|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:02:21   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


izredno pomembno ... in tudi zelo praktično za small talk s tujci.

Modi pa sledim omejeno, oblečem ponavadi stvari, v katerih se dobro počutim. Npr. hlačam na korenček ali pajkicam sem se odpovedala. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 23.2.2009 20:03:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


izredno pomembno ... in tudi zelo praktično za small talk s tujci.


Aha, hvala, bolj v tem smislu sem mislila, ceprav ste se po vecini na cunje obesile user posted image .

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:04:33   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


Ne, nikoli ne gledam na to, da sem "in". Mi ni pomembno pa še nekako se ne počutim dobro, če se mi posveča preveč pozornosti. Res ne maram tega.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:04:49   
rija
ne, se mi fučka.
se je pa velikokrat pokazalo, da sem pred trendomuser posted image user posted image user posted image  
sovražim cunje z napisi dizajnerjev in sem raje, če ga ni nikjer gori....oz. četudi mi je cunja všeč, pa ima očitni znak nekoga, je ne kupim.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:08:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


Jaz sem po defoltu vsaj dve leti za modo. Vedno mi namreč postane všeč šele kasneje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:11:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


Nimam televizije, radio pa poslušam le med vožnjo v in iz službe. Časopisov nimam naročenih, dobivamo pa brezplačne pralnike možganov in to mi je vrh glave (običajno preberem horoskop, vice in rešim križanko- na wcju seveda).user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:12:44   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


izredno pomembno ... in tudi zelo praktično za small talk s tujci.


Aha, hvala, bolj v tem smislu sem mislila, ceprav ste se po vecini na cunje obesile user posted image .


to je zelo praktiš, ker je folk zelo enostavno impresionirati ... kakšni že dol padejo, če poznaš njhovo glavno mesto user posted image  ... pri drugih je pa kdaj treba že malo več (npr. Francoze z jedrsko energijo, Nemce z zadnjim dogajanjem na njihovi politični sceni, ...) Zato mi pa ponavadi časa zmanjka za domače zadeve.  

< Sporočilo je popravil Olivija -- 23.2.2009 20:15:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:16:56   
Anonimen
dobivamo pa brezplačne pralnike možganov in to mi je vrh glave


Danes sem enega pobrala na Petrolu in v njem prebrala tole, citiram iz City-ja:

"Z vsemi trendi smo na tekocem in nikakor ne smemo dopustiti, da bi se kaj zgodilo mimo nas"

In se
"Zara in H&m vsak teden polnita police z novimi oblacili in nekako vzbujata dolznost, da pokukamo, kaj je novega" (avtorica Š.Dobnikar).

Ne vem, ali je tako dolgcas samo avtorici, da mora konzumirati vse, kar je na dohvatu ruke ali je dejansko pri vecini tako. Ker uporablja mocne besede za banalne reci...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:19:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


izredno pomembno ... in tudi zelo praktično za small talk s tujci.


Aha, hvala, bolj v tem smislu sem mislila, ceprav ste se po vecini na cunje obesile user posted image .


to je zelo praktiš, ker je folk zelo enostavno impresionirati ... kakšni že dol padejo, če poznaš njhovo glavno mesto user posted image  ... pri drugih je pa kdaj treba že malo več (npr. Francoze z jedrsko energijo, Nemce z zadnjim dogajanjem na njihovi politični sceni, ...) Zato mi pa ponavadi časa zmanjka za domače zadeve.  


Joj, mene pa tujci vedno na levi nogi dobijo z zgodovino Balkana user posted image . Se bo treba spet za knjige usest. Enkrat.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:40:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


izredno pomembno ... in tudi zelo praktično za small talk s tujci.


Aha, hvala, bolj v tem smislu sem mislila, ceprav ste se po vecini na cunje obesile user posted image .


Aja, če misliš na aktualne politične in gospodarske zadeve, ja, s temi sem pa kar na tekočem.
Ampak ni preveč fajn, se potem kregam in sekiram in me dragi vedno vpraša, če bom s kreganjem kaj spremenila, razen da še njega spravim v slabo voljo user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:43:05   
Anonimen
Aja, če misliš na aktualne politične in gospodarske zadeve, ja, s temi sem pa kar na tekočem.
Ampak ni preveč fajn, se potem kregam in sekiram in me dragi vedno vpraša, če bom s kreganjem kaj spremenila, razen da še njega spravim v slabo voljo user posted image


Ja, bolj to sem mislila, samo nisem tako natancno napisala.

Torej....ce te prav razumem, je itak bolje, da ne poznam zgodovine skoraj nic, vsaj v miru kosilo pojem user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Aja, če misliš na aktualne politične in gospodarske zadeve, ja, s temi sem pa kar na tekočem.
Ampak ni preveč fajn, se potem kregam in sekiram in me dragi vedno vpraša, če bom s kreganjem kaj spremenila, razen da še njega spravim v slabo voljo user posted image


Ja, bolj to sem mislila, samo nisem tako natancno napisala.

Torej....ce te prav razumem, je itak bolje, da ne poznam zgodovine skoraj nic, vsaj v miru kosilo pojem user posted image ?


Bi znalo biti dobro za živce user posted image .

Jaz sem glede zgodovine postala cinik. Se ponavlja in ponavlja in ponavlja - samo oblika (tehnologija) in osebnosti se menjujejo. Vedno pa je gonilna sila moč, nadvlada v takšni ali drugačni obliki. Cilj opravičuje sredstva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:57:24   
Anonimen
Se ponavlja in ponavlja in ponavlja - samo oblika (tehnologija) in osebnosti se menjujejo. Vedno pa je gonilna sila moč, nadvlada v takšni ali drugačni obliki. Cilj opravičuje sredstva.


>Dober povzetek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 21:00:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ogabno je relativno. Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image


-------------------
Daj, povej, a nosite te podložene za ven ali kako? Ni mi ravno jasno, ker so zelo nizki ampak podloženi, torej pogojno za ven, samo ko je suho. Daj, razsvetli me user posted image . Jih je sin hotel nosit še skoraj oktobra, pa mu nisem pustila- ti zimski pa mi niso zgledali prav zimski.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 23.2.2009 21:01:27 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 21:05:13   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Jaz sem glede zgodovine postala cinik. Se ponavlja in ponavlja in ponavlja - samo oblika (tehnologija) in osebnosti se menjujejo. Vedno pa je gonilna sila moč, nadvlada v takšni ali drugačni obliki. Cilj opravičuje sredstva.

------------------
A da smo še kar pri Machiavelliju&company? user posted image  Naša elita pa misli, da je toplo vodo iznašla...user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 21:07:02   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Vam je pomembno, da ste "in"?


ne, ker se mi zdi, da bi včasih hodla okol kot klovn, če bi se po zadnji modi oblačila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 21:13:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ogabno je relativno. Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image


-------------------
Daj, povej, a nosite te podložene za ven ali kako? Ni mi ravno jasno, ker so zelo nizki ampak podloženi, torej pogojno za ven, samo ko je suho. Daj, razsvetli me user posted image . Jih je sin hotel nosit še skoraj oktobra, pa mu nisem pustila- ti zimski pa mi niso zgledali prav zimski.


A kroksi so se vedno in?

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 21:21:29   
AnBan
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


Draga moja, še pri hrani moram fejst šparat in stiskat, da pridemo čez mesec. Tako da mi je prav vseeno za trend in za to kaj mi piše na nekem piltku nekje pri tretjem rebru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 22:24:26   
Pia73
Meni absolutno ni pomembno da sem "in" in tudi nisem "in" karkoli že to pomeni. Vsekakor pa vem kaj se dogaja, ker delam v takem kolektivu, kjer večina veliko da na to,...

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 22:54:59   
ZmajTolovaj
Za cote mi je vseeno. Za dogajanje po svetu pa sem ful na tekočem, tudi po službeni dolžnosti, pa tudi sicer se mi zdi, da nekako paše zraven, da nisi čisti trot. Mislim, jaz se bedno počutim, če nimam pojma, za kaj se gre v kaki debati. Tako da ja, spremljam.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 22:57:12   
nejcko
Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


To mi je zdanja briga na svetu. Celo moj mož pravi, da sem brezupen primerek, kar se mode tičeuser posted image Aktualno medijsko dogajanje me pa briga ravno samo toliko, da ne izpadem popoln bebec ... čeprav kar dostikrat vseeno izpadem, ker me tračarija res ne zanimauser posted image

quote]

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?


Ja, to mi je pa zelo pomembno. No, ne ravno pomembno, me pa zelo zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 22:58:59   
nejcko
Me pa zelo zanima, kaj bi mogla narediti, da bi prav citirala in na citirano sproti odgovorila ... mi ne rata, materuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 23:09:54   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Niti najmanj. Važno, da je udobno.


Se podpišem.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 7:08:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 7:27:10   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Ogabno je relativno. Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image


-------------------
Daj, povej, a nosite te podložene za ven ali kako? Ni mi ravno jasno, ker so zelo nizki ampak podloženi, torej pogojno za ven, samo ko je suho. Daj, razsvetli me user posted image . Jih je sin hotel nosit še skoraj oktobra, pa mu nisem pustila- ti zimski pa mi niso zgledali prav zimski.


A kroksi so se vedno in?


Ja, jaz ne vem, ali so še vedno in ali so že out, so pa nadvse udobni za nosit. Za nek hud sneg ravno niso, to ne, ampak drugače jih pa nosimo celo zimo. Sploh mož jih prakticira na dolgih vožnjah (pravi da je res fino vozit z njimi) in se kasneje samo spreobuje. Ja te podložene so za ven, ja. Ker so pretople za noter. Jaz vem, da bomo letos maliju tudi kupili poletno verzijo, ker jih je lani nosil od spomladi pa do jeseni pa jih niti ni hotel dati iz nog. Drugače jih pa mi vlačimo povsod s seboj - morje, smučanje, kratki izleti, ma ni da ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




finale - julijski otročki
katrinka



cesarčki in cesarične (12%)

sončki (32%)

piščančki (6%)

poletne žabice (21%)

morski ježki in zvezdice (29%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!