|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:15:23   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ej eno pomembno uprašanje imam!!!

Kdaj se rihta očetovstvo???
Sem na scialni in bom mati samohranilka, ker z mojim uradno še ne živima skupi, si boma komi stanovanje začela rihtat...zdej pa ne vem kdaj morma it to na CSD rihtat?  pred al po porodu?



men je rekla na CSD ko sem nesla za porodniško pred porodom in sva danes šla bila sva naročena in je podpisal seveda s tem da sem se jaz strinjalauser posted image user posted image user posted image tako da ima naša mala miss očetauser posted image user posted image user posted image


user posted image fino, no js bi tut rada da ma moj mali očeta... a naročen morš bit? al lahko kr prideš tja... no mogoč je odvisno iz kje si...kje si ti to rihtala?



ja ne vem mislim da te vsepovsod naročijo vem pa ne bolje da vprašaš kako je to pr vas...mi smo to urejali v Laškem na CSD...vprašaj pa boš vidla...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:20:39   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ej eno pomembno uprašanje imam!!!

Kdaj se rihta očetovstvo???
Sem na scialni in bom mati samohranilka, ker z mojim uradno še ne živima skupi, si boma komi stanovanje začela rihtat...zdej pa ne vem kdaj morma it to na CSD rihtat?  pred al po porodu?



men je rekla na CSD ko sem nesla za porodniško pred porodom in sva danes šla bila sva naročena in je podpisal seveda s tem da sem se jaz strinjalauser posted image user posted image user posted image tako da ima naša mala miss očetauser posted image user posted image user posted image


user posted image fino, no js bi tut rada da ma moj mali očeta... a naročen morš bit? al lahko kr prideš tja... no mogoč je odvisno iz kje si...kje si ti to rihtala?



ja ne vem mislim da te vsepovsod naročijo vem pa ne bolje da vprašaš kako je to pr vas...mi smo to urejali v Laškem na CSD...vprašaj pa boš vidla...


ja noo js tut to v Laškem rihtamuser posted image nisem vedla da si z Laškega... no super hvala ti, bom kr poklicala pa uprašala...

zdej grem pa na en španciruser posted image me že rit boli od tega sedenja pred compom...user posted image

vas pridem pogledat še kej kasnej....papa


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:25:03   
cita
NoBady pol pa lep sprehod jaz pa grem mal zalegnatuser posted image ...pa se pol kej javim...papa lepo popoldne...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:32:18   
tasa_m
aaaaaaaaaa to pa je zdaj že napor !! user posted image

Sem posesala vso stanovanje, vključno z vsemi preprogami (ki bi jih najraje vrgla nekam user posted image ker mi živce parajo) in še kuhinjo sem pobrisala gor.. Pridna jaz,..pa sem mojemu za jutri prihranla delo. Pa naj mu bo ker se mora jutri učit,ker ima nek izpit počasi..
Zdaj pa prav čutim,kak me zadaj v križu grabi user posted image ,ampak po perilo v sušilnico pa moram še it pa je kak je.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 30.1.2009 15:34:40 >

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:33:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

EN VIC...user posted image

Prva zmrznila, drugo kap Majda in Špela se pogovarjata v nebesih. Majda: Špela, kako si ti umrla? Špela: Zmrznila sem do smrti. Majda: Joj, kako grozno! Špela: Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo? Majda: Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo. Špela: In? Kaj se je zgodilo? Majda: Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla. Špela: Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes!

toti pa je dober ja.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:47:47   
Lolita23
dali  imaš mailuser posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:53:17   
felix7
Še vedno zbiramo prijave...

no, mogoče nam pa tokrat le rata, da se dobimo še v ljubljanskem koncu. Zaenkrat so za stvar:
  • yania
  • Grahec
  • Najaa
  • helimaša
  • felix7

No, kdo še? Trenutni predlog je petek, 6.2., ob 17h v Zvezdi v BTCju (nasproti Merkurja).



_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:57:55   
Piruri
No, da se malo jevim, ker ste me s tem LIKANJEM čisto zr....le...

Jaz tudi rada likam...in nimam več kaj, ker sem že vse...ma prav vse-tudi naše stvari še enx oprala in speglala...tako da, če ima kakšna probleme na to temo, naj  kar pošlje paket po pošti, ker moje gnezdenje je tokrat rez NENORMALNIH razsežnosti... user posted image  user posted image  user posted image ...stanovanje sem že skoraj obrnila naokoli, ker ne vem več kaj bi se še lotila...to postaja prav grozovito...danes sem kupila barvo za spalnico, da jo bom prepleskala...again...

Vnetje "tam dol"...jaz se tudi spopadam s tem...meni je G dala antibiotik in mi priporočala neko kremo VITAgyn C, ki se ga dobi v lekarni (samoplačniško) in imaš en tretma 6 dni zaporedoma in pol še vsaj 12 tednov po 1-2x na teden...in je malenkost bolje...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 16:13:56   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

No, da se malo jevim, ker ste me s tem LIKANJEM čisto zr....le...

Jaz tudi rada likam...in nimam več kaj, ker sem že vse...ma prav vse-tudi naše stvari še enx oprala in speglala...tako da, če ima kakšna probleme na to temo, naj  kar pošlje paket po pošti, ker moje gnezdenje je tokrat rez NENORMALNIH razsežnosti... user posted image  user posted image  user posted image ...stanovanje sem že skoraj obrnila naokoli, ker ne vem več kaj bi se še lotila...to postaja prav grozovito...danes sem kupila barvo za spalnico, da jo bom prepleskala...again...

Vnetje "tam dol"...jaz se tudi spopadam s tem...meni je G dala antibiotik in mi priporočala neko kremo VITAgyn C, ki se ga dobi v lekarni (samoplačniško) in imaš en tretma 6 dni zaporedoma in pol še vsaj 12 tednov po 1-2x na teden...in je malenkost bolje...


uff vidim da je tvoja energija na višku... js sm pa čisto nasprotje...čist nč se mi ne lup počet... sej pospravim operem pa posušim še...kosilo pomagam kuhat, ker skos moja mami kuha, tko da samo kako solato nrdim, pa potem posodo pospraviim... pol se pa neha...  ma na kraj pameti mi n pršl da bi vse cote zlikala...bi lahko cel mesec likala, pa ne bi nikamor pršla user posted image

tko da svaka ti častuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 17:02:02   
NoBady
Dans pa niste nč kej zgovorne...kje pa ste vse?
A ste se že kej pogovarjale o posteljicah in o zibki?
Jaz imam oboje, ampak imam problem pri zibki...nimam jogija user posted image
a je mogoč katera seznanjena s tem kaj dat v zibko? kje se kupi tak majhen jogi, al naj dam kej druzga notr???

Zdej grem pa (spet) jest... ne smem naenkrat velik pojest ker me želodec potem boli, tko sem pa skos lačna, ko se nikol ne najemuser posted image ...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 17:21:43   
Piruri
NoBody...zadnjič sem v BC in pikapolonici videla, da dobiš spužvo za zibelko ali košaro...je malo debelejša in obšita z bombažnim blagom...odvisno kakšne mere imaš...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:05:15   
Pupa7
dober večer že skoraj,

no pa sem le pridrajsala domov, sm bla potepinka... in to uspešna user posted image sem si kupila še hlače za poroko, en kup kozmetike in bila na ogledu prostora, kjer bo poročno kosilo in izbrala menije user posted image tako da sem sestradana prišla domov user posted image

zdaj pa moram malo pogledat o čem teče beseda user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:06:47   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dober večer že skoraj,

no pa sem le pridrajsala domov, sm bla potepinka... in to uspešna user posted image sem si kupila še hlače za poroko, en kup kozmetike in bila na ogledu prostora, kjer bo poročno kosilo in izbrala menije user posted image tako da sem sestradana prišla domov user posted image

zdaj pa moram malo pogledat o čem teče beseda user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pridna Pupa...

No, in kdaj bo Ta veseli dan ali Pupa se ženi???

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:07:41   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dober večer že skoraj,

no pa sem le pridrajsala domov, sm bla potepinka... in to uspešna user posted image sem si kupila še hlače za poroko, en kup kozmetike in bila na ogledu prostora, kjer bo poročno kosilo in izbrala menije user posted image tako da sem sestradana prišla domov user posted image

zdaj pa moram malo pogledat o čem teče beseda user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pridna Pupa...

No, in kdaj bo Ta veseli dan ali Pupa se ženi???


če bo vse po sreči 17.2. potrditev pa dobim drug teden user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:08:03   
Najaa
Tija je spet na AB. user posted image  Mene tudi kuha, glava mi bo eksplodirala, grlo me boli, oči me bolijo... sinusi me bolijo...

Nina, če se boš kej javla in če slučajno veš mi povej (na zs, ker ne vem, če bom uspela za nazaj brat), če lahko ob jemanju aspirina 100 vzamem lekadol. Se mi zdi, da ti veš nekaj o tem. user posted image

Lepo se imejte, punce in velik čvekajte, da bom imela veliiiiko dela. user posted image  Zdaj grem pa ležat. Moja lubica je že zaspala, zdaj se greva pa še midva s podnajemnikom uležt.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:11:23   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dober večer že skoraj,

no pa sem le pridrajsala domov, sm bla potepinka... in to uspešna user posted image sem si kupila še hlače za poroko, en kup kozmetike in bila na ogledu prostora, kjer bo poročno kosilo in izbrala menije user posted image tako da sem sestradana prišla domov user posted image

zdaj pa moram malo pogledat o čem teče beseda user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pridna Pupa...

No, in kdaj bo Ta veseli dan ali Pupa se ženi???


če bo vse po sreči 17.2. potrditev pa dobim drug teden user posted image user posted image user posted image user posted image



Super user posted image user posted image user posted image . Bomo v mislih s tabo alla družice... Zdej maš že vse dogovorjeno za poroko, ne.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:12:06   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tija je spet na AB. user posted image  Mene tudi kuha, glava mi bo eksplodirala, grlo me boli, oči me bolijo... sinusi me bolijo...

Nina, če se boš kej javla in če slučajno veš mi povej (na zs, ker ne vem, če bom uspela za nazaj brat), če lahko ob jemanju aspirina 100 vzamem lekadol. Se mi zdi, da ti veš nekaj o tem. user posted image

Lepo se imejte, punce in velik čvekajte, da bom imela veliiiiko dela. user posted image  Zdaj grem pa ležat. Moja lubica je že zaspala, zdaj se greva pa še midva s podnajemnikom uležt.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image najaa za vaju obe, da se pocajtata!

aspirin pa lekadol se kolikor vem ne sme jemati skupaj ...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:12:53   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tija je spet na AB. user posted image  Mene tudi kuha, glava mi bo eksplodirala, grlo me boli, oči me bolijo... sinusi me bolijo...

Nina, če se boš kej javla in če slučajno veš mi povej (na zs, ker ne vem, če bom uspela za nazaj brat), če lahko ob jemanju aspirina 100 vzamem lekadol. Se mi zdi, da ti veš nekaj o tem. user posted image

Lepo se imejte, punce in velik čvekajte, da bom imela veliiiiko dela. user posted image  Zdaj grem pa ležat. Moja lubica je že zaspala, zdaj se greva pa še midva s podnajemnikom uležt.


Ta je dobra...podnajemnik...

Ja, kake bogice sta vi2...Dejta se lepo spočit, ati naj vama streže in bosta spet hitro v formi...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:14:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dober večer že skoraj,

no pa sem le pridrajsala domov, sm bla potepinka... in to uspešna user posted image sem si kupila še hlače za poroko, en kup kozmetike in bila na ogledu prostora, kjer bo poročno kosilo in izbrala menije user posted image tako da sem sestradana prišla domov user posted image

zdaj pa moram malo pogledat o čem teče beseda user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pridna Pupa...

No, in kdaj bo Ta veseli dan ali Pupa se ženi???


če bo vse po sreči 17.2. potrditev pa dobim drug teden user posted image user posted image user posted image user posted image



Super user posted image user posted image user posted image . Bomo v mislih s tabo alla družice... Zdej maš že vse dogovorjeno za poroko, ne.


heheh, ne še v pondeljek greva še po prstane (nadomestne, ker mam tok zabuhle prste) prave bova kupovala po porodu, ko se mi roke (itak tud vse ostalo) vrnejo v normalno stanje user posted image pa pušlc zbrat to pa je to user posted image moj je pa ravnokar šel kupovat obleko user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:16:51   
Najaa
Jaz imam še aspirin 100 za boljšo absorbcijo hranil v posteljico tak da je sočasno jemanje lekadola res vprašljivo. user posted image  Mater, sem tole strokovno napisala. user posted image  Ne, sej ga nisem vzela. Zdaj si bom dala topel obkladek češnjevih koščic na glavo, pa masaža me čaka. user posted image  Sam je blesavo, ko mi tak buta v glavi.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:20:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tija je spet na AB. user posted image  Mene tudi kuha, glava mi bo eksplodirala, grlo me boli, oči me bolijo... sinusi me bolijo...

Nina, če se boš kej javla in če slučajno veš mi povej (na zs, ker ne vem, če bom uspela za nazaj brat), če lahko ob jemanju aspirina 100 vzamem lekadol. Se mi zdi, da ti veš nekaj o tem. user posted image

Lepo se imejte, punce in velik čvekajte, da bom imela veliiiiko dela. user posted image  Zdaj grem pa ležat. Moja lubica je že zaspala, zdaj se greva pa še midva s podnajemnikom uležt.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bosta obe čimprej zdravi!!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:25:27   
pondelak
oj pupike.sem bla na eni user posted image ,zdaj pa grem še pico od kosila napadnit...pol pa se bo že dalo živet,ko bo "trebušček" poln...user posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:27:13   
pondelak
najaa-upam da se čimprej pozdravita user posted image user posted image user posted image

tudi jaz sem zelo prehlajena,ampak na srečo mam samo nahod in kašlam,drugače se pa dobro počutim...aja pa grlo me boli...user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:32:03   
jjasna85
Heeeelooooooooooooooooooooo!!!user posted image

moja sestra je pa šla na dopust in pustila računalnik doma tako, da mislim, da bom mela zdej konnččnooo kej več časa tudi za vas / nasuser posted image

Pupa sm vidla, da se ženiš... wiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image
za dosti nazaj pa nism brala, ker sm ostala na 85. strani tako da bi si mogla vzet 3 dni fraj, da bi prišla na tekočeuser posted image
drugače vse ok??

Najaa držim pestke za obe...močno, močno!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 18:35:03   
tasa_m
ola jjasna..  user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?