|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 17:53:37   
Pupa7
najaa no, si zbrala al si v numerološki študij imena padla user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 17:56:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

najaa no, si zbrala al si v numerološki študij imena padla user posted image
se je prehitro odločla,da bi se včlanla,zdaj si je pa verjetn premislilauser posted image user posted image user posted image

yaniša,kaj bo dobrega?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 17:59:21   
Najaa
najšaaaa tukaj. user posted image user posted image
Sam mene boste hitro ven vrgle, ker nisem tak pridna čveka.

A gleda katera Obamo?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:00:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

najšaaaa tukaj. user posted image user posted image
Sam mene boste hitro ven vrgle, ker nisem tak pridna čveka.

A gleda katera Obamo?
jaz neuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:02:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

najšaaaa tukaj. user posted image user posted image
Sam mene boste hitro ven vrgle, ker nisem tak pridna čveka.

A gleda katera Obamo?


ja jaz, so čist znorel, kaj si noooor kok folka user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:09:35   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

najšaaaa tukaj. user posted image user posted image
Sam mene boste hitro ven vrgle, ker nisem tak pridna čveka.

A gleda katera Obamo?


ja jaz, so čist znorel, kaj si noooor kok folka user posted image user posted image



jst sm tud prej mal gledala.....ampak res folka je pa za znoret.....

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:12:24   
Najaa
Ful črncev. user posted image  

No kaj zdaj, bomo kako rekle al ja?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:13:32   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ful črncev. user posted image  

No kaj zdaj, bomo kako rekle al ja?


no ajde pa dejmo

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:13:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

najšaaaa tukaj. user posted image user posted image
Sam mene boste hitro ven vrgle, ker nisem tak pridna čveka.

A gleda katera Obamo?


ja jaz, so čist znorel, kaj si noooor kok folka user posted image user posted image



jst sm tud prej mal gledala.....ampak res folka je pa za znoret.....
jaz pa  ne pridem do Tv-ja,ker je prej mogla mala gledat eno telenovelo,ker je ena rodilauser posted image user posted image user posted image zdaj se pa igra,da je ona tud rodila,pa risanke zraven gledauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:14:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ful črncev. user posted image  

No kaj zdaj, bomo kako rekle al ja?


no ajde pa dejmo
in kakšna debata bo padla?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:14:59   
helimaša
ker vem da smo zmer vse lačne pa dejmo eno o hraniuser posted image .......jst bom delala pico.....moj je šu zdele na rekreacijo in ko se vrne bo že pečena.....potem pa odpeljeva Mašo k mojim

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:15:38   
spps
čebeica,bambam imata kakšen predlog za čvek?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:16:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ker vem da smo zmer vse lačne pa dejmo eno o hraniuser posted image .......jst bom delala pico.....moj je šu zdele na rekreacijo in ko se vrne bo že pečena.....potem pa odpeljeva Mašo k mojim
jaz sem pa sendvič pravkar pojedlauser posted image user posted image user posted image me še pa likanje zmerom čaka,še zdaj se neče samo zlikatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:18:33   
KOKICA32
Ojla,
jaz še kar nisem gotova z likanjem plenic...joj, še kakšnih 15 jih imam....Kak gre to počasi...user posted image Pa kaj bo posteljina tudi tak zmečkana?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:18:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ker vem da smo zmer vse lačne pa dejmo eno o hraniuser posted image .......jst bom delala pico.....moj je šu zdele na rekreacijo in ko se vrne bo že pečena.....potem pa odpeljeva Mašo k mojim
jaz sem pa sendvič pravkar pojedlauser posted image user posted image user posted image me še pa likanje zmerom čaka,še zdaj se neče samo zlikatuser posted image user posted image user posted image


Jaz sem tud prejle sendvič jedla. Zdaj se pa bašem s Krašoticami. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:19:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ker vem da smo zmer vse lačne pa dejmo eno o hraniuser posted image .......jst bom delala pico.....moj je šu zdele na rekreacijo in ko se vrne bo že pečena.....potem pa odpeljeva Mašo k mojim


joooj jaz bi tud doma narjeno pico user posted image user posted image user posted image user posted image sam dans ne bo nič iz tega user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:20:18   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: yania

PRANJE-SUŠENJE OPOZORILO!!!!!!!!!!!!
Punce, ne tetra dat v sušilca na max.suho, ker ti jih tko zasuši in zmečka, da lahko 10 minut eno likaš, pa 1 dcl destilirane porabiš na 1 plenico.....jst sem to naredila, itak, extra suho, in potem sem dva dni gagala, pri malo več kot 39 plenicah.....kokica, sočustvujem s tabo...mene je tko hrbet takrat uščipnil....


ja ja , raje dajte na program, suho za likanje....




SPPS, a bo uredu?
user posted image user posted image user posted image bo ok,še dober,da nisem začela pranja plenicuser posted image user posted image


Jojjjjjjjjjjjjjjjj, prepozno sem videla....še vedno gagam....user posted image user posted image user posted image pa sem še mislila dati na program suho za likanje! Hvala za sočustvovanje!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:21:50   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: yania

PRANJE-SUŠENJE OPOZORILO!!!!!!!!!!!!
Punce, ne tetra dat v sušilca na max.suho, ker ti jih tko zasuši in zmečka, da lahko 10 minut eno likaš, pa 1 dcl destilirane porabiš na 1 plenico.....jst sem to naredila, itak, extra suho, in potem sem dva dni gagala, pri malo več kot 39 plenicah.....kokica, sočustvujem s tabo...mene je tko hrbet takrat uščipnil....


ja ja , raje dajte na program, suho za likanje....




SPPS, a bo uredu?
user posted image user posted image user posted image bo ok,še dober,da nisem začela pranja plenicuser posted image user posted image


Jojjjjjjjjjjjjjjjj, prepozno sem videla....še vedno gagam....user posted image user posted image user posted image pa sem še mislila dati na program suho za likanje! Hvala za sočustvovanje!user posted image



jaz bi jih na tvojem mestu lepo še enkrat oprala pa je user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:21:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla,
jaz še kar nisem gotova z likanjem plenic...joj, še kakšnih 15 jih imam....Kak gre to počasi...user posted image Pa kaj bo posteljina tudi tak zmečkana?

user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz si bom plenice pustla za jutr,še nisem niti bodijev začela peglatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:24:29   
helimaša
pa ve ste čist nore z likanjem.....jst sm zadnjič zvečer tri ure peglala.....in največ je blo sam majc od mojga decauser posted image ......jst mam za dojenčka itak že vse prštiman v previjalni......tko da sm še kozmetko pa pamperske.....pa en kompletek za v porodnišnico kupim in to je to

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:25:47   
bambam
Ker sem opazla, da sem na seznamu z največ dobljenimi, mislim, da nebi razpravljala o hraniuser posted image user posted image . Glede politike je tako, da sem res pričakovala da ga bojo "skinli" kot so Kenedyja. Pa saj še ni konec dneva tam na oni strani zemlje.
Če mi pa pade kaj na pamet ( glede teme)se vam oglasimuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:26:10   
yania
evo mene...ma nič se mi ne da...
kr nekaj skos jem po malem...
tamalček spi v bušiju, itak, ko pa bom hotla jaz it spat...pa spet ne bo miru,,,

In kaj ste ve kaj počele...
Gledala sem imena babic v Lj.P, in ugotovila, da se moja v 1.user posted image  piše Glavan...Nives ji je pa ime...ful uredu, poleg je bil pa še Anže, ki je bil takrat pripravnik...res sta bila uredu, no zdaj je endini moški porodničarv Lj.P...a ne, al se motim...kolikor vem je tako...vem da me je stalno spraševal, če bom limonino ali pomarančno palčko, za zmočiti ustnice, pit pa ne smeš, čeprav ene pravijo da so tudi pile...
Se pa spomnim, kako so me potem, ko sem rodila, naterali še na postelji, da grem lulat, mene pa nič tiščal, a mehur je bil baje fuuuul polhn...user posted image user posted image user posted image  in so rekli da bojo mogli drugače kateter mi vstaviti...haloooo...pa mi odpre pipo, če bo lažje in nič, seveda...moj je bil že čist na trnih zraven, a bo?...je spraševal, jaz pa ja ne, če me ne tišči, pa še ležala sem, u bistvu so mi dali posodo kar pod rito, napol sede...no potem je pa rekla, če i obljubim, da se bom na oddelku potrudila in šla,,,in seveda sem ji...no ko sem prišla v sobo, ne vem točno al takoj , ali ne, samo ko sem šla in mi je celo uspelo, vem, pa da je bil tak smešen filing, ko kar ne tišči nič....ja pa nič mi ni  voda uhajala med nosečnostjo al kaj podobnega, pa tudi zdej mi ne, samo res ne vem zakaj je tako....
no in si umijem roke, meni pa sivina pred oči...samo stekla sem hitro nazaj do postelje in kr padla na njo...ja tako sem bila utrujena od vsega skupaj...grozno...ja pa še sama v sobi, sej me še našli ne bi...
tokrat močno upam, da bom s kjero v sobi, čeprav vsi pravijo, ja je pa bolj luštno če si sam, imaš več miru...mah moje dete je čez dan spalo, ko jaz nisem,,,ponoči pa jokalo...vseeno, če bi jih imela še 10 v sobi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:26:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

pa ve ste čist nore z likanjem.....jst sm zadnjič zvečer tri ure peglala.....in največ je blo sam majc od mojga decauser posted image ......jst mam za dojenčka itak že vse prštiman v previjalni......tko da sm še kozmetko pa pamperske.....pa en kompletek za v porodnišnico kupim in to je to
jaz drugač ne likam,oz ful redko,ker imam večino takih stvari,da jih ni treba likat


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:29:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Ker sem opazla, da sem na seznamu z največ dobljenimi, mislim, da nebi razpravljala o hraniuser posted image user posted image . Glede politike je tako, da sem res pričakovala da ga bojo "skinli" kot so Kenedyja. Pa saj še ni konec dneva tam na oni strani zemlje.
Če mi pa pade kaj na pamet ( glede teme)se vam oglasimuser posted image
user posted image user posted image user posted image sej vse ne devajo podatkov o kilažiuser posted image user posted image user posted image ne se sekirat,sej možn,da se ti bo začelo ustavljatuser posted image

za Obamo,bomo pa vidli kaj bo,ker še je vedno velik rasistov,ki jim gre v nos,da je črnec na vodilni poziciji.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:36:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Ker sem opazla, da sem na seznamu z največ dobljenimi, mislim, da nebi razpravljala o hraniuser posted image user posted image . Glede politike je tako, da sem res pričakovala da ga bojo "skinli" kot so Kenedyja. Pa saj še ni konec dneva tam na oni strani zemlje.
Če mi pa pade kaj na pamet ( glede teme)se vam oglasimuser posted image
user posted image user posted image user posted image sej vse ne devajo podatkov o kilažiuser posted image user posted image user posted image ne se sekirat,sej možn,da se ti bo začelo ustavljatuser posted image

za Obamo,bomo pa vidli kaj bo,ker še je vedno velik rasistov,ki jim gre v nos,da je črnec na vodilni poziciji.


men se še zmer zdi, da ga bojo na žalost počli... no ja bomo vidli user posted image držim pesti da ga ne bojo user posted image

< Sporočilo je popravil Pupa7 -- 20.1.2009 18:39:01 >


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!