|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:00:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

še dobr da ni imela punčka baterij...


user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:12:22   
Anonimen
o Volga, Frutka in piščanček, vidim da uživate....

Sem vedela, da mi bo žal, če bom sem vprašala, ker sem bila pripravljena na zbadanja, res, kako se vam da....

Hvala bogu so pa druge prijazne in imajo srce. Verjetno še niste videle žalost v otrokovih očeh, saj se drugače ne bi tako obnašale.

Sem hotela slišati še kako mnenje zdaj pa vidim, da sem popestrila Volgici dan, no samo da se zabavaš, lepo da sem te nasmejala

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:13:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5


Sem hotela slišati še kako mnenje zdaj pa vidim, da sem popestrila Volgici dan, no samo da se zabavaš, lepo da sem te nasmejala



ja, res. Hvala. Samo spomin nekaterih seže malo dlje kot bi človek želel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:16:33   
Anonimen
Volga ti si pa prava p(t)ička, ne vem kako lahko sama sebe prenašaš user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:17:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Volga ti si pa prava p(t)ička, ne vem kako lahko sama sebe prenašaš user posted image


Glih tako, kot tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:19:10   
Anonimen
Se pravi da greš sama sebi na kozlanjeuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:26:57   
oka
Mislim, da ti nekatere skušajo povedati, da imaš ti sama težave z vrtcem, ker vedno samo iščeš napake in odgovornost drugih. Brez zamere ampak res, če preberem tisto kar si do sedaj pisala o vaših težavah (baterija, pa sin, ki je bil kljub bolezni v vrcu, od vzgojiteljic pa si pričakovala, da bojo skrbele za njegovo hidriranost). Mogoče bi to lahko povedale na lepši način ampak vseeno malce pomisli tudi v tej smeri, da včasih preburno reagiraš-že sam naslov, da so otroku vzeli igračko se sliši kot obtožba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:28:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Se pravi da greš sama sebi na kozlanjeuser posted image



Če ti tako rečeš, bo pa že držalo.

In ja, oka je zadela bistvo vsega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:36:15   
Anonimen
Kako se vam da vedno, ko ima nekdo nek NOV problem potegniti VSE stare iz naftalina in jih potem servirati na pladnju vedno in ponovno in ponovno. Tako je tudi pri drugih. Nekdo nekaj vpraša, pa mu potem odgovorite ja lani si pa rekla to pa to, prejšnji mesec si napisala to in to, kot jara kača vlečete stvari iz preteklosti.

Jaz pa menim da je to NOV problem in da baterije pa nekaj kar je bilo že lansko leto nima veze s to punčko.Pa kok ste ene dosadne da se vam da in da res ne morete odgovoriti na eno bogo zastavljeno vprašanje in se ene teme držati. A imate vse odgovore za nazaj za vsakega shranjene in sortirane in v mapcah zložene da potem ko nekdo nekaj vpraša samo kliknete in vidite aha tale je pa že pisal to in spraševal že o tem, uu rekel je pa tudi tole, ajde, dajmo ga zdaj, udri po njemu. Kok ste dolgočasne.

Spraševala je o punčki, ve pa omenjate stvari že pred letom nazaj. Ja res je grozna, v zapor bi jo bilo treba strpati, ker si je spet upala vprašati nekaj v zvezi z vrtcom. Kok si patetična Volga.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:40:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

v vrtcu. Nina, ji je ime, tudi punčki. Zjutraj je šla z njo v vrtec, vzela jo je s seboj v sobico. Ko smo prišli ponjo, ni bilo nikjer punčke. Ful mi ni jasno user posted image . vzgojiteljice malo pogledajo in rečejo, da jo pač ni. Tamala mi pa joka cel dan, tudi zaspati ni mogla.

Smo ji kupili novo pa ni nič pomagalo. Hoče uno svojo punčko z dudo, malo umazano in je vsa nesrečna. Jaz pa še bolj, sploh ne vem kaj naj. Saj se je že dostikrat zgodilo da ni bilo kake jopice pa zadnjič so ji hlačke preoblekli ko se je polulala, pa jih nikjer več ni bilo. Okey, nima veze.

Ampak za to punčko pa tako joka. Vem, da niso odgovorni za igrače, samo če je otrok šel s punčko not v razred, ko smo prišli ponjo pa punčke več ni bilo, se mi zdi, da je vseeno neka odgovornost na strani vzgojiteljic.

Kaj menite ve, vem da je tema za na vrtec, ampak me bolj zanima tole kot čvek in kaka izkušnja ali pa dodatno mnenje. Mi ni do punčke, je bila itak darilo, samo solze ki so polzele Nini po ličkih so me pa sesule. A smem jutri še kaj težit  v vrtcu, ali ne, ker za igrače najbrž ne odgovarjajo. Samo tamala ima dve leti in jo ima ves čas v naročju in je tudi zjutraj ne spusti iz rok in noče brez nje v vrtec. Oči je šel z njo in takrat je punčko še držala v roki, jo je oddal vzgojiteljicam in odšel. Ob 3h je pa ni nikjer več bilo.

Samo zanima me, če se je tudi vam že zgodilo ali pa vaše mnenje, kak nasvet....saj ne vem kaj hočem, zanima me če je to nekaj vsakdanjega, kar se drugim tudi dogaja ali imamo samo mi tako smolo. Take ji pa ne morem kupiti ker ona hoče točno tisto in nobene druge.

Bom vesela kakšnega komentarja, da me malo zbistri ali pa spravi v boljšo voljo ali pa v slabšo, nima veze. user posted image  Hvala.



Mene pa je edino to zbodlo v celem problemu.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:43:01   
piščanc
vrtec je čas, ko se tudi otrok nauči odgovornosti. in v primeru kot je tvoj, bi jaz OTROKA okregala zakaj ne skrbi za svoje igračke, če mu je toliko do njih. pa bi bilo hitro konec joka in naslednjič bi takoj vedel kam je nekja dal. vzgojiteljice niso v vrtcu zato, da pazijo igrače, ampak otroke. punčka se bo pa sigurno našla.




_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:48:48   
Anonimen
Tanikaa, morda sem se narobe izrazila, res je čudno izpadlo. Ampak ravno zato se čudno sliši, ker nisem želela, da me napadejo da za eno punčko delam paniko, saj ni vredna neko bogastvo. Prepričana sem bila, da bodo komentarji v stilu, kaj jokaš za punčko, pojdi v trgovino in ji kupi novo.

Zato sem napisala, da mi ni za punčko samo, je bila itak darilo (se pravi mi ni zaradi njene denarne vrednosti), ampak za Nino in njene solze.

No stavek se res čudno bere ker sem na hitro pisala, drugače sem pa hotela napisati to kar sem ti razložila, da ne bo kdo mislil, da mi je žal zaradi denarja ki ga je punčka stala, ker me ni nič stala (bila je darilo) ampak zaradi Nine

Sicer pa mi je že itak žal, da sem sploh pisala, redkokdaj začnem kako temo, če pa jo in kadar jo, se moram pa vedno braniti, da se počutim nazadnje kot zločinka in vedno moram eno in isto odgovarjati, zakaj sem pa lani napisala da je otrok žejen, zakaj sem pa predlani napisala, da so mi zmanjkale baterije. Vedno se moram za nazaj opravičevati.

Saj nima smisla, želela sem samo, da mi pomagate razrešiti uganko, ki meni ni jasna, nisem pa tudi nikogar obtožila, naslov morda ni najbolj posrečen, nisem pa nič slabega mislila.

No, sicer je pa vse skupaj en čvek, zato pa sem dala temo na čvek, se ne mislim več sekirati in obremenjevati, če pa izvem kaj je bilo s punčko se pa ziher oglasim.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:52:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Tanikaa, morda sem se narobe izrazila, res je čudno izpadlo. Ampak ravno zato se čudno sliši, ker nisem želela, da me napadejo da za eno punčko delam paniko, saj ni vredna neko bogastvo. Prepričana sem bila, da bodo komentarji v stilu, kaj jokaš za punčko, pojdi v trgovino in ji kupi novo.

Zato sem napisala, da mi ni za punčko samo, je bila itak darilo (se pravi mi ni zaradi njene denarne vrednosti), ampak za Nino in njene solze.

No stavek se res čudno bere ker sem na hitro pisala, drugače sem pa hotela napisati to kar sem ti razložila, da ne bo kdo mislil, da mi je žal zaradi denarja ki ga je punčka stala, ker me ni nič stala (bila je darilo) ampak zaradi Nine

Sicer pa mi je že itak žal, da sem sploh pisala, redkokdaj začnem kako temo, če pa jo in kadar jo, se moram pa vedno braniti, da se počutim nazadnje kot zločinka in vedno moram eno in isto odgovarjati, zakaj sem pa lani napisala da je otrok žejen, zakaj sem pa predlani napisala, da so mi zmanjkale baterije. Vedno se moram za nazaj opravičevati.

Saj nima smisla, želela sem samo, da mi pomagate razrešiti uganko, ki meni ni jasna, nisem pa tudi nikogar obtožila, naslov morda ni najbolj posrečen, nisem pa nič slabega mislila.

No, sicer je pa vse skupaj en čvek, zato pa sem dala temo na čvek, se ne mislim več sekirati in obremenjevati, če pa izvem kaj je bilo s punčko se pa ziher oglasim.


To pa zveni že čisto drugače.

Sicer pa sem itak prepričana, da se bo punčka našla. Tudi če si jo je sposodila kaka deklica, jo bodo starši jutri ziher vrnili. Če pa se je izgubila kje med igračkami v vrtecu, pa se bo itak našla.

Lahko pa hčerki poveš, da je Nina šla na kratek dopust na morje. Da si je zaželela malo sonca in morja in da se bo hitro vrnila. Vsaj za nekaj časa boš potolažila otroka.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 12:56:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 12:59:51   
Anonimen
Ja Lukrecija, na Višje sodišče sem jih dala user posted image , sej tale RR pa res nima več smisla

Tanikaa tebi pa hvala za prijazen odgovor, to si se pa dobro spomnila, ji bom rekla, da je šla punčka na morje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 13:01:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Ja Lukrecija, na Višje sodišče sem jih dala user posted image , sej tale RR pa res nima več smisla



Pa saj ni mislila nič slabega. Lepo je, da se potem pove, kako se je zgodba rešila, saj se velikokrat tu sprašujemo, kako se je rešil ta ali oni primer, pa uporabnica, ki odpre temo, to zelo redko pove. To pa je brezveze na RR, se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 13:03:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 13:04:40   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5



Hvala bogu so pa druge prijazne in imajo srce. Verjetno še niste videle žalost v otrokovih očeh, saj se drugače ne bi tako obnašale.




Poglej, videla sem toliko žalosti v otroških očeh o kateri ti najbrž nimaš pojma glede na to kakšne probleme izpostavljaš.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 13:25:53   
puncica
Nalep na oglasno desko v vrtcu, da se je zgubila punčka pa če jo je slučajno kak otrok pomotoma odnesel če jo lahko vrne, da je hčera čist žalostna, no neki v tem smislu.

Je pa pri meni bil problem, ko je ena punčka vzela moji hčeri knjigo, ker je trdila da je njena, je bila podpisana ampak punca brat itak ne zna, starši niso bili pozorni na to kaj je prinesla in so jo potem lepo odnesli domov, saj je naša punca taka da je knjigo prepustila njej, ki je bol grebatorska, naša se pa povleče nazaj. Knjigo smo dobil čez 2 dni nazaj.

Tako da počaki še kak dan dva, pa upam da boste punčko našli.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 13:48:30   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Kako se vam da vedno, ko ima nekdo nek NOV problem potegniti VSE stare iz naftalina in jih potem servirati na pladnju vedno in ponovno in ponovno. Tako je tudi pri drugih. Nekdo nekaj vpraša, pa mu potem odgovorite ja lani si pa rekla to pa to, prejšnji mesec si napisala to in to, kot jara kača vlečete stvari iz preteklosti.

Jaz pa menim da je to NOV problem in da baterije pa nekaj kar je bilo že lansko leto nima veze s to punčko.Pa kok ste ene dosadne da se vam da in da res ne morete odgovoriti na eno bogo zastavljeno vprašanje in se ene teme držati. A imate vse odgovore za nazaj za vsakega shranjene in sortirane in v mapcah zložene da potem ko nekdo nekaj vpraša samo kliknete in vidite aha tale je pa že pisal to in spraševal že o tem, uu rekel je pa tudi tole, ajde, dajmo ga zdaj, udri po njemu. Kok ste dolgočasne.

Spraševala je o punčki, ve pa omenjate stvari že pred letom nazaj. Ja res je grozna, v zapor bi jo bilo treba strpati, ker si je spet upala vprašati nekaj v zvezi z vrtcom. Kok si patetična Volga.


Hja veš kako je to, predstavljaj si otroka, ki konstantno počne eno in isto kozlarijo z enim in istim negativnim učinkom. Koliko časa bi ti otroku pojasnjevala kako in kaj? Prvič, drugič, tretjič mogoče še, potem pa bi te po mojem potrpežljivost minila in ne bi več imela volje za pojasnjevanje. In ne, ne gre za drugačen primer. Spet gre za nezadolovljstvo z vrtcem, enaka situacija, kot tista z baterijami, spet so krive vzgojiteljice. Bumf takoj obtožba, takoj odgovornost vzgojiteljic. Vzorec, ki se ponavlja, mimo tega pa se na žalost ne da iti, vsaj če želiš biti odkrit ne.
Pa a ima sploh kaj veze kaj je napisala Volga? Napisala je po mojem tisto, kar si marsikdo misli in raje molči. Mislim, da te bolj moti avtor posta in ne vsebina posta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 14:19:17   
Vešča
Kadar pri nas kako igračo nepreklicno izgubimo, rečem, da je šla v svoj dom, ker je pogrešala svoja mamico in očka.

To ponavadi razumejo tudi zelo majhni otroci.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 14:24:26   
Vešča
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5



Hvala bogu so pa druge prijazne in imajo srce. Verjetno še niste videle žalost v otrokovih očeh, saj se drugače ne bi tako obnašale.




Poglej, videla sem toliko žalosti v otroških očeh o kateri ti najbrž nimaš pojma glede na to kakšne probleme izpostavljaš.




Ajd, tole je pa grdo. Mislim, da bi vsak starš, ki ima otroka rad, poskusil na vse načine najti njegovo najljubšo igračo.

res ne vem, kaj je tu slabega. A ker so otroci v Afriki lačni in ker so nekateri tudi pri nas zelo hudo bolni ali zanemarjani ali zlorabljani ali bilo kaj, pa ne smemo skušati pomagati svojemu otroku, če je ta žalosten zaradi česarkoli maj, kot so res hude življenjske stvari.

A če tvoj otrok pade in se popraska po nogi in joka, mu tudi rečeš: Pa daj, kaj jočeš, drugi otroci imajo veliko hujše razloge, da so žalostni!"

Ali stopiš k njemu in ga potolažiš?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 14:38:22   
frutka_
Vešča iz kontekste sem razbrala paniko, ki ni potrebna. In zato sem napisala, da menda ni bilo tako hude žalosti. Pa sploh, če bi izbrala kakšen drugi pristop. Kot si ji sama napisala recimo.
Očitek je letel name in še na nekatere mame. Ki smo brezsrčne, ker ne vidimo žalosti v otroških očeh. Pa daj noooo....user posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 15:47:52   
Anonimen
Uganka je rešena:

Danes ko sem iz vrtca dvignila Nino so mi povedali, da se je punčka našla. Pravzaprav jo je domov vzela popoldanska vzgojiteljica in še par drugih punčk, da bi jih oprala, ker so bile že malo umazane.

Tako je skrivnostna zgodba rešena. Nina ima zdaj čisto, dišečo in svežo punčko in je presrečna.

Hvala vsem, ki ste mi dajale pozitivne odgovore, hvala pa tudi drugim, ki so mi odprle oči, da res nima več smisla sodelovati na RR čvekih, ker večinoma kar fašeš so obtožbe, pogrevanje starih stvari, žalitve in podobno. Seveda pa so izvzete prijazne punce, ki so pozitivne in ne čakajo ves čas na to kako bodo koga užalile.

RR punce, uživajte user posted image !!!

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nini so vzeli punčko
4.9.2008 15:49:08   
Pobalami
Prvo pravilo:

Če daš otroku karkoli v vrtec moraš pričakovati, da se bo to zgubilo, razbilo, da bo nekdo vzel. Zato otroku ne dajaj posebnih, dragih igrač, stvari s sabo, če bo zaradi tega potem slaba volja.

Moji, ko pridejo iskati tamalga dostikrat vzamejo domov tujo stvar, ker ne vedo da ni od tamalga. Potem zadevo seveda vrnemo. Se je pa zgodilo, da smo eno marelo en teden vozili v avtu, potem pa smo še eno našli doma (čisto enako).


Napiši oglas v vrtec. A ste že našli.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?