|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nini so oprali punčko
4.9.2008 15:57:24   
piščanc
na koncu koncev je pa ena vzgojiteljica hotela narediti nekaj dobrega, ti pa v paniko.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nini so oprali punčko
4.9.2008 16:02:35   
Anonimen
Ja Piščanc, imaš prav, grozna sem, nemogoča, čudaška, usekana na en način, kajne, koleščki mi manjkajo v glavi, še kaj? Kar dopiši po želji......

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nini so oprali punčko
4.9.2008 17:02:46   
oka
No samo, da se je punčka našla. Povej po pravici, ti je mogoče kaj žal, zdaj, ko si ugotovila kaj je bilo na stvari, da si tako hitro napisala da so hčerki punčko vzeli?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 17:29:37   
Anonimen
Pravzaprav jo je domov vzela popoldanska vzgojiteljica in še par drugih punčk, da bi jih oprala, ker so bile že malo umazane.


Samo da se je nasla :).

Sicer pa... kaksna skrbna vzgojiteljica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 17:37:31   
Anonimen
Oka, ne ni mi žal, nič se ne počutim krivo, saj v vrtcu nisem nikogar obtožila, samo punčko smo iskali. Morda bi lahko vzgojiteljica povedala, da jih je odnesla domov in oprala, ker do sedaj tega še nisem nikoli slišala.

Je pa izginilo že kar nekaj stvari, ne samo nam, tudi drugim, pa sem mislila, da so jo tovarišice položile gor na poličko in jo je kdo vzel, lahko tudi po pomoti, saj nisem rekla da jo je kdo ukradel. Niti najmanj pa nisem pomislila, da bi jo vzela vzgojiteljica, kot ste nekatere namigovale. Samo, da je punčka izginila, ker tudi je.

No in se je tudi vrnila, kot ste pravilno napovedale. Skratka, Nina že cel dan pleše in poje, jaz sem pa tudi zelo vesela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 18:37:13   
koala
Samo da se je punčka našla in da je Nina spet vesela!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 20:21:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Oka, ne ni mi žal, nič se ne počutim krivo, saj v vrtcu nisem nikogar obtožila, samo punčko smo iskali. Morda bi lahko vzgojiteljica povedala, da jih je odnesla domov in oprala, ker do sedaj tega še nisem nikoli slišala.

Je pa izginilo že kar nekaj stvari, ne samo nam, tudi drugim, pa sem mislila, da so jo tovarišice položile gor na poličko in jo je kdo vzel, lahko tudi po pomoti, saj nisem rekla da jo je kdo ukradel. Niti najmanj pa nisem pomislila, da bi jo vzela vzgojiteljica, kot ste nekatere namigovale. Samo, da je punčka izginila, ker tudi je.

No in se je tudi vrnila, kot ste pravilno napovedale. Skratka, Nina že cel dan pleše in poje, jaz sem pa tudi zelo vesela.user posted image


Ja, kako da ne? Saj si rekla, da so punčko "vzeli"? Torej vzeti brez vprašanja pomeni ukrasti. Tako kot baterije, a ne? Daj no, drugič ne delaj problemov tam, kjer jih ni oz. prej, ko do njih sploh pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 20:57:55   
oka
Eh Volga, brezveze da sploh kaj pišeš, saj je vse bob ob steno. Pejd raj na POP naše vrle politike gledat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:06:56   
Paštetka
Hvala bogu, da se je punčka našla, da se deklica lahko carta.

Meni se pa ne zdi prav, da je vzgojiteljica odnesla punčko domov prat, ne da bi prej vprašala deklico - lastnico punčke ali mamico. Lahko bi enostavno rekla mamici, da jo je treba oprat.

Sram vas je lahko, kako ste se spravljali na mamico in deklico, kateri punčka pomeni vse.

Kako bi pa bilo vam, če bi vaš sosed na obisku vzel vaš vzglavnik brez vašega vedenja in brez katerega ponoči ne morete spati in ga doma dal prat user posted image . Ali pa vašega otroka in ga nesel domov kopat, brez da bi vedele? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:10:33   
Pikec
Meni se pa ne zdi prav, da je vzgojiteljica odnesla punčko domov prat, ne da bi prej vprašala deklico - lastnico punčke ali mamico.


Kakor sem jst razumela je učiteljica nesla domou prat šolske igrače. Sklepam da ni vedla da točno TISTA punčka ni šolska. Meni se zdi to logično...

Matr ampak učitlce si pa res preveč dovolijo. Jst bi jo kar prijavla ravnatelci in pol takoj inšpekciji, ker zlorablja šolsko lastnino...user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:16:29   
Paštetka
Kako, da ne ve vzgojitejica, katere igrače so njihove? user posted image  

V našem vrtcu vidim skoz eno in isto igračko pospravljeno v isti kot user posted image . Pa jaz doma tudi vem, kje je kaj. Torej, če bi nek otrok prinesel k nam svojo igračko bi takoj vedla, da ni naša.  ALi? user posted image Poleg tega vzgojiteljica, če sprejme otroka vidi, katero igračo si otrok s sabo prinese.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 4.9.2008 21:24:42 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:25:02   
Pikec
A ti veš za vsak kuli da je tvoj ali služben? (no razen če nikoli nič svojega nikamor ne neseš)
Jst sem tud že včasih kaj dam odnesla, pa pol nazaj v službo trogala. Pa obratno tudi. Sem že marsikaj na šiht nesla, pa pol nazaj domou...


Mislim, da se kaj hitr lahk zgodi, da iz kake ''košare'' al kaj vem česa pač pobereš stvari pa nisi pozoren na ''detajle''. Pač selektivni vid: je umazano? Je - buf u vrečo in v pralni stroj... logiše... zame, sam jst sem čudna, pa še tistega najlepšega in najdragocenejšega, kar nam polepša življenje nimam. Tko da pač žal z gotovostjo ne morem trdit.



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:27:42   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka



Sram vas je lahko, kako ste se spravljali na mamico in deklico, kateri punčka pomeni vse.




Hej, hej, počasi! Kdo pa se je spravljal na deklico? Lepo te prosim pokaži mi! A tako pavšalno obsojanje oz. prelaganje odgovornosti na vzgojiteljice je pa o.k.? Eno bi bilo, če bi bilo napisano da je deklica izgubila punčko oz. da je punčka potrešana, drugo pa je, če je napisano, da so ji punčko vzeli. Razumeš razliko? In to je tisto, kar je mene in še nekaj uporabnic zmotilo. Če me je sram? Ne, ni me, prav tako kot ni Diane sram zaradi njenega pisanja. Mene pa bi na njenem mestu bilo oz. bi imela vsaj malo slabe vesti.

< Sporočilo je popravil oka -- 4.9.2008 21:39:18 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:32:35   
Paštetka
Ja za svoj kuli že vem, da je moj. Tudi tistega, ki je v službi vem, kateri ni moj in ga ne nesem domov. Pa četudi bi katerega odnesla slučajno domov od kolega verjetno zato kolega ne bi celo noč prejokal, ker ne bi bil nanj navezan. Otroci pa so. Določeno svojo igračko ljubijo in brez nje ne morejo. In vzgojiteljice bi to morale vedeti.

se pa zgodi in če se zgodi, kar se je tej punčki, je pa zato tudi beseda oprosti.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:38:34   
Paštetka
Oka, a ni nekdo napisal, da jo je najverjetneje deklica nekje pustila, izgubila...  No potem se oproščam, ker sem narobe prebrala. Deklici je bila punčka vzeta. Pri njej samo to šteje. Pa če je to pomotoma ali ne, pri njej to ne šteje nič.

Deklici je punčka pomenila vse. očitno, če ni mogla spati. In mamici tudi, ker je deklica njena. In namesto, da ste jo "obsojale in obtoževale" (bom napisala v oklepaju, da ne boste vzele dobesedno, ampak med vrsticami), bi jo lahko objele in stale ob strani. pa ne zdaj spet vzeti dobesedno množino, ker SEVEDA niste bile vse, ampak si pač nisem zapomnila, katera je kaj napisala. user posted image

Verjetno bi jaz tudi tako reagirala kot ta mamica in se to spraševala. Ker tudi pri nas včasih drugi otroci kaj domov odnesejo, pa posodijo kateremu otroku majčko tvojega otroka. Ker pa vem kako je tukaj gor, pa ne bi šla to pisat na RR, ampak bi to storila takoj v vrtcu.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 4.9.2008 21:39:25 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:45:44   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Pri nas vsi nosijo igrače s seboj, trenutno so plišaste najbolj aktualne. Ne vem kam jih vzgojiteljice dajo vmes, ampak do zdaj če je sin pozabil, da jo je s seboj prinesel, ga je vzgojiteljica vedno spomnila, ali pa če ni vedel kam jo je dal, so se vedno zelo potrudile, da so jo našle in da jo je lahko domov odnesel.

Pri tako malih igrača ni samo igrača, ampak je veliko več, jim daje nek občutek varnosti.




Se popolnoma strinjam! Tudi moja hčerka nosi vsak dan kako igračo s seboj, pa se še ni zgodilo, da bi se kaj izgubilo. Ko gre zjutraj v skupino, ima še nekaj časa pri sebi igračo, potem jo pa dajo na hodnik, na "znakec" in tam počaka do odhoda domov.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 21:55:25   
oka
Ja, je bilo napisano, da se je igrača najverjetneje izgubila ampak s strani drugih uporabnic, avtorica teme pa je začela s tem, da so punčko vzeli. In mogoče imaš prav, lahko bi ji poslala objem in si mislila svoje. Tudi meni ne bi bilo vseeno, če bi se kateri od mojih otrok jokal zaradi kake izgubljene stvari, ki bi mu velko pomenila. Ampak enostavno ne prensem tega, da so vedno za vsako malenkost, ki staršem ni povšeči krive vzgojiteljice, da se od njih pričakuje, da bojo poleg otrok imele pod nadzorom še vse njihove igrače in upoštevale vse muhe staršev... (sploh, če se te težave ponavljajo pri enih in istih). Ko pa storijo nekaj takega kot je po pomoti storila tale vzgojiteljica pa so skoraj kriminlke. Veš to me pa pogreje, ker vsak dan vidim prizadevnost teh vzgojiteljic, ki se trudijo našim otrokom tistih osem ur nadomestiti mamo, jih kaj naučiti in skrbijo za njihovo varnost in dobro počutje. 

< Sporočilo je popravil oka -- 4.9.2008 22:01:42 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 22:38:15   
Anonimen
No zdaj naj mi pa katera napiše kje je Diana5 napisala da ji je vzgojiteljica punčko vzela. Še poudarila je, da se je morda zgodilo, da jo je kdo od otrok ali starš odnesel, nikjer pa ni rekla da je kriva vzgojiteljica. In vzgojiteljica je točno vedela katera je punčka od Nine saj ji jo je drugi dan prinesla in ji rekla da jo je oprala.

Meni se pa zdi, da se pove, če se neko stvar odnese domov saj je logično da jo bo otrok ali starš pogrešal, ne pa da se kar vzame pa tudi če jo je nesla prat ali pa zašit ali pa kaj tretjega.

Ste pa res face, ste se spravile nanjo kot na največjo zločinko. Super, da ste ve vse čudovite, brezmadežne, prave angelske duše. Sram vas je lahko user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 0:20:08   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: oka

skrbijo za njihovo varnost in dobro počutje. 


Klobasa,itak!!!

Diana,hvala bogu da se je punčka našla.In ja,te razumem,moj dvoletnik ne gre nikamor brez svojega brundija(medvedka).Tako mu reče.

Oka me zanima kako bi ti dvoletniku razložila da je sam kriv ker je izgubil igračo.Mislim da je Diana potrebovala samo par tolažilnih besed in nič drugega.

Kar se pa tiče citiranja:verjamem da se vzg.na vso moč trudijo da je našim otrokom lepo v vrtcu in skrbijo za njihovo varnost.Me pa zanima kako bi ti odreagirala,če bi tvoj trileten otrok padel v vrtcu in to tako da bi si zbil vse zgornje prve zobe in presekal zgornjo čeljust,da smo ga morali z rešilcem peljati v Ljubljano na stomatološko na operacijo.Upam,da ne boš spet napisala da je otrok kriv.So bili zunaj pred kosilom in se je zaželel eno igračo,pa mu je vzg.rekla naj si jo gre sam iskat,da jo bo pač že dosegel.Ja,moj otrok jo je pač skušal doseči,pri tem je padel in končalo se je tako,kot sem že napisala.

Sicer pa je to izven konteksta.Vesela sem da ima Nina,svojo Nino nazajuser posted image .

Pa še nekaj:res nisem aktivna na čvekanju,berem pa kar redno.In res je da vedno pogrevate stare stvari.
Sem pa pripravljena, da boste tudi mene "popljuvale".

< Sporočilo je popravil dalin -- 5.9.2008 0:22:23 >


_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 0:54:33   
r1ta
Nekak ne razumem tega, da je igračo vzgojiteljica kar tako odnesla domov brez, da bi komur koli povedala. Malo mi je mimo, no... Drugič ji pa prinesi še vrečo cunj za oprat, če je že taka dobra duša, pa naj pere osebne stvari drugih, če želi...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 7:08:57   
Sonnja
Mene bi pa motilo, če bi kdo odnesel mojo ali otrokovo stvar ne da bi povedal-a.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 8:02:10   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A ti veš za vsak kuli da je tvoj ali služben? (no razen če nikoli nič svojega nikamor ne neseš)
Jst sem tud že včasih kaj dam odnesla, pa pol nazaj v službo trogala. Pa obratno tudi. Sem že marsikaj na šiht nesla, pa pol nazaj domou...


Ja jaz vem točno kaj je moje in kaj službeno (itak nimam nič mojga tu gre se za pisarniški material razen zvočnikov user posted image ) mam vse označen, ker drugač ti mimgrede kaj izgine user posted image in če jaz ne jemljem (pomotoma) drugim in vsem vrnem, to pričakujem tudi od drugih, ker pa folk ni tak bi bilo treba verjetno vse privezatuser posted image Moj mož ima npr. svoj (kupil ga je sam) spenjač privezan za mizo, ker so mu že 2 spulil user posted image

Sem pa vesela da se je punčka našla in da je Nina spet vesela. Brez veze obtoževat, to kar delate nekatere, mamica je pač pisala v jezi, ker ni mogla pomagat svoji hčeri in ji je tudi to na misel prišlo da je kdo punčko vzel, kaj je to takega, jaz sem tud misla da je knjigo kdo vzel in sem bila zarad tega pošteno jezna, ker sem misla da je ne bomo več dobil nazaj, pa sem se uštela in ni mi žal da sem bila jezna sem pa bila vesela ko smo jo dobil nazaj, ker sem vidla da imamo še poštene ljudi. Mamica bo pa verjetno zdej igrače puščala doma ali jih podpisala tako na veliko da se bo vidlo od koga je.


< Sporočilo je popravil puncica -- 5.9.2008 8:04:43 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 8:35:04   
Anonimen
Tudi meni se zdi, da je bila mamica fer in nam sporočila, da je vzgojiteljica vzela punčko in jo oprala, lahko bi zamolčala in rekla, da se ni našla ali pa ne bi več pisala sem kot naredijo nekatere pri katerih nikoli ne veš kako se tema konča.

Pa je vseeno napisala razplet, čeprav je vedela, da jo boste popljuvale in ste jo tudi res. Pa res ni obtožila nobene vzgojiteljice in res bi lahko vzgojiteljica komu povedala, da je stvari nesla prat. Tako pa ni nobena vedela, če so jo iskali, prinesla jo je pa potem drug dan popoldne, logično da je bila mala Nina vsa iz sebe.

In res ne štekam zakaj ste napadle Diano, saj je edino kar jo je skrbelo, bila skrb za Nino ker je bila žalostna. A je morda omenjala kakšno krajo ali kaj podobnega? Morale bi pisati detektivske romane ko vam vedno rata take zgodbe naplest. Se mi zdi da samo čakate na neko slabo točko od nekoga, da ga lahko potem napadete, popljuvate in zmeljete in tako dosežete, da je še ena oseba manj na forumu user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 8:47:11   
muška
Zakaj so jo napadle? Zato, ker se bliža polna luna, pa morajo nekam tulit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nini so vzeli punčko
5.9.2008 8:49:45   
Anonimen
Ja sej komaj čakajo, da se nekdo izpiše, da bodo lahko samo še kure tule gor ostale in kokodakale. Kolikor sem videla, Diana danes nima več slik notri, še včeraj jih je pa imela. Očitno da se vam jo je uspelo znebit. Bravo punce, za kozlat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?