|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:41:47   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image

user posted image user posted image najaa ti pa si v sanjah nevarna? Upam,da ne skačem kaj po tvojih sanjah? user posted image   user posted image



Ma ja, kar nekaj. Nisem nevarna drugače. user posted image  


juj, zdaj bi pa res že lah doble teme za kak roman napisat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:42:19   
drevozivljenja
sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:42:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7
jutroooooooooooooo user posted image

ja punce, kar nehajte se o P pogovarjat, še vsaj 5 tednov moramo počakat. Saj veste, zdaj rojevajo januarčice, potem so pa vmes še februarčice. Kar mirno user posted image

ooooooooo feliša, dobro jutro user posted image

dokler se samo pogovrjamo še gre, ko bomo začele hodit proti Rimu pol bomo pa v skrbeh..user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
dobro jutro,

evo pupe, morm še kupit volno za maladva



dobro jutro tudi tebi draga pupa.. user posted image

a ti jaz pošljem kaj volne za tamala dva? Glej da neboš tak dolgo po volno hodla,da boš na koncu na mesto copatk lahko zaštrikala sam še natikače.. user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:42:55   
felix7
ja, pupa, sej včasih je res boljše, da imaš manj informacij, pa se manj sekiraš user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:43:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:44:08   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
jutroooooooooooooo user posted image

ja punce, kar nehajte se o P pogovarjat, še vsaj 5 tednov moramo počakat. Saj veste, zdaj rojevajo januarčice, potem so pa vmes še februarčice. Kar mirno user posted image

ooooooooo feliša, dobro jutro user posted image

dokler se samo pogovrjamo še gre, ko bomo začele hodit proti Rimu pol bomo pa v skrbeh..user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
dobro jutro,

evo pupe, morm še kupit volno za maladva



dobro jutro tudi tebi draga pupa.. user posted image

a ti jaz pošljem kaj volne za tamala dva? Glej da neboš tak dolgo po volno hodla,da boš na koncu na mesto copatk lahko zaštrikala sam še natikače.. user posted image user posted image



hehe, taši bom šla jutr kupit svetloplavo pa rumeno smo rekli ane user posted image viš ko si kej clo zapomnim user posted image bojo pa kr copatki, ker natikačov ne znam štrikat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:44:47   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ja, pupa, sej včasih je res boljše, da imaš manj informacij, pa se manj sekiraš user posted image


Ja res je.
Jaz v prvi nos. sploh nisem razmišljala, kako bo z dojenjem. Normalno mi je bilo, da bom dojila. Šele zdaj vidim, koliko problemov imajo ene okoli tega. Prej pa sploh nisem brala ali poslušala tega.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:45:31   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ja, pupa, sej včasih je res boljše, da imaš manj informacij, pa se manj sekiraš user posted image


Ja res je.
Jaz v prvi nos. sploh nisem razmišljala, kako bo z dojenjem. Normalno mi je bilo, da bom dojila. Šele zdaj vidim, koliko problemov imajo ene okoli tega. Prej pa sploh nisem brala ali poslušala tega.


včasih res drži rek manj veš boljše je user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:45:41   
Najaa
Pupa, ti bi lahko za vsakega malega naštrikala ene copatke. user posted image  Jaz pa bi vsakemu eno dudo dala, ko jih imam toliko.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:46:10   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


jaz tudi jem retafer in glede na to da elevit ne vsebuje železa, mislim, da ne bi smelo biti nič narobe. Lahko pa Pušenjaka vprašaš, me itak nismo "pristojne" za takšne odgovore user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:46:55   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.


mene elevit sicer ne zapira, pa ga pridno jemljem že celo nosečnost... kako je s kombinacijo teh tveh dodatkov nevem, drevoživljenja, sej G lahko tud pokličeš, ne rabiš čakat na pregled... če ti je predpisal to, ti verjetno ni zastojn user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:47:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa, ti bi lahko za vsakega malega naštrikala ene copatke. user posted image  Jaz pa bi vsakemu eno dudo dala, ko jih imam toliko.user posted image


hahahaha najaa, samo jaz mam z vsakim parom vsaj 2 dni dela user posted image (če morm še z vami čvekat, kr zmanjka časa user posted image )


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:48:53   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


a elevit ma železo? kva sem pa jest pol brala? Verjetno je več variant tega elevita, ker sem brala sestavine, pa ni blo železa omenjenega. Skratka, najboljš G vprašat user posted image

Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:50:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


a elevit ma železo? kva sem pa jest pol brala? Verjetno je več variant tega elevita, ker sem brala sestavine, pa ni blo železa omenjenega. Skratka, najboljš G vprašat user posted image

Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.



elevit ma 60mg železa


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:51:52   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


a elevit ma železo? kva sem pa jest pol brala? Verjetno je več variant tega elevita, ker sem brala sestavine, pa ni blo železa omenjenega. Skratka, najboljš G vprašat user posted image

Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.



elevit ma 60mg železa



a se lohk zgovarjam na nosečnost? da včas kakšno mim usekam? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:51:55   
Pupa7
kam se je pa naša taša skrila user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:53:28   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


a elevit ma železo? kva sem pa jest pol brala? Verjetno je več variant tega elevita, ker sem brala sestavine, pa ni blo železa omenjenega. Skratka, najboljš G vprašat user posted image

Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.



elevit ma 60mg železa



a se lohk zgovarjam na nosečnost? da včas kakšno mim usekam? user posted image user posted image user posted image


naj ti bo, ker jaz mam srečo in mam elevit tle zravn user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:54:41   
mama_milchy
Jutro,

kako smo kaj? Pri nas še malo zaspano, smo pohajali snoči do poznega in bi zdaj kr spala...zdajle čakam stroj, da cunje opere in bo treba dat sušit pa seveda kaj za kosilo nardit ampak se mi kaj dosti ne da...bom kr mojga mal ponucala glede na to da je doma danes....

Kako ste drugače? Kakšno vreme pa imate? Pri nas je tako megleno, oblačno skratka bolj sitno....


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:56:52   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Jutro,

kako smo kaj? Pri nas še malo zaspano, smo pohajali snoči do poznega in bi zdaj kr spala...zdajle čakam stroj, da cunje opere in bo treba dat sušit pa seveda kaj za kosilo nardit ampak se mi kaj dosti ne da...bom kr mojga mal ponucala glede na to da je doma danes....

Kako ste drugače? Kakšno vreme pa imate? Pri nas je tako megleno, oblačno skratka bolj sitno....




o mamaM dobro jutro, počas vse, da boš mela še popoldan kaj za počet user posted image

pri nas mamo megleno deževno, prav dan za spat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:57:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image
koga te?ker se ti je pa tako zameriluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:57:42   
cita
Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:57:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Pa priznaj, da bi bilo super, če bi bilo tak enostaven.user posted image user posted image user posted image


ja seveda bi bilo to najbolj ajnfoht.. jaz se nebi pritoževala user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image polo bi blo nevarno,da ti bebi sam od sebe kje ven padeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:58:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 10:59:53   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image


sej vas redno berem ampak napisat pa je problem sej nisem tudi ne pr februarčicah nč velik aktivna se vidi da sem lena ko user posted image  berem še no ampak pisanje je pa že naporuser posted image user posted image ...pa ne mi rečt da si me pogrešalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:01:03   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Jutro,

kako smo kaj? Pri nas še malo zaspano, smo pohajali snoči do poznega in bi zdaj kr spala...zdajle čakam stroj, da cunje opere in bo treba dat sušit pa seveda kaj za kosilo nardit ampak se mi kaj dosti ne da...bom kr mojga mal ponucala glede na to da je doma danes....

Kako ste drugače? Kakšno vreme pa imate? Pri nas je tako megleno, oblačno skratka bolj sitno....




o mamaM dobro jutro, počas vse, da boš mela še popoldan kaj za počet user posted image

pri nas mamo megleno deževno, prav dan za spat user posted image



popoldan je na vrsti likanje - kavča user posted image user posted image ;

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





sindarin

Kaj ima največji vpliv na vašo odločitev o nakupu igrače?

lastne izkušnje z igračo (30%)

najdene informacije prek interneta (7%)

informacije od znancev, prijateljev, staršev (27%)

izgled igrače (18%)

nasvet prodajalke (4%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!