|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 12:14:22   
Bethany
O, super seznamček!! to pa bo motivacija! user posted image user posted image

sporočam manjkajoče podatke: trenutna teža, merjeno 4.1. - 65,3, željena vsaj 57 kg. če bo šlo do 55, pa sploh super. javljam napredek sproti.

srečno vsem pri odrekanju skušnjavam. meni trenutno kr gre. user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 12:27:47   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

mojamura hvala, sem bila danes cel dan pridna in ker mora biti poštena kazenska, je še danes ista številka za telovadbo.
Kepa ne piši neumnostiuser posted image




eeeee....se že popravljaš


ali pa ima mogoče kepa pravuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne imam dva divjačka doma in trenutno smo s tem zadovoljni. Ej kaj ti sodeluješ tudi na monti strani?user posted image



da da....sicer nisem zelo aktivna
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:18:23   
zvesta
tropical, sama sem začela ta teden z 99,2 kg... želje so 50 kg.... tehtala pa se bom vsak ponedeljek zjutraj...


zaenkrat sem pridna, se pridno držim....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:37:34   
kepa*
Pozdravljene!

Neki se me loteva očitno, ker me ful mrazi in se slabo počutim, ali pa je to ugovor mojega špeha.user posted image
Sem pridna, vendar pa nimam neke posebne diete, ampak neko kombinacijo manjžri z ločevalnim montijem.
Ma, sem genij, a?

Ne vem, če bi se šla striktno neko dieto, sem prepričana, da ne bi zdržala, pa še kasneje itak vse pokasiraš nazaj. Doživeto milijonkrat.
Najbolj všeč mi je monti, a se bojim, da se ga čisto striktno ne morem držat.
Ukinila sem cuker totalno, sem pa danes recimo jedla golaž - tak navaden. Kosilo namreč dobim v službi in ful težko izbiram. Jutri je recimo krompirjeva solata in ribe (ocvrte). Sem mislila juho in ribe pojest.
Je to ful narobe, Snorlax, Mura ...?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:48:33   
valči
Ja,jaz pa rabim brco v rit,ki sem si jo sama že dala,pa še kakšna mi ne bi škodila.
Včeraj zvečer po celem dnevu pridnosti,tašča da možu lignje,ki sem jih sicer sama zrihtala-spanirala in sva se zmenili,da ji ona spoha in jih pošlje k nam.Ampak v sebi sem si splanirala,da jih bodo jedli mož in otroci,jaz ne.Jok,brateuser posted image Sem se jih nabasala in še majonezo zraven in zeljno solato,zvečer ob 10 pa sem še Milko odprla,češ,saj že tak grešim...Groza,zjutraj pa kila več na vagi.In sem total na začetku.Jih imam 63.4,kot sem začela...

Kdaj se tehtamo,se skupaj,kaka so pravila?

Sicer sem že ves dan pridna,upam,da sedaj še zdržim,grozna sem bila.

Pridne mi bodite.Saj steuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:51:34   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Neki se me loteva očitno, ker me ful mrazi in se slabo počutim, ali pa je to ugovor mojega špeha.user posted image



To je definitivno ugovor špeha. Moj se pritožuje na vse pretege. Samo se bolj toplo oblečem, pa ga ne čujem. user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:51:40   
Lianna
Danes sem si privoščila sadni dan:
Z: kapučino
M: banana
K: študentska hrana
M: banana
V: mandarine

Kepa tudi jaz nisem na nobeni dieti. No 1x- 2x na teden bom poskusila imeti sadni dan. Pa ne jem več kruha, sladkarij, pa nič po 18 oz. 19h (odvisno kako mi znese). Tako sem zgubila že kar nekaj kg., nekaj pa jih še moram.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 18:54:07   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Neki se me loteva očitno, ker me ful mrazi in se slabo počutim, ali pa je to ugovor mojega špeha.user posted image



To je definitivno ugovor špeha. Moj se pritožuje na vse pretege. Samo se bolj toplo oblečem, pa ga ne čujem. user posted image


Tudi jaz mislim da je to ugovor špeha. Pa še sedaj ko je zunaj hudo mrzlo telo porabi več energije za segrevanje in ti hrana še bolj manjka.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 19:05:43   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Neki se me loteva očitno, ker me ful mrazi in se slabo počutim, ali pa je to ugovor mojega špeha.user posted image



To je definitivno ugovor špeha. Moj se pritožuje na vse pretege. Samo se bolj toplo oblečem, pa ga ne čujem. user posted image


Tudi jaz mislim da je to ugovor špeha. Pa še sedaj ko je zunaj hudo mrzlo telo porabi več energije za segrevanje in ti hrana še bolj manjka.


Uh, špeh naj se kar buni. Dovolj dolgo sem mu dajala potuho, čas je, da se poslovi.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 19:08:09   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Ja,jaz pa rabim brco v rit,ki sem si jo sama že dala,pa še kakšna mi ne bi škodila.
Včeraj zvečer po celem dnevu pridnosti,tašča da možu lignje,ki sem jih sicer sama zrihtala-spanirala in sva se zmenili,da ji ona spoha in jih pošlje k nam.Ampak v sebi sem si splanirala,da jih bodo jedli mož in otroci,jaz ne.Jok,brateuser posted image Sem se jih nabasala in še majonezo zraven in zeljno solato,zvečer ob 10 pa sem še Milko odprla,češ,saj že tak grešim...Groza,zjutraj pa kila več na vagi.In sem total na začetku.Jih imam 63.4,kot sem začela...

Kdaj se tehtamo,se skupaj,kaka so pravila?

Sicer sem že ves dan pridna,upam,da sedaj še zdržim,grozna sem bila.

Pridne mi bodite.Saj steuser posted image


Valči, nikar imet preveč slabe vesti, to baje še bolj škodi kot sama hrana.
Ti kar lepo nadaljuj in bodi pridna. Kdo ve, kdaj bom jaz potrebna kake brce. Sicer je pa za brce zadolžena mura.

Kar se tiče tehtanja, predlagam, da bi ob ponedeljkih sporočale rezultate. Kaj menite?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 19:20:21   
zvesta
Jaz sem definitivno za ponedeljek. Da se vzpodbudimo za v nov teden. :)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 20:42:47   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Jutri je recimo krompirjeva solata in ribe (ocvrte). Sem mislila juho in ribe pojest.
Je to ful narobe, Snorlax, Mura ...?



Juho lahko, če je čista, brez zakuhe ali zelenjavna brez krompirja in kakega "ajnprajna".

Ocvrte ribe - jok, brate, odpade!

Ali moraš hodit na kosilo? Tudi pri nas je topla malica v službi, a dokler hujšam, ne hodim na malico. Jem sadje. Kosilo si potem po Montiju pripravim doma.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 20:44:00   
klariska
Dober večer, tukaj jaz.
V ponedeljek bi se tehtala, ja.
Podatki, začela hujšat pri 75 (recimo 1.1.2009), shujšala bi rada 10 kg.
Danes nisem jedla čokolade. Ker me ni vabila in me ni mučila.
Hladna do nje. Juhej, vsaj za en dan.
Zjutraj pila jogurt in vitamine.
Kosilo v kitajski, rezanci z zelenjavo in mesom.
zvečer paprika in sir.

Pasalo bi mi miganje. Kaj če naročimo masovno ugrabitev vseh tu hujšajočih in se damo za dve uri zapret v telovadnico in tam veselo migamo, brcamo, skačemo ob kul muziki? Kdo je za?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 21:46:37   
tinkatonka
hej punce!

Sem bila pred novim letom vsa zagreta kdaj začnemo, zdaj se pa ne javljam že kak teden. user posted image
Jaz sem pridna, se probam drzat montija. Mi gre kr vredu, ampak kakšno stvar sem ter tja jo pa še vseeno pobiksam. Sem si pa sama spekla polnozrnate žemljice, prvič so bile kot eni drekci, drugič so že dobr zgledale, okusne so bile itak ful-  obakrat, samo so mi zdaj v drugo na vrhu malo popokale, ampak vaja dela mojstra, a ne. Malo se mi zdi da ga sračkam s kosili. Imam namreč zajtrk med 7h in 8h uro zjutraj potem pa ob 12h v službi kosilo in okrog 17h-18h večerjo. Pa še kakšno jabolko po 21h, če me napade lakota. No s kosili je tako, da jem v službeni menzi , kjer se priprave hrane po montiju ravno ne drzijo. Ponavadi tam vzamem solato in meso s kakšno prilogo.

telovadba...se moram pohvalit malo, da sem danes šla na fitnes. Ko sem mojga user posted image  zrihtala za spanje, sem ga prepustila očku, da ga je dal spat, jaz pa sem odpeketala za 1 uro na fitnes. Sem ravno prisla domov, stuširala, zdaj pa pijem tukaj topel čajček pred kompjutrom in moram rečt, da se super počutim.

Na vago ne bom stopala, ker bom svoje morebitno spreminjanje telesa in izgubo kg raje kontrolirala na širini hlač oz. kdaj mi bodo kaj prevelike user posted image . Sicer je pa važno, da se dobro začnem počutiti v svojo koži, kar se zdaj pri extra 15kg sigurno ne. No ampak sem na dobri poti in moram rečt, da tale fitnes, pa četudi je bil samo prvi obisk, mi daje občutek, kot da sem par kg lažja. user posted image user posted image  

Dajmo punce, kjer je volja je pot. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 21:57:57   
blemma
Pozdravljene punce,
jaz sem z dieto (gre bolj za črtanje sladkišev in sira, ki ga res preveč pojem) začela danes, včeraj sem se pregrešila z božansko višnjevo torto (k sreči jo je danes že zmanjkal), danes pa sem se bolje držala in se nisem pregrešila s prigrizki. sedaj po aerobiki pijem čaj in bom kmalu šla spat, da me ne premami frižider.
Tehtala sem se v ponedeljek, sam do danes ni šlo nič dol. Bom vidla kaj bo naslednji ponedeljek. Bom pa iz firbca vsako jutro stala na vagi user posted image . Vsak pozitiven moment štejeuser posted image . Komaj pa čakam toplejše dneve, da začnem lavfat ali pa na kolo. Aerobika in vozičkanje ne pomagata.

Podatek javim v ponedeljek, upam, da ne bom grešila do takrat.
Lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.1.2009 22:10:56   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: klariska

Dober večer, tukaj jaz.
V ponedeljek bi se tehtala, ja.
Podatki, začela hujšat pri 75 (recimo 1.1.2009), shujšala bi rada 10 kg.
Danes nisem jedla čokolade. Ker me ni vabila in me ni mučila.
Hladna do nje. Juhej, vsaj za en dan.
Zjutraj pila jogurt in vitamine.
Kosilo v kitajski, rezanci z zelenjavo in mesom.
zvečer paprika in sir.

Pasalo bi mi miganje. Kaj če naročimo masovno ugrabitev vseh tu hujšajočih in se damo za dve uri zapret v telovadnico in tam veselo migamo, brcamo, skačemo ob kul muziki? Kdo je za?


Jaz, jaz, jaz!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu klariska)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 5:48:45   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Jutri je recimo krompirjeva solata in ribe (ocvrte). Sem mislila juho in ribe pojest.
Je to ful narobe, Snorlax, Mura ...?



Juho lahko, če je čista, brez zakuhe ali zelenjavna brez krompirja in kakega "ajnprajna".

Ocvrte ribe - jok, brate, odpade!

Ali moraš hodit na kosilo? Tudi pri nas je topla malica v službi, a dokler hujšam, ne hodim na malico. Jem sadje. Kosilo si potem po Montiju pripravim doma.




Seveda mi ni treba hodit na kosilo, a danes sem v službi do pol šestih in o sadju me bo pobralo. Drugače pa nam ne izplačujejo hranarine, tako da imamo en obrok v službi. No, ravno zaradi tega se ne morem it striktnega montija, pa še zdi se mi, da bi morda prehitro obupala, če bi jedla samo pz stvari in nič krompirja itd.

Bom pa pazila, da bo tega vedno manj. Pa enkrat tedensko bom uvedla sadni dan.  To mi je bilo že od nekdaj všeč.

Sicer pa sem danes pokukala na tehtnico, pa sem kar zadovoljna.

Ja, nič, moram it, bodite pridne.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 7:00:49   
amy26
Dobro jutro

Pa je en teden od začetka hujšanja, dol sem šla 1,5 kg kar je kar spodbudno saj zadnja dva dni sem ga biksala no količinsko nisem dosti jedla, npr. včeraj zjutraj eno pomarančo, za kosilo testenine+repa, popoldne navadni jogurt+malo kruha in za povrh govejo juhico. Ni pa blo glih po ločevalni dieti.

Danes naj bi imela sadni dan, moram preveriti zalogo sadja.
Sem pa za da se tehtamo ob ponedeljkihuser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 8:30:50   
Felicity
Včeraj nisem pojedal niti koščka čokolade ali bonbona, kar je zame "čokoholika" velik uspeh. user posted image

Pa količino hrane si zmanjšujem. Začeti moram še kaj migat, pa bo. Meni je všeč hitra hoja, ma v tem vremenu (sicer pri nas ni snega, ampak mraz z burjo) je skoraj nemogoče. user posted image sami izgovori ne? Bo treba pa v fitnes ali vsaj na orbitrek.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 11:07:24   
luka jan
A še mene vzamete zraven?

Moja trentna teža je 76 kg, rada pa bi shujšala vsaj 7 kg, da pridem pod magično mejo 70 kg.

Odločila sem se da se prehranjujem po Montiju, samo zaenkrat mi ne gre najboljš, upam da mi uspe.user posted image

Sicer pa sem se odločla tudi za vsakodnevno miganje, en polurni sprehod in pa 30 minut sobnega bicikla. Evo, takole sem si zakomplicirala life.user posted image

Aja, pa še kadit sem letos nehala. Tu pa ne vem al naj dam user posted image ali user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 14:39:20   
tropical
Jaz sem vsak dan bolj lačna. Ko vidim kaj dobrega je moj mož. No če ugoovim, da sem tam od 15. - 20. 01. user posted image , pol se tu ne vidmo večuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 15:21:28   
Jamina
tudi jaz se malo javim. sem še z dobrimi nameni, da začnem po Montiju, ampak mi v ponedeljek ni ratalo, ker me je zvila trebušna gripa in mi do danes pobrala 5 kg. je pa danes četrti dan, kar ne jem praktično nič. tudi ko sem pojedla banano (ki ni po Montiju, naj bi pa "zapirala"), je samo zletela po črevesju nazaj ven. tako da... sem v mislih z vsemi vami, ki ze pridno klestite kile in mascevje na racun zavestnega odrekanja in DRZIM PESTI za vas.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 16:50:22   
Bong
Jaz sem se danes prvič zvagala saj me je bilo strah koliko bo po nažiranju med prazniki pokazala tehtnica... rezultat 59kguser posted image . Tako da ne vem koliko mi je že uspelo shujšati z dieto.
Danes sem se sicer najdla piščanca (in nekaj bučk), amapk težava je v količini tega piščanca. No saj grem zdaj telovadit.

Aja punce en nasvet: tehtajte se zjutraj na tešče, in na težo vpliva tudi kaj ste včeraj jedle (veliko OH, pomeni +1 ali dva dag).

(odgovor članu Jamina)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 18:23:49   
kepa*
Spet jaz.
Preživela dolg dan v službi.
Večerja pospravljena: tuna in paradižnik in žal tudi tanjši kos kruha.

A še vedno mislim, da je vse v zmernih količinah.
Kajti moja želja je, da bi se naučila zmerno jest, da bi znala pravi čas odnehat. Ponavadi sem se basala in basala in v hrani utapljala vse frustracije. Rada bi hrano sprejela kot sredstvo za preživetje, ne pa kot nadomestilo za life.


Aja, luka jan, bravo, da si prenehala s kajenjem. Držim pesti!


< Sporočilo je popravil kepa* -- 8.1.2009 18:25:15 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.1.2009 18:37:34   
zvesta
Jaz sme pa danes tako lačna. Prvi sadni dan, pa me kar ubija. :)

Ampak bom preživela. Jutri je mesek, samo skuhat si moram še...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?