|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 8:40:56   
katja_p
Dobro jutro!

user posted image  se je napapcala, šla nazaj v zibko se mal spočit, js pa na hitrco za komp. V tem trenutku razmišljam, da se ima še smisel malo nazaj uležt al naj kr vstanem. Če vstanem, lahk grem likat in prat, ker mam veeeelllliiikkk - no, to lahk mogoč tud do večera počaka, ko bo user posted image doma. Če grem še mal poležat, bo treba itak kmal vstat, ker greva z Bethany v mesto - bo mal na dekline popazla, ko bom šla na CSD po novo odločbo ...

Zdaj pa res ne vem. Pa se mi še kr lušta ajat ... Bom najbrž zdle za kako urco in pol se še ulegla. user posted image

Včeri sm si KONČNO priklopla Džabest ... sej se prej niti nism zanimala za to, pol mi je pa sestrca razložla, da se mi splača pa še Bethany mi je razložla situation s tem paketom ... In zdej pričakujem nižje mesečne stroške mobitela user posted image  Da ne bo moj totalno znoru zraven mene in ne bo mene vedn strah tega računa odpirat, ko ga poštar prnese user posted image

Končno mi je DIpo dostavu gugalni stol!!!!!!!!!!!!! Po treh mesecih! Adijo pamet!!! In sm si ga včeri zmontirala user posted image  Fajn za počivat, sm skor zakinkala na njem. Dojit sicer tam ne morem, ker je preveč v ležečki nagnjen, pa ta naslonjala za roke ovirajo tamalo - kr brca v njih. Je pa super za pocartat se!

Naša je bla včeri spet sitka! Zakaj Pitaj boga ... ampak predvidevam, da zarad tega, ker sm js zjutri jedla čokolino (mleko). Sm že pr beli kavi opazla, da ji mleko ne odgovarja. Pa ga pol sploh nism kaj pila, včeri pa sm in smo meli jok in stok celo popoldne in večer.
Torej, ne smem: mleka, svežega sadja, pa itak fižol in zelje pa repa. Enkrat morm probat še z jogurtom. Nazadnje ji tud ni pasal.

(odgovor članu maycha)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 8:43:57   
_kathy_
Jutro!!!
Danes smo se pa naspali. Od 21:30 do pol 5 smo spali, se podojili, malo cartali in zaspali ob pol 6 h. Zdaj še pa kr spimo.user posted image Verjetno so ga včerajšnji krči tako utrudili.
Kar se pa prehrane tiče ...jst jem vse. Razen tistega, kar sem že ugotovila, da ima slab vpiv na Gala. Sem pa včeraj prebrala, da bi naj mati, ki doji, pojedla 500 - 600 kcal več, kot pa normalna ženska.user posted image

Dali, ne se sekirat, če bo carski rez. Ko sem jst rodila, jih je bilo ful, ki so imele medenično vstavo, celo moja cimra je rodila s carskim rezom. Prvi dan je bilo kr težko, saj se ne moreš vstat, si iz posteljice vzet dojenčka ...a saj je zvonec (zato je, da ga uporabljaš!!!) naj te ne bo sram ga pritisnit in prosit tudi, da ti otroka samo malo popravijo na posteljici. Drugače pa če boš v dvoposteljni sobi, lahko cimro poprosiš, da ti kaj pomaga. Drugi dan bo pa že vse drugače, vsak dan boš bolša ...čimveč se postavljaj na noge, a ne pretiravaj, da ne bi potem preveč boleli šivi (sploh, če boš že hitro preveč sedela). Boš vidla, kak boš ponosna nase, ko ga boš prvič previla, preoblekla ...
Kar se pa dojenja tiče ...res, da je po carskem rezu kasneje, a bit moraš vztrajna, čimvečkrat ga pristavit, čeprav še ne bo mleka, da se hormonsko ravnovesje vzpostavi. Za prvi dan ima malček tako zaloge, potem mu bodo verjetno dali nadomestno (v primeru, da tvojega še ne bo), nato pa bo verjetno že tvoje. Nič ne skrbet, so sestre ful prijazne, ti pomagajo, tudi dojke ti pogledajo, kako napreduje proizvodnja mleka ...samo sekirat se ne smeš (!!!), pa bo kmalu mlekec ven pritekel.user posted image user posted image user posted image
Jst sem imela samo šive, pa sem že prvi dan poturško sedela, da me je zdravnik kregal in mi rekel, da se obnašam, kot da sploh nisem danes rodila. Pa sem vseeno drugi dan dobila potpludbe, pa sem potem tretji dan raje čimveč ležala in si ga tudi pristavljala leže. Pri nama je bil še problem, ker sem imela prenapete dojke in ni imel mali kam zagrabit, tako, da so se sestre kar nalaufale, ko sma toliko zvonilauser posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu maycha)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 9:37:14   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

sprehajale sma se čez celo mesto, mamo pa živo rdečo košaro, drgač sem pa s Trubarjeve, no tam mam starše, pa velik sem tam, neuradno smo pa na Kersnikovi nasprot bolnice


S kot točno s Trubarjeve pa?? Jst  sem tudi s Trubarjeveuser posted image user posted image .



Sem iz Trubarjeve 71, v hiši mal pred mostom, ti si pa tam iz pižam a ne? tebe sicer ne poznam, tvojga pa na videz in predvidevam da živiš pri njemu?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 9:39:03   
m a j c i k a
Drgač pa je za nami tud ena solidna noč, edino ta večjo mam bolano, včiri je cel dan mela vročino 39 pa nič druga, ne kašlja, ne smrka nič je ne boliuser posted image , predvidevam da nam spet zobek raste! Sem jo zdejle mal k babi v vartsvo dala, da mal polikam doma, ker mamo perila že za izvozuser posted image , pa lep dan vsem!!

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 10:41:59   
brkn83
pozdravljene.

hvala vsem za nasvete. Bomo res morali poskušati kaj mu ne paše. Upam, da kaj kmalu ugotovim, ker se mi ful smili, ko ga tak napenja pa mu ne morem pomagat.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 12:58:21   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: maycha

ti zdaj delaš kje ali si full time mama?user posted image



Oboje! Oz. še več. user posted image Sem ful tajm mama, zaposlena prof., s polnim delovnim časom in še več, ki muči dijake z matematiko, aktivna gasilka, gospodinja, študentka (delam strokovni izpit in pa tečaj za GČ).... user posted image Ni da ni, se mi dogaja, ja. Po moje bo treba kmalu kej izpreči, ker dolgo tole ne bo šlo. Po moje bo  najprej šiht! user posted image





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu maycha)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 15:08:14   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

sprehajale sma se čez celo mesto, mamo pa živo rdečo košaro, drgač sem pa s Trubarjeve, no tam mam starše, pa velik sem tam, neuradno smo pa na Kersnikovi nasprot bolnice


S kot točno s Trubarjeve pa?? Jst  sem tudi s Trubarjeveuser posted image user posted image .



Sem iz Trubarjeve 71, v hiši mal pred mostom, ti si pa tam iz pižam a ne? tebe sicer ne poznam, tvojga pa na videz in predvidevam da živiš pri njemu?


Aha. Am ne mi2 živima u tarumeni stolpnci, no zdj je že rjava, zaraven pižamuser posted image user posted image . Ti si pa u teh hišah naprej potem, ane?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 15:36:19   
katja_p
Ah, dans se pa niste neki ful razpisale. Midve z Bethany sma ble v mestu, mal za Savinjo in je blo tud tam bolj mal nosečk.

Zdej pa hitr še dete previt in gremo kuhat kosilo .

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 16:04:38   
Bethany
He he , se vidi da se vikend bliža, pa se čveke mal umirijo. user posted image user posted image

Ja, sprehod je bil res konkreten, me mal noge bolijo in sem že zasidrana na kauču, od koder se prestavim samo še v posteljo, user posted image user posted image

Dali, daj vprašaj dr. Korena, ko boš mela tist posvet o obračanju, kako je z lokalno narkozo pri cr, sam nevem zakaj, nekak dvomim, da je možno, da bi bil partner lahko zraven... ne vem, me pa zanima, če je kaj drugače. Sicer pa, sem slišala, da baje ni nič kaj prijetno, da si budna, medtem ko te režejo. bi bilo zanimivo slišat kiro, ki je tak cr doživela. jaz si ga nekak ne želim. mene je že pogled na operacijsko mizo, tiste grozne luči nad njo in na vse zdravnike v tistih maskah čez obraz, kr zmrazil in sem raje kar mižala, dokler ni narkoza prijela.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 19:11:17   
_kathy_
Bethany, kolikor se z dneva odprtih vrat spomnem, je babica rekla, da imaš lahko lokalno narkozo in si buden. Spodaj imaš zaveso, partner pa ti je pri glavi in tudi otroka ti potem takoj položijo na prsa. Je pa odvisno od posameznice. Enim je, kot si sama rekla, že pogled na operacijsko dvorano grozen, enim pa to nič ni.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 19:14:44   
urška13
Bethany in Katja_p - sta pa pravi carici, da v tem hladnem vremenu take sprehode delata. jaz sem samo malo dopoldne po centru hodila, pa sem se šele popoldne uspela ogreti...brrrr

glede carskega reza z lokalno narkozo-sem zadnjič na reality tv vidla tak primer in sem se točno to vprašala: kaj ni tej ženski grozno, ko sliši, kako jo režejo. jaz bi takrat ziher skup padla.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 19:24:59   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: urška13

Bethany in Katja_p - sta pa pravi carici, da v tem hladnem vremenu take sprehode delata. jaz sem samo malo dopoldne po centru hodila, pa sem se šele popoldne uspela ogreti...brrrr

glede carskega reza z lokalno narkozo-sem zadnjič na reality tv vidla tak primer in sem se točno to vprašala: kaj ni tej ženski grozno, ko sliši, kako jo režejo. jaz bi takrat ziher skup padla.


Hehe. Vse operacije (kolena, kolka ...) že delajo samo z lokalno narkozo. Tam je še huje, ker slišiš, kako ti kost žagajo ... Jst pa mislim, da bi lokalno vzela. Sem zdaj ob porodu ugotovila, da sem prej samo paniko delala, da imam nizek prag bolečine. A mi je babica povedala, da to sploh ni res in da imam ful visokega, pa tudi predrtje mehurja, pregled, koliko sem že odprta ...to mene ni čisto nič bolelo. Nič mi ni blo groznega.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 19:46:07   
Dali*
Tako...hvala punce za vse vaše nasvete in besede...

Ta teden bom še delala vaje za obrat, če se pa do četrtka ne obrne potem pa bomo začeli razmišljati kako in kaj. Upam, da če vzameš lokalno pri CR je lahko partner zraven, ker bi mi bilo full boljše. Sicer mi pa ni groza operacijskih. Zaenkrat sem imela 2 izkušnji ravno na gineku in je blo vse OK, s tem da enkrat so mi dali tisto zoprno inekcijo, da sem v ustih čutila pekoč občutek še par mesecev potem, enkrat pa masko. Res me pa nikoli sploh niso vprašali, če mi dajo samo lokalno, glde na to, da so mi samo spodaj štrenčili in da so posegi trajali cca. 10 minut.

Mah...se bova z mojim še pogovorila, ker je bolje da se vseeno malce vnaprej pripraviva kako in kaj, da naju ne preseneti čist vsaka stvar. Sva pa oba taka optimista, tko da kakor bo, bo že OK...za nekaj že...user posted image

Ja Katja in Bethany sta full pridni in se ogromno sprehajata, kar je super. Tamale bodo ornk zdrave punce. Tko je treba...vreme ne sme biti ovira...Komaj čakam, da se jima pridružim.


mbd...kako je kaj tvoj Nik? Je fejst buban? Bužec mali...


_kathy_ ...teb pa svaka čast, da že maš nazaj svoje kg...kva si delala??? No, pa sej pri tok mladih je to hitrej, heh. Pol pa vedno težje...user posted image


kje je kaj naša martka??? uživa v počitnicah ...


urška13 ...ja, me bomo imele že malo bolše vreme za sprehod in ne bomo tok zmrzovale...sam nam pa ne uide naslednja zima, ko bomo še v porodniški, heh...tko da bomo na istem. Sam po mojem te sploh ne zebe, ko gledaš svojega sončka v vozičku...heh...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 20:02:52   
martka
dali, hvala za skrb...
sam preberem vas, pa se gaja oglasi in grem na gu ge ga ja.. čvek...

nekaj me bolezen lovi

zadnjič sem imela vročine 38.2, pol dva dni nič (sem vzela lekadol+c) in danes spet 37,5. sem pravkar popila lekadolčka. mah, ne maram kemije, a nočem si zdaj privoščit počasnega okrevanja in da telo samo opravi.
pa boli me cel prsni koš!!! ah, saj bo, samo da mi gaja nazaj ne zboli. tako lepo se redi in50g na dan pridobiva na teži. ful lepo!

mogoče sem bila danes predolgo zunaj..2uri.

lahko noč!


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 20:08:26   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

dali, hvala za skrb...
sam preberem vas, pa se gaja oglasi in grem na gu ge ga ja.. čvek...

nekaj me bolezen lovi

zadnjič sem imela vročine 38.2, pol dva dni nič (sem vzela lekadol+c) in danes spet 37,5. sem pravkar popila lekadolčka. mah, ne maram kemije, a nočem si zdaj privoščit počasnega okrevanja in da telo samo opravi.
pa boli me cel prsni koš!!! ah, saj bo, samo da mi gaja nazaj ne zboli. tako lepo se redi in50g na dan pridobiva na teži. ful lepo!

mogoče sem bila danes predolgo zunaj..2uri.

lahko noč!



Martka...ne pusti bolezni, da te poleže...pa sej te ne bo, ko ti si taka optimistka...Malo cartanja s čajčki, limoncami...pa bo. Sicer pa samo da Gaja tko pridno papca in se redi, to je največ kar je lahko. Ti pa za bolezen sedaj nimaš časa...

Nočko in uživajte v čveku

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 20:59:35   
mbd0411
Pridne,da se tako sprehajate.Ko sem bila pa v sredo v Celju pa nobene nikjeruser posted image
Nik je že brez vročine,a ga je tako skuhalo.Ponoči je imel 39,potem sem mu dala svečko in je vročina padla,pa se ni več vrnila.Ne vem kaj je to bilo.Včeraj je ves dan skoraj spal pa čaj pil in malo mleka,danes je pa že bil bolj živahen in kar pridno jedel in seveda veliko pil čaj.Kaka tudi lepo in ne več trdo.
Joj kake skrbi.Vso noč sem ga hodila gledat in spala z enim ušesom in enim očesom.Tako bogi je bil.
Samo,da je zdaj ok.
Martka pozdravi se.



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:04:01   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Pridne,da se tako sprehajate.Ko sem bila pa v sredo v Celju pa nobene nikjeruser posted image
Nik je že brez vročine,a ga je tako skuhalo.Ponoči je imel 39,potem sem mu dala svečko in je vročina padla,pa se ni več vrnila.Ne vem kaj je to bilo.Včeraj je ves dan skoraj spal pa čaj pil in malo mleka,danes je pa že bil bolj živahen in kar pridno jedel in seveda veliko pil čaj.Kaka tudi lepo in ne več trdo.
Joj kake skrbi.Vso noč sem ga hodila gledat in spala z enim ušesom in enim očesom.Tako bogi je bil.
Samo,da je zdaj ok.
Martka pozdravi se.





user posted image user posted image user posted image  super za Nika...to je pa res zdev fant, se ne vda kar tako...

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:08:04   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

sprehajale sma se čez celo mesto, mamo pa živo rdečo košaro, drgač sem pa s Trubarjeve, no tam mam starše, pa velik sem tam, neuradno smo pa na Kersnikovi nasprot bolnice


S kot točno s Trubarjeve pa?? Jst  sem tudi s Trubarjeveuser posted image user posted image .



Sem iz Trubarjeve 71, v hiši mal pred mostom, ti si pa tam iz pižam a ne? tebe sicer ne poznam, tvojga pa na videz in predvidevam da živiš pri njemu?


Aha. Am ne mi2 živima u tarumeni stolpnci, no zdj je že rjava, zaraven pižamuser posted image user posted image . Ti si pa u teh hišah naprej potem, ane?



a ja v tisti ki je bla nekoč rumena a ne?user posted image
jst sem pa pol čez cesto, tistea hiša z belo ograjo, dvojček

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:09:31   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Ah, dans se pa niste neki ful razpisale. Midve z Bethany sma ble v mestu, mal za Savinjo in je blo tud tam bolj mal nosečk.

Zdej pa hitr še dete previt in gremo kuhat kosilo .


babnice pa nista nič poklicale, smo se sigurno kje srečale, ker sma tud midve ble odzuni kako urcouser posted image user posted image user posted image  (user posted image )

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:19:19   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: urška13

Bethany in Katja_p - sta pa pravi carici, da v tem hladnem vremenu take sprehode delata. jaz sem samo malo dopoldne po centru hodila, pa sem se šele popoldne uspela ogreti...brrrr

glede carskega reza z lokalno narkozo-sem zadnjič na reality tv vidla tak primer in sem se točno to vprašala: kaj ni tej ženski grozno, ko sliši, kako jo režejo. jaz bi takrat ziher skup padla.


Urška13, Mrzlo?? Ma, kje neki! Ni blo mrzlo, sma tak šibale, da mi je bilo prav vroče, hehe. user posted image Pridem domov prav zašvicana. user posted image Je pa danes bilo bolj toplo, kot včeraj, ko je tak lepo sonček sijal, ampak ledeni veter zraven bril.

Aha, torej je možno, da je partner zraven pri CR, če ti ne dajo splošne narkoze. Zanimivo. Ne vem, no... če bi se lahk odločila za to varianto. Takrat na licu mesta ziher ne, me je tak s tira vrglo, da sploh morem it na operacijsko, kje, da bi še razmišljala o vseh variantah, hehe. Js sem bila zdaj prvič v življenju v bolnici, mogoče mi je zato bilo tak grozno tam v operacijski. Je pa verjetno takrat, ko ti dete položijo na prsi, vsa morebitna groza operacije pozabljena, ane?

Dali, vidva le ornk preštudirajta vse variante in izberita najboljšo za vaju.

Kathy, jap, js sem ti tud fauš, da že imaš stare kilograme, to so pa verjetno mlada leta, hehehe!! user posted image user posted image Sicer pa Katja_p, ti tud nimaš nekih odvečnih kil, vsaj videt ni. user posted image

Martka, hitro okrevanje!!

Mbd, fino, da je Nikec boljše. Ja, za sprehod po mestu pa nisi mela sreče, da bi kiro srečala, hehe. No, js mam enkrat do dvakrat na teden tako dolgo turo kar dovolj. Sicer pa je tudi danes bilo bolj zatišje vozičkaric, ene par sma jih sam srečale.

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:22:21   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Ah, dans se pa niste neki ful razpisale. Midve z Bethany sma ble v mestu, mal za Savinjo in je blo tud tam bolj mal nosečk.

Zdej pa hitr še dete previt in gremo kuhat kosilo .


babnice pa nista nič poklicale, smo se sigurno kje srečale, ker sma tud midve ble odzuni kako urcouser posted image user posted image user posted image  (user posted image )


Hoj, Majčika. Nisma pozabile na tebe in vse ostale kandidatke za šetnjo, ampak sma tak šibale skoz mesto, po vseh opravkih, pa potem kr nazaj proti domu, ko je bil že čas za kosilo in hranjenje tamalih, tak, da sma si rekle, da naslednjič pridema do Savinje samo s tem namenom, da se še z drugimi zmenimo in pa predhodno pokličemo in uskladimo. Tak da, vsekakor pokličema naslednjič, ko prišetama do mesta. user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:42:42   
Dali*
Takole punce...moja domača goveja juhica se je skuhala. Moj user posted image  namreč pride iz službene poti okoli 2.00 ure in mu bo sigurno pasalo nekaj toplega in domačega. He he... Jaz pa se grem počasi stuširat in zrihtat za spat, čeprav najbrž spet ne bom mogla spat...pol se pa itak zbudim ko bo prišel in se bova ziher začvekala... no...za danes vas zapuščam...za vikend pa njabrž tudi...

Uživajte...vse nosečke božajte svoje trebuščke, mamice pa cartajte svoje male prince in princeske...

Nočko...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 21:43:02   
Bethany
... pa še Elina je neki tečkala, glih ko sma šle skoz mesto in park, pa se ni blo varno ustavljati, hehe, je kr protestirala, no, pol se je pa vdala in zaspala do doma.

Mal je zoprno, ko je mrzlo, se nimaš kje ustaviti, da bi lahko recimo previla ali podojila tamalo, če bi blo treba. tak pa si potem omejen s časom, da si pravčas doma za previt in najest. user posted image Pomlad in poletje, kjeee staaa?? user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 22:04:50   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


Kathy, jap, js sem ti tud fauš, da že imaš stare kilograme, to so pa verjetno mlada leta, hehehe!! user posted image user posted image Sicer pa Katja_p, ti tud nimaš nekih odvečnih kil, vsaj videt ni. user posted image



Haha ... js sm sicer prišla na prednosečniško težo oz. lažem, mi manjka še ena kila, ampak mi čist nč ne hasne, če mam boke še čist razštelane in si ne morm kavbojk zapet. Js ne vem, ka ste se ostale tud tk razširle v bokih? Po moje je to tud posledica mal daljšega poroda. Sicer imam pa v planu -5kg, tk da se ti bom kr pridružla, Bethany. Začnema 1.3., ko bo še ta pust mimo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Ah, dans se pa niste neki ful razpisale. Midve z Bethany sma ble v mestu, mal za Savinjo in je blo tud tam bolj mal nosečk.

Zdej pa hitr še dete previt in gremo kuhat kosilo .


babnice pa nista nič poklicale, smo se sigurno kje srečale, ker sma tud midve ble odzuni kako urcouser posted image user posted image user posted image  (user posted image )


Hoj, Majčika. Nisma pozabile na tebe in vse ostale kandidatke za šetnjo, ampak sma tak šibale skoz mesto, po vseh opravkih, pa potem kr nazaj proti domu, ko je bil že čas za kosilo in hranjenje tamalih, tak, da sma si rekle, da naslednjič pridema do Savinje samo s tem namenom, da se še z drugimi zmenimo in pa predhodno pokličemo in uskladimo. Tak da, vsekakor pokličema naslednjič, ko prišetama do mesta. user posted image user posted image


Ja, res. Js mam vse cifre že shranjene v telefonu, sam me 4 se mormo prvozičkat do Savinje samo s tem namenom.

< Sporočilo je popravil katja_p -- 20.2.2009 22:05:17 >

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.2.2009 22:07:04   
katja_p
Naša tamala pa je začela protestirat v vodi. Dans že tretjič! user posted image  Sploh se noče več kopat. Ne štekam. Pa sm jo dans z namenom dala izključno samo eno urco po hranjenju ... pa isto ... hmmm ... bo treba neki se spomnt.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj so vaši otroci prespali celo noč?




pred 3. mesecem (34%)

med 3. in 6. mesecem (20%)

med 6. in 9. mesecem (12%)

med 9. in 12. mesecem (5%)

med 12. in 18. mesecem (11%)

po 18. mesecu (17%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!