|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jesenske volitve
27.8.2008 23:09:46   
yoliee
IZVIRNO SPOROČILO: kura

Že veste za koga boste volili na jesenskih volitvah? 

Ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jesenske volitve
27.8.2008 23:19:13   
Leti31
sns

(odgovor članu yoliee)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 0:38:12   
sunny24
še na nobene nisem šla, pa tudi na te ne mislim it...

(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 7:41:42   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne vem še, za koga bom, vem pa, za koga definitivno ne bom


Tako bo baje naravnana politika SD. Vse, samo da ne bo nekdo drug.

No, tega ne vem, je čist na mojem zeljniku zraslo. Saj če dobro pomislim, so tri take stranke, ki jih definitivno ne mislim volit in na tem spisku je tudi SD. Mi barbika ne potegne.


Barbik nimajo v SD-ju, barbika je samo v LDS-u user posted image .

No, sicer sem pa že dalj časa odločena kaj bom volila in v zmago ne dvomim.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 7:41:52   
kalbo
Tole katastrofo ki jo mamo zdaj bo treba skinit, ker se nam slabo piše, če dobi ta kup nesposobnežev slučajno še 4 leta. Jest ne vem no, sej je človeku vse jasno, ko sliši odpret usta vrlo trojico Grims Jerovšek Sok, pa še Irglova včasih z njimi potegne. Jest zelo rad verjamem, da je na desni še nekaj sposobnih ljudi, sam jih je malo, ker je Janezek vse nagnal, ker se boji konkurence. Edina svetla točka te vlade je Virant, pa mogoče zdaj prometni minister, ki si upa vsaj pred kamere in priznat da so zafurali, pa ne prejšnji ampak oni.

No toliko o tem, na levi bom pa volil tite, ki se mi bo zdelo, da so bodo premagali SDS in upam, da ne dobijo preveč ampak ravno prav.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 7:42:28   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

še na nobene nisem šla, pa tudi na te ne mislim it...


Ja kva pa, sej je demokracija....

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 7:45:10   
caillou
Kalbo, mene pa zanima kako zelo slabo  se nam piše s tole katastrofo in zakaj, še nadaljna štiri leta user posted image ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 7:50:35   
kalbo
Če se človek ozre naokoli mu je hitro jasno. Sej predor je odprt (opa,ne vem če je res), Pediatrična sfiniširana (no opreme še ni) tajkuni polovljeni (čeprav je največji SLO tajkun ravno njihov zdaj glavni rabelj, tajkunčki so pa lepo na prostosti, pokasiral bodo pa velike odškodnine), gospodarska rast visoka (ljudje životarijo) davki manjši (ja čez leto , konec leta je pa večina ljudi imela za doplačat), na lastni koži občutim, kaj čarajo s Telekomom in še in še....

Toliko

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.8.2008 7:51:24 >

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 8:15:21   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kura

Že veste za koga boste volili na jesenskih volitvah? Meni se od vseh še najbolj zdi primerna stranka ZARES, in mislim, da jih bom tudi volila.Kaj pa vi? Dajmo še malo o politiki in naši bodočnostiuser posted image


Ja, vem. Nobenega. Saj so vsi sami hinavci. Menijo se samo, kaj je bilo, ne pa, kaj bo. Pa tisto njihovo odkrivanje kosti, pa....ah, skratka NOBENEGA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:04:16   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Edina svetla točka te vlade je Virant, pa mogoče zdaj prometni minister, ki si upa vsaj pred kamere in priznat da so zafurali, pa ne prejšnji ampak oni.



no pa djmo še enkrat volit zdješnjo vlado pa bomo pol vidli kaj so oni zafurali.mene res zanima,ker bbi bil spisek kar dolg..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:10:39   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Kalbo, mene pa zanima kako zelo slabo  se nam piše s tole katastrofo in zakaj, še nadaljna štiri leta user posted image ?


Caillou, saj si moja prijateljicauser posted image , ampak v tej temi sva pa vsaka na svojem bregu zeeeelo široke reke.
In ja, se strinjam s kalbom.
Ne vem še, koga bom volila, vsekakor bo en levi.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 9:20:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:27:14   
nejcko
Jaz pa upam, da bo leta 2012 ponovno prišla na oblast današnja vladna garnitura, pa da vidim, kako se bodo spopadli z določenimi zakoni, ki so jih dolgoročno sprejeli. Tukaj ciljam predvsem na obljubljene zastonj vrtce, katerih stroške naj bi od omenjenega leta dalje krila vlada.
Saj ne rečem, sliši se super fino fajn, ampak folk se ne vpraša, od kod bo država takrat vzela denar. To breme so trenutni naložili svojim naslednikom, sami so si pa volilne točke nabili. Kako strašna slepota je človeka! Joj, kako bi bila vesela, če bi sami padli v drek, ki so si ga sami zmešaliuser posted image

Zastonj oz. tako poceni vrtcev, kot jih obljublja trenutna vlada, ni nikjer - niti v tako obljubljenih skandinavskih državah. Ampak glavno, da se da folku kruha in igeruser posted image

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:35:21   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Caillo, imaš prav in zmaga je blizu, kajne?

Ne razumem, kako lahko nekdo slepo ponavlja kako je zdajšnja vlada vse zafurala in da so vsi nesposobni in to samo zato, ker so z desne.
Enako mnogo kot današnja vlada slepo ponavlja, da so za vse krivi komunisti, pa partizani, pa Tito n Kučan, pa še kar ne preboli nekih zgod. danosti, ki so že zdavnaj pase in nikogar več ne zanimajo.

Hvaliti pa je potrebno levičarje, do onemoglosto. Toliko, kot se trenutna vlada sama hvali - celo lasten cajtng si je omislila v ta namen - nismo v času vladanja levice nikoli doživeli. toliko o (samo)hvali. 

In kdo je tam sposoben, pameten, nepodkupljiv in nekradljiv??? Verjetno nihče, ki pride na oblast, ni imun na njene sladkosti - ampak prejšnji so vsaj sliko pustili realno, trenutna nam pa samo kuliso riše v pisanih barvah, realnost za njo je pa še vedno umazana, zelo umazana.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:55:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Caillo, imaš prav in zmaga je blizu, kajne?

Ne razumem, kako lahko nekdo slepo ponavlja kako je zdajšnja vlada vse zafurala in da so vsi nesposobni in to samo zato, ker so z desne. Hvaliti pa je potrebno levičarje, do onemoglosto. In kdo je tam sposoben, pameten, nepodkupljiv in nekradljiv???



Živka, si kdaj gledala angleško humoristično serijo Yes, Minister in Yes, Priminister?  Toplo priporočam, nasmejiš se do solz in hkrati žalostno spoznaš, kako politika funkcionira. V prvi vrsti (ne levim, ne desnim) ni v središču zagotavljati lepega življenja svojim državljanom, temveč najprej poskrbijo za svoje koristi, potem za koristi svojih bližnjih in političnih sodelavcev, ki so jim pomagali na ta položaj (ker usluge je potrebno vrniti, ne?), šele nekje res v ozadju pa pridejo na vrsto državljani. Vsi politiki poskrbijo zase. Razlika nastaja med posameznimi politiki v tem, ali se zraven svojih lastnih koristi trudijo še za državljane ali ne.

Če hočeš biti dober politik, moraš to serijo gledat, da se naučiš potrebnega izrazoslovja user posted image user posted image user posted image . Npr., sam ne nameravam sodelovati na volitvah, razen če bodo ljudje izrazili tako željo (to se sliši pred vsemi volitvami).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 9:58:30   
Volga
Jaz vem koga bom volila, pa to nobenega nič ne briga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:06:14   
Anonimen
Vprašanje je bilo, če že veste koga boste volili, ne pa povejte koga boste volili.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:06:59   
kalbo
Ne razumem, kako lahko nekdo slepo ponavlja kako je zdajšnja vlada vse zafurala in da so vsi nesposobni in to samo zato, ker so z desne.


Navedel sem par konkretnih primerov, pa še kakšnega oziroma malo morje le teh ti lahko. O tem, kdo je slep oziroma slepo ponavlja pa raje nebi. Treba je mislit z glavo.
Logično je, da vsaka oblast zamenja direktorje firm, saj je treba tok denarja preusmerit na svoj mlin in to se je tudi zdaj zgodilo. Samo ne ni bilo zadosti v svoji evforiji so šli menjat operativni kader in posledično porušili ravnovesje in opravilno sposobnost kar nekaj podjetjem vključno s tem v katerem sem sam zaposlen.
Torej, namesto, da bi pustili šibat motor, ki je bil v odličnem stanju in namazan in bi ga samo v svoj avto vgradili so čli delat generalno. Tej ki so jo pa delal so pa prvič v življenju sploh držali matico v rokah. No tko nekak šiba ta hip oziroma že 4 leta na desni, ko pa kaj zaštrikajo, je kriv pa TITO. Me zanima, kdo bo kriv, če bodo zdaj izvoljeni, Urška?

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.8.2008 10:18:18 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:11:23   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz vem koga bom volila, pa to nobenega nič ne briga.


Jaz isto.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:12:44   
Mišni
Tukaj ciljam predvsem na obljubljene zastonj vrtce, katerih stroške naj bi od omenjenega leta dalje krila vlada.


Pa saj vlada ni tiskarna. Vlada bo to črpala iz proračuna, proračun pa polnimo mi, davkoplačevalci.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:14:16   
aprilčica07
Definitivno stranko z leveuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:15:48   
kalbo
Pa saj vlada ni tiskarna. Vlada bo to črpala iz proračuna, proračun pa polnimo mi, davkoplačevalci.


Ja, sam poleg zastonj vrtcev nam obljubljajo tud nižje davke...pol se pa pejt.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:20:14   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Tukaj ciljam predvsem na obljubljene zastonj vrtce, katerih stroške naj bi od omenjenega leta dalje krila vlada.


Pa saj vlada ni tiskarna. Vlada bo to črpala iz proračuna, proračun pa polnimo mi, davkoplačevalci.


Ja, saj vem, da bo šlo iz proračuna, ki ga polnimo mi, saj zato ... torej bo mogla nekje drugje odškrtniti. Vprašanje je samo, komu???  Zdravstvu? Šolstvu? Kulturi? Znanosti, cestam, vojski (no, za to nimam nič proti, ampak močno dvomim)?
In glede, da bodo nižji davki, kot pravi Kalbo, bo posledično dudi blagajna bolj prazna ... nafte pa nimamouser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:21:55   
kalbo
Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:23:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.


A se ne pripravlja satelistsko cestninjenje?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?