|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 18:38:56   
kepa*
Poskusi s kakim kompotom, kaj toplega popij ... Ti bo laže.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 19:02:22   
zvesta
Ah, saj ni panike.... če sem zdržala do zdaj, bom pa še te pol ure in grem v posteljo. Spat.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 19:57:31   
amy26
jaz sem imela danes tudi sadni dan, sadja smo imeli bolj malo na zalogi tako da sem pojedla nekaj grozdja, eno pomarančo, nekaj neslanih arašidov, čisto govejo juhico vem ne bi smela ampak je pasala in en navadni jogurt v celem dnevu, tako da prav držala se sadnega dneva nisem vendar sem kar zadovoljna ker vse kar sem pojedla je bolj tako tako, nič dosti redilnega pa še ločevala sem. 

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 20:21:20   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*



Aja, luka jan, bravo, da si prenehala s kajenjem. Držim pesti!


Te bom pa še kako potrebovala, je kar kriza. Najprej dam stran cigarete, kmalu zatem še mojo preljubo hrano, pa še gibat sem se začela res veliko. Kar preveč naenkrat se mi zdi, a ni vrag da mi vsaj nekaj ne rata. Upam in želim da se res rešim cigaret, kilce bodo že nekak laže šle. Vsaj upam.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 22:42:30   
Lianna
Jaz sem imela danes zopet naporen dan, tako da sem ves čas letala naokoli. Sedaj bo bolje, ker sem 3 dni doma, pa bom tudi bolj normalno jedla.

Z: kapučino
M: navadni piškotki
K: juha
M: banana
V: jogurt

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 5:05:53   
snorlax
Uff, ste naklofale, da sem vas komaj folgala prebrat. user posted image

Samo pozdravim vas in šibam dalje!

Veliko volje in uspeha!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 5:44:51   
kepa*
Jaz moram tudi vedno zjutraj, preden grem v službo, pogledat kaj je novega. Ne vem, mi je naše čvekanje kar neka motivacija.

No, uspešen dan vsem hujšaricam in se tipkamo kasneje.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 6:43:39   
zvesta
Jutro...

Ste vse na broju? Ste vse pridne?

Samo čekiram... user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 7:27:43   
Anonimen
Da vas malo pohvalim. Pridne ste.user posted image user posted image
Jaz sem še kar na 30- dnevni presni hrani. Zaenkrat gre.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 8:00:51   
amy26
dobro jutro

preživela sadni dan, danes bom imela B dan, na sporedu bodo jajčka, za kosilo pečena zvečer bo pa sirček ali pa kuhana jajca.

kind lady, kako gre z tvojo dieto (presna), se že kaj pozna na tehtnici in ali te mikajo kuhani izdelki

uspešen dan želim vsemuser posted image

< Sporočilo je popravil amy26 -- 9.1.2009 8:01:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 8:42:41   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: valči

Ja,jaz pa rabim brco v rit,ki sem si jo sama že dala,pa še kakšna mi ne bi škodila.





user posted image user posted image user posted image

evo brca od brcawoman user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 8:46:18   
mojamura
ste pa res dosti naklamfale....treba je dol dat ves špeh, še bolj pa se je treba zdravo prehranjevat. ker ko jaz gledam tu naše 50+ letnike, vsi majo neke tablete za krvni pritisk, pa holesterola majo za izvoz, ko pa jim rečem da naj malo poštudirajo, kaj so jedli zadnjih 20-30 let pa me vsi develo gledajo. pa jim lepo povem, da naj dajo telesu malo miru da se naj spočije....ja, isto kot gluhemu dobro jutro!!user posted image user posted image
eden pameten stric je celo rekel, jaz sem bil celo otroštvo lačen zdaj bom pa žrl vse poa tudi če kuj crknemuser posted image


da malo menjam temo:
tudi jaz sem zato, da se dobimo v kaki telovadnici pa malo migamouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 9:52:52   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

eden pameten stric je celo rekel, jaz sem bil celo otroštvo lačen zdaj bom pa žrl vse poa tudi če kuj crknemuser posted image



Ta naj kar je, če mu je manjkalo v otroštvu, mu je moralo bit res hudo. user posted image

No jaz sem se danes zjutraj stehtala in imam 66,2 kg, kar je super user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem jedla
na tešče mlačna voda z limoninim sokom
Z: kos polnozrnateg kruha z MU zeliščnim namazom + skodelica zelenega časa
M: jobolko
vmes sem pila nesladkan čaj z limono (kakšen l)
K: rižoto z bučkami in lososom (pustila 1/5, čeprav bi lahko še jedla) + zelena solata s koruzo
M: pomaranča + 3 riževi vaflji
vmes in na to nisem prav nič ponosna (kriv je pa dragi, ki me je spravil v skušnjavo user posted image ) 2 marcipanova bonbona + 1 oblit mandelj s čokoldo
V: zelenjavna mineštrca + 2 piščančja medaljončka

Danes zjutraj
na tešče mlačna voda z limoninim sokom
Z: kos polnozrnateg kruha z marmelado zelo na tanko namazano + skodelica zelenega časa
M: pomaranča
vmes sem pila nesladkan čaj z limono (kakšen l)

... upam da mi bo šlo dobro tudi naprej ...

Tropical držimo pesti za +, vsem ostalim user posted image kar tako naprej po začrtani poti!

< Sporočilo je popravil Felicity -- 9.1.2009 9:54:14 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 10:10:39   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

eden pameten stric je celo rekel, jaz sem bil celo otroštvo lačen zdaj bom pa žrl vse poa tudi če kuj crknemuser posted image



Ta naj kar je, če mu je manjkalo v otroštvu, mu je moralo bit res hudo. user posted image





poanta tega je, da tudi, če je oprosti na izrazu, v otroštvu skoraj crknil od lakote, (kar tudi dvomim, če so imeli doma krave pa njive, se pravi da je neka zelenjava vseeno zrasla, pa 2 prasca v hlevu)....se mu zdaj ni treba v zrelih letih tako prenažirati, da bo crknil od tegauser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 10:12:30   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

eden pameten stric je celo rekel, jaz sem bil celo otroštvo lačen zdaj bom pa žrl vse poa tudi če kuj crknemuser posted image



Ta naj kar je, če mu je manjkalo v otroštvu, mu je moralo bit res hudo. user posted image





poanta tega je, da tudi, če je oprosti na izrazu, v otroštvu skoraj crknil od lakote, (kar tudi dvomim, če so imeli doma krave pa njive, se pravi da je neka zelenjava vseeno zrasla, pa 2 prasca v hlevu)....se mu zdaj ni treba v zrelih letih tako prenažirati, da bo crknil od tegauser posted image



a potem je že drugo ja, najbrž mu je manjkal bolj pršut, klobase, zrezki in to ... za večino moških je to "ta prava" hrana. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 11:01:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

eden pameten stric je celo rekel, jaz sem bil celo otroštvo lačen zdaj bom pa žrl vse poa tudi če kuj crknemuser posted image



Ta naj kar je, če mu je manjkalo v otroštvu, mu je moralo bit res hudo. user posted image





poanta tega je, da tudi, če je oprosti na izrazu, v otroštvu skoraj crknil od lakote, (kar tudi dvomim, če so imeli doma krave pa njive, se pravi da je neka zelenjava vseeno zrasla, pa 2 prasca v hlevu)....se mu zdaj ni treba v zrelih letih tako prenažirati, da bo crknil od tegauser posted image



a potem je že drugo ja, najbrž mu je manjkal bolj pršut, klobase, zrezki in to ... za večino moških je to "ta prava" hrana. user posted image



jep....najraje od zelenjave imajo pohan šnicl hehehe


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 12:47:11   
Alfabeta
Dan!

Se vam lahko pridružim?

Sama sem namreč ravno tako začela z dieto, ampak proti kandidi, 5.1.09. Sem zgubila že 1,5 kg v 4 dneh user posted image  Sem ponosna sama nase, glede na to, da sem 11 mesecev po porodu pa ni in ni šlo z ničemer dol. No, sedaj sem se resno vzela v roke, vse preštudirala in gremo naprej


Aja, cilj je bil -10kg, torej še -8,5kg!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 14:49:59   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Dan!

Se vam lahko pridružim?

Sama sem namreč ravno tako začela z dieto, ampak proti kandidi, 5.1.09. Sem zgubila že 1,5 kg v 4 dneh user posted image  Sem ponosna sama nase, glede na to, da sem 11 mesecev po porodu pa ni in ni šlo z ničemer dol. No, sedaj sem se resno vzela v roke, vse preštudirala in gremo naprej


Aja, cilj je bil -10kg, torej še -8,5kg!



go girl!! user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 15:07:44   
sesil
jaz sem se pravkar najedla pz palačink z marmelado bs. mljaskuser posted image . vse po montyjuuser posted image .
sej sem pridna, nič ne goljufam, ampak cele dneve sem v tej bajti, manjka mi zrak, pol pa sam razmišljam kaj bi jedla.
user posted image vsem za izgubljene kg.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 16:02:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 16:11:36   
Lianna
No pa sem danes malo več doma. Končno sem si privoščila kosilo.

Jaz se tehtala ne bom, saj tukaj nimam tehtnice. V Slo. pa pridem šele v sredini februarja in takrat preverim napredek. No pa saj mislim, da se bo že na oblačilih dovolj poznalo. Telovadim ne, no razen hoja v 4. nadstropje in vedno bolj pogosto 1h hoje do doma, saj imamo sneg in je vse kaotično. Bom pa začela febuarja spet s pilatesom na katerega sem že lani hodila in je bilo zelo fajn. Tako, da bo tudi malo več premikanjauser posted image  

Ve pridno telovadite?


Današnji jedilnik:
Z: kapučino
M: banana
K: dve hrenovki + dva paradižnika
M in V: mandarine




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 16:43:36   
Alfabeta
Eno vprašanjce....kako pa naredite PZ palačinke? Z PZ moko, mi je jasno....pa jajca in riževo mleko recimo?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 16:54:02   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Eno vprašanjce....kako pa naredite PZ palačinke? Z PZ moko, mi je jasno....pa jajca in riževo mleko recimo?


http://montignac.mojforum.si/montignac-about222.html
Tukaj imaš recept za palačinke, pa še kaj drugega se najde.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 17:00:21   
kepa*
Ojla!

No, najprej recept za pz palačinke:

0,5 litra vode ali radenske
polnozrnata moka, z dodatkom malo ajdove (za vezavo)
sol
lahko še za noževo konico pecilnega praška

Vse skupaj miksaš, da ni nobene grudice. Jaz dam najprej tam 3 dl vode, potem moko, da je ful gosto in grudice izginejo, nato pa dolivam še radensko dokler ni ravno prav. Počiva najmanj 30 minut, nato pa teflonsko ponev za palačinke. Samo prvič dam par kapljic olja, segrejem na fulll, obrišem olje s papirnato brisačko in pečem. Potem samo še s to brisačko ( kjer je olje) obrišem ponev. Palačinke so super.Če jih pečeš na premalo vroči ponvi se prijemljejo, na malo bolj (srednji plin) vroči je pa v redu. Pa dobro se morajo speči na prvi strani.

Ta masa je za veliko palačink ( 20 ) in jaz jih pečem v dveh ponvah hkrati.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.1.2009 17:00:59   
kepa*
Aha, si že dobila link. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?