|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 8:19:18   
mojamura
tota zadnja slika, kjer so gor štriri ženske - ona čisto desno zgleda proti drugim ko manekenka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 9:23:59   
luka jan
Juro vsem skupaj.
Se moram malo javit in povedat da sem bila včeraj spet zelooo pridna. Nobenega greha, uro telovadbe, še vedno brez cigaret... Skratka sama sebe iz dneva v dan presenečam.user posted image user posted image
Sem mojemu omenla da ne vem kaj se dogaja z mano, pa je rekel da to zato ker berem Skrivnost. Tam piše da se ti po branju te knjige življenje čist spremeni. No ja, nisem nič komentirala.

Drgač pa lepo bodite, fajn hujšate, jaz odhajam mal u šoping v Celje.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 13:05:41   
Alfabeta
Dan!

Rabim pomoč.....

Imam eno težavo. Se še vedno držim, še vedno sem pridna, ampak mi tako zelo pada sladkor v krvi. Sem si ga šla merit....Po hrani (meso+zelenjava) sem imela 4,2 sladkorja, kar je seveda zelo nizko. Se mi že nekaj dni vrti...


Kaka ideja? V glavnem pa jem brez bele moke, brez krompirja....nekako sem popolnoma brez OH. To me verjetno jeb...


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 13:09:04   
kepa*
Alfabeta, glede tega ti ne znam pomagat. Mogoče ni ok, da si čisto izločila OH. Poskusi s polnozrnatimi testeninami ali kaj podobnega. Ne vem. Čeprav se mi zdi, da je 4,2 še čist ok sladkor.


No, jaz imam pa danes mal drugačno težavo. Namreč, dajejo me skomine. Uh, bi neki prepovedanega dala v usta. No, saj ne bom, samo me malo matra. Sem morala prit mal na forum po motivacijo. Grem raje pojest kosilo, da preženem ta občutek.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 13:20:00   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Alfabeta, glede tega ti ne znam pomagat. Mogoče ni ok, da si čisto izločila OH. Poskusi s polnozrnatimi testeninami ali kaj podobnega. Ne vem. Čeprav se mi zdi, da je 4,2 še čist ok sladkor.



Takole je....sladkor na tešče je do 6,5 mmol normalen, takoj po hranjenju pa do 11 mmol.

Vem da bi lahko z polnozrnatimi, samo ker na malici ne morem jesti polnozrnatih, ker jih ni...potem pa jem meso + zelenjavo

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 15:17:53   
snorlax
A imaš sladkorno, al si kar tako meriš?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 16:21:19   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

A imaš sladkorno, al si kar tako meriš?


Nimam sladkorne. Imam pa napravico za merjenje, ker smo jo že potrebovali pri sinku.

Ko začutim da imam tako nizkega da se mi vrti ali pa da sem v iber švoh, si ga zmerim

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 18:46:17   
klariska
haj!
Danes sem pa bolj brez energije. Včeraj zjutraj sem eno tableto proti bolečinam vzela, me je nekaj bolelo, rodila ali kaj. Potem pa me je popoldan bolel želodec, groooooza, napihnjena, joj. Pa ponoči spet, dvakrat sem se zbudila vsa komasta od bolečin. Danes pa mi je enih dvakrat, trikrat ratalo slabo. Ma kr neki.
Zdaj sem pa taka scuzana. Danes jedla tudi sladkarije, sodelavkin rojstni dan smo praznovali.In zdaj se mi lušta kaj sladkega. prej sem nekaj slišala ali prebrala o o torti, ali neki taki reči za jest, pa sem skoraj v nezavest padla od želje.
Ko ste se pogovarjale o padcu sladkorja v krvi, sem razmišljala o nizkem pritisku, ki mene kar matra, ko hujšam. Edino kar mi pomaga je, da pijem vodo in počivam.
A vas je že kaj gripa prijela v roke? Se tudi vam zdi, da je življenje precej časa kar zakomlicirano in težko? Ali pa sem samo jaz tako čudna?
Gremo! Gremo! Kam? Naprej! Za koga? Zase!
/Par parol nikoli ne škodi:)/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 18:46:27   
kepa*
Evo, pa sem po večerji. Kljub hudim luštom se nisem prekršila. Pa čeprav sem imela obiske in sem jih pedenala, sem zdržala. Pridna sem bila, se moram pohvalit.
No, zdaj se grem pa malo pripravljat na romantični vikend, hehe.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 18:48:50   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: klariska

haj!
Danes sem pa bolj brez energije. Včeraj zjutraj sem eno tableto proti bolečinam vzela, me je nekaj bolelo, rodila ali kaj. Potem pa me je popoldan bolel želodec, groooooza, napihnjena, joj. Pa ponoči spet, dvakrat sem se zbudila vsa komasta od bolečin. Danes pa mi je enih dvakrat, trikrat ratalo slabo. Ma kr neki.
Zdaj sem pa taka scuzana. Danes jedla tudi sladkarije, sodelavkin rojstni dan smo praznovali.In zdaj se mi lušta kaj sladkega. prej sem nekaj slišala ali prebrala o o torti, ali neki taki reči za jest, pa sem skoraj v nezavest padla od želje.
Ko ste se pogovarjale o padcu sladkorja v krvi, sem razmišljala o nizkem pritisku, ki mene kar matra, ko hujšam. Edino kar mi pomaga je, da pijem vodo in počivam.
A vas je že kaj gripa prijela v roke? Se tudi vam zdi, da je življenje precej časa kar zakomlicirano in težko? Ali pa sem samo jaz tako čudna?
Gremo! Gremo! Kam? Naprej! Za koga? Zase!
/Par parol nikoli ne škodi:)/



Uh, sva bili pa usklajeni, kajuser posted image

Tudi jaz se večkrat počutim slabo in sem pesimistično naravnana. A poskušam vedno iskati tudi dobre stvari. Pogosto pomaga, da se počutim malo bolje.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu klariska)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 18:58:55   
klariska
 Kepa, saj jaz sem tudi borka. no, borka + jamravka:).

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 19:43:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klariska)
  Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 20:28:43   
Lianna
Za mano je uspešen sadni danuser posted image  Sem v celem dnevu pojedla dve jabolki in dve banani, pa veliko čaja.
Za jutri pa že malo razmišljam kaj bi jedla. Jaz se sicer ne držim nobene diete, ampak poskušam malo ločevati, malo po montiju..itd. No in sedaj me zanima a je zelo narobe če jem polento (na vodi) + jogurt? Ful se mi lušta ta kombinacija.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 20:30:31   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Evo, pa sem po večerji. Kljub hudim luštom se nisem prekršila. Pa čeprav sem imela obiske in sem jih pedenala, sem zdržala. Pridna sem bila, se moram pohvalit.
No, zdaj se grem pa malo pripravljat na romantični vikend, hehe.


user posted image user posted image user posted image

Mi je prav fajn, da je še nekdo, ki ne greši. Ker ko vidim da nekdo greši, potem še mene malo zamika...pa si misli, saj če njim ne škodi tudi meni ne bo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
22.1.2009 20:34:10   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Za mano je uspešen sadni danuser posted image  Sem v celem dnevu pojedla dve jabolki in dve banani, pa veliko čaja.
Za jutri pa že malo razmišljam kaj bi jedla. Jaz se sicer ne držim nobene diete, ampak poskušam malo ločevati, malo po montiju..itd. No in sedaj me zanima a je zelo narobe če jem polento (na vodi) + jogurt? Ful se mi lušta ta kombinacija.


polenta pa jogurt, kaj pa vem, polenta je škrob jogurt B,
glih skupaj ne gre

no pa čestitke za uspešen sadni danuser posted image user posted image user posted image

za mano je škrobni dan, za zajtrk sem imela jabolko, kosilo pražen krompir
pozno popoldne sem pojedla kuhano mineštro + košček polnozrnatega kruha

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 1:58:07   
Rožica I
Par dni (5) se držim Montija, jem 5x na dan, skratka sita sem nonstop, vmes še črnočokolado uničujem, pa gredo kg tudi do 0,8 kg/dan dol user posted image . Res pa je, da pri meni se kar najde material za dat dol user posted image . Mi je jasno, da se bo ustavlo v kratkem, ampak če mi gre dol 5 kg v 10 dnevih za začetek, pa potem normalno cca. 3 kg na mesec, ob dejstvu, da sem nonstop sita, bom postala deklarirana Montijevka user posted image !

Vsem dosti volje in manj kg user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 5:44:45   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Par dni (5) se držim Montija, jem 5x na dan, skratka sita sem nonstop, vmes še črnočokolado uničujem, pa gredo kg tudi do 0,8 kg/dan dol user posted image . Res pa je, da pri meni se kar najde material za dat dol user posted image . Mi je jasno, da se bo ustavlo v kratkem, ampak če mi gre dol 5 kg v 10 dnevih za začetek, pa potem normalno cca. 3 kg na mesec, ob dejstvu, da sem nonstop sita, bom postala deklarirana Montijevka user posted image !

Vsem dosti volje in manj kg user posted image !





Tole se mi pa zdijo skoraj malo pretirano.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 5:47:26   
kepa*
Takole, se javim še pred odhodom v službo. Zdajle si boste lahko malo odpočile od meneuser posted image , saj se beremo spet v nedeljo zvečer. Grem namreč za par ur v službo, potem pa z možem šibava na lepše.
Držite pesti, da se ne bom preveč in prepogosto prekršila te dni.

Tudi ve bodite pridne.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 8:32:30   
Felicity
kepa* - uživajta user posted image

Jaz sem pa zbolela, viroza (ma ne tista k bruhaš/driskaš - bi znalo bit da bi še kaj shujšala), ma gre že na bolje. Sem pa doma in pridno praznim zaloge sladkarij, ma vsaj nekih konkretnih obrokov ne jem.

Ne vem, malo sem izgubila voljo, na tehtnico sem šla in ni več tako rožnato kot v ponedeljek. Obvezno bi se morala spravit k rekreaciji, da si se začel topit ta špeh okoli trebuha. user posted image  

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 8:54:31   
mojamura
dobro jutro moje dame. včeraj sem mela izpit in mi je kar šlo. grešim nič, čakam na teto s krvavca, daje me PMS, vse mi gre na živce najraje bi nekoga oklofotala....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 11:11:45   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Mi je jasno, da se bo ustavlo v kratkem, ampak če mi gre dol 5 kg v 10 dnevih za začetek, pa potem normalno cca. 3 kg na mesec!


Tole se mi pa zdijo skoraj malo pretirano.


----------------------
No, bom sporočila, kako bo po 10-ih dnevih user posted image . Verjetno 5 res ne, ampak če sem jih v 5 dneh skinla skoraj 3... Bomo videli!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 15:00:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Mi je jasno, da se bo ustavlo v kratkem, ampak če mi gre dol 5 kg v 10 dnevih za začetek, pa potem normalno cca. 3 kg na mesec!


Tole se mi pa zdijo skoraj malo pretirano.


----------------------
No, bom sporočila, kako bo po 10-ih dnevih user posted image . Verjetno 5 res ne, ampak če sem jih v 5 dneh skinla skoraj 3... Bomo videli!


SVAKA TI ČAST!! user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 16:16:23   
Lianna
Ojla. Jaz sem glihkar pojedla kosilo. Sem si vseeno privoščila polento in jogurt. Saj to je prva stvar, ki sem jo danes jedla in bo verjetno tudi zadnja.

Še vedno sem pridna in ne grešim s sladkarijami, kruhom...itd.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 16:43:28   
zvesta
Grešim... že 3 dni... Vse gre narobe...  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.1.2009 18:16:17   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

dobro jutro moje dame. včeraj sem mela izpit in mi je kar šlo. grešim nič, čakam na teto s krvavca, daje me PMS, vse mi gre na živce najraje bi nekoga oklofotala....


Lahko mene, mogoče bi zaleglo! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?