|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 14:24:41   
_kathy_
Hej babnice!!
Mi smo doma. Smo šli še malo po mestu, pa na dve kaviciuser posted image . No glede posvetovalnice ...pridobili smo 1120 g in zrasli za 6 cm.user posted image user posted image user posted image Gal je bil priden, debelo je gledal, vse dokler ga "teta" ni začela podrobno pregledovati. Potem pa je bil jok in stok, seveda, dokler ni ati dal najboljše prijateljice dudeuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 14:27:11   
Bethany
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tjaša spi že dve uri user posted image  majstrica user posted image

Js pa med tem časom čekiram RR, berem urošev blog, gledam Očkotove fotke, pečem rižev narastek in likam Iztokove srajce user posted image  pa jezim se, ker se mi mail noče odpret, da bi pogledla Tušev letak user posted image

Madonca sm multiaktivna user posted image  



Madonca, ti si hujš ko Napoleon! user posted image user posted image hehe...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 14:28:31   
Bethany
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Hej babnice!!
Mi smo doma. Smo šli še malo po mestu, pa na dve kaviciuser posted image . No glede posvetovalnice ...pridobili smo 1120 g in zrasli za 6 cm.user posted image user posted image user posted image Gal je bil priden, debelo je gledal, vse dokler ga "teta" ni začela podrobno pregledovati. Potem pa je bil jok in stok, seveda, dokler ni ati dal najboljše prijateljice dudeuser posted image user posted image user posted image .



Priden Gal!! Lepo se je zredil in kar za 6 cm zrastel!!! Uau, to pa je kr lepo za en mesec. Bravo!! user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 14:39:29   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Hej babnice!!
Mi smo doma. Smo šli še malo po mestu, pa na dve kaviciuser posted image . No glede posvetovalnice ...pridobili smo 1120 g in zrasli za 6 cm.user posted image user posted image user posted image Gal je bil priden, debelo je gledal, vse dokler ga "teta" ni začela podrobno pregledovati. Potem pa je bil jok in stok, seveda, dokler ni ati dal najboljše prijateljice dudeuser posted image user posted image user posted image .



user posted image za Gala... pravi dečkkoo je že...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 14:44:26   
_kathy_
Gre danes katera gledat povorko? Mi se še odločamo. Verjetno bomo Gala dobro zavili, najudva bo pa zeblo, tako kot vedno.user posted image
Mamice, katere pediatrinje imate? Mi se moramo do naslednjič opredelit.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:15:39   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Gre danes katera gledat povorko? Mi se še odločamo. Verjetno bomo Gala dobro zavili, najudva bo pa zeblo, tako kot vedno.user posted image
Mamice, katere pediatrinje imate? Mi se moramo do naslednjič opredelit.



mi imamo dr. lucijo gobov. jo je imel že luka pa mi je fajn in sem se ponovno odločila za njo.

naša Gaja pa kar ne spi več čez dan!!! zaspi na zizi, jo dam kupčkat, pa se po 10minutah zbudi.

pol pa gruli in predava, se smeji in vriska...

povorko bomo letos izpustili.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:21:51   
sonček85
evo nas s pregleda,vse bp,težki smo 1900g,naslednji pregled 19.3 CTG.Dobila vse papirje za CSD in napotnico za v P.

Še 1x potrjuje da bo user posted image ,je tko lepo spet kazal lulčija in jajčkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:23:02   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo nas s pregleda,vse bp,težki smo 1900g,naslednji pregled 19.3 CTG.Dobila vse papirje za CSD in napotnico za v P.

Še 1x potrjuje da bo user posted image ,je tko lepo spet kazal lulčija in jajčkeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:34:39   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo nas s pregleda,vse bp,težki smo 1900g,naslednji pregled 19.3 CTG.Dobila vse papirje za CSD in napotnico za v P.

Še 1x potrjuje da bo user posted image ,je tko lepo spet kazal lulčija in jajčkeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala ,u lolita ,gledam da imaš še samo dober teden pred samo ,potem pa zares.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:36:33   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo nas s pregleda,vse bp,težki smo 1900g,naslednji pregled 19.3 CTG.Dobila vse papirje za CSD in napotnico za v P.

Še 1x potrjuje da bo user posted image ,je tko lepo spet kazal lulčija in jajčkeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala ,u lolita ,gledam da imaš še samo dober teden pred samo ,potem pa zares.user posted image user posted image user posted image user posted image



jap se bližamo, sej ti pa tudiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 15:59:20   
sonček85
ja tudi jaz se bližam ,sam ima pa 7 t za tabo in ostalimiuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ko bi že bila tu k ste ve,jaz bi še dete držala v rokahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 16:09:06   
katja_p
Bravo Gal user posted image  Tale pob se pa orng redi in raste!!! Mu tvoje mleko fino odgovarja user posted image

Pediatrinja: js sm vzela Pečnik-Rojnik. Sm na pregledu imela dr. Zupanec, pa sem mislila njo vzet, ker mi je bla OK, sam so mi ene ženske rekle, da bo menda šal ne en drug oddelek. Pol sm se pa zo to odločla.

Naša je po 3 urah spanja vstala, se najedla, sva se 2 uri igrali, pol se je še za 5 min priklopla na zizo in zaspala. Zdaj pa že spet pančka pol ure. Grem hitr nki za kosilo nardit. Eno hitro zelenjavno župco. Dober tek!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 16:39:24   
tinca84
sonček85-  sem gledala mal tvoj album, zelo lepo sobico bo imel Aleks. Jst sem se odločila da bo sobica rumena, ampak mi je tale tvoja barva ful všeč. Kaj si to kupla že zmešano barvo al sta jo sama zmešala?

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 17:00:02   
zara78
tinca84 mi imamo isto barvo in so nama jo zmešali lani v Baumaxu. Imam pa še nekaj rezervne in, če te zanima bom pogledala kodo (barva pa je v kleti).
Sva pa dala zanalašč to barvo, ker sva se lani selila v novo stanovanje  in so nama celo stanovanje belili in  sva hotla dat pobarvat sobo v nevtralni barvi (za fantak in za punčko). Pride pa res dober.
Sonček85 a je previjalna dovolj prostorna? Mi imamo tudi to iz Pikapolonice samo v beli barvi.

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 17:37:08   
barika
kje je pa danes Dali???user posted image

_kathy_ super za pregled... mi imamo Kosijevo, pa ni tak pediatrinja. je pa mali bil samo 1x pri njej, drugače vedno naletima na Pečnikovo in je superuser posted image user posted image

(odgovor članu zara78)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 17:39:33   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: barika

kje je pa danes Dali???user posted image

_kathy_ super za pregled... mi imamo Kosijevo, pa ni tak pediatrinja. je pa mali bil samo 1x pri njej, drugače vedno naletima na Pečnikovo in je superuser posted image user posted image


mi2 imama pecnikovo pa tudi nisem kaj prevec zadovljna z njo ampak je se vseeno se mi zdi enmal bolsa k pa druge 3 zal je to krivo k ni vecje izbirre na otroskem

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 17:40:59   
barika
user posted image user posted image user posted image , pol je pa red od vsakega odvisno
Katy kar boš izbrala bo isti "šmorn"

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 17:50:32   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Gre danes katera gledat povorko? Mi se še odločamo. Verjetno bomo Gala dobro zavili, najudva bo pa zeblo, tako kot vedno.user posted image
Mamice, katere pediatrinje imate? Mi se moramo do naslednjič opredelit.



Bravo Gal, super za težo, pa raste tud hitro!!!user posted image user posted image user posted image
Pediatrinjo pa mamo mi Kosijevo, pa mi ne ne vem kaj no, sej men nobena ni glih za dol padit, sicer Tija še nikol ni bla bolana, da bi mogli it k zdravniku, vidmo se sam na posvetovalnicah (hvala bogu)user posted image , tak da sem za Lejo tud kr isto zbrala, po mojem je čist vseen, nobena ni zdej tolk enkratna, zadnje čase se mi zdijo vse bolj zadrte, pač opravljajo svoje delo.....

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 18:14:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: zara78

Pozdravljene!
Sem nova na forumu in sem se odločila, da se vam pridružim pri čvekanju, če me seveda sprejmete. Sem iz Celja (Nova vas) in PDP imam 07.08.09. Po besedah dr. Strahove naj bi pričakovali punco ampak čakamo morfologijo konec meseca, če je mogoče kej zrastlo med nogicami. Se pa počasi že pripravljamo na prihod novega člana (je prvi) in mamici  počasi že trebušček raste. Je pa blo prve tri mesece kr hudo, ker sem imela slabosti noč in dan in je bila školjka moja najboljša prijateljica. Je pa slabost čudežno izginila okrog 14 tedna.
A katera hodi na televodabo v ZD? Jaz bi full šla,ampak moram vprašat svojo g, če sploh lahka grem. Imam namreč rizično, ker sem imela 2x ss in pa septembra operacijo pregrade.





Dobrodošla zara78, grem kr urejat seznam in te bom hitro dodala. Ti pa kar pridno čvekaj z nami...

(odgovor članu zara78)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 18:28:27   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 3.3.,CE user posted image +13,5 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  4.3., CE  user posted image +16 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  3. in 6.3., CE user posted image +23 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +13kg, 107 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE user posted image +15 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +17 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.3., CE   user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) 24.2., CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -13 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
 
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) 3.3., CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 15 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


[/quote]

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 18:34:57   
Dali*
Joj...zdej sem prebrala vse tri strani in bi si mogla delat zapiske, da bi lahko komentirala.

Torej...vsem čestitke za preglede.

Ja, marčevke, kmalu bomo na vrsti... pa jst še res ne bi rodila vsaj 3 tedne....no...mali se še ni nič obrnil...

Bethany...ja sem takoj že zjutraj videla vašo lepo slikico... Čudovita družinica!

Katja_p...pa ti si pravi multipraktik, da uspeš toliko stvari naenkrat početi.

Gal...jaz sem pa v mestu srečala družinici _kathy_ in so tok luštkani...mali je tak mali cukrček...

Punce...hvala za pomoč glede obrazca za očetovski dopust.

martka...super za igralni center...najbrž Gaja zdej ne more spati, ker bi se rada naužila veselja in radosti, ki jih le-ta ponuja in ne more spat, ker more vse sprobat.



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 19:19:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bethany...ja sem takoj že zjutraj videla vašo lepo slikico... Čudovita družinica!






jaz pa šele zdejle, super steuser posted image user posted image user posted image kje so vas pa našli, če ni skrivnost?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 19:37:20   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bethany...ja sem takoj že zjutraj videla vašo lepo slikico... Čudovita družinica!






jaz pa šele zdejle, super steuser posted image user posted image user posted image kje so vas pa našli, če ni skrivnost?


user posted image user posted image hvala, hvala... user posted image user posted image

Dali, dobr opazuješ reklamne letake, hehe. user posted image

Barika, poznamo fotografa, da je povedal, da išče mlade družinice za fotkat. Pa smo za hec šli. user posted image user posted image

Je pa tole naša prva skupna fotka, user posted image , toliko o zagrizenem fotografu, ki se skriva v mojem možu, hehe. user posted image user posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 19:40:44   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bethany...ja sem takoj že zjutraj videla vašo lepo slikico... Čudovita družinica!






jaz pa šele zdejle, super steuser posted image user posted image user posted image kje so vas pa našli, če ni skrivnost?


user posted image user posted image hvala, hvala... user posted image user posted image

Dali, dobr opazuješ reklamne letake, hehe. user posted image

Barika, poznamo fotografa, da je povedal, da išče mlade družinice za fotkat. Pa smo za hec šli. user posted image user posted image

Je pa tole naša prva skupna fotka, user posted image , toliko o zagrizenem fotografu, ki se skriva v mojem možu, hehe. user posted image user posted image




sej veš, da je kovačeva kobila VEDNO bosauser posted image , mam enga takega kovača domauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
24.2.2009 19:56:49   
Bethany
sam reeees! VEDNO!! Boga kobila, jo v noge zebe... user posted image user posted image

No ja, imam pa na tisoče fotk Elince. user posted image user posted image To ma pa tak pomoje vsak z digitalcem doma, hehe.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!