|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:38:06   
Piruri
Helouuu čebeica...kako se počutiš? Moraš še vedno tako strogo počivat? Ma prav nič ti ne zavidam...ma sama sem videla, kako drugačna je ta nosečnost zame, ker nisem tako aktivna kot v prvo, ker smo rihtali stanovanje...zato sem zdaj tako zakrnela in se še komaj obujem...

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

oprosti ker se vmešavam, kokr vem piruri dela to obojestransko, notranja stran pa je temno modra , kokr se vidi pri naramnici, seveda ti mora pa ona to potrdit,sorči k se vmešavamuser posted image user posted image

Ma je fajn, da nekdo ordinira zame...tako, da če kaj spregledam user posted image  user posted image ...sem tako malo prisotna na forumu, da če ni odgovora z moje strani, me kar v ZS popipkajte...


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:43:36   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla no mi smo že nazaj,

kupili nismo nič, ker so vse trgovine zaprte, zakaj tako nevem, ker je drgač vse odprto ob nedeljah...  no ja smo se malo vozili sem it ja... ja taša tok o mojem sprehodu user posted image user posted image

zdaj pa  mi je dolgčas user posted image



kaj si pa hotla kupit?


sem hotla kupit prašek za malega (pa oprat en stroj, ker dans mam pralni dan.. beri lahko uporabljam pralni stroj...) in potem sem hotla jutri zlikat, da malo začnem... pa nič od tega user posted image pa en kup malenkosti je zmanjkalo doma... ah bom pa jutri kupila pa konec tedna prala user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:48:41   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Helouuu čebeica...kako se počutiš? Moraš še vedno tako strogo počivat? Ma prav nič ti ne zavidam...ma sama sem videla, kako drugačna je ta nosečnost zame, ker nisem tako aktivna kot v prvo, ker smo rihtali stanovanje...zato sem zdaj tako zakrnela in se še komaj obujem...

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

oprosti ker se vmešavam, kokr vem piruri dela to obojestransko, notranja stran pa je temno modra , kokr se vidi pri naramnici, seveda ti mora pa ona to potrdit,sorči k se vmešavamuser posted image user posted image

Ma je fajn, da nekdo ordinira zame...tako, da če kaj spregledam user posted image  user posted image ...sem tako malo prisotna na forumu, da če ni odgovora z moje strani, me kar v ZS popipkajte...



JA še kr moram ležat, pa se je danes glih še dva mesca.
Kaj ste pa vi rihtal  rihtal-pa tako lepo ste meli

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:51:10   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla no mi smo že nazaj,

kupili nismo nič, ker so vse trgovine zaprte, zakaj tako nevem, ker je drgač vse odprto ob nedeljah...  no ja smo se malo vozili sem it ja... ja taša tok o mojem sprehodu user posted image user posted image

zdaj pa  mi je dolgčas user posted image



kaj si pa hotla kupit?


sem hotla kupit prašek za malega (pa oprat en stroj, ker dans mam pralni dan.. beri lahko uporabljam pralni stroj...) in potem sem hotla jutri zlikat, da malo začnem... pa nič od tega user posted image pa en kup malenkosti je zmanjkalo doma... ah bom pa jutri kupila pa konec tedna prala user posted image



ti pa jutri nabo treba likatuser posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:51:57   
tasa_m
pupaaaaaaa user posted image   ne bit salbe volje.. pošlji k meni cotike, ti jih operem in pošljem nazaj,..ker za likanje pa nisem glih full navdušena.. user posted image
Boš na v tem tednu vse porihtala tak da ni panike.. samo malo še bodi strpna user posted image

čebeica upam da te bo tvoj Mihec ubogal in le glej da neboš preveč pretiravala s hojo..

Piruri sem ti poslala zs user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:52:34   
Pupa7
čebeica če pa bi rada, ko mi je dolgčas pa edin to bi lahk nardila (sesat ne smem, sklanjat se ne smem) te pa tak veš, da lahk sam gledam user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:53:02   
lejca
dober dan..

kak ste kej deklete? jst sm kr boljs , ne tece vec tolk iz nosa in kasljam tud manj.user posted image
cebeica maja ..nisem sigurna ma se mi zdi ,da si me ti sprasevala kaj je to murales? bom sla iskat link pa pripopam..

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:53:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

pupaaaaaaa user posted image   ne bit salbe volje.. pošlji k meni cotike, ti jih operem in pošljem nazaj,..ker za likanje pa nisem glih full navdušena.. user posted image
Boš na v tem tednu vse porihtala tak da ni panike.. samo malo še bodi strpna user posted image

čebeica upam da te bo tvoj Mihec ubogal in le glej da neboš preveč pretiravala s hojo..

Piruri sem ti poslala zs user posted image



vsakič sprot sm bolj jezna ko je tooook trapast zakon, da ne smeš met pralnega stroja v stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:54:45   
lejca
tole je murales
http://www.irilli.com/popup/cameretta_nemo.htm

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:56:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
vsakič sprot sm bolj jezna ko je tooook trapast zakon, da ne smeš met pralnega stroja v stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja verjamem ja. Samo to pa je res trapast zakon..user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:58:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
vsakič sprot sm bolj jezna ko je tooook trapast zakon, da ne smeš met pralnega stroja v stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja verjamem ja. Samo to pa je res trapast zakon..user posted image



to pa so trapasti švicarji mogoč so švicarji zato k so prešvicani k ne morjo kadar čjo prat kaj pa veš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:58:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

tole je murales
http://www.irilli.com/popup/cameretta_nemo.htm

eeee Nemo user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:59:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
vsakič sprot sm bolj jezna ko je tooook trapast zakon, da ne smeš met pralnega stroja v stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja verjamem ja. Samo to pa je res trapast zakon..user posted image



to pa so trapasti švicarji mogoč so švicarji zato k so prešvicani k ne morjo kadar čjo prat kaj pa veš user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
kaki kreteni so res so...saj pa te ne moreš čakat da bo tvoj dan da boš prat začel.. halo?? Ki je njim logika ne vem?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 15:59:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

tole je murales
http://www.irilli.com/popup/cameretta_nemo.htm

eeee Nemo user posted image



kdo je Nemo hahaha (tko k una riba zravn kaj je že bla, ko je skoz vse pozabljala hahaha, take smo me že skor user posted image )user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:00:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

tole je murales
http://www.irilli.com/popup/cameretta_nemo.htm

eeee Nemo user posted image



kdo je Nemo hahaha (tko k una riba zravn kaj je že bla, ko je skoz vse pozabljala hahaha, take smo me že skor user posted image )user posted image user posted image


ti bodi Nemo 1 jaz pa 2 user posted image user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:00:23   
lejca
res je nemo, sam midva bova dala mal bolj realni murales,tak da bo za nekaj let...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:01:00   
lejca
dori

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:01:46   
tasa_m
ampak veš kaj jaz sem lahko bolj kak slonček benjamin že, kaka sem user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:01:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
vsakič sprot sm bolj jezna ko je tooook trapast zakon, da ne smeš met pralnega stroja v stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja verjamem ja. Samo to pa je res trapast zakon..user posted image



to pa so trapasti švicarji mogoč so švicarji zato k so prešvicani k ne morjo kadar čjo prat kaj pa veš user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
kaki kreteni so res so...saj pa te ne moreš čakat da bo tvoj dan da boš prat začel.. halo?? Ki je njim logika ne vem?



potem si prisiljen manjkrat prat in s tem šparajo... ne sprašuj, ker bi jih najraj tepla pa si kopalnco postavla pralni stroj.. če ti ugasnejo elektriko za pomivalni stroj (tega pa maš lahko ja) ob 11 dopoldan, da ni prevelike porabe elektrike (zravn pa so vsi šporgeti električni, plinskih niti ne uporabljajo... kr nekiiii) user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:02:13   
Piruri
Čebeica...stanovanje smo v prvi nosečnosti rihtali in se vselili 14 dni pred rojstvom Mie notri...takrat sem fugirala gips plošče, brusla, prekladala stvari, na koncu pa še barvala in mojemu pomagala polagat ploščice...zdaj sva se edino najine spalnice lotila z izolacijo, ker smo takrat mislili, da ne bo potrebno dodatno izolirat...to je pa poleg sprehodov vse kar se uspem razmigat...in ni čudno, da se zvečer komaj skotalikam iz kavča, da grem spat...v postelji pa kakšenkrat kar obtičim celo noč v eni pozi, ker se enostavno ne zmorem obrnit...ajajajajaj...

Aja, ima katera tudi probleme, da vam pnoči roka "omrtvi"?

Pupa...res groza s tem vašim pranjem....pa imate slučajno v mestu kakšno "javno" pralnico, tipo ala ameriške? V takem sistemu pa ti sploh ne bo enostavno pol, ko boš imela dojenčka....user posted image



_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:02:16   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dori


točnoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:02:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

res je nemo, sam midva bova dala mal bolj realni murales,tak da bo za nekaj let...

a to imaš po celi sobi ali sam po eni oz. 2 stenah??

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:05:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Čebeica...stanovanje smo v prvi nosečnosti rihtali in se vselili 14 dni pred rojstvom Mie notri...takrat sem fugirala gips plošče, brusla, prekladala stvari, na koncu pa še barvala in mojemu pomagala polagat ploščice...zdaj sva se edino najine spalnice lotila z izolacijo, ker smo takrat mislili, da ne bo potrebno dodatno izolirat...to je pa poleg sprehodov vse kar se uspem razmigat...in ni čudno, da se zvečer komaj skotalikam iz kavča, da grem spat...v postelji pa kakšenkrat kar obtičim celo noč v eni pozi, ker se enostavno ne zmorem obrnit...ajajajajaj...

Aja, ima katera tudi probleme, da vam pnoči roka "omrtvi"?

Pupa...res groza s tem vašim pranjem....pa imate slučajno v mestu kakšno "javno" pralnico, tipo ala ameriške? V takem sistemu pa ti sploh ne bo enostavno pol, ko boš imela dojenčka....user posted image




meni vsako noč mrtvinči roke, sm se že kr navadla user posted image user posted image

sem se pa uspela zmenit s sosedo, da lahko operem kaki stroj tud na tisti dan, ko pere ona tako da nekako bo... če pa ne bom pa kupla pralni stroj pa če se na glavo postavijo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:05:36   
tasa_m


PUPA IMAŠ ZS!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 16:06:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
meni vsako noč mrtvinči roke, sm se že kr navadla user posted image user posted image

sem se pa uspela zmenit s sosedo, da lahko operem kaki stroj tud na tisti dan, ko pere ona tako da nekako bo... če pa ne bom pa kupla pralni stroj pa če se na glavo postavijo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tak se govori user posted image user posted image user posted image ti si naša user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!