|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:42:03   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
zakaj boš zdaj jokala, jaz sem pa ti recept napisala, da bo tvoj majstor srečen user posted image

zdaj ga bom glih nekam poslala kak me je raz**** user posted image
bi mu kr najraje vampe za jest nardila user posted image user posted image iz hudobije, samo kaj ko jih jaz tud ne jem.. (pol pa bom še jaz lačna)user posted image

PUPA MOJA HVALA ZA RECEPT. Komaj čakam,da ga sprobam...



kaj pa ti je naredu al je uniču komplet elektriko pa vodo celemu bloku user posted image user posted image user posted image

in ni zakaj za recept user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:44:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
kaj pa ti je naredu al je uniču komplet elektriko pa vodo celemu bloku user posted image user posted image user posted image



..že zadnjič sem mu rekla da pijača ne more bit na sredi balkona pa me je dal na ignor.. Danes ko pa sem se spotaknila preko pa mi reče da naj pazim kak hodim..da saj imam oči da vidim kje je..
JOOOOOJJJJ kak bi ga lahko zažgala..user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:45:22   
tasa_m
zdaj pa grem v sušilnico štrik napelat,da bom lahko posteljnino posušila in pol plenice,ko bom prala. Končno...!!! user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:45:25   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.


Njami...čakam recept za našo knjigico z naslovom...V sladkem pričakovanju...

Pupin recept je že shranjen...

...aja...pa fotke so tudi dobrodošle...

< Sporočilo je popravil Dali* -- 24.1.2009 11:47:23 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:46:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

zdaj pa grem v sušilnico štrik napelat,da bom lahko posteljnino posušila in pol plenice,ko bom prala. Končno...!!! user posted image user posted image


pa ja ne boš to sama delala! vpreži deca, naj se mal namatra za njegovo izjavo! user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:52:50   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.


oooo felišaaa, nehaj hodit nazaj brat, ker nima smisla, kaj ti bom mogla narisat user posted image user posted image raj kr prec napiš recept za torto user posted image

si se naspala, spočila?



kaj nima smisla? če ne bi brala za nazaj, bi tvoj recept falila! bi mi blo res žal, ker se sliši zelo slastno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:02:06   
felix7
drugače pa pozdravljam vse šašavke in ostale marčevke, vidim, da ste danes vse nekako pri perilu. Meni se tudi en stroj pere, goveja juhica se kuha (en ogromen lonec, da si moj potem to juhico zmrzne po posodicah in jo ima za dva tedna), zdajle greva k tašči na kosilo, popoldne pa v Ljubljano v shoping. Moj rabi čevlje, pa tudi jaz si mogoče kaj privoščim.
Tasi, ne pusti se jezit tvojmu. In skuhaj tisto, kar tebi paše, se bo že on prilagodil, drugače naj pa lačen bo user posted image user posted image user posted image
Cita, res ganljiva izjava tvoje Laure user posted image


No, in še recept za piškotno torto:

PIŠKOTNA TORTA
 
Najprej naredimo nadev: 1 maslo zmešaj s sladkorjem (sladkor daj po želji, jaz dam 10-15 dag), dodaj 4 rumenjake, 20 dag stopljene jedilne čokolade (ki jo je treba prej ohladiti, da se maslo ne sesiri), 1 stepeno sladko smetano, rum (nč šparat), sneg.
V posodi, kjer smo stopili čokolado, pogrejemo mleko, nato pa v njem začnemo namakati albert kekse. Lepo namočene polagamo v pekač kvadratne oblike. Jaz piškote kar dobro namočim, da je torta sočna. Ko položimo prvo plast piškotov, gor premažemo nadev, nato spet položimo piškote, pa spet nadev, in tako dalje... Jaz dam običajno 5 plasti piškotov in 3 plasti nadeva. Običajno tudi naredim nadev z dvojnimi porcijami navedenih sestavin, da je nadeva res veliko - pride precej boljše. No, ko so vse plasti položene, damo v hladilnik, da se strdi in čez ene dve urici jo lahko začnemo rezat. Pa dober tek!



_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:10:18   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

nadstandardna soba v Izoli; sobo ti morajo omogočit, če jo imajo predpisano in da obstaja ne glede na to da je oddelek poln, ti jo morajo zagotovit. Kar se pa tiče da odpeljejo user posted image , če lepo prosiš (seveda je odvisno na koga naletiš), ti ga vzamejo za nekaj časa, čez noč pa itak dajo mal glukoze da spijo potem...



ja, že že, ampak omogočijo ti jo takrat, ko je prosta, ker imajo samo eno in ta je skoraj vedno zasedena, moraš verjetno res imeti srečo,da je fraj...jaz sem prosila za nadstandard, pa je bila soba zasedena, tako,da nisem dobila nič, sem pa imela pol srečo, ker ko je moja cimra šla, se je isti dan cel oddelek spraznil in sva bile samo 2 v celi P, tako,da sva bili itak sami user posted image Take so moje izkušnje z nadstandardom, mogoče so kaj spremenili.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:21:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
pa ja ne boš to sama delala! vpreži deca, naj se mal namatra za njegovo izjavo! user posted image


eh ma kaki. On je to naredo, ker drugače ne vem kje pri tleh bi bli štriki..user posted image user posted image
Jaz sem samo perilo pol obesla.

Grem zdaj do trgovine on pa bo posesal. Pol pa grema naret Marušine oblačke user posted image pa golaž zraven. Se mi tak lušta golaž že nekaj časa,tak da.. mljask.
Feliša ooo tota tortica pa se že dobro sliši kakšen mora biti  šele okus. user posted image

Ja nič bom mogla it ne, ker drugač nebomo imeli do 13h kosila.. user posted image
Jaz pa sem že tak lačna ko berem vse te dobrote..

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:32:09   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.


oooo felišaaa, nehaj hodit nazaj brat, ker nima smisla, kaj ti bom mogla narisat user posted image user posted image raj kr prec napiš recept za torto user posted image

si se naspala, spočila?



kaj nima smisla? če ne bi brala za nazaj, bi tvoj recept falila! bi mi blo res žal, ker se sliši zelo slastno user posted image user posted image user posted image


ti dovolim 2 strani nazaj brat user posted image user posted image user posted image torta njami komaj čakam poletje da jo probam, če ne bom že prej sama spackala user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:33:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
pa ja ne boš to sama delala! vpreži deca, naj se mal namatra za njegovo izjavo! user posted image


eh ma kaki. On je to naredo, ker drugače ne vem kje pri tleh bi bli štriki..user posted image user posted image
Jaz sem samo perilo pol obesla.

Grem zdaj do trgovine on pa bo posesal. Pol pa grema naret Marušine oblačke user posted image pa golaž zraven. Se mi tak lušta golaž že nekaj časa,tak da.. mljask.
Feliša ooo tota tortica pa se že dobro sliši kakšen mora biti  šele okus. user posted image

Ja nič bom mogla it ne, ker drugač nebomo imeli do 13h kosila.. user posted image
Jaz pa sem že tak lačna ko berem vse te dobrote..



hehe si optimistka da bo kosilo do 13 ready user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 12:58:55   
KOKICA32
ojla, glede marušinih oblačkov me zanima, koliko skute je treba dati???

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:07:04   
pocka
punce hvala za recepte, bomo v kratkem sprobali!!user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:31:12   
Najaa
Halo babe žabe! user posted image

Moram rečt, da sem včeraj šla prav dobre volje spat, ker sem se tako narežala tukaj... Moram vsakič ko bom slabe volje priti na čvek.
Spanje - haha, zdaj se bo začelo. Tista, ki se bo pohvalila, da je dobro spala, bo med redkimi, se mi zdi.
Spala sem slabo. user posted image  Že več dni se bzjam z glavobolom, ki traja cel dan.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:31:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No zdej pa res grem, da ne bom imela zarad rr še kakšnih nočnih mor. user posted image user posted image

Lahko noč, pupke. Pa lepo se stiskajte... h komur pač že. user posted image
da ne boš mela mokre sanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Joj spps... user posted image  Edino kar bi lahko bilo mokrega, bi bilo če bi mi voda odtekla. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:31:38   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

ojla, glede marušinih oblačkov me zanima, koliko skute je treba dati???


če daš ta mali lonček skute je 1 jajce, če daš velikega pa 2 jajci user posted image drgač pa delaš po občutku in po okusu user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:33:43   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Halo babe žabe! user posted image

Moram rečt, da sem včeraj šla prav dobre volje spat, ker sem se tako narežala tukaj... Moram vsakič ko bom slabe volje priti na čvek.
Spanje - haha, zdaj se bo začelo. Tista, ki se bo pohvalila, da je dobro spala, bo med redkimi, se mi zdi.
Spala sem slabo. user posted image  Že več dni se bzjam z glavobolom, ki traja cel dan.


ojla najaa, user posted image da glavobolov nebi blo več!!!!

in itak je tale forum za dvigovanje morale in spravljanje v dobro voljo, poleg pametnih nasvetov in odličnih receptov seveda user posted image

jaz pa sem bla tk pridna sem zglancala kopalnico, da zdaj nit not ne upam brez sončnih špeglov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:36:16   
Najaa
Tako je meni mama zadnjič spucala kopalnico... nekaj časa sem vsako packo na umivalniku glancala. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:38:48   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako je meni mama zadnjič spucala kopalnico... nekaj časa sem vsako packo na umivalniku glancala. user posted image



hahaha, jaz mojga ne spustim not, ker tako nardi sam da si roke umije, naj kar v tamalo hodi, tisto si sam puca user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:40:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako je meni mama zadnjič spucala kopalnico... nekaj časa sem vsako packo na umivalniku glancala. user posted image



hahaha, jaz mojga ne spustim not, ker tako nardi sam da si roke umije, naj kar v tamalo hodi, tisto si sam puca user posted image



Kaj imata dva wc-ja? Moškega in ženskega? user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:41:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Včeraj na obisku, smo se pogovarjali o porodu in o EA. In bolj kot sem pravla da me poroda naravnega ni strah, bolj one meni o bolečinah in vsem. Sem bila pol res že skeptična, če bom jaz to vzdržala?? Ampak ne ne dam se, nebom vzela EA imela bom naravni porod. Vsaj prvič, če pa bo sila pa bom pri drugi nosečnosti 2-krat premislila..user posted image



Si pa delavna danes! To tudi mene včasih čudi pri nekaterih ženskah. Kot da bi hotle nosečko prestrašit! Saj je prav, da realno povejo, da popadek boli, ampak tudi hitro popusti. Pa seveda ima vsaka čisto svojo subjektivno izkušnjo. No, v tolažbo: jaz grem drugič tudi brez EA rodit user posted image


Jaz pa vsaki rečem, da če sem prvič naravno rodila več kot 4kilskega otroka, bom tudi zdaj šla brez vsega. Razen če bom šla na CR.
Drugače pa - itak da boli. Sej greš rodit, ne na počitnice. Sam ta bolečina se pozabi. Če se ne bi, bi vsi bili edinčki. user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:46:10   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako je meni mama zadnjič spucala kopalnico... nekaj časa sem vsako packo na umivalniku glancala. user posted image



hahaha, jaz mojga ne spustim not, ker tako nardi sam da si roke umije, naj kar v tamalo hodi, tisto si sam puca user posted image



Kaj imata dva wc-ja? Moškega in ženskega? user posted image


hahaha, ne mava veliko kopalnico in malo kopalnico in moj več al manj potrebe opravlja v mali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:46:43   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Včeraj na obisku, smo se pogovarjali o porodu in o EA. In bolj kot sem pravla da me poroda naravnega ni strah, bolj one meni o bolečinah in vsem. Sem bila pol res že skeptična, če bom jaz to vzdržala?? Ampak ne ne dam se, nebom vzela EA imela bom naravni porod. Vsaj prvič, če pa bo sila pa bom pri drugi nosečnosti 2-krat premislila..user posted image



Si pa delavna danes! To tudi mene včasih čudi pri nekaterih ženskah. Kot da bi hotle nosečko prestrašit! Saj je prav, da realno povejo, da popadek boli, ampak tudi hitro popusti. Pa seveda ima vsaka čisto svojo subjektivno izkušnjo. No, v tolažbo: jaz grem drugič tudi brez EA rodit user posted image


Jaz pa vsaki rečem, da če sem prvič naravno rodila več kot 4kilskega otroka, bom tudi zdaj šla brez vsega. Razen če bom šla na CR.
Drugače pa - itak da boli. Sej greš rodit, ne na počitnice. Sam ta bolečina se pozabi. Če se ne bi, bi vsi bili edinčki. user posted image


se čist strinjam, čeprav še nism rodila user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:49:23   
Pupa7
felišaaaaaa vidim te user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 13:57:10   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Včeraj na obisku, smo se pogovarjali o porodu in o EA. In bolj kot sem pravla da me poroda naravnega ni strah, bolj one meni o bolečinah in vsem. Sem bila pol res že skeptična, če bom jaz to vzdržala?? Ampak ne ne dam se, nebom vzela EA imela bom naravni porod. Vsaj prvič, če pa bo sila pa bom pri drugi nosečnosti 2-krat premislila..user posted image



Si pa delavna danes! To tudi mene včasih čudi pri nekaterih ženskah. Kot da bi hotle nosečko prestrašit! Saj je prav, da realno povejo, da popadek boli, ampak tudi hitro popusti. Pa seveda ima vsaka čisto svojo subjektivno izkušnjo. No, v tolažbo: jaz grem drugič tudi brez EA rodit user posted image


Jaz pa vsaki rečem, da če sem prvič naravno rodila več kot 4kilskega otroka, bom tudi zdaj šla brez vsega. Razen če bom šla na CR.
Drugače pa - itak da boli. Sej greš rodit, ne na počitnice. Sam ta bolečina se pozabi. Če se ne bi, bi vsi bili edinčki. user posted image


se čist strinjam, čeprav še nism rodila user posted image user posted image



tako se govori, punce! jaz sem tudi za naravni porod in to je res, da nekatere ženske se blazno hvalijo, kako so trpele med porodom in potem, ko ti še bolj izbuljiš oči, dobijo še večji zagon user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?