|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 20:44:14   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

dobro jutro moje dame. včeraj sem mela izpit in mi je kar šlo. grešim nič, čakam na teto s krvavca, daje me PMS, vse mi gre na živce najraje bi nekoga oklofotala....


Lahko mene, mogoče bi zaleglo! user posted image



mene tudi. jutri še zadnji rojstni dan v januarju, med celo poplavo le-teh, pol pa zares. upam da me bo dolgo držal ta stric monty.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 7:29:58   
amy26
moj včerajšnji dan je minil brez grehovuser posted image user posted image user posted image  v pasu in trebuhu sem shujšala tako da sem že včeraj lahko oblekla ene elegantne hlače ki jih pred dieto nisem mogla oz. so me tiščaleuser posted image
volja za hujšanje torej še vedno je in naj tako ostane
pa  še kavica za ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem glih ob svoji

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 9:34:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 10:16:03   
Lianna
Tudi moj včerajšni dan je bil brez grehov. Se pa vidi, da sem šla lačna spat, ker sem sanjala, da jem kruhuser posted image

Zdaj pijem kapučino, za kosilo bo pa paradižnikova polivka in makaroni.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 15:02:31   
Rožica I
Jaz sem naenkrat zmazala 1l čokoladnega sladoleda ob prihodu tete iz Krvavca user posted image ...
Drugače pa sem pridna in jem 5x na dan same zdrave in dobre stvari user posted image . Nabavla sem si še sveža zelišča (drobnjak, baziliko in peteršiljček) in nadvse uživam v kuhanju (manj pa v pospravljanju po kuhanju).
In ko grem v trgovini mimo police s čipsi- niti ne trznem s pogledom user posted image . Ampak res, dejansko mi ne paše, ker sem nonstop sita user posted image .



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 15:54:37   
valči
Po dolgem času še jaz,z grozno vestjouser posted image Sem odpovedala po celi črti,ker sem en večer samo en keks pojedla...sledili so mu 2,3,10 in tako naprej.en klinčevi keks in prišla sem na gešmak in sem rekla,če  že grešim,bom orenk...Eh in tako več dni,nakar sem si danes rekla,da tako ne gre naprej,s tako nedisciplino.

Sem verjetno ediona taka tu gor.Dopoldne,do kosila pridna,pol zvečer pa polom,ki izniči ves dan pridnosti...Namesto,da bi samo čaj pila..In tako me je včeraj po smokijih bolel želodec.Basala sem se z grozno vestjo.Ne vem,če sem bolna,ali kaj,da jem,čeprav dobro vem,da ne smem.

Če je katera kdajkoli bila na mojem mestu,ter če je potem shujšala,bi bila upanja nadvse vesela.

Danes sem bila pridna in moram bit še naprej,po 19. uri res nimam več namena jest.Hvala,da ste brale mojo izpoved,moje sračkanje -pardon izrazu.

Rezultat-danes je 24. 1.,začela sem 1.1. zgubila pa le 1 kilogramuser posted image ,takorekoč sem na začetku.
Grozno željo imam po starih kavbojkah,le sestavit se morem skupaj,da ne začnem nazaj grešit.Mi je to zadnja priložnost.

Morda kak praktični nasvet,razen veliko vode,ko me prime tisto...

Vse ste tako pridne,ste mi vzor,upam,da pridem za vamiuser posted image

Če vam ni za brat,komot preskočite to nakladanjeuser posted image Pa,pa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 16:11:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 18:37:41   
Lianna
Dejmo punce zdej se pa mal v roke vzet. V pon. začne tečti 4. teden našega hujšanja in ene že ves čas jamrate kako grešite. Al začnite resno hujšat al pa nehajte. Ker je res brez veze se držat kao neke diete zraven se pa basat s piškoti in imeti slabo vest. Pa pač nehate hujšat in ne boste več imele slabe vesti.

Najlažje bo, če se začnete diete držat 100% in to brez grehov. Ker ko enkrat začnete grešit se to ne neha. Razumem da kdaj pride slab dan, pa mestra, ampak to je potrebno preživet. Se mi zdi škoda teh treh tednov, če zraven ves čas grešiš. Ker nisi nič dobrega naredil, pa še slabo vest imaš ves čas.

Pa brez zamere, samo se mi zdi da rabite ene res veliko brco v rit, da se boste spravle v red.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 20:01:26   
dubai76
Ojla punce!

Ja sobota je, od vremena ni nič pametnega pa se preveč noter držimo in potem mislimo samo na hrano in na slastne stvari v hladilniku. Je pač treba tiste stvari, ki jih ne smemo jesti spraviti čimprej ven in niti jih ne kupovati. Najlažje je hujšati, če hujšaš skupaj s partnerjem že zaradi kuhanja. Midva sva se lotila tega skupaj, največ po Montignacu, pa veliko sadja in zelenjave pa se da preživeti. Kadar pa se ne da zdržat pa en košček čokolade s 85 % kakava ki jo kupiš v Rustici v City parku, je draga ampak če hočeš do uspeha je treba raskirat.

Jaz imam tudi kar nekaj kilogramov za spravit dol, ker sem po porodu, vendar mi gre mogoče malo hitreje ker dojim.

Ne se vdat je treba zdržati in uspeh je hitro tu, potem pa počutje ena a in samozavest na višku, pa kmalu bomo šle u šoping po nove kopalke za letošnjo sezono.

Pa še nekaj sem pozabila omenit- poskusite začet plavat. Hodim dvakrat na teden, bazen je skoraj prazen in se zelo dobro počutim.

DEJMO PUNCE NE OBUPAJTE, ČE PODPIRAMO 3 VOGALE PRI HIŠI NAM PA TUD EN DIETA NE BO PRIŠLA DO ŽIVEGA.

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 20:51:49   
amy26
valči te čisto razumem, pridejo dnevi k bi sam jedel pol pa slaba vest, pa spet ješ sej zdej si se že prekršil itd.

Tudi meni je bilo v prvo res dosti lažje hujšat ker je še mož z mano hujšal in me motiviral, sva pa hujšala po ločevalni in sva res kar dosti shujšala sploh pa on ker je imel več podlage kot jaz. Sedaj hujšam tudi po ločevalni, se kar držim grešim bolj malo, no danes sem grešila, vendar namerno, sem rekla en dan v tednu če bom šla kam na obiske bom jedla tudi malo prepovedanih stvari, potem mi je dosti lažje hujšati ker si en dan v tednu privoščim tisto kar si res želim.

Če sem pa doma tudi ni take panike, hladilnik mora biti bolj prazen, če je pa že polen mora biti dosti zelenjave ker ko sem lačna mi paše slano in si naredim krožnik solatke (paradižnik+paprika).
Tehtnica se lepo pomika dol, tako da vem da sem na pravi potiuser posted image .

(odgovor članu dubai76)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 21:03:45   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Po dolgem času še jaz,z grozno vestjouser posted image Sem odpovedala po celi črti,ker sem en večer samo en keks pojedla...sledili so mu 2,3,10 in tako naprej.en klinčevi keks in prišla sem na gešmak in sem rekla,če  že grešim,bom orenk...Eh in tako več dni,nakar sem si danes rekla,da tako ne gre naprej,s tako nedisciplino.

Sem verjetno ediona taka tu gor.



ne, nisi edina, jaz sem tudi taka. ko se držim, drži to 100%, ko pa samo en kiks nardim, pol sem pa gotova in pol ni izhoda za nakaj časa. jaz sem že 14 dni nazaj rekla, da pač teh 14 dni ne bom hujšala, ker je brezveze. sem imela same rojstne dneve. danes je bil zadnji, zato je jutri ponovni štart. zdej pa nič blefiranja. ne bo pripike niti za en keks....bo sam sexuser posted image (beri telovadba)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.1.2009 21:58:55   
dubai76
Ja verjamem, da so rojstni dnevi user posted image . Sama prepovedana jedača. Težko se je odrečt ko vidš vse krasno na mizi pa ponavadi še diši dobr. Pa če prideš tja lačen kot volk s temi dietami ti ni pomoči. Udri!!!!

Ja tkole mamo tudi meni pride težko včasih pa jebi ga.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 11:16:47   
Lianna
Ojla. Jaz sem se zbudila z bolečim grlomuser posted image  Spila sem že kapučino in pojedla jabolko. Kaj bom pa za kosilo pa ne vem. Sem malo brez idej. Pa še trenutno mi nič ne paše.

Lp

(odgovor članu dubai76)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 11:36:06   
dubai76
Živjo!

Mi imamo danes za kosilo bučno kremno juho iz oranžne buče ne vem kakšno ime ima. Zraven žrebičkove zrezke s prilogo nekaj zelenjave verjetno kuhan brokoli na pari.

Včeraj pa smo se malo igrali in naredili musako brez krompirja. namesto krompirja daš malancane lahko tudi bučke pa seveda brez kakšnega bešamela oz. smetane. Lepo zložiš v pekač na vrhu malo mozzarele ali parmezana in spečeš v pečici. Ful dobr.

LP

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 19:55:16   
valči
kind lady,amy 26,sesil,vsem vam iskrena hvala za tolažilne besede in razmevanje.Res mi to ogromno pomeni,da nisem edina,ki se ji je to zgodilo.Mi je mnogo lažje.

Tistim,ki pa tega ne razumejo,blagor vam,ki tega niste doživele in žal mi je,da me morate brat,moje nakladanje lahko preskočite.user posted image

Danes se počutim,kot včeraj,čutim,da sem stopila skozi veliko oviro,preko same sebe sem šla in nič hudiga mi ni,se lepo držat in ne grešit.Tak fajn občutek je,da narediš nekaj zase in se fajn počutiš.

Ker tisti občutek,ko se bašeš,je res grozen.Enostavno ješ in to z grozno vestjo.Vem pa,da sem sedaj res zmagala.

Jutri se torej tehtamo,kajne?Pogrešam snorlax,mojamuro,kepo...In ostale pridneuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dubai76)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 20:20:44   
kepa*
Evo mene, sem že tu. Pred pol ure sva se vrnila in seveda sem morala takoj na forum. Vidim, da ste kar pridne. no, jaz moram reči, da sem bila ta vikend tako, kot sem predvidevala. Imela sva polpenzion in sem za zajtrk in večerjo jedla vse. Čez dan pa sadje in kak jogurt. Jutri pa imam spet luno, torej vodni dan. Jutri tudi ne bom stopila na vago, tako da se tehtam naslednji pon.

Valči, popolnoma te razumem, kako hudo je včasih. Pri meni je to bilo zelo pogosto. Meni zelo pomaga, ker hujša tudi mož. Tako imam vedno nekoga za oporo in kar je najpomembneje, doma nimamo prepovedane hrane.
Pa še nekaj, Lianna ti s svojim postom ni želela nič slabega, ampak je sicer na bolj oster način povedala resnico.
Drži se in seveda tudi vse ostale. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 20:39:33   
tropical
valči jaz mislim, da res ni nič narobe s tabo, kot si napisala. Zmano se je to dogajalo večkrat, kosem si zadala od tega dne naprej bom hušala, pol pa je prišel tisti dan in sem se nažrla hrane, kot da je bi niklo prej jedla.
Tokrat upam, da mi bok uspelo. Zdaj imam nekaj dni za sabo, ker sem imela user posted image tečko, sem bila skoz lačna in zraven tud mal grešila.

Jutri je nov dan, in vem da bomo zmogle vse do cilja prit. Valči kar pogumno naprej sej bo šlo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.1.2009 21:10:19   
Lianna
kepa upam, da si uživala. Jaz grem verjetno marca za nekaj dni v toplice, komaj čakam.

Za mano je še en uspešen dan. Za zajtrk sem pojedla nekaj rozin, za malico jabolko in za kosilo polento. Sem pa že nekaj dni cele dneve domauser posted image  Imam ta teden 2 izpita in še naslednji teden 2. No eden je še jutri, tako da upam da bo šlo. Uglavnem od jutra do večera berm literaturo in se učim. 5.2 imam zadnji izpit in bo veliko bolje.


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 7:02:20   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

kepa upam, da si uživala. Jaz grem verjetno marca za nekaj dni v toplice, komaj čakam.

Za mano je še en uspešen dan. Za zajtrk sem pojedla nekaj rozin, za malico jabolko in za kosilo polento. Sem pa že nekaj dni cele dneve domauser posted image  Imam ta teden 2 izpita in še naslednji teden 2. No eden je še jutri, tako da upam da bo šlo. Uglavnem od jutra do večera berm literaturo in se učim. 5.2 imam zadnji izpit in bo veliko bolje.





Vau, res si pridna. Vsa čast, da zmoreš hujšat in se tako pridno učit. Držim pesti za uspešno opravljene izpite.


Sicer pa se seveda nisem mogla zadržat in sem stopila na tehtnico. Stanje glede na ta vikend niti ni tako zelo porazno, tako da sem ta teden izgubila -1kg. Lahko mi to pripišete na seznamu.
Danes pa torej  vodni dan od devete ure dalje. Prej bom pa pojedla še kak jogurt in malo sadja.

No, radovedna kot sem, čakam na vaše rezultate.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 8:26:11   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

dobro jutro moje dame. včeraj sem mela izpit in mi je kar šlo. grešim nič, čakam na teto s krvavca, daje me PMS, vse mi gre na živce najraje bi nekoga oklofotala....


Lahko mene, mogoče bi zaleglo! user posted image



mene tudi. jutri še zadnji rojstni dan v januarju, med celo poplavo le-teh, pol pa zares. upam da me bo dolgo držal ta stric monty.



Se javim še jaz, bi bila ful potrebna, saj sem zadnja dva dni kar nekaj kiksala.



morrak sesil in snorlax....samo za vas:

user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 8:28:27   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: valči

Jutri se torej tehtamo,kajne?Pogrešam snorlax,mojamuro,kepo...In ostale pridneuser posted image



eeeeeeej valči tu sem, ampak čez vikend sem zakuhala, neki virus me je doletel. ampak sem ga že poslala vstranuser posted image

razumem kako ti je, in to kar pišeš ni sračkanje. le piši, če ti je potem lažje. evo pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 8:30:39   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Grešim... že 3 dni... Vse gre narobe...  user posted image user posted image user posted image


zvesta, kaj pa je narobe? user posted image ...saj bo....včasih pač pridejo taki klinčevi dnevi. a glavno je, da ne pustim o, da bi se ti dnevi nadaljevali v nedogled. pa nikar ne mej slabe vesti zaradi tega. jaz vedno pravim: shit happends... all the time

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 8:32:39   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

kepa upam, da si uživala. Jaz grem verjetno marca za nekaj dni v toplice, komaj čakam.

Za mano je še en uspešen dan. Za zajtrk sem pojedla nekaj rozin, za malico jabolko in za kosilo polento. Sem pa že nekaj dni cele dneve domauser posted image  Imam ta teden 2 izpita in še naslednji teden 2. No eden je še jutri, tako da upam da bo šlo. Uglavnem od jutra do večera berm literaturo in se učim. 5.2 imam zadnji izpit in bo veliko bolje.


držim pesti zate Lianna...in sploh ne dvomim v to, da boš to vse zmogla! ker to je zate: peace of cakeuser posted image user posted image





_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 10:43:49   
higuys
se vam javim še jaz...

z vami sem od 01.01. in se držim, da se čudim sama sebi . Do danes sem lažja  za 4 kg.

Sem se pa pregrešila v petek in mi je čudna reakcija. Skratka, naporen dan v službi, živci ko struna..in grem jaz po kavo s sladkorjem in zraven še kos čokolade..v 20 minutih sem imela tak napad glavobola , da sem se šla skozlat user posted image . Naključje? Vem samo, da bo preteklo vode preden spet dam sladkor v usta.

uPAM , da me sprejmete.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.1.2009 10:49:01   
NadGoga5
Iščem motivacijo za začet ločevalno in sem prijadrala do vas.

Čestitke vsem, ki ste fajn motivirane, ostalim pa sporočam, da kkšen dan greha ne zaključi diete amapk se dajmo čimprej res spet v roke vzet in si za vsak greh obljubit biti nasledji dan še bolj pridne.

Praznovanja pa meni pri prejšnji ločevalni niso delala težav - prilagodila sem dneve tako, da je bilo na napovedan dan žurke al meso (dan 1), ali pa je bil 3. dan in so zvečer grehi predpisani user posted image . Ko je pa jed, ki je ne smeš, se greš pa med otroke zamotit.

Ker sem pa bolj lene sorte, mi je bil zanimiv nasvet kolegice pri prejšnji ločevalni: če te prime "tisto", se poč na tla, naredi 50 trebušnjakov in tačas razmisli, če je vrdno jest tiste umetne sladkarije. Če je, si jih lahko dovoliš, ker si se tolk potrudil s trebušnjaki. Nikakor pa obratni vrstni red!

Srečno!

Pridem spet drug teden, ko bom že čisto nov človek user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?