|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:24:05   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: cita

jaz se pa še vedno redno sama brijem kr tko na dotik ampka greuser posted image user posted image kako pa sem obrita pa tak ne vemuser posted image user posted image user posted image


kar citiram, ker sem na istem user posted image


jaz enako sam brijem, se pa moj pripravlja, da bo začel, sama sem pa danes vidla kak sem se, pa imam otočke dlak.user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz pa ne ne bom kr sama pa tudi mislim da se fajn fajn pobrijem nč ne čutim kakih otočkov dlačicuser posted image user posted image user posted image vsaj nekaj mi gratauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:24:27   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady



sam mi je pa mal nerodn ko pridem k G. na pregleduser posted image



Saj je meni tudi user posted image user posted image user posted image , ampak me itak vaginalno nič ne pregleduje zaenkrat. Možek pa bi rekel, da sem OK pobrita, tudi če sploh ne bi bila..., njemu je itak totalno vseeno.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:24:54   
mama_milchy
PERSIDA: user posted image user posted image user posted image  za cartanje; no, sej če sta dvojajčna dvojčka pa ne boš imela težav oziroma kot si rekla te ne bosta mogla naokol prinest user posted image
cita: super za pritisk user posted image user posted image
felix: srečno in varno vožnjo z novim lepotcem user posted image

krofi: jaz jih kar kupim, jih ne pečem; mogoče kakšne flancate da nardim drugo pa nič; sem pa danes kupla Žigcu oblekco za pusto, sem mu izpolnila še eno željo user posted image

kosilo: špargljeva kremna juham, nadevan piščanec in mlinci, rdeča pesa

CSD: jaz sem pa danes dobilo odločbo za tisti denarni prejemek ob rojstvu otroka in seveda za porodniško in me je full lepo presenetil znesek tako da sem rekla, da ob taki porodniški gremo v user posted image  za še enega user posted image

Sem bla tudi pri svoji zdravnici, mi je dala bolniško za januar pa je rekla, da naj G povem, da me tam doli peče, srbi al kaj jaz vem kaj že, ker kao zna vplivat na porod, če je res vnetje. Kako pa?

Pa sem šla še v Baby center in kupila 3žabice do pasu, pa dva pajacka, pa kapice in kompletek (kapica, rokavičke, copatke) za domov, da bo otročku user posted image  toplo; zdaj me čaka da to operem in polikam.....

Moja selitev: ta vikend bomo že preseljeni, pol pa seveda bo treba se še pri mami namestit zaprav in ko bo vse poštimano grem lahko rodit, prej pa ne user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:28:47   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


Sem bla tudi pri svoji zdravnici, mi je dala bolniško za januar pa je rekla, da naj G povem, da me tam doli peče, srbi al kaj jaz vem kaj že, ker kao zna vplivat na porod, če je res vnetje. Kako pa?



Men je babica rekla, da se pri vnetju rado raztrga, pa baje pri šivanju se tud rado trga.user posted image




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:29:18   
Lolita23
Jaz sem ga tud imela, sam mi canesten ni pomagal, pa mi je dala Dalicin to pa je uredil.

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 30.1.2009 14:34:59 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:30:20   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nobady, iz kje pa si ti?


iz Radeč (če veš kje je touser posted image ) Pri Zidanem Mostu...?
Zakaj?user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:30:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Cita lika brez plačilauser posted image user posted image user posted image user posted image pridem tudi na dom ampak prinesem likalnik s sebojuser posted image user posted image user posted image user posted image

cita a ti dam kr naslov?? user posted image user posted image

Jaz sem se zdaj napapcala, zdaj grem posesat pol pa grem zlikat. Pa če bom sam pol bom ponsna nase.

Saj men sta  tud tašča in mami rekli, naj jima prinesem pa nebom. mogoče pri drugem bebeku. Za našo prvi "baletko" pa bom sama polikala..

Punce se slišimo bolj pol..po prvi rundi pospravljanja (sesanja)..



(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:31:21   
cita
Mama s čim ti nafilaš piščanca???Njamiii dobro kosilouser posted image user posted image user posted image

Bravo za Žigca da ga je mami lepo presenetila za pustauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:32:01   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


Sem bla tudi pri svoji zdravnici, mi je dala bolniško za januar pa je rekla, da naj G povem, da me tam doli peče, srbi al kaj jaz vem kaj že, ker kao zna vplivat na porod, če je res vnetje. Kako pa?



Men je babica rekla, da se pri vnetju rado raztrga, pa baje pri šivanju se tud rado trga.user posted image




Ja sam sej zdej se še da pomagat, če je vnetje boš dobila one svečke canasten in se s tem potem pozdraviš... vsaj pri meni je blo tko, sem tut mela vnetje, zdej je pa dobr...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:36:10   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nobady, iz kje pa si ti?


iz Radeč (če veš kje je touser posted image ) Pri Zidanem Mostu...?
Zakaj?user posted image



seveda vem, Radeče Papir in Muflon - firma, v kateri delam, je lastnica teh dveh tovarn, tako da sem večkrat poslovno šibala v vaš konec user posted image user posted image
sem mislila, da si iz LJ, pa da bi prišla na srečanje. No, sej še vedno lahko prideš user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:37:30   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Jaz sem se zdaj napapcala, zdaj grem posesat pol pa grem zlikat. Pa če bom sam pol bom ponsna nase.

Saj men sta  tud tašča in mami rekli, naj jima prinesem pa nebom. mogoče pri drugem bebeku. Za našo prvi "baletko" pa bom sama polikala..

Punce se slišimo bolj pol..po prvi rundi pospravljanja (sesanja)..




ne bit preveč pridna, pol mam jaz slabo vest user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:38:07   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Cita lika brez plačilauser posted image user posted image user posted image user posted image pridem tudi na dom ampak prinesem likalnik s sebojuser posted image user posted image user posted image user posted image

cita a ti dam kr naslov?? user posted image user posted image

Jaz sem se zdaj napapcala, zdaj grem posesat pol pa grem zlikat. Pa če bom sam pol bom ponsna nase.

Saj men sta  tud tašča in mami rekli, naj jima prinesem pa nebom. mogoče pri drugem bebeku. Za našo prvi "baletko" pa bom sama polikala..

Punce se slišimo bolj pol..po prvi rundi pospravljanja (sesanja)..





vidim da boš pa res pridna kk si trdna ti ponudijo pomoč pa želiš sama sej boš videla kk dober filing je ko boš vse sama nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:44:17   
mama_milchy
cita: prepražim čebulo in dodam noter majhne koščke pršuta al pancete; na koščke nadrobim kruh in zamešam z jajci (ponavadi 2-3) in dodam mal vegete pa peteršilj in na koncu še to prepraženo čebulo, vse skupaj fajn premešam, nardim kroglice in z njimi filam piščanca, včasih ko je te mase dosti, moram pol piščancu še rit zašit user posted image
aja, Žigec si je zaželel da bo spiderman letos in ko sem bla v baby centru, sem vidla da imajo te reči, pa sem mu kr vzela, si je probal in zdaj tudi v tem kostumu zaspal; upam, da ne bom imela pol težav ga sleč user posted image


glede vnetja, pa mi moja zdravnica ni mogla dat nič, je rekla samo da naj jo zračim in ko me bo G pregleda, bo že on dal nekaj;

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:48:56   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nobady, iz kje pa si ti?


iz Radeč (če veš kje je touser posted image ) Pri Zidanem Mostu...?
Zakaj?user posted image



seveda vem, Radeče Papir in Muflon - firma, v kateri delam, je lastnica teh dveh tovarn, tako da sem večkrat poslovno šibala v vaš konec user posted image user posted image
sem mislila, da si iz LJ, pa da bi prišla na srečanje. No, sej še vedno lahko prideš user posted image


Aha potem dobro poznaš...no v Muflonu sem delala počitniško delouser posted image   sej da bi pa vedla kira firma je lastnica teh dveh tovarn pa ne vem...hah sramota za mene da kaj tazga ne vem...
Ja za srečanje, no lepo da si se spomnla na mene...kdaj pa mate to srečanje? Dvomim da bom pršla, ker bi mogla it z vlakom, in sem čist u temi, se sploh ne znajdem v LJuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:49:18   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

cita: prepražim čebulo in dodam noter majhne koščke pršuta al pancete; na koščke nadrobim kruh in zamešam z jajci (ponavadi 2-3) in dodam mal vegete pa peteršilj in na koncu še to prepraženo čebulo, vse skupaj fajn premešam, nardim kroglice in z njimi filam piščanca, včasih ko je te mase dosti, moram pol piščancu še rit zašit user posted image
aja, Žigec si je zaželel da bo spiderman letos in ko sem bla v baby centru, sem vidla da imajo te reči, pa sem mu kr vzela, si je probal in zdaj tudi v tem kostumu zaspal; upam, da ne bom imela pol težav ga sleč user posted image


glede vnetja, pa mi moja zdravnica ni mogla dat nič, je rekla samo da naj jo zračim in ko me bo G pregleda, bo že on dal nekaj;


tole more bit pa fulll dobro hvala bom poskusila danes smo glih jedli pečenega piščančka ampak je bil prazenuser posted image  bo pa drugič polnuser posted image user posted image user posted image  kako so otroci veseli ko dobijo nekaj takega kar si full želijo kr zaspal je kk fajn upam res da ne bo potem problem mu slečt sej drugač bo pa tko kmalu pust tle...še malooo...

Glede vnetja pa res najbolje da greš do G...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:52:08   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

cita: prepražim čebulo in dodam noter majhne koščke pršuta al pancete; na koščke nadrobim kruh in zamešam z jajci (ponavadi 2-3) in dodam mal vegete pa peteršilj in na koncu še to prepraženo čebulo, vse skupaj fajn premešam, nardim kroglice in z njimi filam piščanca, včasih ko je te mase dosti, moram pol piščancu še rit zašit user posted image
aja, Žigec si je zaželel da bo spiderman letos in ko sem bla v baby centru, sem vidla da imajo te reči, pa sem mu kr vzela, si je probal in zdaj tudi v tem kostumu zaspal; upam, da ne bom imela pol težav ga sleč user posted image


glede vnetja, pa mi moja zdravnica ni mogla dat nič, je rekla samo da naj jo zračim in ko me bo G pregleda, bo že on dal nekaj;


tole more bit pa fulll dobro hvala bom poskusila danes smo glih jedli pečenega piščančka ampak je bil prazenuser posted image  bo pa drugič polnuser posted image user posted image user posted image  kako so otroci veseli ko dobijo nekaj takega kar si full želijo kr zaspal je kk fajn upam res da ne bo potem problem mu slečt sej drugač bo pa tko kmalu pust tle...še malooo...

Glede vnetja pa res najbolje da greš do G...


kr poskusi, meni je nadev boljši pol od piščanca; mene je naučila to delat moževa stara mama in ga skoraj vsakič nardim; njami, njami user posted image ....
ja, Žigec je full zadovolje, srečen, če dobi kar si želi; bom poročala kako je potekalo pol slačenje spidermena.....
za vnetje pa bom res G vprašala, sej kontrolo imam v ponedeljek pa bomo vidli kaj pravi gospod G....

Grem jaz zdaj kosilat pa se javim več ksno

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:53:45   
NoBady
EN VIC...user posted image

Prva zmrznila, drugo kap Majda in Špela se pogovarjata v nebesih. Majda: Špela, kako si ti umrla? Špela: Zmrznila sem do smrti. Majda: Joj, kako grozno! Špela: Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo? Majda: Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo. Špela: In? Kaj se je zgodilo? Majda: Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla. Špela: Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes!


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:54:22   
cita
DOBER TEK MAMAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:55:46   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

EN VIC...user posted image

Prva zmrznila, drugo kap Majda in Špela se pogovarjata v nebesih. Majda: Špela, kako si ti umrla? Špela: Zmrznila sem do smrti. Majda: Joj, kako grozno! Špela: Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo? Majda: Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo. Špela: In? Kaj se je zgodilo? Majda: Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla. Špela: Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 14:58:55   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

EN VIC...user posted image

Prva zmrznila, drugo kap Majda in Špela se pogovarjata v nebesih. Majda: Špela, kako si ti umrla? Špela: Zmrznila sem do smrti. Majda: Joj, kako grozno! Špela: Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo? Majda: Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo. Špela: In? Kaj se je zgodilo? Majda: Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla. Špela: Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes!



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:02:17   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Glede britja je pa takole v Lj.P..no vsaj moja izkušnja: bila sem pobrita 2 dni nazaj, pa je še v porodni mal popravljala, je rekla, da če bo slučajno šivanje, da ne bo kaj se vnelo...tako da je hotla, čist v nulo, tam okrog......


kaj pol najboljš da ko popadke dobimo da se gremo najprej brit user posted image eh nas bojo že tam popedenal, če jim kaj ne bo prav user posted image



maš čist prav user posted image  kaj se bom še z britjem ukvarjala...saj je to v bistvu njihovo delo... user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:03:15   
NoBady
ej eno pomembno uprašanje imam!!!

Kdaj se rihta očetovstvo???
Sem na scialni in bom mati samohranilka, ker z mojim uradno še ne živima skupi, si boma komi stanovanje začela rihtat...zdej pa ne vem kdaj morma it to na CSD rihtat?  pred al po porodu?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:05:37   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ej eno pomembno uprašanje imam!!!

Kdaj se rihta očetovstvo???
Sem na scialni in bom mati samohranilka, ker z mojim uradno še ne živima skupi, si boma komi stanovanje začela rihtat...zdej pa ne vem kdaj morma it to na CSD rihtat?  pred al po porodu?



men je rekla na CSD ko sem nesla za porodniško pred porodom in sva danes šla bila sva naročena in je podpisal seveda s tem da sem se jaz strinjalauser posted image user posted image user posted image tako da ima naša mala miss očetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:09:07   
jadrnica
helouuu,

KROFI- jih ne pečem, nisem za sladice, čeprav mi je čokolada full mega ratala zadnjič

Bitje srca - me tud včasih našopa, ko preveč migam, pa se mal umirim, prediha, pa je bolje.

Britje - jah neki se bom že pred odhodom v P, sam sedaj jaz tko bolj na slepo to delam, ker nič ne vidm čez trebuh...je bolj asimetrićno user posted image user posted image user posted image

Filan piščanec
- vauuuu kolk si prdna mama_m , jaz se tega sploh ne lotim, je preveč packanja za eno navadno južno, no mogoče se sedaj bom, ker si tko simpl napisala.

LIKANJE - cita , daj še mene v vrsto, veš kakšen kup imam, sam jaz pa neki elektriko šparam, pa bolj čez vikende lovim likarijo al pa po 10.00 zvečer, če se mi da seveda.

Vnetja - fino je, da se izogibate sladkega in ogljikovim hidratom, ker so hrana za bakterije in se bolj še bolj širijo oz. množijo.

cauuuu, grem eno solato pojest, dons bom imela ene 3 x kosilo, ker jaz se ne morem več tako do full-a najest, ker pol me hoče razgnat


(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
30.1.2009 15:12:29   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ej eno pomembno uprašanje imam!!!

Kdaj se rihta očetovstvo???
Sem na scialni in bom mati samohranilka, ker z mojim uradno še ne živima skupi, si boma komi stanovanje začela rihtat...zdej pa ne vem kdaj morma it to na CSD rihtat?  pred al po porodu?



men je rekla na CSD ko sem nesla za porodniško pred porodom in sva danes šla bila sva naročena in je podpisal seveda s tem da sem se jaz strinjalauser posted image user posted image user posted image tako da ima naša mala miss očetauser posted image user posted image user posted image


user posted image fino, no js bi tut rada da ma moj mali očeta... a naročen morš bit? al lahko kr prideš tja... no mogoč je odvisno iz kje si...kje si ti to rihtala?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?