|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 13:28:59   
Hope2
Airex blazina je sicer noro draga, pa me zanima ali je kaj podobnega za kupit in kje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 13:36:15   
skuštrana
Meni so super Tatami blazine - to so tiste blazine za judo. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 13:48:58   
Hope2
kje si jih pa lahk pogledam in kupim

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 13:57:44   
skuštrana
http://www.budoshop-sp.si/catalog/category-52-trening-oprema-tatami-blazine-page-1.html

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 14:27:38   
Hope2
hvalauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 14:54:26   
2 Sraki
Sicer pa imajo to Airex blazino v sanolaborju. Stane cca. 200€.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 14:58:27   
Hope2
Vem, samo iščem kako cenjšo podobno varianto. Ker mi je airex blazina premajhna (tudi tista ta največja) in če kupim 2 je to mal tu mač predragouser posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 15:11:58   
skuštrana
Hope, na medovernet sem ravno videla da jo ena prodaja.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 15:12:36   
skuštrana
http://med.over.net/forum5/read.php?55,5328634

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 15:15:06   
Anonimen
lani so mel v hoferju, ma iste, če mene vprašaš, za 20€....drgač pa ti navadni penasti puzzli, črke in to, a to pa ni vreduuser posted image mi smo mel kr te...so mi čist kul.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 16:46:42   
Hope2
Hvala punce sem pisala, bomo videli, če bo kaj iz te moke

Puzzle mamo, samo so tanke, jaz bi neki kar je vsaj 2cm debelo in v enem kosu ali v ene večjem kosu (1mx1m) in da se lahko spoji, da se pol ne spotikaš vmes in da se svinjarija vmes ne nabirauser posted image , pa po možnosti v eni barviuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.3.2009 16:49:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:19:49   
Taula
Ko jaz nisem vedela ali jo bomo dobili v RA, mi je fizioterap.povedala za eno varianto kjer dobiš fine blazine ki ne drsijo ful poceni. Moram poiskati če še imam kontakt od te firme.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:20:42   
Taula
Našla, sem ti poslala ZS.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:23:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Našla, sem ti poslala ZS.


nisem dobilauser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:23:59   
Taula
Sedaj je prišlo?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:25:44   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Hvala punce sem pisala, bomo videli, če bo kaj iz te moke

Puzzle mamo, samo so tanke, jaz bi neki kar je vsaj 2cm debelo in v enem kosu ali v ene večjem kosu (1mx1m) in da se lahko spoji, da se pol ne spotikaš vmes in da se svinjarija vmes ne nabirauser posted image , pa po možnosti v eni barviuser posted image


Jaz sem kar od Gym?nekaj kupila, v avstrijskem Intersportu se mi zdi, debelo je ene 3cm, pa dva skupaj se lepo spojita, preostale spoje pa oblečeš v tak ozek rob. Je bilo pa vse skupaj okoli 50€ pa se je zdaj lepo selilo v 'telovadno sobo' pod lestvine, je super.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:31:56   
Pika Zoja
Drugače pa, če si doma kje blizu Elana se ti najbolj splača it tja pogledat ( http://www.elan-inventa.com/telovadna2.html#blazine ). Pomojem ta blazina ne more biti toliko slabša od Airexove - pomojem malo tudi služijo na teh Airexih)

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:42:14   
Hope2
Pa še kako služijo, predvsem še v sloveniji. Sem gledala na ebay v nemčiji nova stane 159, pri nas pa ista 195user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
10.3.2009 20:45:07   
Pika Zoja
user posted image Banda! Pa saj je skoraj pri vseh izdelkih tako. Pejt pogledat te Elanove, pomojem so prav spodobne, cena dveh blazin pa pomojem ne bo več kot 100€. So pa ziher uporabne še naprej - lahko treniraš judo ali karate kasneje na svojem možuuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 8:23:25   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ko jaz nisem vedela ali jo bomo dobili v RA, mi je fizioterap.povedala za eno varianto kjer dobiš fine blazine ki ne drsijo ful poceni. Moram poiskati če še imam kontakt od te firme.

A lahko prosim še meni pošlješ kontakt?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 8:27:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
pomojem malo tudi služijo na teh Airexih)

Popolnoma verjetno, da je v ceno všteto "ime", vendar je Airex blazina kljub temu izredno kvalitetna. Naša je stara 3 leta - nikoli nismo pazili nanjo, vmes smo se 3x selili, nekaj časa je tudi zvita ležala v kleti, na njej se dogaja vse, kar lahko dva otroka počneta, pa ima še vedno svojo obliko in ni nikjer niti malo natrgana ali poškodovana. Že res, da je draga, a je vredna svojega denarja.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 8:32:50   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
pomojem malo tudi služijo na teh Airexih)

Popolnoma verjetno, da je v ceno všteto "ime", vendar je Airex blazina kljub temu izredno kvalitetna. Naša je stara 3 leta - nikoli nismo pazili nanjo, vmes smo se 3x selili, nekaj časa je tudi zvita ležala v kleti, na njej se dogaja vse, kar lahko dva otroka počneta, pa ima še vedno svojo obliko in ni nikjer niti malo natrgana ali poškodovana. Že res, da je draga, a je vredna svojega denarja.


To že, samo zakaj je v nemčiji za skoraj 50 evrov cenejšauser posted image , je pri nas vredna tega denarja, v nemčiji pa neuser posted image

Hvala vam punce za vse info, sigurno bodo še komu prav prišleuser posted image . Mi pa gremo jutri iskat airex po polovični ceniuser posted image , upam da je lepo vzdrževanuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 8:33:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ko jaz nisem vedela ali jo bomo dobili v RA, mi je fizioterap.povedala za eno varianto kjer dobiš fine blazine ki ne drsijo ful poceni. Moram poiskati če še imam kontakt od te firme.

A lahko prosim še meni pošlješ kontakt?


lahko ti jaz pošljem, če ti še ni taula

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 8:34:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
To že, samo zakaj je v nemčiji za skoraj 50 evrov cenejšauser posted image , je pri nas vredna tega denarja, v nemčiji pa neuser posted image

V vsakem primeru se mi zdi vredna svojega denarja. To, da pa cene niso enake po različnih državah, je pa tako ali tako jasno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Airex blazina oz neki podobnega
11.3.2009 9:23:30   
Mojc
A se lahko še javno objavi ta kontakt firme, ki ima podobne blazine?
Nas ostale namreč tudi zanima.

Glede airex blazine (odmislimo ceno), je res, da je dobra. Ampak najbolj pride v poštev v razvojni prvi fazi malčkov. Pri nas je po nakupu te blazine očitno hitreje napredoval v plazenju, dvigovanju ritke. Blazina mu omogoča boljše trenje (ker puzzli npr. drsijo). Absolutno so te blazine fine tudi za vse otroke, ki imajo problem z razvojem. A tem, po mojih info, dajo terapevtke recept za blazino in jo zastonj dobijo.

Seveda, ko enkrat imaš to blazino doma, se kasneje otrok na njej tudi igra. OK, tudi trpežna je očitno, ampak to ni tako bistveno. Sicer sem pa mnenja, da zgolj za igro na blazini, za mehkobo, toploto, ko je otrok že čez prvi razvoj (se splazil, sedi, itd.), ta blazina ni več življenjska nuja in so drugi ustrezni nadomestki čisto fajni.

Zato razumem Hope2, ko išče cenejšo, a primerljivo varianto. Tudi jaz bi jo imela (zato vprašanje po linku firme).
Tudi tiste Elanove so najbrž vredu, kolikor se jaz iz svojih vadb spominjam, je problem le v tem, da so mrzle (in potem se najbrž ni luštno gor stiskat :-) ).
Razni puzzli in armafleksi so pretanki (tečni za čiščenje) in preveč drsijo.

Zato še 1x prosim za link te firme, da vidimo, kako lahko situacijo drugače rešimo.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




velika noč
Lelly28 RR

Ali boste letos veliko noč praznovali klasično (s pirihi, potico in vsemi drugimi dobrotami) ali boste malce omejili hrano, zaradi kornavirusa?

klasično (41%)

malce drugače (53%)

ne vem še (6%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!