|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:09:39   
Anonimen
Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:10:38   
Kerensa*
Meni se fučka za modo. Če se jaz v obleki ne počutim dobro, potem ni šans, da jo oblečem. Moda gor ali dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:15:49   
K_a_t_i
Niti najmanj. Važno, da je udobno.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:16:44   
Anonimen
Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:27:51   
marjetica23
nikol se nisem  modno oblačla. Kaj je sploh zdaj modernouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:29:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?

Pomembno ne, je pa zanimivo prebrat ob jutranji kavi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:31:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa to, da veste, kaj se dogaja po svetu in doma, vam je to pomembno?

-------------------
Imam obdobja, ko moram vsa aktualna dogajanja (na političnem/kulturnem področju) obvezno spremljat.
In potem imam obdobja, ko sploh ne preberem časopisa med tednom (razen sobotnih prilog- to redko izpustim; magari za nazaj).
Drugače pa me razne modne smernice na začetku vsake sezone kar zanimajo- pogledam, če mi je všeč, spremljam, drugače ignoriram.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:42:46   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Meni se fučka za modo. Če se jaz v obleki ne počutim dobro, potem ni šans, da jo oblečem. Moda gor ali dol.


user posted image Se strinjam.


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:48:05   
Kerensa*
Samo opažam pa, da ljudje ogromno dajo na znamke. Pred kratkim sem si namreč kupila en Versacejev puloverček. Črno-sivo-bel, črtast. Padel mi je v oči, prav mi je in všeč mi je. Ima pa to "napako", da na prsnem delu piše Versace. Prvi komentar oseb, ki so me videle v njem - "A to kažeš firmo?" user posted image

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:52:02   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na tekocem s tem, kaj se dogaja, kje se dogaja in kaj se nosi po zadnji modi? Ali vsaj prodaja po zadnji modi user posted image ? Vam je pomembno, da ste "in"?


Nikakor si ne želim vedeti, kaj se dogaja in kje se dogaja, ker se meni in moji družini dogaja dovoljuser posted image
Uf, moda, to pa je moja šibka točka, tam pa brskam in izbrskam vse tisto, kar mi je povšeči, je pa res, da modo prilagajam sebi in ne sebe po modiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:55:17   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo opažam pa, da ljudje ogromno dajo na znamke. Pred kratkim sem si namreč kupila en Versacejev puloverček. Črno-sivo-bel, črtast. Padel mi je v oči, prav mi je in všeč mi je. Ima pa to "napako", da na prsnem delu piše Versace. Prvi komentar oseb, ki so me videle v njem - "A to kažeš firmo?" user posted image


Sama imam doma kar nekaj dizajnerskih cunj, pa vedno in izključno pazim, da nikjer ne piše na veliko, kdo jo je izdelal. Sploh ker mi tak kos liči na ponaredek, ker ponavadi so ravno pri ponaredkih ti napisi precej očitni. No, ni pa nujno, da me ne bo kdo razumel, da nosi ponaredek. Edinole imam eno Versace majčko, belo, telirano, ki pa ima velik siv znak Versace. Ampak ta znak ni ravno prepoznaven, no, vsaj nihče me še ni vprašal, ali kažem firmo. Je pa en enkrat pripomnil, kaj je to za nek debilni frisuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 18:57:45   
Anonimen
Sanja se mi ne, kdo ali kaj je IN. Oblačim se, tako kot mi paše, berem, kar mi paše, pijem in jem, kar mi paše, kdo je trenutna zvezdica na naši estradi itak ne vem, katera je noseča s kom, tudi ne, še kdo je zmagal na mi, ne vem... Čisto sem zaplankanauser posted image .

Lani sem šla kupit ene cokle za okrog hiše, če pride poštar, nekaj kar lahko hitro natakneš. Pa vidim ene resnično grde natikače v eni trgovini, poceni so bile, plastik fantastik, ampak za 10€, zakaj pa ne, saj bodo samo za poštarja user posted image . No, čez kakšen mesec pogruntam, da sem kupila crocse, ki so kao zelo moderni. Uf, sem in user posted image . Original seveda niso user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:01:28   
koala
Ne, se ne sekiram kaj je moderno, nosim to v čemer se dobro počutim.

Glede tega kaj se dogaja po svetu pa tako, zjutraj če imam čas preletim naslove v časopisu, mi pa na kraj pameti ne pade da bi gledala poročila, ker se potem samo jezim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:17:28   
Ribica **
Ne. Oblacim se tako kot je meni vsec in kupim tisto, kar mi je vsec. Lani je bila prava umetnost najsti spodobne hlace, ki niso bile korenckaste.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:33:05   
sanja nk.
oblačim se tako kot mi je všeč da se udobno počutim, pa tudi da je moderno..če to ni že cela oprava pa si dodam vsaj kakšen dodatek ki je v modiuser posted image ...ne gledam na znamke in na ceno ne ...če mi je všeč kupim...je...ga
kar se tiče ostalih članov enako.
hmmm novice pa redno prebiram...sem rada na tekočem kaj se dogaja...tako ali tako ..pa lahko tudi če ne prebiraš vse že od ostalih zveš user posted image
lp


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:35:01   
matejchy
Sploh mi ne važno kaj je moderno, js se oblečem tak kot meni paše in mi je všeč, ne glede na komentarje drugih. Sej tak js nosim to kar mam oblečeno, ne drugi.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:40:30   
sanja nk.
zdaj bo pravi trenutek da vprašam ...kaj vidite na ugabnih crocsis...user posted image user posted image ..

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:43:01   
hmm...
Za modo se mi sanja ne. Sklepam da je modno tisto, kar ima največ ljudi oblečeno, in so zrihtani v nulo.
Jaz pa oblečem stvari v katerih se počutim udobno in mi ni nič drugega bolj pomembno.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:43:17   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

zdaj bo pravi trenutek da vprašam ...kaj vidite na ugabnih crocsis...user posted image user posted image ..



Meni so ogabni, baje so pa udobni.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:44:41   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

zdaj bo pravi trenutek da vprašam ...kaj vidite na ugabnih crocsis...user posted image user posted image ..


Ogabno je relativno. Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:46:02   
sanja nk.
vprašam zato ..ker mi gre žal že na kozlanje ko jih zagledam kje....ne vem naj bodo ne vem kako udobni .......TO NI ZA NA NOGO.....PRI LJUDEHuser posted image user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:47:17   
Pika Zoja
Meni gredo pa špičaki na kozlanje, pa se vseeno zadržim.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:49:45   
muki1
ne. Se mi je.be.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 19:51:18   
sanja nk.
cccccc špičaki so pa ja zakon user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Morate biti v trendu?
23.2.2009 20:01:33   
Anonimen
Dam na rit kar gre goruser posted image

Drgač pa croksi al kaj že so mi za kozlat. Take čižme moja mat za na njivo nosuser posted image . Pa moderni tud nekak niso že par letuser posted image
Spremljam pa ja kaj se dogaja po svetu, to pa. Sam da bi bla pa v koraku s časom pa glih neuser posted image
Cunje z ogromnimi napisi ala versace, nike, gučiuser posted image ....to mi je pa tako ceneno da me kar nekam navije k vidim. Stil ala srednja trgovska na poljanski(se oproščam v naprej vsem k ste tja hodiluser posted image ). Ceneno v glavnem. Stil bosanske tržnice, pravmo mi temu....
Cunje kupim take da ne razpadejo po dveh pranjih. Zase če se da kaj cenejšga k itak nosm sam kkšn mesec dva, za njega običajno dražje, ker to nosi in nosi. Se pozna kvaliteta pač pri določenih znamkah.
Edin čevlje si pa tud jaz dražje in boljše prvoščim.....noga se ne širi pa krči tk hitr k moja rituser posted image

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 23.2.2009 20:03:56 >

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
tinamami

katero ime vam je bolj všeč?

Nika (25%)

Lara (21%)

Tiana (10%)

Tia (15%)

Neli (12%)

Manca (17%)


Število vseh glasov: 474

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!