|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:08:18   
gajka
Dobro jutro!

Pri nas vse po starem, je bil pa Rok včeraj res zelooo priden in upam še na več takšnih dni. Se pa že 2 dni dogaja, da zvečer kar ni zaspan in gleda kot čukec, pa ga kar v posteljo nesem, ugasnem luč, priprem vrata in čez čas le zaspi. user posted image Ampak sem pa vesela, da za to, da zaspi, ne potrebuje nobenih pravljic, uspavank, lunic, vrtiljakov... user posted image
Ah, vidim, da že lažem! user posted image Ni ravno vse po starem - končno imamo pohištvo v dnevni sobi! user posted image Še jedilno mizo in stole dočakamo, pa smo na konju! user posted image

Tole pa je zelo nazoren primer, kako boste lahko že kmalu telovadile s svojimi user posted image : http://ziza.ru/2008/10/28/jekstrimalnaja_gimnastika_s_rebenkom.html user posted image user posted image

sandra123 - user posted image za spanje dvojčic! Hmmm, kot kaže kmalu ne boš več potrebovala Cerazette, če bo Tina tako pridno spala v vajini postelji, ker se bo tvoj user posted image moral na kavč preselit. user posted image No, šalo na stran, po mojem mnenju jo malo ljubosumje matra in se boji, da bosta na njo čisto pozabila, pa user posted image user posted image spita pri vama v spalnici, pa bi ona tudi...

Srečanje v CE - jaz sem za! user posted image Recimo City Center Celje, 19.11., ob 11h, nekje zgoraj pri džungli (za večje user posted image ), previjalnica je zraven, dojilnica tudi (če bo treba), joški pa itak. user posted image Kaj pravite?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:13:30   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tatly, nisem šeuser posted image . Sem pač smotana. Imam časa še 7 dni. Do 3 mesecev lahko, da dobim še kaj za nazaj.
Kam si pa dala, ali poslala?


Dobro jutro,

vlogo oddaš ali pošlješ na socialno.



Hvala!user posted image Sem že našla naslov in danes gre na poštouser posted image .
Gajka, tole telovadbo sem že videla, tudi pri nas. Izvaja jo ena bivša bodybilderka, ki je napisala tudi knjigo, kako telovaditi z otrokom. Ampak jaz si ne bi upalauser posted image . Otrokom pa očitno pašeuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:16:45   
gajka
Meni se zdi, da bodo user posted image roke izpadle! Čeprav je pa videt, da ful uživa! user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:19:09   
Vilika
Jutro!


Z našiim spanjem je bilo danes enako kot pri Zoja Miši - od 20.30 - 4.30, potem pa smo se 1 uro matrali nazaj zaspat.. in sedaj je že 1 uro pokonci user posted image , zgleda da je bil prvi šus predolg, pa je pri drugem zaštrajkal user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša 
Jaz pijem kavo, jem zajtrk z , potem pa Kaja Linino omaro pospravit. Je celo bombo naredila


, Vid je tudi bombo naredil par dni nazaj


IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Punce, povejte mi kam moram poslati vlogo za otroški dodatek? Mi že malo voda teče v grlo. Ja, jaz vedno delam vse zadnji čas


Tudi jaz skoraj vedno stvari delam zadnji čas (ko mi kuzla v rit skače, pravimo). Za spremembo je bilo torat drugače in sem prvi teden vse poštimala - Vid je vse poštimal ; ja, tukaj ne gre zame .
Papirje sem nesla na center za socialno delo, tja kamor smo že nesli papirje za porodniško. Prinesti moraš izpolnjen obrazec o otroških dodatkih (kupiš v knjigarni), davčno števolko otroka, pa sem pozabila če še kaj. Naj š katera pove. Jaz sem morala tudi kopirati bančno kartico kamor bojo nakazovali denar.
Za izpolnitev obrazca pa potrebuješ oba izračuna dohodnine (tvoj in lubitov), da ju vpišeš notri.


grem... jokat je začel


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:27:00   
Neža7
Dobro jutroooooooooooo user posted image

Nežika je spala od 18:30 do 5:30 in še sedaj spi user posted image  Končno po 3 user posted image  noči (predspajem) je TAKOJ zapala.

 
Srečanje v Šiški meni odpade, ker je 07.11 prost, 08.11 cel dan dela in 09.11 prost.

Srečanje v Citycenter pa še ne vem user posted image
Kako mi je včesih neumno, ker tako pozno izvejo kako delajo user posted image  user posted image  Citycenter je tako lepo blizu zame user posted image

 
gajka..... saj tudi moja je zelo težko zaspala (že od petka) No, saj je pa po ta starem.
user posted image  Z pohištvo user posted image

Zoja Miša...... Kar hitro user posted image  Saj ti bodo za nazaj plačali, da boš bogata user posted image  Mislim, da je moj to uredil na CSD.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:31:58   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Meni se zdi, da bodo user posted image roke izpadle! Čeprav je pa videt, da ful uživa! user posted image


Moja je ista user posted image  in takooooooooooooo se slini user posted image  Mislim, da so zobki na poti. Sem včearj prebrala, da lahko zobki dobijo tudi pri 3 mes starost user posted image  


Zgleda, da bo sonček malo pokuku user posted image  Grem se hitro urejat, da lahko potem greva na sprehod.
Mene itak že vse boli, ker zadjih 2 tednih hodim gor nekam nad Velenje (v klanc) in je rame bolijo user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:36:43   
miškolinček
Gajka,a tole telovadbo res kdo izvaja al je to sam montažni posnetek ?   
Upam da slednje,ker meni so šle kr kocine pokonci ko sem gledala,sploh tisto ko ga za noge drži pol da pa čez hrbet nazaj vrže,sem mislila du mu bo glavo utrgal.user posted image
Jaz že ne bi mogla z mojim kaj takšnega počet.

Zoja Miša,ni za kaj.Kr hitro teci da dobiš še za nazaj,saj če sta bila oba zaposlena tako ne bo nevem kake bogatije,pa vseeno če ti pripada ti pripada.user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:37:21   
sayuri
Jutro user posted image  Pijem sicer že drugo kavico, čeprav je bila noč prekrasna. Lovro je že v avtu iz Postojne zaspal. Sem ga preložila v posteljico in je spal do 6h zjutraj user posted image  ZAra je pa zvečer še pojedla in spala do 3h, pojedla in spala do 7h. user posted image user posted image user posted image  
Kolki naših dveh čmrljev so 1A. So bli že po rojstvu tako, pa smo vseeno imeli kontrolo.user posted image Sva se pa dobili s sosedo, s katero sva preležali 2 meseca v Postojni. Joj, 2 para ddvojčkov na kupu ...kok je blo lepo videt. user posted image  SO kar sestre iz gin. oddelka hodile gledat. user posted image  Se nas še dobro spomnijo, ker smo ble res fenomen 7 nas je blo, k smo dvojčke čakale user posted image user posted image user posted image .
Sem pa dobila kar neko nostalgijouser posted image  Zgleda, da sem se prav navezala na porodnišnico user posted image user posted image . Mi res ni nič manjkalo- po rokah so me nosili. No, edin Filipa sem pogrešala in on mene....

Grem si zdaj kaj za jest narest, da ne bom slučajno shujšala user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:44:31   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Tole pa je zelo nazoren primer, kako boste lahko že kmalu telovadile s svojimi user posted image : http://ziza.ru/2008/10/28/jekstrimalnaja_gimnastika_s_rebenkom.html user posted image user posted image




user posted image  Sem brez besed......


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:46:36   
MATEJKA_
JUTRO!
evo spet mene po dolgem času, saj vas skoraj ne uspem brat, taolko čvekate user posted image .

imam pa eno vprašanje. 1 Muser posted image  sem dobila točno 4 tedne po porodu, 2. pa od nikoder... user posted image  ima katera podobno izkušnjo ?

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 4.11.2008 8:47:20 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:48:40   
MATEJKA_
še ena zadeva - ... kolikokrat na dan jejo vaši user posted image  ?. midve sva prej jedle 4x na dan (čez noč namreč vedno spi 8-9 ur), zdaj pa 6-krat, včasih po 5-krat....

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:49:01   
tatly
zoja miša-tak kot ti je rekla miskolincek na csd---pa zatpo pa ja nisi smotanauser posted image
kaj ve vedno malckom ko jih preoblacite celo omaro razmecete?jaz ji vsaj 2 dnevno omaro pospravlamuser posted image
kaj pa ce bi moji puziki zvecer dajala tisti aptamil proti polivanju?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:50:12   
anita goitan
jutroo,
ma je kar mal trajalo da je Zoja zdej zaspala, sem ji cel repertuar pesmic zapela od Kekčeve, do Barčice itduser posted image , na konc je itak sama od sebe zaspalauser posted image

Kaj zdej, smo se zmenile kaj si kupimo?

Jaz sem še skoz v pižamiuser posted image , pa pod tuš morm, pa se mi ne ljubiii

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:53:32   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

še ena zadeva - ... kolikokrat na dan jejo vaši user posted image  ?. midve sva prej jedle 4x na dan (čez noč namreč vedno spi 8-9 ur), zdaj pa 6-krat, včasih po 5-krat....


jah me2 jeva čez dan na cca 2 uri, tud na uro in pol, če smo pa kje zuni za več časa zdržimo tud 3, 4ure
No da ne kompliciram, čez dan (od7ih do 19ih) se dojive cca 7x

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 8:55:35   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Jutro user posted image  Pijem sicer že drugo kavico, čeprav je bila noč prekrasna. Lovro je že v avtu iz Postojne zaspal. Sem ga preložila v posteljico in je spal do 6h zjutraj user posted image  ZAra je pa zvečer še pojedla in spala do 3h, pojedla in spala do 7h. user posted image user posted image user posted image  
Kolki naših dveh čmrljev so 1A. So bli že po rojstvu tako, pa smo vseeno imeli kontrolo.user posted image Sva se pa dobili s sosedo, s katero sva preležali 2 meseca v Postojni. Joj, 2 para ddvojčkov na kupu ...kok je blo lepo videt. user posted image  SO kar sestre iz gin. oddelka hodile gledat. user posted image  Se nas še dobro spomnijo, ker smo ble res fenomen 7 nas je blo, k smo dvojčke čakale user posted image user posted image user posted image .
Sem pa dobila kar neko nostalgijouser posted image  Zgleda, da sem se prav navezala na porodnišnico user posted image user posted image . Mi res ni nič manjkalo- po rokah so me nosili. No, edin Filipa sem pogrešala in on mene....

Grem si zdaj kaj za jest narest, da ne bom slučajno shujšala user posted image  user posted image user posted image user posted image


sayuri mislm da tale nostalgija pelje na forum julike/avgustovke 2009user posted image user posted image user posted image , joj hecam se, itak si fenomenalna da vse to porihtaš, kdaj greš sploh lulat in kakatuser posted image , ker jaz namreč grem velikokrat z Zojo na rokiuser posted image , če ravno ni pripravljena da jo mami kje drugje odloži

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:04:08   
Vilika
Očitno sem prejle prepočasi pisala (zoja miša že prej vse odgovore dobila), pa polovica smajlijev je nekam zginla...če se je pa Vid oglašal user posted image

Zdaj sem ga v postlo vtaknila, je nekam siten ratal user posted image


gajka - mammmaa mijaaaaa, kar sapo jemlje


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:07:55   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

imam pa eno vprašanje. 1 Muser posted image  sem dobila točno 4 tedne po porodu, 2. pa od nikoder... user posted image  ima katera podobno izkušnjo ?



Saj boš dobila user posted image  brez skrbi... Moja sestrična je dobila 6 mes po porodu.

Jaz ima pa druga težavo gled user posted image ........
Ko sem dobila user posted image  po porodu ima eno čudno težavo, ko pridem do O user posted image  Po O me kar začne fuuuuuuuuuuul srbet in mi je tako neudobno. Tik pred user posted image  pa izgine... potem spet po O user posted image  
Mi je malo narodno iti k G ker sem toliko bila pri nje med user posted image  in sem že 2x bila po porodu. Čeprav sedaj še 2 mes nisem bila pri nje...

Kaj naj naredim? Ste že slišali kaj o tem?

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:14:05   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

imam pa eno vprašanje. 1 Muser posted image  sem dobila točno 4 tedne po porodu, 2. pa od nikoder... user posted image  ima katera podobno izkušnjo ?



Saj boš dobila user posted image  brez skrbi... Moja sestrična je dobila 6 mes po porodu.

Jaz ima pa druga težavo gled user posted image ........
Ko sem dobila user posted image  po porodu ima eno čudno težavo, ko pridem do O user posted image  Po O me kar začne fuuuuuuuuuuul srbet in mi je tako neudobno. Tik pred user posted image  pa izgine... potem spet po O user posted image  
Mi je malo narodno iti k G ker sem toliko bila pri nje med user posted image  in sem že 2x bila po porodu. Čeprav sedaj še 2 mes nisem bila pri nje...

Kaj naj naredim? Ste že slišali kaj o tem?


hm..to pomeni da ti more kmal še 1x pridet auser posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:15:36   
tejkaz
Jutro

Spali 19.00 - 2.30 - 7.30. Je bila pa že Eva ob 5.30 pokonc.

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

JUTRO!
evo spet mene po dolgem času, saj vas skoraj ne uspem brat, taolko čvekate user posted image .

imam pa eno vprašanje. 1 Muser posted image  sem dobila točno 4 tedne po porodu, 2. pa od nikoder... user posted image  ima katera podobno izkušnjo ?


Tisto 4t po porodu pa verjetno ni bila M, ker čišča traja 6 t. Včasih se zaključi že 3 t in potem recimo še 5 teden kaj steče ali pa kako drugače, tako da jaz bolj mislim da je bilo tisto še kakšen ostanek čišče. Jaz sem 1M dobila ko je bil Jaša star 8 tednov, zdaj je pa 34 dan pa je še ni. Pri cerazette tako ne veš kdaj bo in kdaj ne.

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_
kolikokrat na dan jejo vaši  ?. midve sva prej jedle 4x na dan (čez noč namreč vedno spi 8-9 ur), zdaj pa 6-krat, včasih po 5-krat....


Vav, full malokrat jesta. Midva jeva kar naprej. Včasih na eno uro, običajno na dve, redkokdaj na tri. 8-10 krat jeva. Ponoči je samo enkrat in je pol ure, čez dan pa po pet minut.

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Tole pa je zelo nazoren primer, kako boste lahko že kmalu telovadile s svojimi : http://ziza.ru/2008/10/28/jekstrimalnaja_gimnastika_s_rebenkom.html




 Sem brez besed......

 

Jaz tudi. Čeprav to res otrokom paše. Naša Eva je res usekana na takšne stvari. Čimvišje jo mečeš in čim bolj obračaš, bolje ji je. Jaz imam takšne mišice v rokah, ko tahuj bodybuilderka.

Sayuri user posted image user posted image za kolke.

Neža7,saj če je v petek tvoj prost, pa skupaj pridite, pa izkoristite dan še za kakšen šoping. Daj no.

Gajka user posted image user posted image za Roka in za dnevno sobo.

Sandra123 user posted image user posted image za spanje. tina se bo pa tudi unesla. A ste bili kaj na pokopališču kjer je stric Slavko pokopan? Mi nismo bili, je bila Eva tečna. To je ponavadi edini dan v letu ko Romano in Vojkota vidim, no, letos jih pa nisem.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Tejkaz, kapljice so bile prva usluga .



Sem že pozabila. Res.

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Na cesto je gledala tko kot tejka zadnje čase..

tejkaz to pa je bila pol usodna privlačnost...



kako pa jaz gledam na cesto zadnje čase? Ja, usodna privlačnost je bila. Po treh mesecih sva že Evo naredila.

Katja, večkrat se javi. Te je lepo brati.

Sine kliče. Šibam


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:21:40   
cebrca
buhtlčk ja imaš prav, sem že dala link. Včasih ko je Ivan bolj zaspan, ga vekrat prestavim iz ene na drugo, vmes se toliko zbudi, da potem spet vleče. Mava pa prednost, da jih ni problem uspavat a ne. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Tole pa je zelo nazoren primer, kako boste lahko že kmalu telovadile s svojimi : http://ziza.ru/2008/10/28/jekstrimalnaja_gimnastika_s_rebenkom.html

user posted image Ostala sem brez besed! Tega si tud jaz ne bi upala delat.

user posted image za dnevno sobo!!!


Zoja Miša ti je Vilika vse podrobno razložila. user posted image

Neža7 user posted image v petek te bomo pa intenzivno pogrešale! Pa Ivan se tudi zelo slini, pa ne verjamem, da so že zobki. Jaz sem imela prvega pri 9 mesecih, user posted image pa tudi nekaj takega. Pa pravijo, da pri user posted image potem nekako podobno rastejo.

sayuri user posted image user posted image user posted image za vedno lepše noči. user posted image user posted image user posted image za kolke. Kako bomo šele v petek zanimive. Avgustovski dvojčki na kupu, za posladek pa še vse ostale!user posted image user posted image

MATEJKA za M ti ne morem pomagat. Z dojenjem je pa pri nas skoraj isto. Ponoči spi v kosu 8-10 ur, čez dan je pa na 2-3 ure.





_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:24:24   
cebrca
neža7 žal ti ne znam kaj pametnega povedat.

Imam pa zdaj jaz vprašanje: A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila user posted image ?


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:30:07   
matejchi
tejkaz v avtošoli mislim, da gledaš na cesto še bolj kot ostale, user posted image od Neže pa mislim da ima LJ vrh glave že sicer, ampak lahko bi res za svojo drago se potrudil.

Zoja Miša a si mislila Slovensko bivšo bilderko? Ona je pa vsekana...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:32:41   
tejkaz
Jaz imam pa danes razgovor za službo. Še vedno ne vem ali mi bodo podaljšali ali ne, pa sem včeraj malo brskala in opazila, da naši sosedi iščejo eno računovodkinjo. jaz sem preko študenta en čas delala v enem računovodskem servisu. Pa sem za foro napisala en mail, in razložila da bi rada delala, vendar mi porodniška poteče šele 21.julija blablabla. Pa so me že včeraj klicali, danes pa še enkrat če lahko pridem okoli 12ih k njim.  Jaša gre z mano user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:33:16   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

tejkaz v avtošoli mislim, da gledaš na cesto še bolj kot ostale, user posted image od Neže pa mislim da ima LJ vrh glave že sicer, ampak lahko bi res za svojo drago se potrudil.



Sam da sem poslala, sem se spomnila.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:39:18   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz imam pa danes razgovor za službo. Še vedno ne vem ali mi bodo podaljšali ali ne, pa sem včeraj malo brskala in opazila, da naši sosedi iščejo eno računovodkinjo. jaz sem preko študenta en čas delala v enem računovodskem servisu. Pa sem za foro napisala en mail, in razložila da bi rada delala, vendar mi porodniška poteče šele 21.julija blablabla. Pa so me že včeraj klicali, danes pa še enkrat če lahko pridem okoli 12ih k njim.  Jaša gre z mano user posted image


ja srečno, fajn odpravi, pa poročaj

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?