|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 8:58:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Ja sej komaj čakajo, da se nekdo izpiše, da bodo lahko samo še kure tule gor ostale in kokodakale. Kolikor sem videla, Diana danes nima več slik notri, še včeraj jih je pa imela. Očitno da se vam jo je uspelo znebit. Bravo punce, za kozlat user posted image user posted image user posted image


no daj, lepa, zdaj se pa malo umiri. Če človek objavi zgodbo o "kraji" oz. "jemanju brez vprašanja" na JAVEN forum, lahko pričakuje take in drugačne odgovore. Če je Diana želela samo malo tolažbe bi pač napisala, naj ji pošljemo malo objemčkov in poljubčkov, pa bi bilo. Če pa zadevo pusti v prosto razpravo, potem je pa treba pričakovati marsikaj, ker HB, nismo vsi ovce in ne tulimo vsi v isti rog.

Če pa človeka ena takale tema toliko ziritira, da se spravlja s foruma, pa tudi nič takega. Glede na to, kako na vsako zadevo, ki se zgodi v vrtcu, reagira avtorica posta, ni nič čudnega, če jo je tole vrglo s tira.

In še enkrat: če pišeš na javen forum, pričakuj ne samo user posted image user posted image user posted image  ampak tudi user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Volga -- 5.9.2008 9:10:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 9:32:17   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Ja sej komaj čakajo, da se nekdo izpiše, da bodo lahko samo še kure tule gor ostale in kokodakale. Kolikor sem videla, Diana danes nima več slik notri, še včeraj jih je pa imela. Očitno da se vam jo je uspelo znebit. Bravo punce, za kozlat user posted image user posted image user posted image


Anede, in vsako nestrinjanje na forumu je tako hudičevo stresno za ubogo žrtev, da se mora takoj izpisati. Pa kaj pričakujete, da se bomo vedno samo strinjali, pa objemali, pa ploskali ali kaj? Sicer pa nič bat, kolikor je meni znano se je še vsaka "ubežnica" vrnila isti trenutek kot se je izpisala, anede L55.  In predno pišete kaj vse smo ji tiste, ki se z njo nismo strinjale in se pridružile množičnemu objemanju in tolaženju, dobro preberite, preden polagate besede v usta. Ne da se mi spet razlagati kaj sem pisala jaz, kaj je mislila ena, kaj druga, stojim pa za tem kar sem napisala in to s svojim nickom, ki ga imam že od začetka. Če dojamete bistvo vsega o.k. če pa ne pa tudi prav. Dejstvo da je bil prvi post že naslovljen obtožujoče, pisanje pa v stilu: vsi drugi so odgovorni in krivi, bogi bogi mi. In zdaj je kriva grda vzgojiteljica, ki je predvidevam po pomoti vzela punčko domov in jo oprala. Ti, ti, ti vzgojiteljica kako si lahko to storila! Dajte malo čustveno vpletenost na stran pa malo pomislite saj ni tako težko!

Zdaj se grem pa izpisat, ker se ne strinjate z mano!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 9:40:05   
Anonimen
Joj kako si zdolgočasena Oka, ma daj ponavljaš kot pokvarjen gramofon eno in isto. Tu ni šlo za nestrinjanje ampak za pravi napad in čisto vsakega, napadete in sesujete, ah saj nima smisla. Ene živite samo za to, da prečekirate vsak dan tale RR in se ne znate osredotočiti na vprašanje in dati normalen odgovor ampak vsooo pretekloost potegniti na dan in potem sesuti človeka do konca.

Oka tudi za take kot si ti raste palica in tudi ti se boš znašla v podobnem položaju, ko boš morda rabila kak nasvet, dobila boš pa žaljivke. Tega ti sicer ne privoščim ampak vse se vrača, vse se plača.

Če si se šla pa res izpisat pa super, ena koka manj tule gor user posted image , upam da te res ne vidim nikoli več.user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 9:48:30   
puncica
Sonček je...... in ti si skuštrana.....

Uh se enim da user posted image , a ni bolje pogledat stran si mislit svoje kot pa da penite tle, tako ene kot druge, res ne vem kako se vam da, je pa fajn za brat ja, sploh če nimaš kej za delat in ubijaš čas tle in si misliš svoje user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:02:29   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Joj kako si zdolgočasena Oka, ma daj ponavljaš kot pokvarjen gramofon eno in isto. Tu ni šlo za nestrinjanje ampak za pravi napad in čisto vsakega, napadete in sesujete, ah saj nima smisla. Ene živite samo za to, da prečekirate vsak dan tale RR in se ne znate osredotočiti na vprašanje in dati normalen odgovor ampak vsooo pretekloost potegniti na dan in potem sesuti človeka do konca.

Oka tudi za take kot si ti raste palica in tudi ti se boš znašla v podobnem položaju, ko boš morda rabila kak nasvet, dobila boš pa žaljivke. Tega ti sicer ne privoščim ampak vse se vrača, vse se plača.

Če si se šla pa res izpisat pa super, ena koka manj tule gor user posted image , upam da te res ne vidim nikoli več.user posted image


user posted image user posted image user posted image  kako si dojemljiva, res si zadela moje bistvouser posted image ! In nič se bat, če bom rabila nasvet, ne bom vprašala tebe, prepričana pa sem, da se boš oglasila s kako pametno. In draga moja tudi ti se ponavljaš kot stara strgana plošča (pa ne samo na tej temi), ko slediš tistim, ki ti niso povšeči. No če imaš še kaj pametnega za povedati, daj, ampak predlagam da na ZS, da se tole najino nestrinjanje ne vleče na tej temi. Lahko podebatirava o tvojem visokem nivoju komuniciranjauser posted image .

Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:19:26   
Anonimen
Ne mislim izgubljat časa s teboj, nisva na isti valovni dolžiniuser posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:33:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Meni se pa ne zdi prav, da je vzgojiteljica odnesla punčko domov prat, ne da bi prej vprašala deklico - lastnico punčke ali mamico.


Kakor sem jst razumela je učiteljica nesla domou prat šolske igrače. Sklepam da ni vedla da točno TISTA punčka ni šolska. Meni se zdi to logično...

Matr ampak učitlce si pa res preveč dovolijo. Jst bi jo kar prijavla ravnatelci in pol takoj inšpekciji, ker zlorablja šolsko lastnino...user posted image


Jaz sem razumela isto. Po moje učiteljica ni naredila nič slabega. Dejstvo je, da se lahko vsak zmoti. In učiteljica se očitno je - je po pomoti vzela punčko, ki ni "last" vrteca ampak Nine. Žal. Tudi to se zgodi. In naj me grom ubije, če je na tem svetu tako popolno bitje, ki se mu kaj takega ne bi moglo zgoditi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:36:12   
Anonimen
oka a nisi rekla da se boš izpisala?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:44:13   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

oka a nisi rekla da se boš izpisala?


A nisi ti rekla, da ne misliš več izgubljat časa z mano. Pa začni že malo šparat no!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 10:47:25   
anitaz
Dobr no, zdej pa že res lahko nehateuser posted image  Res ste nekatere podlo nesramne!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?