|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:05:46   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage  moje souser posted image ,

hvala vam za vsake pike poke za vse pestke ki ste jih držale za mane in našo malo navihano miss že sedaj nam je pokazala kako je lahko navihana kaj šele bo...kaj naj rečem vesela sem da sem še vedno 2v1 ker je noraaaaaa gužva v celjski porodnišnici res kaj vse sem videla za dol past...sem vesela tudi da sem odšla domov ker sem slišala noter 1001 zgodbo in videla sotrpinke kako čakajo me je še boljjj strah... 


Glavno, da sta ok! Sedaj pa lepo počivat in pazit nase!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:05:49   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...

pa ve kako???


standardno glede na zadnje dniuser posted image user posted image user posted image -čitaj zaničuser posted image


juhuu sva na sitemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:07:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...

pa ve kako???


standardno glede na zadnje dniuser posted image user posted image user posted image -čitaj zaničuser posted image


juhuu sva na sitemuser posted image user posted image user posted image
mislim,da nas je kr neki tašnihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:08:34   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...
pa ve kako???

cita pa saj ne moreš sledit nam in februarčicam, pol ni čudno da vse pozabiš..user posted image (hecam se).

Jaz sem vredu..že od jutra se spravljam pospravljat pa kaj več kot perilo da imam obešeno še nisem naredila..
user posted image



a ne se jaz tudi strinjam da komajs ledim ko mam pamet ko kurauser posted image user posted image ampak se trudim...velik pa tak pozabim se tolažim nosečniška pozabljivost...user posted image user posted image

Sej veš kaj pravijo počasi se daleč pride zdele grem pa nekaj pojest naša mala miss je že malo migala juhuu sem vesela sam da ona miga ponoči se ji je tista stara ura vrnila in je delala vrgolijeuser posted image user posted image user posted image moj ji je govoril ko je prišel iz službe zakaj nč ne miga pa zakaj je tak mali lenušček pa nam dela skrbi pa jaz isto in ni bilo pet minut je ona pokazala kaj zna je bilo prav smešnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:09:05   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...

pa ve kako???


standardno glede na zadnje dniuser posted image user posted image user posted image -čitaj zaničuser posted image


juhuu sva na sitemuser posted image user posted image user posted image
mislim,da nas je kr neki tašnihuser posted image user posted image user posted image



KLUB ZANIČuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:11:15   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Dan,

jaz spala kr ok recimo mi je nekdo zjutraj zvonil na domofon pa se mi ni dalo vstat koga šliviuser posted image user posted image user posted image ...danes imam ogromno dela moram oprat cotke likat pospravit malo pa še kuhat pa še mal tečnarituser posted image user posted image to tazadnje je najlepše...sej sem prebrala pa si en drek zapomnala...

pa ve kako???


standardno glede na zadnje dniuser posted image user posted image user posted image -čitaj zaničuser posted image


juhuu sva na sitemuser posted image user posted image user posted image
mislim,da nas je kr neki tašnihuser posted image user posted image user posted image



KLUB ZANIČuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:12:18   
cita
To sem želela povedat ko sem bila v bolnici in se midve z mojo Lauro pogovarjava v četrtek zvečer in ona men 10 najmanj mami jz te tk pogrešam pa sem ji rekla da jo jaz tudi seveda...no in ona men kr na enkrat...

MAMI PROSIM KDAJ MI BOŠ DOMOV PRINESLA SESTRCO ME JE KR MAL PIKNALO KO JE TAKO LEPO REKLA...pa sem rekla mal še počakaj vse bo ko bo čas pa je rekla jaz že komaj čakam so mi kr user posted image  prišle...ko si jo res želi sej kako bo potem nimam pojmauser posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:12:34   
tasa_m
ahjoj, zdaj že majo valentinovo na anketi na RR ..
kolko porabite? ja kakih 1500e pa že.. user posted image če si kje ne vzamem kredita da lahko kupim darilo..user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:13:04   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

ahjoj, zdaj že majo valentinovo na anketi na RR ..
kolko porabite? ja kakih 1500e pa že.. user posted image če si kje ne vzamem kredita da lahko kupim darilo..user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:14:14   
Pupa7
taša, kaj me ignoriraš

evo recept za Marušine oblačke (lahko so priloga slanim jedem, al pa sladica če jih preliješ z maslo in drobtincam ter posuješ s sladkorjem al pa daš mal marmelade zraven user posted image )

- skuta
- 2 jajci
- moka
- žlica -2 kisle smetane

vse lepo zmešaš v gladko maso in po žličkah daješ v osoljen krop, počakaš da vsi oblački lepo zaplavajo... manj ko daš moke bolj so rahli... to je vsa umetnost... user posted image

pa dober tek user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:14:15   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no pa smo s pregleda že doma jeiii

za seznam:

kg+16 user posted image ja kaj naj user posted image
naslednji pregled 13.2.

mali tehta 2142 g tko da smo konkretni in OBRNJENI NA GLAVO user posted image user posted image
dolžina stegnenice je cca 6,5 cm (lejca če mi boš lah zračunala)


skratka vse je super in jaz presrečna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  za pregled!

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:14:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

To sem želela povedat ko sem bila v bolnici in se midve z mojo Lauro pogovarjava v četrtek zvečer in ona men 10 najmanj mami jz te tk pogrešam pa sem ji rekla da jo jaz tudi seveda...no in ona men kr na enkrat...

MAMI PROSIM KDAJ MI BOŠ DOMOV PRINESLA SESTRCO ME JE KR MAL PIKNALO KO JE TAKO LEPO REKLA...pa sem rekla mal še počakaj vse bo ko bo čas pa je rekla jaz že komaj čakam so mi kr user posted image  prišle...ko si jo res želi sej kako bo potem nimam pojmauser posted image user posted image

kak lepo..user posted image

tebi je vsaj to rekla, kdaj ji boš prinesla. Jaz sem mami rekla,da če nebo sestrica, da se bom odselila in sem imela že vse spakirano, ko je mami bila v porodnišnici. Sem imela namen k omi it stanovat, če bi še enkrat brata dobila..user posted image


(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:16:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

taša, kaj me ignoriraš

nena te ignoriram...
Zdaj pa bom jokala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ti htela pol na msnju zatežit. Zdaj gledam kak moj omaro dela skup..te pa sm taglavna.. Ampak jaz sem za rač. ..samo čekiram.. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:16:45   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita

To sem želela povedat ko sem bila v bolnici in se midve z mojo Lauro pogovarjava v četrtek zvečer in ona men 10 najmanj mami jz te tk pogrešam pa sem ji rekla da jo jaz tudi seveda...no in ona men kr na enkrat...

MAMI PROSIM KDAJ MI BOŠ DOMOV PRINESLA SESTRCO ME JE KR MAL PIKNALO KO JE TAKO LEPO REKLA...pa sem rekla mal še počakaj vse bo ko bo čas pa je rekla jaz že komaj čakam so mi kr user posted image  prišle...ko si jo res želi sej kako bo potem nimam pojmauser posted image user posted image

kak lepo..user posted image

tebi je vsaj to rekla, kdaj ji boš prinesla. Jaz sem mami rekla,da če nebo sestrica, da se bom odselila in sem imela že vse spakirano, ko je mami bila v porodnišnici. Sem imela namen k omi it stanovat, če bi še enkrat brata dobila..user posted image




ja res je lepo rekla...

veš sej bi bilo pr nas nekako podobno če bi bil bratec ker i je močno močno želela sestrco pa je bila na začetku res čist punčka punčka punčka pol pa sem ji rekla kaj pa če ne bo pol se je pa nekako potolažla ko je že res vedla da je punčka pa je rekla samo da je zdrav dojenček če pa bi bil fant bi bil pa ves halooo v bajti že kr vidimuser posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:18:29   
cita

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no pa smo s pregleda že doma jeiii

za seznam:

kg+16 user posted image ja kaj naj user posted image
naslednji pregled 13.2.

mali tehta 2142 g tko da smo konkretni in OBRNJENI NA GLAVO user posted image user posted image
dolžina stegnenice je cca 6,5 cm (lejca če mi boš lah zračunala)


skratka vse je super in jaz presrečna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:18:57   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

taša, kaj me ignoriraš

nena te ignoriram...
Zdaj pa bom jokala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ti htela pol na msnju zatežit. Zdaj gledam kak moj omaro dela skup..te pa sm taglavna.. Ampak jaz sem za rač. ..samo čekiram.. user posted image



zakaj boš zdaj jokala, jaz sem pa ti recept napisala, da bo tvoj majstor srečen user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:19:20   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage  moje souser posted image ,

hvala vam za vsake pike poke za vse pestke ki ste jih držale za mane in našo malo navihano miss že sedaj nam je pokazala kako je lahko navihana kaj šele bo...kaj naj rečem vesela sem da sem še vedno 2v1 ker je noraaaaaa gužva v celjski porodnišnici res kaj vse sem videla za dol past...sem vesela tudi da sem odšla domov ker sem slišala noter 1001 zgodbo in videla sotrpinke kako čakajo me je še boljjj strah... 


Glavno, da sta ok! Sedaj pa lepo počivat in pazit nase!


ja res samo da je mal začela migat sem res srečna...mal bom delala ampak ne tko velik da bi se lahko pretegnalauser posted image user posted image user posted image hvalaaaa

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:19:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: cita


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no pa smo s pregleda že doma jeiii

za seznam:

kg+16 user posted image ja kaj naj user posted image
naslednji pregled 13.2.

mali tehta 2142 g tko da smo konkretni in OBRNJENI NA GLAVO user posted image user posted image
dolžina stegnenice je cca 6,5 cm (lejca če mi boš lah zračunala)


skratka vse je super in jaz presrečna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image



hvala citka user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:21:39   
cita
Joj sem zdele pogledala ticker pa imam do konca še samo 1 mesec pa 5 dni kriza kako gre hitro če bomo čakali do konca...danes sem 35t...Lauro pa rodila z 36.tedni...le kaj to poveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:25:21   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Joj sem zdele pogledala ticker pa imam do konca še samo 1 mesec pa 5 dni kriza kako gre hitro če bomo čakali do konca...danes sem 35t...Lauro pa rodila z 36.tedni...le kaj to poveuser posted image user posted image user posted image


pove draga, da morš počakat še 36 dni preden lahk greš v P user posted image lepo po vsti kot so hiše v trsti user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:28:46   
felix7
dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:31:14   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.


oooo felišaaa, nehaj hodit nazaj brat, ker nima smisla, kaj ti bom mogla narisat user posted image user posted image raj kr prec napiš recept za torto user posted image

si se naspala, spočila?


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:39:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
zakaj boš zdaj jokala, jaz sem pa ti recept napisala, da bo tvoj majstor srečen user posted image

zdaj ga bom glih nekam poslala kak me je raz**** user posted image
bi mu kr najraje vampe za jest nardila user posted image user posted image iz hudobije, samo kaj ko jih jaz tud ne jem.. (pol pa bom še jaz lačna)user posted image

PUPA MOJA HVALA ZA RECEPT. Komaj čakam,da ga sprobam...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:40:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Joj sem zdele pogledala ticker pa imam do konca še samo 1 mesec pa 5 dni kriza kako gre hitro če bomo čakali do konca...danes sem 35t...Lauro pa rodila z 36.tedni...le kaj to poveuser posted image user posted image user posted image

da če gledaš po Lauri, boš čez 2 tedna že imela štručko pri tebi..
Ampak ne, mesec še boš čakala..nimaš še dovoljenja.. (od marčevk)user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 11:41:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, klepetulje user posted image

se javim in vas obveščam, da grem brat za nazaj user posted image  potem vam pa še natipkam recept za piškotno torto.

ooooooo felišaaaa user posted image kako si?
jaz sem že obupala da berem za nazaj. Samo eno stran ponavadi,nič več ker sem prelena pa itak pozabim pol kaj sem prebrala in ne komentiram..user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?