do 21.00user posted image s tem daje med dnevom spal eno rundouser posted image , ah jaz pa do 1.00 nisem zaspala in sem bila sama nase jezna, zdej je pa že eno uro pokonciuser posted image -je mogel atija pospremit na šihtuser posted image



Kako pa je z Markom?


napisan malo nižjeuser posted image ,
Kako je Alja a ji še curi z noska???



Včeraj ji je še malo , že čisto zelen in gost. Nekam dolgo je takauser posted image Prejšnja dva prehlada, sta ju hitreje popihala.


nam se je zadnjič vleklo 14dniuser posted image , sej vam gre na bolje.
a je začela jest?>



Malo bolje je, samo še daleč od poprejuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:11:46   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Jaz sem auf že eni 2 uri, ati je šel v LJ, Videk pa še spi.

Moj user posted image me je zelo lepo presenetil za rojstni dan in mi je prinesel rdečo vrtnico, na njej pa je vil paketek. V paketku pa zlat prstan, taki lepi, kot da bi si ga sama izbrala. user posted image user posted image

Kak fajnuser posted image user posted image user posted image

Mimogrede zunaj je začelo kar orng snežit, jaz pa moram z Vidkom čez dobro uro v mesto, p.o.p.i.z.d.i.l.a. bom.

Hhhhhhhhhhhh??????????????????????????????? Pa ne no!!!


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:12:55   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

user posted image


Suzy, hvala za postrežbo. Sem že jedla, sicer malo manj vabljiv zajtrk, bom pa ju3 kaj boljšegauser posted image
 
A že prakticiraš montinjaka?

že, sam me tu pa tam še precej matra to kombiniranje! je pa že šlo 3,5kg dol! pa v hlačah mam mal več prostora! user posted image


Suzy dobra postrežbauser posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image za - kile in prostor v hlačahuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:14:08   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

sem ugotovila, da imam podobne težave kot jana in (mislim) nia5. že od sobote opažam rahel krvav izcedek, včeraj je blo pa že kr precej! kot 1. dan user posted image ! moram pol G poklicat, pa vprašat kak je s tem

Ojej, upam, da boste kmalu uredile s temi izcedkiuser posted image user posted image user posted image
eva je spet spala od 20ih do 6ih, s tem, da je jedla okrog 2.30! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image pridna Eva.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:14:46   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Jutro user posted image
Naša noč in spanje od pol 3h naprej je bilo user posted image
 
Mislim, da bom kmalu prešla v to fazo kot Špelin in o tem niti ne bom več pisala

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Aja pa še to: spet noče nič jest user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:15:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Jutro user posted image
Naša noč in spanje od pol 3h naprej je bilo user posted image
 
Mislim, da bom kmalu prešla v to fazo kot Špelin in o tem niti ne bom več pisala


Ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz te dni tudi najraje sploh ne bi pisala o tem. Kaj čmo upajmo, da bo kmalu bolje.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:15:24   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Dobro jutro!

Bom malce izkoristila priliko dokler sonček še panča in napisala par besed.

Spali smo spet tako takouser posted image user posted image . Zbujanje zaradi kašlja, ob dveh pa je imel spet čez 39 vročine zato sem mu dala sirup. Hrope pa tako, da me je kar groza poslušatuser posted image user posted image

Upam, da bo res kmalu zdrav, ker je tak revčekuser posted image user posted image

Greva dopoldan spet na inhalacijo in jutri ponovno.


bošček mali! cel koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za njegovo zdravje!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:17:27   
barbaw
Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  

Se javim kasneje!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:22:16   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image

Kak fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.

Upam, da bo vseeno minilo prej.

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image

Super, da boš še lahko domauser posted image user posted image Jaz si pa ne morem tako zrihtatiuser posted image user posted image . Mi preostane le upanje (katerega seveda skoraj ni), da mi podaljšajo porodniško.

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  

Kak fajnuser posted image user posted image

Se javim kasneje!!!!


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:28:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ANJA TIA IN MATEVŽ
 
VSE NAJ NAJ ZA
10 MESECEV!!!!
 
 
user posted image


Vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:30:17   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  

Se javim kasneje!!!!



user posted image user posted image user posted image  za Jako in dopust. Jaz ga imam le še 3 dniuser posted image  Tako, da grem delat 4.5.09. Sedaj ko gre h koncu porodniška, bi bila pa kar še malo domauser posted image  Sedaj ko sem vsak dan popoldan od doma še kar gre in nekako vozim normalno.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:31:10   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Spali smo kot ponavadi - zbujanje nonstop, nekaj vpitja,... user posted image
 
hijenca, vidiš, ni bil sesalec user posted image  Bravo za lepo darilo user posted image
 
user posted image user posted image user posted image  za vse pridne spalčke.
 
user posted image user posted image user posted image  za vse, ki niste naspani.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:35:39   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.
user posted image user posted image user posted image  Jaka za lepo presenečenje za mamico! upam, da vam zobek hitro pokuka ven, da boste spet boljše spali!

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.
se nič ne mudi, ker pritožbe itak ne bom dala, ker sem našla tisti 46. člen! user posted image

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image
v službi dobro zrihtaj in dobro izkoristi preostanek časa, ko boš doma!

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  
iiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

Se javim kasneje!!!!




< Sporočilo je popravil suzy85 -- 26.3.2009 9:00:38 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:35:53   
špelin@
Anitka, za vaju z Galom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
barbaw, user posted image  za Jako user posted image
 
suzy85, user posted image  za - kile.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:36:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jutro!

Nič ne bom brala za nazaj, ker zdaj ne utegnem. Bom probala kasneje.

Včeraj smo se imeli super. Predstava je bila tudi dobra, le en stric je bil malo strašen in je Maja padla v jok ko se je vrgel na tla. En drugi fantek pa je začel jokat takoj ko ga je videl. Včeraj sem zrasla za par cm zaradi ponosa. user posted image  Jaka mi je ful lepo čestital za materinski dan, verižica je ful lepa (dobite kasneje sliko), lepo je nastopal in pripovedoval pravljico. V glavnem bilo je fantastično. Tudi moj je malo zrastel. user posted image
Spanje gre na slabše kar pomeni, da bo verjetno spet kak zob pririnil in nimam upanja za boljše spanje v naslednjih 14 dneh.

Suzy nisem pozabila nate ampak še nisem utegnila. Bom pa danes poiskala odločbo in ti javim.

Danes grem spet na potep pa v službo se grem javit, da bom izkoristila CEL lanski dopust, tako da bom doma še več kot mesec dni po poteku porodniške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, da sem komaj čakala službo, ampak mi kar slabo postane, ko pomislim na tempo in varstvo in ...... user posted image

Maja se vedno bolj zaveda vsega okrog sebe in je začela tulit, ko zjutraj Jako odpeljem. Ne morete verjet, kako ga ima rada. user posted image user posted image  

Se javim kasneje!!!!



user posted image user posted image user posted image  za Jako in dopust. Jaz ga imam le še 3 dniuser posted image  Tako, da grem delat 4.5.09. Sedaj ko gre h koncu porodniška, bi bila pa kar še malo domauser posted image  Sedaj ko sem vsak dan popoldan od doma še kar gre in nekako vozim normalno.

user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:41:41   
nia5
 user posted image

Spanje user posted image
Vreme user posted image , upam da se malo razjasni.

Danes bi mogla k zobarju, pa sma same doma, tja pa je res ne morem sabo vlečt, tako da se mi spet prestaviuser posted image , pa končno bi rada da mi te zobe porihta kot treba bit.

Grem malo prebrat.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:45:33   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

takle me Nejc heca popoldan ko ga dam v postlo spat
 
user posted image  pridem not in se mi reži




user posted image , če pa mu je tak fajn, ko te zagleda.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:47:26   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dober večer, sem šele sedaj uspela priti na kratek čvek.

Z Galom sva bila pri zdravnici. Naš bošček ima bronhitis, laringitis in rahlo vnetje očk. Nadaljujemo z inhalacijami, doma imava pa Berodual, Tobrex za očke, Fenistil kapljice...






Vse na kupu bošček user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:50:06   
špelin@
To vreme je čisto zmešano: najprej je bil oblačno, potem je nekaj minut ful snežilo, zdaj pa se je že zjasnilo in sije sonce! Vse v roku slabe pol ure... user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:51:35   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ANJA TIA IN MATEVŽ
 
VSE NAJ NAJ ZA
10 MESECEV!!!!
 
 
user posted image





Tudi od naju z Nio user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 8:54:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Jaz sem auf že eni 2 uri, ati je šel v LJ, Videk pa še spi.

Moj user posted image me je zelo lepo presenetil za rojstni dan in mi je prinesel rdečo vrtnico, na njej pa je vil paketek. V paketku pa zlat prstan, taki lepi, kot da bi si ga sama izbrala. user posted image user posted image

Mimogrede zunaj je začelo kar orng snežit, jaz pa moram z Vidkom čez dobro uro v mesto, p.o.p.i.z.d.i.l.a. bom.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za lepo darilo!




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?