|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Tako...uletim še jaz kot en padalec...

Naja...ma tvoja Tia je en prav fajn otroček, ne se sekirat zaradi trme, ker to je obdobje, ki ga morajo dati vsi čez...sem te pa kar občudovala včeraj, ker si tako mirna in potrpežljiva mamica, res...Fajn je, da je otrok radoveden in da si do določene meje upa bit samostojen...in prav fajn nosečka si, da ne boš imela kakšnih komentarjev user posted image  user posted image  user posted image ...

Jasna85...izgledaš res fajn nosečka...in glede na malo Lano si se fajn odrezala...boš videla, da bo šlo vse kot po maslu...user posted image

Mama Milchy...jaz sem se napokala še zate user posted image  user posted image  user posted image ...Naja in Jasna sta imeli svoji spremljevalki s sabo, tako da sta jima pomagali pri tortici...jaz pa sem jo sama pojedla user posted image  user posted image  ...user posted image ...samo upam, da se ne bo poznalo samo na meni user posted image  user posted image ...

Lanolin...je res super in ga ni potrebno izpirat pred dojenjem...jaz sem si v prvo po vsakem dojenju bradavice umila samo z vodo...ker ni fajn da se slina suši gor-tako pravijo...in nisem imela suhih in občutljivejših bradavic...z lanolinom sem si pa samo prve tri mesece mazala, ker pol se je vse utrdilo...


a je kera uporabljala tiste robčke za čistit bradavice po dojenju (so prav za to narjene), kako je s tistim ???

? še nisem slišalauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla no mi smo že nazaj,

kupili nismo nič, ker so vse trgovine zaprte, zakaj tako nevem, ker je drgač vse odprto ob nedeljah...  no ja smo se malo vozili sem it ja... ja taša tok o mojem sprehodu user posted image user posted image

zdaj pa  mi je dolgčas user posted image

mal izleta si pa le imela,da si rit prestavla iz stanovanjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Helouuu čebeica...kako se počutiš? Moraš še vedno tako strogo počivat? Ma prav nič ti ne zavidam...ma sama sem videla, kako drugačna je ta nosečnost zame, ker nisem tako aktivna kot v prvo, ker smo rihtali stanovanje...zato sem zdaj tako zakrnela in se še komaj obujem...

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

oprosti ker se vmešavam, kokr vem piruri dela to obojestransko, notranja stran pa je temno modra , kokr se vidi pri naramnici, seveda ti mora pa ona to potrdit,sorči k se vmešavamuser posted image user posted image

Ma je fajn, da nekdo ordinira zame...tako, da če kaj spregledam user posted image  user posted image ...sem tako malo prisotna na forumu, da če ni odgovora z moje strani, me kar v ZS popipkajte...


JA še kr moram ležat, pa se je danes glih še dva mesca.
Kaj ste pa vi rihtal  rihtal-pa tako lepo ste meli
sej še malo pa ti ne bo treba več počivatuser posted image user posted image user posted image user posted image do takrat se pa le potrudiuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 18.1.2009 21:20:19 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:34   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

tasa, murales bom mela sam po eni strani, pa ful neznega z delfincki .upam,da bo ratalo
kolk pa stane ta zadeva?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sanje...morm vam povedat da sem jih jaz danes 11 rodila....mešano fantkov in deklic....ej, kako je šlo to na ajnfoh ven...no in pol sem se zasekirala, da imam cunjic glih za enkrat jih oblečt...a...to pa so sanje, a....ja sem se kar smejala, ko sem se zbudila...user posted image user posted image user posted image user posted image

Me pa zdej že redno vsako jutro zbudi naš mali v trebuhu...okrog 5oo do 6oo, brca v bušiju in ropota z nogicami in rokicami....kolk luštno..me bo že zdej navadil, kdaj bo njegova urca...haha


si pa imela pestre sanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

In kaj kej počnete kaj sem medvedka in sem se zbudila iz popoldanskega spanca zdej sem si oprala glavo pa seveda si jo je treba še posušit nekaj si moram nardit za jest le kaj naj jem kk dober predlog???Danes imam napad sladkostiuser posted image user posted image
kaj si si sladkega naredla?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

jao, mi je nekaj besedila požrlo : )

se deloma ponavljam

Jaz pa vam, preden grem brat 60 strani za nazaj , ker sem bila nazadnje nekje pri 80 strani, samo sporočam, da naša pupika veselo brca in me zbuja ponoci, česar je mami zelo vesela.

Poleg tega mi je kolegica danes prinesla cca 20 tetra majčk s trakci za zavezat, 40 tetra plenic in kar dosti pajackov, takih malih, tako da sem full vesela ,. Tako, da  vsaj na začetku ne bo treba teh ta osnovnih oblekic na veliko kupovat, jupi , res sem vesela,
.

kje se pa ti skrivaš?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:17:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica


ZA PORODNIŠKO NADOMESTILO– meni je na CSD rekla, da se januarska plača (ki jo bom prejela februarja NE ŠTEJE notri, ampak samo še tista, ki je bila izplačana januarja 2009 (torej decembrska). Pa me zanima, ali boste ve tudi tako naredile, da vam še januarsko 2009 (ki jo prejmete ferb 2009) notri pisale, ker meni je bolje čim kasnejšo plačo notri pisat, ker so mi jo vmes povišali seveda.    

   BRCANJE – mogoče se bo zdelo malo čudno vprašanje, ampak ali otrok lahko preveč brca,ker mene čedalje večkrat tako zaboli, da je kar joj, kar rečem AUUU, upam da ne bo še kaj huje ratalo. no pa samo da je dete OK in zdravo, bo najbrz aerobičarka.

   PRANJE IN IZPIRANJE  - moj stroj nima gumba da nastavim že ob začetku dvojno izpiranje, pa me zanima lai potem kar še 1x dam na izpiranje program pa bo???? je v šoli za starše rekla babca, da naj damo oblekice za otroke na dvojno izpiranje. Uporabljam pa prašek DASH ali pa AVO. za bebo pa ne bo nič mehcalca pa nobenih belil pa to. morda citronka, še ne vem, ker potem vse tako lepo diši, če se niste probale, namesto mehčalca ga daš, kar k prašku.

   STRIJE – a to se vidiš takoj ko nastanejo, ali šele potem ko bomo rodile, samo tolk sprašujem, ker mi še zdaj ni jasno, kako veš al maš strije al ne, a se še bolj mažeš s kremami in olji





  • JAZ imam za porodniško vpisano tazadnjo decembersko plačo.
  • bebi je vedno večji in so konkretnejše brce,odvisno pa je tud kak leži
  • ko ti pralni stroj opere,še enkrat nastaviš sam izpiranje
  • v prvi nosečnosti sem jih dobla zadnji mesec nosečnosti,bolj so pa bile izrazite po porodu-sedaj,pa sem jih že fasala ob straneh-se mažem s kremami skoz,če pa koža ni v osnovi elastična,se lahk kopaš v kremi,pa ne bo učinka.


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:18:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, a še kero po novem križ oz. cela hrbtenica boli ???
pupa,to je od preveč gibanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:18:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Jaz glihkar po večerji pa iz pod tuška perem še malo...drugače pa nč kaj posebnega poleg tega da je tale naša mala miss v bušiju lena le po kom je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In kaj počnete ostale???
spravljam se spatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:27:15   
spps
uf,kak ste zgovorneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:27:56   
spps
taša,ker danes ne prideš do compa,jutr napiši kolk maš številko nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:33:40   
spps
no,potem pa lahko nočuser posted image user posted image suser posted image te se zgleda preveč zmatrale čez danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nočkouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:35:16   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

In kaj kej počnete kaj sem medvedka in sem se zbudila iz popoldanskega spanca zdej sem si oprala glavo pa seveda si jo je treba še posušit nekaj si moram nardit za jest le kaj naj jem kk dober predlog???Danes imam napad sladkostiuser posted image user posted image
kaj si si sladkega naredla?user posted image user posted image user posted image


nč pekla kr kupleno pecivo jedlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:38:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

In kaj kej počnete kaj sem medvedka in sem se zbudila iz popoldanskega spanca zdej sem si oprala glavo pa seveda si jo je treba še posušit nekaj si moram nardit za jest le kaj naj jem kk dober predlog???Danes imam napad sladkostiuser posted image user posted image
kaj si si sladkega naredla?user posted image user posted image user posted image


nč pekla kr kupleno pecivo jedlauser posted image user posted image user posted image
ma ,če je sila tud velja,a ne?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:42:59   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, a še kero po novem križ oz. cela hrbtenica boli ???
pupa,to je od preveč gibanjauser posted image user posted image user posted image user posted image


i wish user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:43:31   
felix7
spps, si pa mela samogovore user posted image  nč, nočko vsem

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:43:41   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

taša,ker danes ne prideš do compa,jutr napiši kolk maš številko nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja ker nujno rabmo podatek za statistiko šašavih user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:44:05   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

spps, si pa mela samogovore user posted image  nč, nočko vsem


lahko nočko ja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 21:45:45   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

In kaj kej počnete kaj sem medvedka in sem se zbudila iz popoldanskega spanca zdej sem si oprala glavo pa seveda si jo je treba še posušit nekaj si moram nardit za jest le kaj naj jem kk dober predlog???Danes imam napad sladkostiuser posted image user posted image
kaj si si sladkega naredla?user posted image user posted image user posted image


nč pekla kr kupleno pecivo jedlauser posted image user posted image user posted image
ma ,če je sila tud velja,a ne?user posted image user posted image user posted image


dans ko je bil napad sploh ni bilo vprašane kakšno pecivo važn da sem ga imelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 22:58:57   
jadrnica
punce , jaz grem spat, en lep teden vsem, da bi šel čimbolj po načrtih, tiste ki imate preglede pa uspešno, tiste, ki pa počivate doma, pa se še namesto nas uslužbenk malo odpočitje ,user posted image user posted image user posted image user posted image

eni bomo ta teden še v šolo za starše hodili....da se še kaj novega naučimo.....meni se zdi res koristna....

čau

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 23:09:00   
yania
BRCANJE moje dete se na večer tako prebudi, da brca ko nor...res...premiki taki,da je kar gozno imeti roko na mojem trebuhu...ful močno...ampak vedno zvečer, ponavadi okrog 22.00 začne, ali kasneje, no danes pa je že nalo pred.. 21.00.....sem hotla jit že spat, pa je začelo dogajati...no in sem spet v dnevni.na kavču, pa leptop....
ma smešno..moj in jaz se samo smejiva....sem pa tudi jaz premišljevala, če ni kaj narobe da se tako sunkovito premika...a ni tko, da ga proti koncu vs manj čutiš, ker zmanjkuje prostora....v četrtek imam UZ, me prav zanima kak je ta naš vragec.......
sterilne gazice pa kupi res v tosami, so ful cenejše...50 kom, itaka vsaka v svojem zavojčku, pa stane 2 in pol evra, to je vse kar sem si zapomnila od cene...ker vem , da na našem seznam piše 10-15 kom, pa sem rekla tisti prodajalnki, a 50 jih je? a ni to preveč? pa pravi, ah kje pa, po 2 škatli kupujejo....no in potem sem jo še vprašala za ceno...



ja nočko tudi od mene...

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 23:15:25   
tasa_m
Persidi sem predala naše pikapoke,objemčke,rožice in pestke. Persida se zahvaljuje vsem marčevkam in sporoča,da smo ji v veliko pomoč in ne ve kaj bi brez nas user posted image .


Zdaj sem vas na hitro prebrala, da sem videla kaj sem zamudila v tem času ko sem bila pred TV, zdaj pa grem spat počasi.
Moj je že šel..gre jutri v službo po dobrem mesecu dopusta.. user posted image Mi je kr smešno,ko bom zdaj spet sama doma..no saj je že čas da gre mal težit še kam drugam. Heheuser posted image user posted image (to so hormoni).


SPPS DOSTI SREČE JUTRI NA IZPITU. Držim pesti..user posted image user posted image

nočka vsem user posted image se tipkamo jutri

user posted image


(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 6:58:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spet je veliko čtiva za brati! user posted image

Sem bila v petek na moto sejmih v IT, včeraj sva štrasala, danes pa tudi..smo bili v Eskimski vasi na Jurgovem! Zanimivo!

Pa ve? Je kaj novega? Slikice Persidinih sem pa videla...!user posted image user posted image user posted image



Kokica, kaj pomeni štrasala? 

Daj povej kaj več o tej eskimski vasi user posted image


Oj,

dobro jutro...

Štrasala-vandrala, se okoli potikala, skratka nisem bila nič doma user posted image

Eskimska vas- zanimivo za pogledati, vendra smo imeli nesrečo z vremenom in je zeloooo pihalo in zaradi tega raznašalo sneg...Vstop v prvi IGLU je brezplačen, tam je BAR IGLU, kjer so mizice, stolčki in klopi za sedenje. >Vse iz lesa in pokrite z umetnimi ovčjimi kožami. Vhod v ostale prostore (spalnice in še nekaj sob je) pa je za plačati in sicer 3,00 EUR. Mi nismo šli naprej, ker je dovolj kar že vidiš v prvi sobi. Lahko pa tam tudi prespiš, poješ večerjo, zajtrk...skratka zanimivo...

user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 7:16:33   
mama_milchy
Dobro jutro,

no, no dan se začne z user posted image .....tako da izvolite eno fino, toplo dišečo user posted image  pa še zajtrk seveda user posted image .

Evo, jaz sem že pokonci; še Žigca moram zbudit za v vrtec, pol pa greva veselo od doma; ga peljem v vrtrec, ker moram jaz it še naokoli do našega sindikalista in odvetnika glede mojga LD - upam, da mi uspe še kaj zrihtat čimprej, ker naše frajle dol v kadrovski kot da ne razumejo nič, bolj kot jim kaj govorip, bolj tupijo po svoje.....
pol pa ostanem kr v KP pri mojih, ker zvečer gremo s sodelavci na večerjo - nas vsako leto povabi lastnik ene piranske restvracije, ker mu čez leto pridno pošiljamo goste in pol tam okoli novega leta ali pa kasneje se zmenimo in gremo leto dol na ribice in vinčeka......
aja, sem pobrala tudi cunje, ki so za prat, da kr malo mamin user posted image  ponucam in tudi tam dam v sušilca, doma imam vse po sušilnikih in pri takem vremenu pač malo slabše suši.....pa še za user posted image  bom cunjice kar jih je ostalo oprala in zlikala, pol pa bo treba po omarah zložit......včeraj sva bla z user posted image  prav pridna, sva recimo da 3/4 stvari že dala po škatlah in zdaj samo čakajo na odvoz iz bajte tako da počasi, počasi se bomo preselili....še prej pa si moram internet povezavo dol zrihtat pri mojih....

Ok, pupe, grem jaz počasi po Žigija in ga zrihtat....

Uživajte in imejte se lepo

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ustava RS
lotoska

Ste že kdaj prebrali Ustavo RS?

Da, vsakodnevno se srečujem z njo. (8%)

Da, v šoli oz. na fakulteti (25%)

Enkrat, tako mimogrede (12%)

Ne, še nikoli (55%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!