|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.3.2009 23:30:24   
mbd0411
Ko vas takole berem opažam,da imamo vse bolj ali manj iste probleme.Tudi Nik se včasih tako histerično joka,da ga potem še neki časa potresuje in tako od joka "cuka"
Pa kar ne morem ga potolažit.Sem pa opazila,da ko ga čisto dvignem kot za kupček podirat potem pa ne joka več.V trenutku spremeni razpoloženje iz joka v smeh.user posted image user posted image
Ponoči se pa ves čas neki prebuja.Ga pa kar pustim,le ko se že skoraj začne spet jokat,potem vstanem ,dam dudo in že spi.In tako clo noč po 3-4x,s tem da 1x je lačen,včasih pa tudi 2x.user posted image
No,spet neki stoka.Se mu moram čisto počasi približat in mu tiho govorit,ker se me drugače tako ustraši.Pa sploh se hitro ustraši,kar z rokami in nogami zakrili,sploh če spi in samo na hitro pridem v sobo pa niti ne ropotam.Je pa vajen da je ves čas neki prižgano in da ni tišine in ne hodimo po prstih,ko 1x spi.Ne vem no.To je že iz bolnice.
Takole,zdaj pa spat    user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 9:14:55   
mbd0411
Jutro

user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 10:55:07   
Bethany
JUTRO!!

super za kavico, danes bom dve rabila, smo imeli drugo polovico noči pestro user posted image : ob štirih se Elina zbudi in jema, pa mi že v naročju zaspi, ko pa jo odložim v posteljico, pa se ful prebudi in potem je ene pol ure neki se premetavala in mrmrala, potem že naglas razpravljala in začela vriskat, potem pa dret. Jo dam še enkrat na zizo, pa ni bila zainteresirana za jest. Potem se je še polila s tistim, kar je pač še pocuzala, da sem jo mogla preoblečt, no pa se je splačalo, ker je bila tudi pokakana... Kar naenkrat je bila ura pol sedem, ko je bila že ful tečna, ker je bila zaspana, ampak je bilo uspavanje na zizi uspešno in smo potem spali do desetih... Vsaj to. user posted image user posted image

Zdele grem pa preverit, kaj sta šampon proti temencem in mandeljevo olje naredila čez noč, če smo se znebili vsaj nekaj temenc. user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 13:57:52   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sem pa opazila,da ko ga čisto dvignem kot za kupček podirat potem pa ne joka več.V trenutku spremeni razpoloženje iz joka v smeh.user posted image user posted image



torej to ne pomaga samo Gaji.
očitno je nek univerzalen položaj za nejokanje.user posted image

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 14:50:44   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sem pa opazila,da ko ga čisto dvignem kot za kupček podirat potem pa ne joka več.V trenutku spremeni razpoloženje iz joka v smeh.user posted image user posted image



torej to ne pomaga samo Gaji.
očitno je nek univerzalen položaj za nejokanje.user posted image


Točno tole je zdele pomagalo Elini, drla se je kot jesihar, zdaj pa se v dvignjenem položaju sprehaja po dnevni sobi z dedijem, seveda čisto tiho in opazuje okoli sebe. user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 14:52:08   
Bethany
Kje pa ste vse danes? Zunaj? Je bolj tak tak vreme... user posted image user posted image Mi smo en sprehod že opravili, zdajle me pa bolj mika it spat, kot pa ven na ta veter in oblake... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 18:10:16   
mbd0411
Torej imamo skupen položaj za nejokanje.user posted image
Nam vedno pomaga.Ali pa tavečjega pokličem,če se Nik joka in ga takoj spravi v smeh.Ga je že v trebuhu nagovarjal,da naj že ven pride,ko je en teden zamujal,pa pesmice pel in trebuh mazal,božal...Pa ga pozna po glasu...user posted image user posted image Se mu tako dobro zdi,da mu potem ni nič težko naredit ali pomagat.Super bratec je.
Ja,kje pa ste?
Zunaj na vetru sigurno ne.No,vsaj pri nas piha kot user posted image
Včeraj sva s tavečjim bila v cirkusu in je bilo super.Na FB so slike.Bolj malo živali in manjši prostor,a kakih 300 ljudi že gre noter.Otroci do 8.leta imajo prost vstop,so pa kokice (kake dve drobne pesti) po 3€ user posted image
Je pa na avtopoligonu v Ločici ob Savinji.Zanimivo za otroke predvsem.
A  je katera šla?Bo šla?



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 20:24:52   
_kathy_
Naš Gal pa danes celo popoldne joka. Ne vem zakaj.user posted image user posted image Se mi pa zdi, da ima zdaj eno učko malo otečeno in rdečo. Bi blo možno od takšnega vetrovnega vremena?user posted image user posted image user posted image
Aja, pa dans je začel tko mehurčke v ustih delat, a je to normalno??user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 21:15:46   
Bethany
mbd, ja, nekam zatišje je danes tle... vse mamice so nekam pobegnile. kak fajn, da tvoj tavečji tak obrajta tamalega. user posted image pa če ga zna še potolažit... superca!! user posted image

kathy, če ti Gal joka, kr na zizo ga daj... user posted image mogoč se sam rabi mal pocartat, ima mogoč "slab" dan. user posted image učke so pa verjetno od joka rdeče, veter je lahk problemtičen, če bi bil izpostavljen z mokrimi učkami, pa bi se pol vnele, sam tist baje gnoj ven teče. mehurčki v ustih so pa normalni, naša jih še vedno dela, pa tudi se ful slini.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 21:48:45   
mbd0411
Moj Nik je imel gnojne učke,da je imel zjutraj vse zlepljeno,pa sem mu svoje mleko nakapljala noter kar fajn in to večkrat na dan.Seveda ne sme popihat po učkah,ker je to najslabše.Pa je bilo v 2 dneh bolje in do danes še ni imel gnojnih učk.
Zdaj pa mojga mleka menda skoraj ni več.Kakšna kapljica..user posted image
Se pa drugače stiskava in crkljava.Pa včasih kot bi zizo iskal.Sem še parkrat probala ponudit,pa se je al jokal al režal.




_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 22:25:33   
Bethany
Torej si niti ne stiskaš več, mbd?? Ziher še ni čist usahnilo... tak hitr že ne, ali pač? user posted image Js bi kr pogrešala, če bi zdele kr mogla nehat dojit, res... user posted image Prejle smo bli na obisku pri prijateljih, pa je skoz bila ful dobre volje, pol jo je pa neki piknal in je spet padel tak neutolažljiv in histeričen jok. In je pomagala samo ziza... pojma nimam, kak jo bom umirila, ko ne bo več te variante. Duda ne pali...user posted image No, pa do takrat se lahk še marsikaj spremeni. user posted image

Ja, točno, mlekec ful pomaga in vnetim učkam in tudi ušesom. V bistvu je fajni za vsako tegobo, tudi psihično, očitno, je univerzalen, hehe!! user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 22:38:47   
mbd0411
Bethany,prejšnji četrtek sem uradno nehala črpat.Enostavno ne morem več.Če bi šlo dojenje,bi dojila do 1.leta sigurno,ker pač ne gre in ker noče.... Vse bi blo ok,če bi Nik hotel vlečt,pa ni,sem ga samo razdražila .Že v bolnici je bila kriza,ker so po 2 dneh šele opazili,da ima jeziček priraščen,zato ni nič jedel do takrat,ker ni mogel vlečt.
Potem so to uredili,jaz pa nič mlekauser posted image torej je bilo moje dojenje že na začetku obsojeno na muko.Saj veš,neki časa bi pojedla in spila kar bi kdo rekel,samo da bi se mleko delalo,pa ga je bilo vedno majn,ker s črpanjem pač ni tako kot dojenje.user posted image
Kriza pri meni je mimo.Gremo naprej..
Zdaj počasi že malo na žličko,čeprav ni nek jedec.Nič kaj mu ne leži žlicauser posted image
Ziza ne,žlica ne,user posted image Bo že.Rabi čas.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.3.2009 22:40:08   
mbd0411
Aja,mleka je še,a zelo malo.Pokaže se kaka kapljica,ko stisnem,neki velik pa nebi priteklo več.Žal je tako.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 7:54:06   
mbd0411
Jutro!

Malo pregrehe danes,ko je 8.marec.


user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 8:18:52   
mbd0411
Mi je iz toplih krajev priletela ena slikca od sestrične,ki ja tam na dopustu.Je pri poznem zajtrku in že imajo 30 stopinj.
Da imate še ve malo lušt po poletju.

user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 8:35:30   
Bethany
mmmmm, mbd, že na vse zgodaj nam delaš lušte najprej s torticami, pol pa še s tropskim rajem!! user posted image user posted image

Evo še od mene danes za DAN ŽENA:
user posted image


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 8:39:09   
Bethany
aja, pa še kavico vam skuham:

user posted image

Pa pustite se razvajati danes! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 21:12:00   
brkn83
pozdravljene.

kako ste kaj? Vidim, da ste danes vse uživale v lepem vremenu in praznovale dan žena. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Super je bilo danes vreme, tk da smo si privoščili en sprehod, potem pa smo še šli na en obisk. Zdej pa se bomo počasi spravili spat.
Trenutno se Nik carta pri atiju, da lahk js mal forum preberem. Potem pa ga grem nahraniti in seveda še prej previti.

Želim vam lep večer še naprej in seveda tudi čimbolj prespano noč.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 21:54:08   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sem pa opazila,da ko ga čisto dvignem kot za kupček podirat potem pa ne joka več.V trenutku spremeni razpoloženje iz joka v smeh.user posted image user posted image



torej to ne pomaga samo Gaji.
očitno je nek univerzalen položaj za nejokanje.user posted image


Točno tole je zdele pomagalo Elini, drla se je kot jesihar, zdaj pa se v dvignjenem položaju sprehaja po dnevni sobi z dedijem, seveda čisto tiho in opazuje okoli sebe. user posted image user posted image


Pr nas tud to pomaga user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 21:59:15   
katja_p
No, še js na hitr.

Niste ble preveč pridne, tk da sm vas lahk hiter prebrala. Mi smo včeri bli na Koroškem in obdelali 5 obiskov. Tamal je bla zvečer čist zmatrana, ker je vmes samo majčken kinkala, tk da sma dans spale do 11 user posted image

Popoldne smo pa spet dobili obiske in smo šli na sprehod do Šmartinskega. Smo hotli na pijačko, pa je vse zaprto. Do čolnarne (ki je btw. ful dobr zrihtana b- od daleč) se pa z vozičkom še ne da prit ... user posted image  pa smo šli nazaj domov pit.

Delate mi pa lušte tako s kavicami, rožicami, da o sladkem in dopustu sploh ne govorim user posted image

Bethany, super za Kugo, js še vedno ostajam pr S-maxu.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 22:05:27   
Bethany
hoj hoj!

upam, da ste lepo preživele današnjo sončno nedeljo in da so vas domači kaj razvajali za praznik.

mi smo si privoščili obisk prijateljev, ki tudi pričakujeta naraščaj čez tri mesece, pa smo šli na dolgi sprehod ob Kamniški bistrici, pol pa na fajn kosilo pa čvek in še en sprehod pa spet čvek... fajn je blo. user posted image user posted image Elina je uživala, bila pridna, sam na koncu je bilo vsega že preveč in je postala tečna. pa smo se spakali in šli domov. Zdaj pa že spančka v naročju, zadovoljna in sita.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 22:11:54   
Bethany
Temence smo odpravili, šampon in mandeljevo olje ter krtačenje so pomagali in danes je še zelo malo ostalo. user posted image user posted image enkrat še namažem z oljem, pa bo spet lepa glavica, je pa kr težko čistit iz glavce polne dolgih laskov. drugač pa ima ta šampon od Mustele tak prijeten vonj, ji tak lepo diši glavica. Si ga bom nabavila, pa ji občasno umila glavico z njim, da se temenca ne bojo slučajn ponovila.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 22:13:29   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

No, še js na hitr.

Niste ble preveč pridne, tk da sm vas lahk hiter prebrala. Mi smo včeri bli na Koroškem in obdelali 5 obiskov. Tamal je bla zvečer čist zmatrana, ker je vmes samo majčken kinkala, tk da sma dans spale do 11 user posted image

Popoldne smo pa spet dobili obiske in smo šli na sprehod do Šmartinskega. Smo hotli na pijačko, pa je vse zaprto. Do čolnarne (ki je btw. ful dobr zrihtana b- od daleč) se pa z vozičkom še ne da prit ... user posted image  pa smo šli nazaj domov pit.

Delate mi pa lušte tako s kavicami, rožicami, da o sladkem in dopustu sploh ne govorim user posted image

Bethany, super za Kugo, js še vedno ostajam pr S-maxu.


Aha, ste imeli tud pester vikend. user posted image user posted image

Ej, midva "morma" ostat pri Kugi, ker sta si prijatelja tudi omislila Forda in to tudi S-maxa. Pa res ne mormo vsi imet enak avto... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.3.2009 22:25:12   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Mi je iz toplih krajev priletela ena slikca od sestrične,ki ja tam na dopustu.Je pri poznem zajtrku in že imajo 30 stopinj.
Da imate še ve malo lušt po poletju.

user posted image



Ej, zelo podobno pa je zgledal najin dopust pred dvema letoma, na Mauritiusu.... mmm, me je kr dol potegnalo, hehe.

malo za lušte: user posted image

user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.3.2009 10:03:59   
Bethany
Dobro jutro!

Tako, danes pa je tako posrano vreme, da imamo odličen razlog tlele gor mal več čvekat user posted image user posted image , ko je bil med vikendom tako zatišje...

Js mam filing, da bo danes doooolgi dan, user posted image spet odpade sprehod, kar pomeni, da bomo spet se bojevali s spanjem Eline. user posted image Pa pojma nimam kaj narediti za kosilo... Kaka ideja??

Joj, pa kopalnico imam tako, da me je groza luč užgat, morem danes spucat. Sma se z Elino že zmenile, js spucam všje ležeče predele, ona pa nižje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?

Slovenija. (0%)

Francija. (0%)

Nizozemska. (0%)

Anglija. (0%)

Španija. (100%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!