|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 8:46:04   
blanč
Blanči pa ti to normalno ob sobotah delaš, al samo danes ker imate športni dan?
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Jutro!!!!!
Vidim, da ste včeraj uživale! Super!! Mi je prav žal, da se nisme mogla priključit. Če bi ble na našem koncu bi še šlo ... tko pa ...





Lahko bi se kar na Trojanah dobile.
vau kera pesem.
Zato zato što sam tako mald..
....
mi plešemo, celi da i noč lalalala...


< Sporočilo je popravil blanč -- 20.9.2008 8:47:52 >

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 8:46:34   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj...

včeraj sem se imela super, samo en malček je blo mrzlo, sem se potem še ves preostanek večera zvijala po kavču in stiskala k mojmu, da me je pogrel.

Kicsi, dobro opravi danes, čestitke za 4 folikle.


Zdaj pa moram user posted image , me že naš stran vleče, ker greva po avto centrih




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 8:47:54   
dajamaja
Mi je v starem stanovanju vse vn vrglo, če sem pekla in mela še plato užgano .. zdaj čakam na 3 fazni tok user posted image

Se moram že skrivat, se je začela pisarna polnit .....
 
Reško se je fejest upiral ... da so najlepše dve izbral, pa da jih že tko obsojajo, da dvojčke producirajo, pa dva sta še kandidata za zmrznit ... pa sem na vse mela odgovor .. itak, da se pr men nima kej bat
 
Kako si pa ti zmenjena? Kdaj štartaš? Pa Mlinčka?
 
Če Balanch ne bo rokavov zavihala, se bom jaz razjezila user posted image
 
Zdej šibam še s pebi na kavo, pa pridem nazaj še kej gor pogledat.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 8:49:36   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Nokesuser posted image + turist user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 8:54:32   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja
Reško se je fejest upiral ... da so najlepše dve izbral, pa da jih že tko obsojajo, da dvojčke producirajo, pa dva sta še kandidata za zmrznit ... pa sem na vse mela odgovor .. itak, da se pr men nima kej bat
 
Kako si pa ti zmenjena? Kdaj štartaš? Pa Mlinčka? 
 


Mlinčka štarta v  torek, jaz mam pa oktobra razgovor. Bi te prosila, da mi ob priliki poveš vse argumente s katerimi si ga prepričala. Jaz sem tud odločena, da vzamem tri, če mi kdaj uspe do trojke prit, samo moram prej natrenirat, da bom dost vztrajna, ko bom soočena z atem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:01:43   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Reško se je fejest upiral ... da so najlepše dve izbral, pa da jih že tko obsojajo, da dvojčke producirajo, pa dva sta še kandidata za zmrznit ... pa sem na vse mela odgovor .. itak, da se pr men nima kej bat 
 
.



sori ker se vmešavam ampak...a si pred svojo odločitvijo da ti vstavijo 3 zarodke pomislila na to kako bo če se vsi trije primejo? Pa kakšno nosečnost boš imela... pa koliko bodo malčki ob porodu tehtali? Pa kakšne težave lahko nastanejo  tako v nosečnosti kot tudi potem ko se malčki rodijo? Kot sem že enkrat napisala sem sama imela priliko srečat kar nekaj mamic z "samo" dvojčki" ki so bili ob porodu prelahki,mame so imele rizično nosečnost in davek še zdaj plačujejo (kar se zdravja malčkov tiče)

Vse lepo in prav,punce bi naredile vse da se prime....Vendar mislim da bi morale včasih malo bolje premislit in se pozanimat kako to konkretno s tremi malimi otroci v praksi izgleda preden sprejmete takšno odločitev.

pa brez zamere, to je le moje mnenje. Želim pa tebi in tvojim "trojčkom" vse lepo

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:08:51   
KIWI
Dobro jutro babike!
 
DAISY, hvala za super zgodnjo kavico, ker je pač že bila hladna zdaj, bom pa zato lepša, ne?

Vidim, da ste se ene včeraj lep imele in prav je tako. Jaz sem včeraj malo bolj lenarila, no ja pač mi je zapasalo malo. Zdaj sem malo prebrala za nazaj, sicer pa me je začel neki strah lovit. Kaj pa če.... Pa moj dragi pravi naj ne norim, saj bo vse vredu. OOOHH, res upam!!!

BACI, kako pa kaj ti?

Pa tako grdo in mrzlo je spet danes, brrrr!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:13:09   
želvica99
Dobro jutro dečveuser posted image .

Vidm, da boste pridne kuharce, no jest bom pa dons na izi nekaj skuhala. Ostali čas pa bom poletne majčke, ...pometala (no zložilauser posted image ) v omaro za konzerviranje do druge sezone in naredila plac volnenim zadevam. Da bo red pri hišiuser posted image zdj mam vse zmešano.

Sisy ne naše D. tko strašit no, sj vemo da je v življenju tko - za kar koli se odločiš je lahko dobra ali slaba odločitev, nikol ne vemo. Ampak vedno mormo gledat pozitivno in ne le slabih stvari, ki se dogajajo okoli nas. Jest sem pa eno mamico spoznala, ki ima samo enega user posted image  pa se je prezgodaj rodil,...tko da število ni kar zmeraj problem, v bistvu se malokrat zakomplicira zaradi user posted image user posted image .

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:16:36   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99


Sisy ne naše D. tko strašit no, sj vemo da je v življenju tko - za kar koli se odločiš je lahko dobra ali slaba odločitev, nikol ne vemo. Ampak vedno mormo gledat pozitivno in ne le slabih stvari, ki se dogajajo okoli nas. Jest sem pa eno mamico spoznala, ki ima samo enega user posted image  pa se je prezgodaj rodil,...tko da število ni kar zmeraj problem, v bistvu se malokrat zakomplicira zaradi user posted image user posted image .


moj namen ni strašit...je pa dejstvo da ima ogromno več možnosti za prezgodnji porod in prelahke otroke z mnogimi težavami (če se primejo vsi) kot če bi imela le enega. To sem napisala bolj zaradi tega da bi ostale ki so tik pred postopkom malo bolj spodbudila k razmišljanju glede tega in da bi sprejele pravo odločitev.

To pišem zgolj dobronamerno. Če je katera to vzela za slabo se opravičujem.

BTW-Reško že ve zakaj se upira vstavitvi treh!

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:19:10   
DaisyE
Sisy, za dajomajo ne morem ni rečt, ti bo sama povedala kaj in kako, zase pa lahko govorim. V dosedanjih 4 postopkih sem sproducirala skupaj cca 20 zrelih jajčk in vedno dobila vstavljena dva zarodka dvomljive kvalitete, ker jih več pač ni bilo. Če mi kdaj uspe in bodo na ET počakali trije, bom poskusila vzet vse tri, ker vem, da zunaj na zamrzovanje ne bo noben počakal, moram dat pa vsem trem šanso, da se primejo. Pravila pa, saj sama veš, ni. Mogoče bo pa najbolj čoravemu uspelo in unim dvem lepšim ne. In ne, ne bodo se vsi trije prijeli. So lepe pravljice, jih rada slišim, verjamem pa ne. Če se bo eden sem zmagala.

Mislim, da tud dajamaja ve kaj dela. Precej je dala skozi, pozna sebe in svoje telo in lahko ti garantiram, da odločitve ni sprejela kar tako iz dons na jutri. Takšne odločitve dolgo zorijo in so vedno posledica izkušenj. Kar veš, saj si tudi ti v IVF. Če je zadevo znala Reškotu argumentirat in se je na koncu strinjal z njo, potem si lahko brez dvoma, da je bila odločitev dobra.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:35:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

zarjica, kako kajuser posted image , se že poslavlja?

ne vem....mal se je še povečala, ni pa neke sile.....drugač pa sem polna energije po teh tabletkah,,,kr neki delam...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:38:22   
zarja1
DaisyE, jaz delam tako: vzamem poljubno število jajc recva, dans jihh bom 3 in rahlo stepenim primešam toliko moke +sol, da dobim nekoliko trše testo. Pomembno je, da ga dobro, res dobro umesiš. Testo nato razdelim na tri enake hlebčke. Vsakega razvaljam čisto na tanko in pustim, da se nekoliko posuši. Primerno posušeno testo zvijem in seveda z dobrim in ostrim nožem narežem čisto ozke kolobarje. Tako narezano testo z rokami narahlo potresem, da se kolobarji razvijejo in jih pustim, da se posušijo do konca.

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 20.9.2008 9:41:05 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:40:15   
ledenka
jutro, čvekulje user posted image  

mislim, pridem vas jaz pogledat... in vidim samo zmrznjeno mišmiš user posted image  no, mišmiška, vsaj malce sem ti popestrila čakanje! user posted image  sorry bejbe, ampak moja mala miška hoče bit vsak dan ob 6h na kavču in tam ostane do 8h. mami mora pa ubogat user posted image  zato ne morem niti na telovadbo hodit, ker se najzgodnejša konča ob 6.30. sej bomo pregurali, za mojo malo vse, samo smešno mi je, da me že tako zgodaj vrti okol prsta (ki ji zdaj komaj nastaja user posted image ).

me veseli, da ste se lepo imele! upam, da bomo naslednjič že čez to fazo... in bom vsaj do kake 8h lahko zunaj user posted image  da vas vidim, poobjemčkam, poklepetam z vami!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:41:03   
ledenka
vzamem poljubno število jajc npr. 3


ok, sem mislila, da ma to kaj z IVF zveze, pa vidim, da nima user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:42:26   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

vzamem poljubno število jajc npr. 3


ok, sem mislila, da ma to kaj z IVF zveze, pa vidim, da nima user posted image

ne rezance delamo....

letim v mesto na kavico s kolegicami, mal v izvidnico za šoping....se beremo kasneje. Bodite pridne....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:46:04   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

vzamem poljubno število jajc npr. 3


ok, sem mislila, da ma to kaj z IVF zveze, pa vidim, da nima user posted image

ne rezance delamo....

letim v mesto na kavico s kolegicami, mal v izvidnico za šoping....se beremo kasneje. Bodite pridne....


a greš tud na pohod? user posted image  danes mate v MB eno veliko prireditev user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 9:46:41   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

vzamem poljubno število jajc npr. 3


ok, sem mislila, da ma to kaj z IVF zveze, pa vidim, da nima user posted image

ne rezance delamo....

letim v mesto na kavico s kolegicami, mal v izvidnico za šoping....se beremo kasneje. Bodite pridne....


Če se bom lotila, ti povem, kako je uspelo.

Ledenka meni je tud žal, da smo se sfalile. In žal mi je, da ni gretka prišla, ampak lubčki so pa pasali.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:31:33   
Shuka
Jutrčka sobotne čvekiceuser posted image

Navijam za Kicsi - za UZuser posted image user posted image user posted image

Zarja - dons sem nameravala it mal v šoping, tko na izi pa je vse v vodo padlo user posted image . Včeraj me je parkrat tolk zbodlo v trebuhu, da sem spet zakrvavela in še dons mam temnorjav voden izcedek, tko da bom sam počivalauser posted image . A se res te krvavitve naujo končale. user posted image . Celo noč nisem spala, ne jest ne moj, vsakič k sem šla odtočit na WC me  je vprašal kakšno je stanje, oba sva mela bl jeb.eno noč, pa skoz me je neki zvijal, pa krči, mah, tko da sem mal potegnila spanec od 7 do 10h.
Joj zuni pa sončekuser posted image user posted image

Kako je blo včeraj pupe na mitingu user posted image

Glede na to, da ne morem dolgo sedeti, se vam bom vsake toliko oglasila, drugače pa mislim na vse vas ne pozabit in Shuki ma vas rada.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:43:23   
Pija76
Skuši pa to bise res lahko nehalo.

Kaj nas life preizkuša.......

Grem likat naprej user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:44:20   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Superkravica jaz ponavadi ne dimim za računalom, ampak danes sem si pa rekla da si kar tle prvoščim, itak moram vse pospravit, posesat, preluftat...


A pol dec ni zrihtu?

Lučka tebi sem pa kar fouš zarad bohinja. Boš mela pa lep dan. Kaj pa maš? Mam občutek, da sem ta del sfalila.


Druženje s košarkaši (rekreativci) po uspešno izpeljani prireditvi 24 ur košarke. Je treba potem zapit vse kar smo zaslužili.user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:51:17   
lučka 25
Shuka, prav nič nise vesela, ko berem o teh izcedkih. user posted image  Na se že vse to neha. Je bila moja svakinja na istem, sedaj je v 33 tednu. Ima še vedn nekaj izcedkov, pa so ji rekli, da je to za punce z IVF ali ICSI postopki to kar "praksa". Tako, da nič bat, njej so rekli, da ne bo panike, da naj pa lepo počiva in ne pretirava z aktivnostmi. Boš videla, bo vse v redu.user posted image


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:52:01   
lučka 25
Punce, jaz zdaj šibam, greva z dragim proti Bohinju. Juti pa porolčam, kako je bilo. Čau

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:57:15   
Shuka
Sej kej drugega kot počivanje mi tako ne preostane user posted image

Hvala pija, lučkauser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:57:40   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Punce, jaz zdaj šibam, greva z dragim proti Bohinju. Juti pa porolčam, kako je bilo. Čau
Pa še lep dan bosta imela, le užijta ga.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 10:58:14   
baci
dobro jutro

nevem kako to smo malo noč z danjo zamenjali
ponoči ne spimo podnevi pa bi samo spaliuser posted image

kiwi-jaz sem drugač kr dobro,samo imam taki občutek kot da bom vsak čas
dobila M,znaki so že isti,tako da sem malo že v strahu!user posted image
mogoče je strah neupravičen,vendar me je vseeno strah

nevem mogoče sem malo čudna,pa paniko zganjam prej kot je potrebno, nevem!
da pa bi lahko rekla da so to neki znaki nosečnosti pa ne moram rečt!
upam da bom preživela še en teden,preden sama doma naredim test,dva dni pred
29.9.ko imamo v bolnici!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?