|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 17:52:36   
NoBady
čao...kk sta luštna od Perside... prava korenjaka sta...veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 17:54:09   
jadrnica
DRŽIM PESTI ZA ANŽETA od PERSIDE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo z njim vse ok, REsnicno, ponesite Persidi pozdrave in predvsem, da mislimo vse na njo in Anžeta.

Jaz pa vam, preden grem vrat 60 strani za nazaj , ker sem bil anazadnje nekej pri 80 strani, samo sporočam, da naša pupika veselo brca in me zbuja ponoci, čescca 20 tetra majčk s strakci za zavezat, 40 tetra plenic in kar dosti pajackov, takih malih, tako da sem full veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,. Tako, da  vsaj na začetku ne bo treba teh ta osnovnih oblekic na veliko kupovat, jupi , res sem vesela,
.
upam da ste drugače vse ok, kljub tem tečnobnem in turobnem vremenu....
pri nama bo rižota za vecerjo :) če kdo nima idej , pa solata seveda,

cau


(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 17:56:17   
jadrnica
jao, mi je nekaj besedila požrlo : )

se deloma ponavljam

Jaz pa vam, preden grem brat 60 strani za nazaj , ker sem bila nazadnje nekje pri 80 strani, samo sporočam, da naša pupika veselo brca in me zbuja ponoci, česar je mami zelo vesela.

Poleg tega mi je kolegica danes prinesla cca 20 tetra majčk s trakci za zavezat, 40 tetra plenic in kar dosti pajackov, takih malih, tako da sem full vesela ,. Tako, da  vsaj na začetku ne bo treba teh ta osnovnih oblekic na veliko kupovat, jupi , res sem vesela,
.

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:09:55   
Pupa7
o jadrnica, tebe pa res že dolgo ni blo pri nas, za nazaj brat pa nevem, pametnega zelo ni nič same čveke in preganjanje dolgčasa user posted image najboljše da se vklopiš v debato, pa je user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:33:44   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


čebeica upam da te bo tvoj Mihec ubogal in le glej da neboš preveč pretiravala s hojo..



je bil kr priden, se je spremenil, včasih ko si vrata odpru je vzuni čist ¨podivjal¨, sem ga mogla sm lovit, no zdej pa sploh iz dvorišča nihotel  ko sem hotla it ene sosede pozdravt, je blo fajn vzunej, na sprehod pa nisva šla, sva kamne metala po dvorišču, to je blo Mihcu zanimivo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:37:52   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

čebeica če pa bi rada, ko mi je dolgčas pa edin to bi lahk nardila (sesat ne smem, sklanjat se ne smem) te pa tak veš, da lahk sam gledam user posted image


pupa, boš pa šene copatke ta teden nardilauser posted image , oblačilca bojo pa počakalauser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:43:07   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

tole je murales
http://www.irilli.com/popup/cameretta_nemo.htm


o lejca hvala, boš poslikala, ko bo nared da bomo še me vidle, kako bo lepo. hvala

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:53:06   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Tako...uletim še jaz kot en padalec...

Naja...ma tvoja Tia je en prav fajn otroček, ne se sekirat zaradi trme, ker to je obdobje, ki ga morajo dati vsi čez...sem te pa kar občudovala včeraj, ker si tako mirna in potrpežljiva mamica, res...Fajn je, da je otrok radoveden in da si do določene meje upa bit samostojen...in prav fajn nosečka si, da ne boš imela kakšnih komentarjev user posted image  user posted image  user posted image ...

Jasna85...izgledaš res fajn nosečka...in glede na malo Lano si se fajn odrezala...boš videla, da bo šlo vse kot po maslu...user posted image

Mama Milchy...jaz sem se napokala še zate user posted image  user posted image  user posted image ...Naja in Jasna sta imeli svoji spremljevalki s sabo, tako da sta jima pomagali pri tortici...jaz pa sem jo sama pojedla user posted image  user posted image  ...user posted image ...samo upam, da se ne bo poznalo samo na meni user posted image  user posted image ...



Evo še en padalec on the wayuser posted image

Ja Piruri hvalaaaa no... sej Lana je res taka pikica (ko hoče) da ni blo panike... itak sm se pa zmenla z njo, da če bo delala neumnosti, gremo takoj domov, tako da ni upala ničuser posted image user posted image

Naja se strinjam s komentarjem od Piruri... včeraj bi lahko že 765x zgubila živce pa jih nisi (popolnomauser posted image ) tako, da si lahko samo ponosna naseuser posted image user posted image

grem zdej še malo brat nazaj, ker sm čisto brez informacijuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:54:55   
jjasna85
Sm si premisnla... ne bom brala za nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image

BOm pa samo čestitala še enkrat Persidi za tako lepe fantkeeuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil jjasna85 -- 18.1.2009 18:55:29 >

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 18:55:15   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


ravnokar sem dobila sms od PERSIDE. Ga bom kr citirala:
"držite pestke za Anžeta še bolj kot do sedaj.Sva bila prej pri zdravniku,pa pravi da bo mu sedaj dal 3 dni antibiotik,čeprav mu po vseh analizah krvi,urina nič ne manjka. Ne prebavi hrane user posted image danes je neko malenkost. Tudi samemu zdravniku ni jasno zakaj je ne. Upam, da ni to zaradi brateca,ker imam občutek da ga ful pogreša.
Tomaž pa je že na 25ml brez dodatkov. LP"

PERSIDA bodi močna user posted image user posted image za Anžeta user posted image user posted image ...



držimo pesti  da anže začne papatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:02:50   
čebeica maja
jjasna85- nisem ti še čestitala za poroko oz. datumuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:07:06   
jadrnica
PUPA – to s pravlnim strojem v švici je pa res prava znanost, sam mi je čist mim......no mogoce punce pri nas niti ni vse tako slabo, tako da ne jamrat, si predtsvaljate, da bi bile na pupinem mestu....jaoooo pa taka švica....ni glih user frendly? Sipa res pridna s temi copatki, bravo, jaz samo šivam posteljno, pa take nezahtevne stvari, ker gre hit, štrikanje je pa preveč zamudno zame...



  ZA PORODNIŠKO NADOMESTILO– meni je na CSD rekla, da se januarska plača (ki jo bom prejela februarja NE ŠTEJE notri, ampak samo še tista, ki je bila izplačana januarja 2009 (torej decembrska). Pa me zanima, ali boste ve tudi tako naredile, da vam še januarsko 2009 (ki jo prejmete ferb 2009) notri pisale, ker meni je bolje čim kasnejšo plačo notri pisat, ker so mi jo vmes povišali seveda.    


IZVORNE CELICE – tiste ki mislit/ mislimo  dati v javno banko naj samo opozorim, da naj zelo pohitijo, saj se je treba zmenit z njimi do 34 tedna nosecnosti

    BRCANJE – mogoče se bo zdelo malo čudno vprašanje, ampak ali otrok lahko preveč brca,ker mene čedalje večkrat tako zaboli, da je kar joj, kar rečem AUUU, upam da ne bo še kaj huje ratalo. no pa samo da je dete OK in zdravo, bo najbrz aerobičarka.

  LABODJE JEZERO – tolk, da se povem, da  me je moj srček povabil na labodje jezero na ledu v petek......komaj čakam......karte je kupil že decembra....upam, da me ne bo preveč lulat tiščal,ker sva nekje na sredi vrste 

  SANJE – no jaz sem sanjala, da sem našo pupo lepo dojila in je blo kar fino, samo bolj malo je povlekla, ampak je slo...upam, da to drzi 

    PRANJE IN IZPIRANJE  - moj stroj nima gumba da nastavim že ob začetku dvojno izpiranje, pa me zanima lai potem kar še 1x dam na izpiranje program pa bo???? je v šoli za starše rekla babca, da naj damo oblekice za otroke na dvojno izpiranje. Uporabljam pa prašek DASH ali pa AVO. za bebo pa ne bo nič mehcalca pa nobenih belil pa to. morda citronka, še ne vem, ker potem vse tako lepo diši, če se niste probale, namesto mehčalca ga daš, kar k prašku.

    LIKANJE – a ve pajacke tud likate??? jaz že itak 80 % cunj ne likam zato.

  STERILNE GAZICE – a to se v lekarni kupi ali kje drugje ??? da ni tok drago, ker lekarna povsod nabije svojo maržo. BC je pa itak full drag, tako da jaz sem za Muellerja pa DM, pa res najnujneše, ker drugje ne dobiš v BC.


    STRIJE – a to se vidiš takoj ko nastanejo, ali šele potem ko bomo rodile, samo tolk sprašujem, ker mi še zdaj ni jasno, kako veš al maš strije al ne, a se še bolj mažeš s kremami in olji


(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:09:11   
jadrnica
Pupa - ja imaš prav, sem nekaj za nazaj probala brat, pa sem obupala, nekaj sem pa le prebrala, saj je vsake toliko res koristnih nasvetov in izkušenj drugih nosečk. 

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:14:12   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

LIKANJE – a ve pajacke tud likate??? jaz že itak 80 % cunj ne likam zato.


    STRIJE – a to se vidiš takoj ko nastanejo, ali šele potem ko bomo rodile, samo tolk sprašujem, ker mi še zdaj ni jasno, kako veš al maš strije al ne, a se še bolj mažeš s kremami in olji




Jaz sem likala vse, ker pač pravijo da je fajn da je vse prelikano.Strije so pa takoj opazne, take rdeče črte.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:20:08   
Pupa7
jadrnica, saj bom tud jaz pršla na svoj račun s pranjem, ko bomo v naši novi hiši enkrat prot konc leta user posted image do takrat bom pa mal stisnla, ni druge user posted image

jasna, kok si podplačala da si z nami user posted image

cebeica, ja prav res bom pa štrikala, čeprov se mi tud to ne da več user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:28:19   
Pupa7
kaj je zdej to, cel bataljon vas je gor, pa nobena nič ne napiše user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:41:47   
cita
Jaz delam večerjo zase in za našo taveliko miss ampak problem je v tem ker jaz jem ni neke panike večji problem je njej ugodit ker je zbirčna se vidi leta naredijo svoje pač pride v puberteto pol pa misli pa si lahko kr zmišljuje jok brajko odpadeuser posted image user posted image user posted image  je rekla bom pa lačna sem rekla prav sej če pa ne najde nekaj za pojest v hladilniku pol pa tud ne vem kaj naj rečem vem da pa bo jedla solato s sirom pa sploh ne ve da jo delamuser posted image user posted image user posted image ... no šibam pa se še kaj javim...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:43:37   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

   BRCANJE – mogoče se bo zdelo malo čudno vprašanje, ampak ali otrok lahko preveč brca,ker mene čedalje večkrat tako zaboli, da je kar joj, kar rečem AUUU, upam da ne bo še kaj huje ratalo. no pa samo da je dete OK in zdravo, bo najbrz aerobičarka.

jaz sem prejle ležala dobro uro na kavču in je najin user posted image  skozi prav brcal in me je kr tako rahlo zabolelo; danes pa nisem mogla niti kosilat sede, ker je skozi brcal-a skoraj v joške user posted image

SANJE – no jaz sem sanjala, da sem našo pupo lepo dojila in je blo kar fino, samo bolj malo je povlekla, ampak je slo...upam, da to drzi 

ma jaz sem par dni sanjala, da mi je voda odtekla go smo bli gor v bolnici v neki ambulanti z Žigcem in so me kr sestre v porodno peljale in počuvale Žigo

   PRANJE IN IZPIRANJE  - moj stroj nima gumba da nastavim že ob začetku dvojno izpiranje, pa me zanima lai potem kar še 1x dam na izpiranje program pa bo???? je v šoli za starše rekla babca, da naj damo oblekice za otroke na dvojno izpiranje. Uporabljam pa prašek DASH ali pa AVO. za bebo pa ne bo nič mehcalca pa nobenih belil pa to. morda citronka, še ne vem, ker potem vse tako lepo diši, če se niste probale, namesto mehčalca ga daš, kar k prašku.
jaz sem cunjice čisto normalno dala prat z tekočim praškom Ava, z malo Vanisha vendar brez mehčalca, brez dvojnega izpiranja in pol za recimo pol urce v sušilni stroj kasneje pa na sušilo da se je lepo do konca posušilo

LIKANJE – a ve pajacke tud likate??? jaz že itak 80 % cunj ne likam zato.
jaz sem že pri Žigi vse likala in tudi tokrat sem vse kar je do sedaj oprano zlikala, tudi pajacke bom; 

STERILNE GAZICE – a to se v lekarni kupi ali kje drugje ??? da ni tok drago, ker lekarna povsod nabije svojo maržo. BC je pa itak full drag, tako da jaz sem za Muellerja pa DM, pa res najnujneše, ker drugje ne dobiš v BC.
jih dobiš tudi v večjih Mercator centrih

STRIJE – a to se vidiš takoj ko nastanejo, ali šele potem ko bomo rodile, samo tolk sprašujem, ker mi še zdaj ni jasno, kako veš al maš strije al ne, a se še bolj mažeš s kremami in olji
jaz sem jih opazla tik preden sem šla rodit Žigija, v bistvu so se mi nardile tiste dni čez rok



(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:46:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kaj je zdej to, cel bataljon vas je gor, pa nobena nič ne napiše user posted image


jaz vas samo pozdravim. user posted image

Prišla iz kafeja zdaj pa si grem naret večerjico pol pa pred TV (gre namreč moj špilat igrce user posted image ,koda jih ni mogo zdaj ko sem bila zunaj na kafejuuser posted image ).

PERSIDI bom prenesla pozdravčke, pikapoke in objemčke ter seveda rožice tak da.. zdaj pa bi res mogle začet delovat te naše pikapolonice in pestke.. Se vam ne zdi ?
Če pa zvem kaj novega, pa vam javim..

lahko noč.. user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:54:02   
ada2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za persidina fanta.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 19:59:43   
Piruri


user posted image
  
    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši 
 
26.02.
jjasna85 (23)             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 5.2., Izola  user posted image   +14 kg  ?
01.03.  
cita (28)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.2., CE user posted image +10kg ?
02.03
ada2 
(30)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 3.2., Ptuj user posted image
+11kg 102cm 
03.03. 
=jasna=
(27)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 
5.2., LJ user posted image +7kg, 113cm
Tijaša (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,  LJ user posted image   +8,5kg, 97cm
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.1., LJ user posted image +7 kg108 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.2., CE user posted image  
9 kg, 105cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 27.1.,
LJ user posted image +9kg, 96cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 18.2., CE  user posted image +14 kg ?
NoBady (18)                  (št. 1user posted image  , št. user posted image  0) 3.2., ,CE user posted image  +16kg,105cm
mihaela01 (27)           (št. 1  , št.  0) 11.2., Ptuj user posted image +7,5kg, 93 cm
09.03.
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) 10.2.,CE user posted image +14 kg ?
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.2., CE user posted image +13 kg,109 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 2.2., Izola user posted image +9 kg ?
12.03. 
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.1., LJ user posted image     +1 kg, 98 cm
13.03.
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.2., Ptuj user posted image +18,5 kg, 115 cm
14.03.   
trinity22 (30)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  19.1., CE-SG  user posted image + 10 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 21.1., ITA user posted image +18 kg, 110 cm 
kajaka (30)                   (št. 2user posted image ,št. user posted image  1 )4.2.,PTUJ  user posted image   +14,5kg
16.03.
dana
(30)                   (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 4.2., LJ, user posted image
+11,5kg, 110 cm
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.2., NM user posted image  +3,5 kg, 114 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) ?, CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., MB user posted image   +10kg, 98 cm
MalaČebelica (27)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.2., MBuser posted image  +15kg,103 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.1., CE user posted image
+ 13 kg, 100 cm
buksi                             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 20.1., PO user posted image + 10 kg ?
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., MB user posted image +8 kg, 105cm
19.3.
Lorencia(25)                    (št.1 user posted image ,  št. user posted image  0 ) 2.2., MB user posted image  +9kg ,92cm
20.03.
KOKICA32 (33)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 21.1., MB user posted image +10 kg, 99 cm
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1)5.2., Izola  user posted image +14 kg,102cm 
Janjap(26)                     (št.1 user posted image ,št. user posted image 1)   21.,26.1., FRAuser posted image +2kg ,97cm
  21.3. 
_andreja_  (24)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.2.,TRB user posted image +9,5kg,129cm     
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 30.12, LJ user posted image +8 kg, 98 cm
Pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 23.1., CH user posted image +14kg, 120cm 
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., LJ user posted image +8,5 kg, 95cm
čebeica maja (30)           (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 23.1, NM  user posted image +10 kg,90 cm
yassy (25)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.2., LJ user posted image -1 kg, ?
pondelak (19)                (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)19.1., MS user posted image +12 kg, 103 cm 
22.03
mamica00(27)               (št. 2 user posted image , št. user posted image  1) 20.1. ? user posted image  ,5kg ?
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  12.1., KR  user posted image +8kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
 1hruška (25)                  (št. 1 user posted image ,  št. user posted image  0) 5.2.,LJ  user posted image  +11,5kg , 104cm
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.1.,LJ user posted image +8kg ? 
25.03.
marec 2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.1., LJ user posted image  -1 kg, 120 cm
Ipyka (35)                      (št.2 user posted image  ,št.  user posted image  1)  7.1., ? , user posted image   +9 kg,106 cm
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 11.2., CE user posted image +13 kg,102 cm
26.03.
bambam (29)              (št.2 user posted image  ,št.  user posted image  1)  20.1., CEuser posted image +14 kg,108 cm
28.03.
Nina00
(35)                  (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 3.2., LJ user posted image   + 10 kg ?
Tejči H  (?)                   (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 4.2., LJ user posted image +7,5 kg ?
Tulipan12 (34)          št. 1user posted image  , št. user posted image  0) 21.1., MBuser posted image  + 10kg ?  
SRCCEK (28)           (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )29.1., LJ user posted image +11kg ,100cm              
 
 29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,SG-CEuser posted image
+10 kg, 105 cm
drevozivljenja (22)     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 28.1., MS user posted image +16 kg 100cm
30.03.
janaja
(25)                 (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 16.1., KR user posted image
 +4,7kg,113cm
31.03.
Najaa
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 26.1.,  LJ user posted image +11 kg ?
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)21.1., ? user posted image +10 kg, 95cm
Irena83 (25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.1., LJ user posted image +9 kg ?
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 20.1., PO user posted image , +5 kg, 93 cm


                                                user posted image - 19 fantkov
                                                user posted image  - 19 punčk
                                                user posted image - 20 presenečenj 

                                  Skupaj nas je 57 marčevskih nosečk!

user posted image   
 
                                          
      user posted image
 
Datum               Ime (starost)        PDP       Ime otročka     Teža    Velikost

7.1.2009          PERSIDA (32)        12.3.    user posted image  Anže  in        1550g     41 cm
                                                                     user posted image Tomaž         1840g     43,5 cm
                                                                      


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
 
 
 
 
 
PUNCE,DAJTE PROSIM PODATKE JAVLJAT VSAJ BARVNO,DA JIH BO LAŽJE NAJDIT V TEKSTU,DA NE BO POTEM PRITOŽEVANJA,DA KAKŠNIH PODATKOV NI VPISANIH OZ. POPRAVLJENIH!
              

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 20:00:55   
Piruri
BUŠIJI MARČEVK 2009

user posted image   trezika -24.teden
user posted image    =jasna= 
user posted image     Pupa7 -28.teden
 user posted image   spps -32.teden
 user posted image   Piruri -27.teden
 user posted image  lejca - 32.teden
  user posted image Dali* -31.teden
user posted image  Lolita23  -30. teden
 user posted image   čebeica maja -29.teden
user posted image  felix7 
user posted image  yania - 29. tednov
user posted image mojčika 
 user posted image   Najaa
 user posted image  tasa_m - 30. tednov
 user posted image
 Mala Čebelica 
user posted image   mama_milchy -32.teden
user posted image trinity22 
  user posted image  Kokica32 -30.tednov
  user posted image   drevozivljenja -30.teden
user posted image
  PERSIDA -RODILA


  user posted image novo -30.tednov
  user posted image jjasna85 -35.teden
  user posted image pocka - 30.tednov

 user posted image  Lorencia-30.teden

user posted image   Nobady -32.tednov

user posted image  cita -31.teden
user posted image  Tejči H-29.tednov
user posted image  kajaka -31.tedn


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 20:01:51   
Piruri

Seznam za v/iz porodnišnice
 
user posted image  v porodnišnico - mame user posted image

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,

- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),
- brisačo (za rezervo; v izoli so ti jih zjutraj prinesli 3kom),
- vložke VIR 80 (pri nas jih sicer dobiš v porodnišnici ampak za razervo)
- spodnje perilo (lih da imaš sicer dobiš v P spodnjice za enkratno uporabo)
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa,
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna)
- vodo, sokec
- telefon in polnilec
- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga) 
 
fotoaparat
plavalni obroč
 
user posted image  Seznam za dojenčka user posted image
(ko gre iz porodnišnice)
 
- 4-5tetra pleni,

- 1povijalno plenico,

- nogavičke + copatke

- kapico za na glavo (bombažno, volneno)

- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)

- 1x majčko

- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)

- bundica,

- dekica,

- lupinica,

- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)
 
Baby kozmetika in potrebščine
 
user posted image
 
*****pripomočki za nego otroka*****
 
1 banjica
2 skledici za umivanje
1 steklenička mandljevega olja
1 steklenička 70% alkohola
10-15 kom 5x5cm sterilne gazice
1 otroško trdo milo
1 škarjice za striženje nohtov
1 glavnik + 1 mehka ščetka za laske
1 zavitek palčk za ušesa
1 hladilno mazilo
1 praško pasto
fiziološko raztopino
1zavitek vate
1 telesni termometer
pumpica za nosek
 
***** pribor*****
 
1 steklenička
1 duda
2 mali silikonski žlički
1 steklen strgalnik
1 čaj za krčke
 
***** postelja in posteljnina *****
 
1 otroško posteljico
1 obroba za posteljico
3 kompletki rjuhic (jogi)
2 odejici
 
**** ostali pripomočki *****
 
1 otroški voziček
1 lupinico
1 ležalnik
1 banjico ali čerbriček za kopanje
1 stajico - kasneje
1 ščetko za čiščenje stekleničk
1 flaško sterilne vode za flaške in dude
pumpico za nosek
 
***** perilo *****
 
30 tetra plenic
10 povijalnih plenic
5 hlačk ali pajackov
5 kapic triko
1 bombažna debelejša kapica
5 parov nogavičk
3 pare copatk
paket ali sva plenic za enkratno uporabo
2 kvadratni brisači
bombažne krpice za umivanje
2-3 pajacka z dolgimi rokavi
hlače do pasu
majčke na preklop - benkica
bodiji na preklop - body benkica
bundico (za iz porodnišnice)
slinček
 
***** za mamo *****
 
2-3 modrček za dojenje
blazinice za prsi
lanolin mazilo
nastavek za dojenje
vložki
čaj za dojenje
 
user posted image user posted image


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 20:02:42   
Piruri
...sem malo privlekla naprej vse seznamčke in fotke...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 20:02:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


ravnokar sem dobila sms od PERSIDE. Ga bom kr citirala:
"držite pestke za Anžeta še bolj kot do sedaj.Sva bila prej pri zdravniku,pa pravi da bo mu sedaj dal 3 dni antibiotik,čeprav mu po vseh analizah krvi,urina nič ne manjka. Ne prebavi hrane user posted image danes je neko malenkost. Tudi samemu zdravniku ni jasno zakaj je ne. Upam, da ni to zaradi brateca,ker imam občutek da ga ful pogreša.
Tomaž pa je že na 25ml brez dodatkov. LP"

PERSIDA bodi močna user posted image user posted image za Anžeta user posted image user posted image ...



močno močno držimo pesti za obadva še bolj močno pa za Anžetauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime za punčko
tinči3

Katero ime je najlepše?

Viktorija (9%)

Lia (27%)

Ema (29%)

Julija (35%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!