|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koprske nosečke 2009
4.3.2009 15:51:43   
Anonimen
Danny S, glede žrtvovanja. Jaz ničesar ne žrtvujem in vse delam dobrovoljno, tako da se tudi pri otroku ne bom žrtvovala. Otroka nisem naredila, da se bom morala zaradi njega žrtvovati. Odločila sem se, da bom pazila na živali in to je to. Zato jih tudi imam. Ni mi jih težko paziti in negovati in tudi otroka mi ne bo. Me pa zanima, če boš ti non stop 24/7 imela otroka okoli sebe?!?!user posted image
Glede na to, da ne jaz in ne ti nimava otrok ne moreva govoriti kaj bova oz. česa ne bova delali. Mislim, da je stvar posamezne ženske ali bo dojila non stop na prsih ali bo dojila kombinirano tako kot mislim jaz. Ne obsojam in ne želim težiti, me je pa zanimalo kaj si ve mislite o črpalki, to je vse! To, da pa imam jaz živali in čistim za njimi oz. jih negujem je čisto moja stvar in nima veze z otrokom, zato te prosim, da ne pišeš bedarije in ne primerjaš živali z otrokom.

Hvala!

(odgovor članu Belen)
  Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Koprske nosečke 2009
4.3.2009 15:56:12   
Belen
chiara82,
jaz mislim da dannyS ni mislila nič slabega...oz.ste se slabo "razumele".... je težko tako pisat, brez da goworiš..... se wedno razume drugače, kot bi bilo powedano.... nesporazum pač....

wsak ima swoje otroke in swoje žiwljenje....dela pač kar se mu zdi najboljše.....
js mislim,da je dannyS izrazila samo swoje mnenje....in mislim da to ni nič slabega?! user posted image

pa brez zamer user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Koprske nosečke 2009
4.3.2009 16:02:17   
Anonimen
Z moje stvari ni nobenih zamer in prav je, da je izrazila svoje mnenje, vendar, da primerja žrtvovanje časa za živali z otrokom?!?!?! Ne vem no.

Prav imaš Belen vsak ima svoje življenje in prav je, da počne z njim karkoli želi. Moje vprašanje ni bilo postavljeno, da bi komu zagrenila življenje.

(odgovor članu Belen)
  Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Koprske nosečke 2009
4.3.2009 17:49:02   
Hator
Jao punce, malo vas berem, pa se mi je takoj zdelo, da bo prišlo do nesporazuma. Vsak pač po svoje.
Sama upam, da bom lahko dojila in bom temu tudi prilagodila svoj čas, pa čeprav to pomeni, da bo obisk frizerja že prava umetnost. Pogosto pa mamice pravijo, da ko otrok enkrat dobi po steklenički, ne mara več dojke. Ne vem, bomo videli.
Zdaj smo lahko vse pametne, praksa pa bo pokazala svoje. Itak je vsak človek zase, pa tudi dva otroka si nista enaka.
Mene pa vse čudno gledajo, ko pravim, da bi imela pralne plenice. No, saj ne vem, ali jih bom ali ne, kako bo to potem v praksi, se pa nagibam k njim.
Skratka-kaj sem hotela reči-strpnost, saj verjetno nobena nič slabega ne misli, samo pač nimamo vsi enakega mnenje. Hvala bogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Koprske nosečke 2009
4.3.2009 19:58:44   
DannyS
Ojej, nisem mislila, da bo prišlo lih do tega no... Sem pač bolj direktna, to je vse in ja kot si napisala Belen, sem samo izrazila svoje mnenje.

Chiara82 glede na to, da si takrat napisala, da te nekaj časa ne bo na telovadbi zaradi zdravstvenih težav tvojih živalic, me je pač zbodel v oči tvoj + za uporabo črpalke to da boš bolj svobodna in da ne boš imela limitiranega prostega časa, samo to. 

Jaz vem, da vsaj prvega pol leta prostega časa ne bo kaj dosti, sploh pa si počitek predstavljam drugače kot z obiskom trgovine, frizerja ipd. Po mojem bom vesela, že če se bom lahko naspala. Dojenje se mi pač zdi neka posebna vez med mamo in dojenčkom, če bi pa mogla slučajno res nekam nujno skočit npr. k zdravniku bi se že nekako znašla.

Hator glede pralnih plenic ali tistih za enkratno uporabo, pa itak se vsak odloči kot mu paše, zaradi tega se dojenček ne bo nič boljše ali slabše počutil, če jih boš redno menjal. Glede teh raziskav, da naj bi pa plenice za enkratno uporabo povzročale neplodnost pa tako, mislim da pri moji generaciji in še starejših niso uporabljali Pampersk, pa je tudi veliko neplodnosti, tako da ne vem koliko imajo pri tem plenice. Bi pa mi npr. bilo škoda, da se moj dojenček ne bi hotel več dojit, zaradi tega ker sem mu ponudila flaško, namreč dojenje ima veliko pozitivnih učinkov tako za mamo kot za dojenčka. Mleko v flaški, čeprav mamino dojenju ni enakovredno.






(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 6:49:39   
amaya
Jaz sem bila tudi polna planov in principov, kaj bom in kaj ne...primer:
1. ne bo dude
2.aptamil vija
itd.
Pa na koncu sem oboje uporabila. prvič zato, ker sem bila primorana, ker pač drugače ni šlo. pa moj ni nič manj zdrav kot drugi...oz je kar še bolj bil moram rečt. Vsaka dela pač tako, kot misli, da je v tistem trenutku prav. Je pa res, da ne živiš samo za otroka, ampak moraš poskrbet tudi zase, ker če ne boste kaj hitro v kakšno depresijo padle. Da bo otrok srečen, mora biti tudi mama zadovoljna, spočita in vesela...ker otrok tako majhen vse čuti. Zaposlite tudi vaše možeke, naj bodo del vsega. Jaz sem ga in on je to z veseljem sprejel. Sploh sedaj je bolj aktiven, ker sem ponovno noseča. HB da ga imam, in da je tak kot je. niste super ženske in ne se trudit biti.

Alo, ne se tuć! user posted image In imejmo se radi...

Bodite v cvetju


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 8:31:47   
Belen
pozdrawljene user posted image ,
jaz mislim da itak pred rojstwom se planira marsi kaj....ko pa si w situaciji....je čist drugo.... user posted image
wsaka dela najboljše in da otroku kar lahko.... še posebej mamice ki imajo že otroke znajo najbolje powedat kaj in kako user posted image

hwala bogu smo wsi različni in imamo swoje mnenje.... zatooooo...pa je treba spoštowat wsako user posted image



danes je wreme di m........ user posted image ....najraje bi šla spat....

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 10:33:41   
BIA79
Jutro...jaz sem danes kot da me je en vajler povozil...Ne vem ali smo se tako dobro razgibali včeraj na telovadbi ali me lovi kakšna gripa (navijam za muskelfiber).

Ste se pa razpisala...vsak ima svoje mnenje, vsaka bo vzgajala otroka po svojih močeh...otrok je seveda na prvem mestu, ampak je potrebno misliti tudi nase, ker kot je Amaya rekla, te lahko depresija čaka za vrati...Če bo mama zadovoljna bo tudi otrok...Tako majhni ampak čutijo vse kar doživljamo...

Kot sem opazila pri veliko prijateljicah je problem, ker se spustijo v materinstvo z neko idilično vizijo...na žalost je drugače (seveda odvisno od značaja otroka) in se je treba tega zavedat..če imaš pa zdraven partnerja, ki te podpira je pa vse toliko lažje :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 10:43:28   
Belen
OOOOOOOO.... končbno se je ena oglasila.... user posted image
sm mislila,da al imate toliko dela al pa spite user posted image ....
uglawnem škoda,ki ni 5ek,ampak dobro tej dnewi mi grejo wseeno fulll hitro.... zwečer grem danes spet w kino na premiero, upam,da ne bom zaspala user posted image .... hahaha

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 10:57:50   
BIA79
Joj...se ne spomnem kdaj sem bila zadnjič v kinu...moram tudi jaz kaj it pogledat, dokler lahko še sedim 2 uri pri miru hahaha

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 11:21:06   
Belen
sej js 2 leti nazaj nism hodila....odkar imamo premire...tam kjer delam.... sm w dweh letih pogledala za nazaj filmow.....še in še.... sej ni problem men sedet,ampak bala je,da ne zaspim..... user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 11:36:50   
witto
Pozdravljene punce, vidim da so na udaru tudi Koprčanke nosečke user posted image . No,jast sicer nisem več nosečka, sem pa tudi jast iz Kopra,danes ima moj škratek točno 1 mesec, ampak ko vas prebiram, se vsega še živo spomnim. Cele nosečnosti, pa skrbi in strahu. Napr. bala sem se: kaj če nebom imela mleka, kaj če nebom mogla dojit, kaj če mi malček ne bo hotel zagrabit joško.....user posted image   ko sem rodila, se je vse dogajalo spontano. Mali je zagrabil, tretji dan sem dobila mleko, nič ragad, nič mastitsa(da potrkam). A ko sem bila noseča, so to bile moje najhujše nočne more. Pa sem si rekla, tudi če nebom imela, bom pa dala Am, in mu glih tako ne bo nič manjkalo. Je res, da ni boljšega od maminega mleka, ampak če ga ni,ga ni. Opazila sem tudi, da kadar imam naval mleka, in si ga izčrpam, in ko svoje mleko ponudim malemu, noče zagrabit flaške, in še kar išče joškouser posted image . Punce nič se sekirat, vse bo šlo, kot morauser posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 11:43:31   
Belen
witto dobrodošla user posted image

sej wem(o) da pol bo prišlo wse od sebe,ampak weš kako je....dokler ne weš....debatiraš o wsem po malo.... sicer wsak otrok je po swoje narejen.... bomo wideli kako bo....
super samo da je s twojim wse ql user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:00:01   
witto
Itak, da ja. Pa tudi vsaka ima svoj pogled in mišljenje na situacijouser posted image . kam bi pa prišli, če bi razmišljali vsi enako,a ne? Ja,mali je zakon. Večkrat se vprašam, kako sem lahko toliko časa bila brez njega. Ampak ok, vsaka stvar se zgodi ob svojem času. Kdaj imaš rok?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:02:35   
Belen
itak.... mi nismo planirali z mojim....niti ne wemo točno kdaj se je zgodilo user posted image
jaz imam rok 27.7.ampak.... glede na to,da sta dwojčka....sta dwa....bo po moje ....nekje junija user posted image
witto, kaj pa imaš? user posted image  al user posted image  ?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:05:53   
witto
Iiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image  ja bravo za dvojčke,čestitam. Ja,mi smo z mojim smo planirali, pa ni in ni ratalo,pa sta sledili 2 leti zdravljenja, z tabletami pa injekcijami..... in ko sva najmanj pričakovala, se je zgodilo. In 5.2. sem rodila fantka, Matijo. V albumu imam slikice, lahko si ogledašuser posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:19:05   
Belen
super.... user posted image , lepa user posted image  in kasneje lepa mamica.... user posted image
jaaaa...w biswtu tako, midwa niswa planirala , na začetku swa bila malo presenečena,ko se je zgodilo....malo w "šoku".... ampak pol swa bila wesela..... weš ko ne načrtuješ, imela swa druge plane,ampak potem, ko slišim ostale....fulll jih poznam, al pa različnih izkušenj....da ne morejo imeti otrokov, sem wesela.... ker lahko bi se mi kasneje meni isto zgodilo.....pole ko swa zwedela že w 8.tednu da sta user posted image  user posted image ....sploh ni blo nič weč presenetljiwega.....swa bila praw kontenta user posted image
zdej pa sam upam,da bo wse ql.... z našima user posted image user posted image ...končno w sredo grem na morfo,da jih mal widim,ker jih nisem že 1mes in pol ....

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:24:36   
witto
Ma kako ti privoščimuser posted image . Uživajta z tvojim sleherne trenutke nosečnosti, in ustvari si čim lepše spomine. Jast sem resda,prve tri mesece preležala doma, kasneje pa me je ginekologinja spustila v službo, sem uživala sto na uro. Na samem začetku nisem mogla kaj dosti uživat, ker sem imela take slabosti in glavobole, da časih nisem vedela kje semuser posted image ,ma kasneje ko se je stvar umirila, sem se sprostila in uživala nosečnost koliko se je dalouser posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:33:32   
Belen
ja ne gowori meni.... user posted image
js tudi sem imela slabosti w prwih 3.mes..... grawe..... ampak sem wseeno hodila w službo....ker mi je blo slabo zjutraj in pole zwečer ....
zdej je šlo mimo hwala b.....in mi je ostala samo še zaspanost user posted image
še najhuje mi je blo,ker nobeni od mojih frendic ni blo slabo nič .... user posted image
pole sm mislila da je sam meni,ker imam user posted image  user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 12:40:27   
witto
No samo, da je mimouser posted image  in sedaj se začenja ta lepšeuser posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 13:05:32   
Belen
katera piše seznamček???? user posted image
da ga malo obnowimo..... in dopišemo kej zrawen..... user posted image
ko gledam na drugih forumih so kr pridne pupce user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 15:13:53   
Hator
Witto, pozdravljena, tebe se pa spomnim še s forumov, ko smo skupaj ne preičakovale user posted image .
user posted image user posted image

Lepo, da se je vse dobro izteklo, tudi sama sedaj upam na najboljše.user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 15:19:06   
witto
Pozdravljena Hatoruser posted image , kako si? Ja tudi jast se tebe spomnim. Itak, da se bo vse dobro  izteklo, sploh ne dvomi o temuser posted image . Hator, a ti imaš kužka mogoče?

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Koprske nosečke 2009
5.3.2009 23:19:51   
Rakica_80
Hellooouuuu
Jooooj komaj čakam da se tudi jaz pridružim v to temo,.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem vas samo prišla pozdravituser posted image
Lepo nosečnost do konca vam želim, pa čim manj skrbi in vprašanj, sprostite se in uživajte čim več!!!!!!
Hator kako jeuser posted image ?
Witto, kako gre hitro čas, že en mesec ima tvoj sinek. user posted image Pravi cukerčekuser posted image user posted image
Pozdravi IVVY!
Noč!user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Koprske nosečke 2009
6.3.2009 6:56:38   
amaya
dobro jutro, če temu lahko sploh tako rečem....

za mano ena neprespana noč, ker se je moj "najstnik" odločil, da je noč za žur in ne za spat. No vidite, tudi to se dogaja. Od 2 do 5 sem dobila 16 novih sivih las...na koncu sem skoraj jokala.Nisem in nisem ga mogla uspavati...Moj enako. Samo lahko njemu, on se uleže in že smrči (ma bi ga švrknila), jaz se pa tam še pol ure premetavam, ob 6.30 pa ura trobi....zdej pa kavo žulim in upam, da mi bo kaj pomagala, da zguram dan.

Bodite v cvetju user posted image user posted image (ta mi je tako všeč)

pa lep dan vsem


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Imela sem občutek, da nekaj ni v redu
Odločim se, da grem k zdravniku. Nimam termina. Ampak jaz se ne dam. Prosim, samo na kratko si oglejte. Pritožujem se, d...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.