|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
22.11.2008 21:52:08   
Anonimen
mene pa samo to jezi, da gre na sekret s časopisom in not sedi pol ure ali več in ga briga če koga tišči in pravi da bo kmalu, pride ven pa čez sto let

to mi pa res dvigne živc, ko vidim, kako se odpravlja na wc, gre najprej v kuhinjo pogledati kje so cajtengi, jih par nabere in se odpravi kot na piknik user posted image

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
22.11.2008 22:21:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Danes zjutraj sem mu eno uro nabijala, da bom pozneje prišla iz službe. A ni hudič, me pokliče čez par ur, mi zeha v telefon (ogabno!) in prav počasi zamomlja: "Ti, a ti dons normalno prideš?"


Ja, pri nas je enako. In ko mu rečem, da sem mu že x-krat povedala, da pridem kasneje, reče da to sploh ni res, da zdaj prvič sliši. user posted image


Pa jezi me, da zvečer pospravim mizo, zjutraj pa pijem kavo na mizi, ki je polna drobtin, praznih krožnikov in skodelic, pač ostankov neke večerje, ki se je zgodila po mojem odhodu spat. user posted image

Pa na živce mi gre, da moj kar naprej ugaša luči, odvije žarnico, ki mu kao preveč sveti, jaz hočem pa svetloooooboooo v bajti. Ne prenesem mraka. Oči se mi kvarijo.

Pa vsakič sem živčna, ko naša gospa pes (kot bi rekla kerensa), skače že po vratih od avta, če dovolj hitro ne odprem, ko se pripeljem domov, potem pa seveda še po meni, če je dovolj hitro ne začnem božat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 8:53:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Danes zjutraj sem mu eno uro nabijala, da bom pozneje prišla iz službe. A ni hudič, me pokliče čez par ur, mi zeha v telefon (ogabno!) in prav počasi zamomlja: "Ti, a ti dons normalno prideš?"


Ja, pri nas je enako. In ko mu rečem, da sem mu že x-krat povedala, da pridem kasneje, reče da to sploh ni res, da zdaj prvič sliši. user posted image


Pa jezi me, da zvečer pospravim mizo, zjutraj pa pijem kavo na mizi, ki je polna drobtin, praznih krožnikov in skodelic, pač ostankov neke večerje, ki se je zgodila po mojem odhodu spat. user posted image



Čist isto. Ravno zdaj je vsena pultu, ker so si gospod ponoči kuhali makarone. user posted image

V petek me je cela gledališka ekipa čakala, ker so gospod slišali, da krenemo ob petih in ne ob pol petih. Kr neki, no. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 12:19:11   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

- partnerjeve smrdljive nogavice sredi sobe, kopalnica je očitno predaleč, da bi jih tja odnesel
- njegova šraufencigerji in ostala mini tehnika za popravilo raztreseni po celem stanovanju
- njegova vprašanja vsako jutro, kje so moji ključi, kje je moja denarnica?


Pod vse to se podpišem user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 12:20:50   
nadya
Sem pa pozabla dodati:

-smrdljivi narobe obrnjeni, v kepo zmečkani štumfi, ki jih moram jaz obračat preden jih dam prat

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 19:28:26   
sanja nk.
hello
da nisem prepozna ker bolj poredko hodim sem , ja jezi no živčno me dela kar veliko stvari user posted image user posted image , če začnem pri možu so to zihr zrolani štunfi pod mizo v dnevni sobi kar mi takoj dvigne prak pa ne  samo zaradi njega ampak zato ker mi potem to takoj ko kaj rečem mojima mulcoma to rečeta , da očka pa lahko , ane user posted image user posted image , potem kozarci v kuhinji ko vsi trije pijejo vsak iz svojega kozarca kar je normalno sam jih za to vzamejo vsakih 10 minut in to traja dokler ne spraznejo cele vitrine kozarcev, nato pa vsi pijejo iz enega ali pa iz flaše , rrrrrr., mene pa čaka 300 kozarcev za pomiti, ko se konča dan , ...............
jezi me tudi kopalnica najinih mulcev, ko stopim v njo je zmaraj zadihtana, premočena okoli ker včasih niti ne zapreta vrat tuš kabine ali pa se špricata in vse razmočita da sem nato kot na drsališču in se lovim ko poskušam odpreti okno , če ne padem po  luži pa se spotaknem ob umazano obleko ki je čudežno okoli koša in ne v njem , vendar je obleka tudi pri postelji , ker kjer se slečeta vse leži , samo videm da imate take probleme tudi druge user posted image user posted image je pa vsaj nekaj to pospravim 2 na teden nato znorim in vse imata kot iz škatlice......to je pa prednost mame user posted image user posted image
na živce mi gredo tudi nenapovedani obiske taščeuser posted image user posted image , sam tega verjetno ne rabim pojasnjevati.......
jezi pa me tudi naša vhodna veža, kjer je zmeraj kot da je padla bomba, moževi čevlji ležijo vsepovsod in se spotikam čez njih, tako da sinova ne moreta biti nič boljša in imata teniske nevem sej to je kar smešno včasih , saj lahko slediš teniskam in veš kam sta šla po hiši ko sta prišla domov .........pa jima zmeraj dopovedujem da jima bom vse teniske poskrila pa naj gresta v nogavicah..........., poleg tega pa zna biti veža še vsa blatna in lahko v njen najdeš tudi šolske torbe ali pa jakne ki ležijo po tleh

Drugače so pa kar pridni user posted image user posted image , bi se pa našlo še kej kar me jezi , naprimer ne prenesem crocksov , ker so ogabni in bedastih voznikov ........CAW

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 19:36:59   
srki
Partnerjeva pozabljivost, to, da trdi, da mi je nekaj povedal, pa mi ni, ker so to pomembne stvari in pol reče v zajedljivem tonu, da mi je povedal, umazano ogledalo v kopalnici, čeprav je bilo pomito še tisti dan, puščanje stvari na ogledalu v kopalnici, vržene cunje pred košem za umazano perilo, puščanje umazanega noža ali vilice, žlice na pultu poleg korita za pomivanje posode, ko kam grem, dobim enih pet sms-ov, kdaj pridem oz. kje sem.....pa to, da nima občutka za čas. Za njega je 10 minut včasih pol ure ali pa obratno,

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 19:38:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Sem pa pozabla dodati:

-smrdljivi narobe obrnjeni, v kepo zmečkani štumfi, ki jih moram jaz obračat preden jih dam prat


Jaz sem se odločila, da bom take tudi zložila in dala v omaro. Pa niso to samo partnerjevi ampak od cele familije (živimo z našimi=

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 20:14:28   
amaya
user posted image user posted image user posted image

ah, kaj bi ponavljala....trenutno (skoraj)  vsi okoli mojega doma user posted image user posted image user posted image

Najbolj na živce mi pa gredo ljudje, ki skozi naselje šibajo 100 in več km na uro in pa policaji, ki se tako postavijo, da jih le ti takoj zagledajo in po polžje mimo njih vozijo!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tiste male stvari, ki nas jezijo!
23.11.2008 22:31:17   
candy22
user posted image user posted image user posted image , ha ha imate pa res zanimive stvari ki vam gredo na živce, imam nekaj podobnega doma user posted image user posted image , tko da ne bi ponavljala , lahko pa povem da mi gre na živce napr. to da zmeraj vprašam moža in moja otroka , kaj bi jedli pa potem to naredim , ko pa to začnejo jesti imajo vsi takoj cel kup sranjauser posted image user posted image za našteti da ni tako kot so si predstavljali, .....
Omazano ogledalo ko sem ga ravno pomila, 1 uro po sesanju je pa itak že tako kot da nisem sesala user posted image user posted image
ne maram izraza , zakaj drugo lahko , jap pa ne user posted image user posted image , jezno me tudi naredi moževo mirkanje njegovega avta ......
ha ha SANJA NK. ja ta problem z vežo ali pa kopalnico kot si napisala imam tudi jaz, sam pri nas gredo vsi kar blatni ponavadi še po dnevni ali v kuhinjo , kopalnica je pa ko se sin (11) stušira , kot da jo je val zaliv user posted image user posted image , zalita in polna naplavljene obleke ki leži po kopalnici user posted image user posted image , kar se pa tiče njegove sobe , pa rabim kar čelado da se sprehodim skozi njo user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?