|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Izole
15.1.2009 13:21:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

azzu

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  dežurni krivec user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde, potrudi se še malo ali try once more like you did before.............. user posted image user posted image user posted image user posted image


zakaj dežurni krivec user posted image   samo ona se je še oglasla poleg ostalih, ki smo tukaj gor, pa sem povezala: 1+1=2 user posted image



dobra računica, ni kaj. user posted image
je pa še prezgodaj za se odkrit. forum je pa ja odprt za vse, tudi kakšno novo, ki vas samo bere - ali ne?
se slišimo še kaj v prihodnje. jaz vas pridno berem in se še kaj kmalu oglasim, ko bo pravi čas!

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: nosečke iz Izole
15.1.2009 15:10:11   
BIA79
Tu diši po "novem" user posted image ..haha...

danes res nimam kaj delat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: nosečke iz Izole
15.1.2009 16:43:42   
amaya
ja pa res.....tudi meni diši user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: nosečke iz Izole
15.1.2009 16:44:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

azzu

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  dežurni krivec user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde, potrudi se še malo ali try once more like you did before.............. user posted image user posted image user posted image user posted image


zakaj dežurni krivec user posted image   samo ona se je še oglasla poleg ostalih, ki smo tukaj gor, pa sem povezala: 1+1=2 user posted image



dobra računica, ni kaj. user posted image
je pa še prezgodaj za se odkrit. forum je pa ja odprt za vse, tudi kakšno novo, ki vas samo bere - ali ne?
se slišimo še kaj v prihodnje. jaz vas pridno berem in se še kaj kmalu oglasim, ko bo pravi čas!


ni fer...ker ti veš o nas, mi pa nič!

babji firbec pač user posted image

sploh pa malo preveč si skočila v zrak, ko sem azzu omenla user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: nosečke iz Izole
15.1.2009 17:05:47   
nena30
Za italijanščino mi vsi primorci pravijo, da je čisto lahkauser posted image user posted image user posted image !? Ah tud to bo enkrat na seznamu. Je pa angleščina tudi meni všeč, pa vedno prav pride.
Amaya pa maš res probleme s tem zdravjem. Ampak , prvo misli nase!!! Sicer si pa velika punca in to veš ze samauser posted image ! AA morfologijo imaš malo pred mano. Saj sva tud s PDP nekje blizu.Jaz imam 28.6. ti pa verjetno bolj v začetku. Ma verjetno si to že pisala pa mi je ušlo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: nosečke iz Izole
16.1.2009 9:22:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

azzu

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  dežurni krivec user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde, potrudi se še malo ali try once more like you did before.............. user posted image user posted image user posted image user posted image


zakaj dežurni krivec user posted image   samo ona se je še oglasla poleg ostalih, ki smo tukaj gor, pa sem povezala: 1+1=2 user posted image



dobra računica, ni kaj. user posted image
je pa še prezgodaj za se odkrit. forum je pa ja odprt za vse, tudi kakšno novo, ki vas samo bere - ali ne?
se slišimo še kaj v prihodnje. jaz vas pridno berem in se še kaj kmalu oglasim, ko bo pravi čas!


ni fer...ker ti veš o nas, mi pa nič!

babji firbec pač user posted image

sploh pa malo preveč si skočila v zrak, ko sem azzu omenla user posted image



Ja mi je bilo tako smešno. Kaj je to kakšna Mila Azzuki? user posted image user posted image user posted image  
Bomo se oglasili ko bo pravi čas brez skrbi! samo nisem iz izole

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: nosečke iz Izole
16.1.2009 9:40:34   
supernova2002
ooooooooooooo da se oglasim anka jaz!

jaz se vedno oglašam ko nisem dobro user posted image
namreč imam vročino 38!!!! in probleme z vodo (že tretjič)....danes izvem če bom  že spet jemala antibiotike!

nimam pojma kaj bom imela, ma ginekolog je faca...mi je zapel celo pesem: če bo sin bomo spili en kvartin, če bo hči se bo pilo tri dni....ja ni kaj reč....vsako tolko me vrže na rit s takimi izjavami user posted image !! tako da še ne vemo. naš wotrok je imel takooo pokrčene noge, da ni bilo nič videt...aaaaaaaaaaaaaaa točno še nekaj je izjavil ginekolog.....hahahaha....ko smo ga gledali (otroka) je dajal prstke v usta in pol "kao" pljuval....in ginekolog ustreli: kaj že zdaj si grize nohte? hahahahahahauser posted image tip je taka faca!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: nosečke iz Izole
16.1.2009 11:43:28   
amaya
super: koga imaš za ginekologa?

PDP imam 17.6.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: nosečke iz Izole
17.1.2009 10:06:13   
nena30
A si 11 dni pred mano!
Lep vikend vam želim. Jaz se grem crkljat k staršem. Pa še 2 rojstna dneva praznujemo.....TORTA!user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: nosečke iz Izole
18.1.2009 12:27:09   
BIA79
Mi smo tudi včeraj torto jedli :) Je imel "naš"  nečak eno leto :)user posted image   Na torti je sicer imel narisane dalmatinčke ampak on je ljubitelj mačk (zaenkrat) kot jaz. Se ne da opisat izraza, ki ga naredi, ko zagleda mačko, pa naj bo v živo ali pa narisano :)

Včeraj,ko sem gledala priprave na rojstni dan, sem se komaj zavedala kaj me še čaka...ajoj....komaj čakam, da bomo šli s prijatelji na pizzo in ne bo treba nič organizirat user posted image

s supernovo imamo istega ginekologa...dr. Lava :) ja on ima res vedno neke izjave, ki so vredne omembe :) jaz imam v sredo pregled...ufff...spet bo treba dat kri...user posted image  v petek pa grem k okulistu po mnenje, da vidimo kako in kaj :)

Supernova ma kaj delaš ti? se ne bi dala v eno sterilno komoro, da te mine ta vročina in problemi na mehurju???????  tam do maja pa je :) se hecam...držimo pesti da se pozdraviš čim prej...
sicer pa res je gripa sedaj začela svojimi prvimi žrtvami...upam, da bom zdržala :)

lep preostanek vikenda! 

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: nosečke iz Izole
19.1.2009 10:48:31   
supernova2002
eeeeeeeeeee draga Bia!!!
po novem imam prepoved gibanja.(še to se mi je manjkalo!) meni se bo zmešalo! ma ne morem stat cel dan v postelji!!!! uffa!!! ke grave!


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: nosečke iz Izole
19.1.2009 13:38:18   
BIA79
Supernova...ma ne dej...ma res nimaš mira! Dej še malo pa bo! Če rabiš kaj za čitat povej :) Pa te pridem obiskat in počakolat hahaha Začni kvačkat, štrikat, risat čestitke, nekaj najdi da ti mine cajt...

Meni bi mogli tudi prepovedat gibanje...sem magnet za nesreče...se zaletavam, padam,ker ne vidim stopnic..katastrofa..kot da bi me nosila luna!?!?!

In poleg tega sem sitna, sitna, sitna...ki bolj sitna se ne da...se mi smili moj dragi, ma tudi on včasih ne razume nič... :)

Nena si prišla nazaj? Si se cartala? Amaya? Ti vse ok? Naaja? Kam si pa šli ti?

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: nosečke iz Izole
19.1.2009 22:08:39   
Najaa
Čao primorke.

Sem kar malo zanemarila našo obalo... bom poskusila nadoknadit.
Vidim, da se o spolu pogovarjate. Naše dete tudi noče razkrit identitete... pa še rima se. user posted image  Ma meni je čisto vseeno, samo da bo vse ok. Imam rizično nos. in čeprav res ful pazim nase, se še vedno bojim.
Dnevi pa kar tečejo, moj marec se približuje in moram se počasi začet pripravljat. AAAAA, prat in likat te male cotke. Komaj čakam! user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: nosečke iz Izole
20.1.2009 11:59:35   
nena30
Saj bo marec tik tak tu! Meni se zdi da sem že celo večnost noseča in kje je še te juni!! Spet sem začela delat in to prav z muko. Še nikol nisem hodila v službo s takim odporom, kar sem nekaj brezvoljna.... Ha očitno sem danes ustala z levo k samo nekaj godrnjamuser posted image !

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: nosečke iz Izole
20.1.2009 12:25:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: nena30

Saj bo marec tik tak tu! Meni se zdi da sem že celo večnost noseča in kje je še te juni!! Spet sem začela delat in to prav z muko. Še nikol nisem hodila v službo s takim odporom, kar sem nekaj brezvoljna.... Ha očitno sem danes ustala z levo k samo nekaj godrnjamuser posted image !


Noseča si, torej imaš vso pravico do godrnjanja. user posted image
Od kod pa si ti, nena?

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: nosečke iz Izole
21.1.2009 9:51:27   
BIA79
Nena...nisi edini godrnjavček, če te to potolaži :) Jaz sem zjutraj sitna kot hudič...

Danes sem bila na pregledu...so mi našli bakterije na vodi :( Naša girica pridno raste, ampak je še vedno pod povprečjem. Je pa živahna in kot pravi doktor v dobri formi...še vedno ni jasno ali je user posted image  ali user posted image ... Sedaj čakam izvide iz laboratorija, da vidimo kaj je...

Moj maternični vrat je še ok. Ampak me bo sedaj malo pogosteje pregledoval, da se ne bom začela odpirati. Obstaja možnost, da bom kaj prej rodila...Pustimo se presenetiti :)user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: nosečke iz Izole
21.1.2009 19:43:56   
amaya
evo mene...ma delam user posted image Tukaj jih je ful bolnih: trebušne viroze in robe varie...jaz sem končno OK.

ma jaz ne štekam kdaj ma ker za rodit...en seznamček? da bom vedla kdaj navijat?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   mail
22.1.2009 10:51:24   
BIA79
Ne vem, če je prišel tudi to vas ta mail...če imate čas preberite in izpolnite peticijo, če se strinjate....


V kolikor imaš 5 minutk časa, bi te prosila, če lahko izpolneš peticijo na strani:


http://www.cervicalcancerpetition.eu/


Ne bo ti vzelo veliko časa, lahko pa tvoj podpis veliko spremeni. Evropski parlament se je odločil, da podpre uvedbo cepiva proti raku na materničnem vratu, v kolikor se bo po celi Evropi zbralo miljon podpisov. Trenutno jih je zbranih okoli 250 tisoč, kar je že četrtina. Če se zbere potrebnih miljon podpisov, se bo uvedlo cepljenje za deklice v starosti okoli 9-12 let v programih nacionalnega cepljenja (kar seveda pomeni, da bo zastonj).


Če pa imaš še dodatnih 30 sekund, lahko klikneš forward in posreduješ mejl naprej.


Hvala!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: mail
22.1.2009 11:53:37   
BIA79
SEZNAM ZA LETO 2009 - IZOLA
 
 
FEBRUAR
  • Glen

 
MAREC
  • Naaja 31.03.

 
APRIL
 
 
MAJ
  • Bia79  12.05.
  • Supernova 23.05.

 
JUNIJ
  • Amaya 17.06.

JULIJ
  •  Nena 04.07.

Evo prvi poskus seznama...kdor zna narediti lepše kar naj popravi...upam,da so vsi podatki ok :) Amaya še nekaj časa boš čakala za navijat :)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: mail
22.1.2009 13:07:38   
supernova2002
Bia kako si? kako s tvojimi bakterijami? hudo kot z mojimi? si dobila antibiotike? te kaj boli?
no upam da ni tako hudo kot pri meni, ker se te ne predstavljam bit na miru!!!! user posted image
seznamček je super! e brava Bia!!!



(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: mail
22.1.2009 13:13:57   
BIA79
Malo prej sem šla iskat recept za antibiotik...baje imam lažjo vnetje vode...ko sem ga vprašala ali so bakterije ali beljakovine, mi je rekel vsega po malem...jojjjjjjj...bo že...skratka se silim pit in posledično lulat...sedaj moram preštudirat kako pit ta antibiotik...ma zakaj jih dajo za pit na 6 ur??? Se moraš vedno zbujat sredi noči...

Supernova upam, da mine obema čim prej, ma ti kako si? ...ah...imam par knjig za prebrat tako da ne bi bilo panike ostat doma za nekaj časa :)

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: mail
22.1.2009 13:35:21   
supernova2002
ja sej ni problem ostati doma. problem je v tem da moram samo ležat!! meni je to največja muka kar jih je!
še posebej, ker se rada gibam...

Bia ma te tud kaj boli oz. peče ko greš na vodo?

ja pit antibiotike na 6 ur mi je znano. začni ob 6h...12h...18h...ali 00:00! ta termin mi je še najboljši. za ostale se moram preveč zbujat.


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: mail
22.1.2009 14:35:05   
BIA79
Ko grem na vodo me ne peča ali boli imam občutek da je nekaj ostalo notri in ne vem, če bom lahko zadržala ali ne...
Ob 24.00 je mogoče res najboljša ura...tako lahko vsaj spiš do 6 :) Jutri sem si itak vzela fraj, ker imam še okulista tako da se bom vsaj naspala popoldne :) popoldne pa gremo s sodelavkami na pršut :)

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: mail
22.1.2009 15:07:33   
supernova2002
mmmmmmmmm pršut s sodelavkamiuser posted image ke buono! in kolko petegulec bo? user posted image joke dej!

ja no da povem še jaz kaj več:
16.2. imam 3D. komaj čakam!
V šolo za starše še nisem šla; k telovadbi tud ne....
Pregled pri ginekologu imam 5.2.
Otrok normalno raste; baje da je vse v redu siz user posted image ! Ben šperjamo bene!
Sem shujšala 3kg (una močna sestra me je malo postrani pogledala in vprašala, če me je strah hrane?!....sem se začela tako smejat....da bi ona znala kaka manjona sem jaz!!!!!)


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: mail
22.1.2009 18:03:50   
nena30
Jao ženske kaj se vam kuha tam v mehurčkih, neki virusi in bacili!?
Super da ste se spomnile na seznamček. Imam pa spremenjen PDP in sicer na 28.6.
Naaja,Če pohitite za par dni boš rodila ravno na moj rojstni dan. Bo pa tako in tako ovenček- ta bolšuser posted image user posted image user posted image (vem po sebi)!!Ja drgač sem pa jest notranka iz Logatca. Ampak se tu v izoli kar dobro počutim.
Ajde punce cajtejte se, da gremo enkrat ko bo sonce na kak kofi!

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?