|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 15:10:24   
NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Ja, politka bo zdej vplivala na najino prijateljstvo, ja. Saj nisva otroka, tak vendar no user posted image ?

Pa ni važno, na kateri strani stojimo, važno je, da se med seboj ne žalimo in ne dajemo primitivnih opazk. Najbolj me presenetijo posti virtualnih kolegic in kolegov , ki so napisani v nesramnih in žaljivih tonih.

Nikoli ne bomo stali na istih bregovih (drugačne korenine), vsi ne. Saj zato pa je več bregov,ne ?


Matr, si pa zares vzelauser posted image Malo heca pa že razumeš, a ne?

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 15:48:00   
caillou
NevenkaP, jest sem za hece itak, sej me poznaš user posted image .



















....

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 16:31:35   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Mene na teh volitvah ne bodo videli. user posted image

Škoda časa in moje roke, da bi kaj obkrožila na volilnem listku.

Nisem nek blazni pristaš udeležbe na volitvah, ampak zanimivo, da vsi težimo k demokraciji, ko pa imamo možnost odločanja, vam je pa škoda 5 min časa. Res da so volitve pravica, so pa na nek način tudi odgovornost državljana. Če ne voliš potem pač nisi upravičena govorit, kakšno zanič vlado imamo itd., ker si imela vso možnost oddati glas za tistega, za katerega meniš, da bi državo bolje vodil oz. tistega, ki zagovarja podobna stališča kot jih imaš sama. Če bi vsi takole zamahnili z roko, bi bilo vseeno, če bi živeli v totalitarnem sistemu. Tako ali tako prepuščate odločitev drugim.



Joj, še kako se podpišem pod ta post user posted image user posted image user posted image

Sicer pa vem, koga definitivno ne bom volila in pa sanja se mi, koga bom volila.... sve su ostalo nianse user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 17:44:18   
Anonimen
Cincam... ampak me vleče Zahec. Čakam na predvolovska soočenja, če me bodo res prepričali. Sicer sem bila pa do zdaj zvesta volilka LDS.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 17:53:44   
Anonimen
Zame so volitve dolžnost in še vedno sem šla. Moje mnenje je, da če bi vse te kekce iz leve in desne skupaj zvlekli bi težko dobili eno dobro vlado... Tudi v sedanji vladi sta bila npr. Virant in Žerjav dobra ministra in jih bo, če zmaga SD, s predlaganima kandidatoma težko nadomestil. Ni kaj, Virant je res priden in delaven, sam tale SDS mu je malce preveč zlezla v glavo. Večina ostalih je bila pa čisto pod nivojem, pač čisti politikuni. V obljubljeno deželo nas ne bo popeljal nihče, to je dejstvo. Je samo vprašanje, ali si želimo spet samo 4 leta poslušati "udrihanje" po drugih in lastni superiornosti, medijskega bombardiranja, ali pa si zaslužimo toliko spoštovanja, da bomo lahko zopet brali normalne članke in informacije, ne da nam bi kdo ob tem za vsako ceno pral možgane.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 18:14:15   
Anonimen
Tudi v sedanji vladi sta bila npr. Virant in Žerjav dobra ministra in jih bo, če zmaga SD, s predlaganima kandidatoma težko nadomestil.

V obljubljeno deželo nas ne bo popeljal nihče, to je dejstvo. Je samo vprašanje, ali si želimo spet samo 4 leta poslušati "udrihanje" po drugih in lastni superiornosti, medijskega bombardiranja, ali pa si zaslužimo toliko spoštovanja, da bomo lahko zopet brali normalne članke in informacije, ne da nam bi kdo ob tem za vsako ceno pral možgane


Se strinjam z napisanim.

Tako da je jasno, za koga ne bom volila user posted image .
Ceprav je bilo narejenega vec, kot sem od te vlade pricakovala, moram priznat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 18:29:49   
Anonimen
Se popolnoma strinjam z Ankico in Kalbom.

Ne, ne vem še koga bi volila, kdo bi si sploh zaslužil moj glas. Čeprav samo en glas. Pomemben pa zato, ker ta glas je namenjen nekomu, ki mu zaupam, da ne bo gledal samo na lastno rit in "njihove ljudi", ampak tudi na "rajo".

Seveda ta glas pa prav gotovo ne bo namenjen sedanji vladi, ker kot ste pokritizirali že predhodniki dodajam še to;
- tako veliko nestrokovnih ljudi, kot jih imamo sedaj na položajih, jih še ni bilo. 
- določeno delovno mesto je veljal nek zakon (npr, če  nisi imel 10 let delovnih izkušenj na določenem področju, nisis mogel opravljati tiste funkcije), zakone so si priredili, da so lahko zaposlili na take položaje njihove ljudi
-mobing, šikaniranje še ni bilo tako splošno in izrazito kot sedaj
-da je pa zaposlenost tako nizka, življenjsi standard visok ........bla, bla, bla, bla, papir vse prenese
-sprejemanje novih zakonov, samo da se stari rušijo, ne glede, kaj to prinese za seboj.




< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.8.2008 18:33:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 19:02:34   
kvaražugon
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne vem še, za koga bom, vem pa, za koga definitivno ne bom


Tako bo baje naravnana politika SD. Vse, samo da ne bo nekdo drug.

No, tega ne vem, je čist na mojem zeljniku zraslo. Saj če dobro pomislim, so tri take stranke, ki jih definitivno ne mislim volit in na tem spisku je tudi SD. Mi barbika ne potegne.


Barbik nimajo v SD-ju, barbika je samo v LDS-u user posted image .

No, sicer sem pa že dalj časa odločena kaj bom volila in v zmago ne dvomim.

Ok, se bom pa tko izrazila - Ken mi ne potegne.user posted image  Pa sej barbika iz LDS tud ne.user posted image

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 19:12:37   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

Ok, se bom pa tko izrazila - Ken mi ne potegne.user posted image  Pa sej barbika iz LDS tud ne.user posted image


jah potem enostavno reči, da ti levi ne potegnejo, pa je user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 7:52:29   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Zame so volitve dolžnost in še vedno sem šla. Moje mnenje je, da če bi vse te kekce iz leve in desne skupaj zvlekli bi težko dobili eno dobro vlado... Tudi v sedanji vladi sta bila npr. Virant in Žerjav dobra ministra in jih bo, če zmaga SD, s predlaganima kandidatoma težko nadomestil. Ni kaj, Virant je res priden in delaven, sam tale SDS mu je malce preveč zlezla v glavo. Večina ostalih je bila pa čisto pod nivojem, pač čisti politikuni. V obljubljeno deželo nas ne bo popeljal nihče, to je dejstvo. Je samo vprašanje, ali si želimo spet samo 4 leta poslušati "udrihanje" po drugih in lastni superiornosti, medijskega bombardiranja, ali pa si zaslužimo toliko spoštovanja, da bomo lahko zopet brali normalne članke in informacije, ne da nam bi kdo ob tem za vsako ceno pral možgane.

Moj podpis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 8:33:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno.


Povsem orvelovsko! Se strinjam. Sicer pa, ce ti avto ukradejo, ti bodo gladko rekli, da ti ne morejo posredovat podatka kam se pelje, zaradi varovanja osebnih podatkov - do katerih nisi upravicena .

Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


Ne dolgo nazaj sem se "penila", zakaj moram splosnemu zd. po napotnico, potem k spec, ki doloci fizikalno terapijo, potem nazaj k splosnemu z napotnico od specijalista, da odpre delovni nalog, potem na fizikalno, da oddad DN in sele potem se narocis. A ze v startu ti recejo - pocivaj... kartice menda imamo zato, da poenostavimo te "fore in finte"- tako se je govorilo, ko smo ih dobili. Pa so mi razlozili, da se to ne more , zaradi varovanja osebnih podatkov in so zato na kartici samo podatki o zavarovanjih, ker ce zgubis kartico, lahko nekdo prebere kaksno je tvoje zdravstveno stanje, a to naj bi bilia osebna zadeva.
Super, vendar tudi na napotnici pise kaj mi je, a veliko vec ljudi poznam, ki znajo brati, kot tistih, ki nosijo citalce za kartice pod pazuho. In ce se sedaj ne more urediti zdr. kartica s temi podatki, nevem kako mislijo urediti to enotno kartico.
Zdi se mi, da  nekdo mora dobro kasirat. Kot  pri semaforjih z menjavo utripajoce zelene. Menjali so sistem, ki se baje ne obnese, s sistemom , ki se izprobano in govotovo ne obnese. Za vse skupaj pa placali vec kot 2 miliona evrov davkoplacevalskega denarja. Sramota na kubik.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 8:43:00   
Mijavček
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Zame so volitve dolžnost in še vedno sem šla. Moje mnenje je, da če bi vse te kekce iz leve in desne skupaj zvlekli bi težko dobili eno dobro vlado... Tudi v sedanji vladi sta bila npr. Virant in Žerjav dobra ministra in jih bo, če zmaga SD, s predlaganima kandidatoma težko nadomestil. Ni kaj, Virant je res priden in delaven, sam tale SDS mu je malce preveč zlezla v glavo. Večina ostalih je bila pa čisto pod nivojem, pač čisti politikuni. V obljubljeno deželo nas ne bo popeljal nihče, to je dejstvo. Je samo vprašanje, ali si želimo spet samo 4 leta poslušati "udrihanje" po drugih in lastni superiornosti, medijskega bombardiranja, ali pa si zaslužimo toliko spoštovanja, da bomo lahko zopet brali normalne članke in informacije, ne da nam bi kdo ob tem za vsako ceno pral možgane.

Moj podpis.


Tud moj podpis.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 8:44:37   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Zame so volitve dolžnost in še vedno sem šla.


Zame tudi. Ceprav so IMO dva razloga za udelezitev na volitvah :
- voliti za nekoga
- voliti proti nekomu (izbira manjsega zla)

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 9:02:05   
Anonimen
Jebeš državo v kateri se trenutna pozicija nudi kot najboljša možna rešitev. Jebeš opozicijo, ki v sebe verjame toliko, da ni sigurna niti v to da je dobra opozicija. Jebeš demokracijo, ki je samo privid, da je raja toliko pomembna, da se njo nekaj vpraša. 

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 9:22:46   
Anonimen
Bi moral urediti sporočilo pa mi ne gre. Namesto "rešitev" bi mroalo stati "izbira".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 11:01:02   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: kura

Vprašanje je bilo, če že veste koga boste volili, ne pa povejte koga boste volili.user posted image


Margaret Thaecher. Kdo se mu pridruži? Jo bomo pač dopisali...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 12:13:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Cincam... ampak me vleče Zahec. Čakam na predvolovska soočenja, če me bodo res prepričali. Sicer sem bila pa do zdaj zvesta volilka LDS.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 12:22:06   
Anonimen
Vem koga ne bom volila.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 14:43:18   
Saša27
Definitivno bom šla na volitve in tudi volila bom za tiste, ki so do sedaj kaj naredili za Slovenijo in za njihove državljane in ne za tiste, ki so naredili kaj slabega in "pometli" pod preprogo. Vse povprek poslušam, kaj so naredili narobe v sedanji vladi in kaj v prejšnji, prav nihče pa ne pove, kaj so naredili dobrega.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 18:45:41   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

Ok, se bom pa tko izrazila - Ken mi ne potegne.user posted image  Pa sej barbika iz LDS tud ne.user posted image


jah potem enostavno reči, da ti levi ne potegnejo, pa je user posted image

Sej desni mi pa še manj.user posted image Huda dilema.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 19:51:43   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: kura

Vprašanje je bilo, če že veste koga boste volili, ne pa povejte koga boste volili.user posted image

Sej od kure ni za pričakovati, da bo vedela, da ne bo dobila samo odgovorov na svoje vprašanje.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 20:43:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 20:43:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 22:01:39   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Mene na teh volitvah ne bodo videli. user posted image

Škoda časa in moje roke, da bi kaj obkrožila na volilnem listku.

Nisem nek blazni pristaš udeležbe na volitvah, ampak zanimivo, da vsi težimo k demokraciji, ko pa imamo možnost odločanja, vam je pa škoda 5 min časa. Res da so volitve pravica, so pa na nek način tudi odgovornost državljana. Če ne voliš potem pač nisi upravičena govorit, kakšno zanič vlado imamo itd., ker si imela vso možnost oddati glas za tistega, za katerega meniš, da bi državo bolje vodil oz. tistega, ki zagovarja podobna stališča kot jih imaš sama. Če bi vsi takole zamahnili z roko, bi bilo vseeno, če bi živeli v totalitarnem sistemu. Tako ali tako prepuščate odločitev drugim.



se strinjam!

Tudi sama grem vedno volit. Za koga pa bom tokrat volila pa še nisem povsem odločena

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Jesenske volitve
29.8.2008 22:10:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

A ste spremljali prvo soočanje včeraj na pop tv?
Kena bi skoraj oblilo. user posted image




Ken je danes pojasnil zakaj je bil včeraj tako "bogi"!

Pa še odgovor avtorici začetnega posta- vem koga bom volila!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?