|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 7:25:43   
Anonimen
Zdej je kolca mož po 9 urnem spanju. Čakam, da se skolca, previt, pa nova runda spanja do pol 10. ja, s kavo spet ne bo nič.user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 7:33:22   
Nea_teja_
Ja kot ponavadiuser posted image user posted image user posted image  Nea tud še spi  sam jo bom kr mogla zbudit za vrtec pol pa malo trgovina ne preveč ,ker sem peš. In mogoče kaka kava če bo čas.Rač mi spet ne dela v najini sobi sem priklučena na Klaringa.Matr spet neki serejo na o.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 7:56:55   
Anonimen
Ja, zakodirali so dostop, ker bodo omogočili vsem tistim, ki se ne morejo priključit na internet. Je centrala prezasedena za t2, siol, amis...user posted image user posted image user posted image user posted image

Prek kabelske je pa itak poden, kar naprej dol pada net, da ne govorim o TV, cele noči ni slike, sam sneži.user posted image user posted image user posted image user posted image Bova napisala reklamacijo računa, ker ravno v času OI se pa tega nebi bilo treba naredit.user posted image

Itak takoj ko bo šansa, greva stran od kabelske, ker je res en bull šit.user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 10:11:06   
Nea_teja_
Ja a pol nam več mogla na net  si bom res mogla omislt kabl v sobi al kaj za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 16:36:33   
Anonimen
Lahko boš imela od občine, sam boš mogla plačat po tanovem. Cena bo ista kot imajo drugi ponudniki. Smo zadnjič dobili obvestilo po pošti, pa kolegica mi je razložila, ki dela tam.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 18:03:54   
kat007
ej ne bosta verjele.. jst se vedno tuki 2 v 1.. joj... sem od obupa zacela kr bucke pa breskve vlagat.. bom cela gospodinja ratala, ce se dete ne bo malo podvizalo.. hehe.. lp..
upam, da bo jutr, k je tko cute datum :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 20:40:44   
Nea_teja_
kat007 držimo pesti

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Cerknčanke in okolica
19.8.2008 20:52:04   
Anonimen
OOO, kar še v enem kosu.user posted image user posted image user posted image

Podvizaj se dete, podvizaj. No, bo pa ozimnica založena.user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Cerknčanke in okolica
22.8.2008 10:29:14   
saššša
Ojla bejbe tud jz sem iz Cerknice in sem 26 tednov noseča. Imam skoraj dveletno pikico in še dve čakamo....user posted image user posted image  s 1.12.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Cerknčanke in okolica
22.8.2008 10:48:47   
Nea_teja_
user posted image user posted image user posted image user posted image  saššša

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Cerknčanke in okolica
22.8.2008 16:02:29   
Anonimen
No, kat007 ima končno pupo v naročju. Čestitke bejba.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Cerknčanke in okolica
22.8.2008 21:09:47   
Nea_teja_
Čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Cerknčanke in okolica
4.9.2008 12:58:04   
Nea_teja_
Ja punce kje ste pa ve zaspaleuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Cerknčanke in okolica
15.9.2008 11:23:07   
baba84
hellow

no da ne bo na netu tako malo "notranjk" jst nevem al so vse tok sramežljive al kak to da se nobena ne opogumi? pa je povsod dost vozičkov ne sam po cerknici!
tud jst sem zopet nosečka imam pa 10 mesečno navihanko doma ;)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Cerknčanke in okolica
15.9.2008 11:25:12   
baba84
saššša o madonca vi boste pa kmalu pet članska družinica čestitke!!! ;)
tud jst se mal bojim kako bo na prvem UZ, da nebi bla dva ;) ker sem sama ena iz med dvojčič.....

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Cerknčanke in okolica
16.9.2008 19:21:05   
Anonimen
O, same Notranjke na vidiku. user posted image Nekaj vas pa le poznam.user posted image

(odgovor članu baba84)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Cerknčanke in okolica
16.9.2008 20:30:55   
saššša
Baba84 k sem imela prvi pregled pri 8 tednih mi je videla samo enega.....Pol pa si predstavljej šok, ko sem šla v postojno na NS in valda me je zanimal če se slučajno že kej vidi, kaj in kako bo, pa prav men g. :A vi veste da imate dvojčka? Jz pa v jok in na drevo od samega šoka. Sj valda je lepo da je tako,ampak šok pa je....In ker sta enojajčni, je to ta fora da jih sploh ne rabiš imet v družini, ampak se kr sami od sebe nardijo....
No pol po pregledu pa so šoki še sledil za moža, moje starše(k so ful veseli), brata.....Valda za vse tiste ki jih mam rada....

Kaj tud jz kero tle gor poznam????user posted image user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Cerknčanke in okolica
16.9.2008 20:33:22   
saššša
Baba84 vi ste pa bli pridni da ste tako kmalu začel še enga.....Kaj pr vam velja rek:POGUM VELJA?user posted image user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Cerknčanke in okolica
16.9.2008 22:53:12   
Anonimen
Hm, baba84 vem katera je, zate saššša pa še študiram.user posted image

(odgovor članu saššša)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Cerknčanke in okolica
17.9.2008 9:10:06   
baba84
Didlina hmmm od kje pa veš kdo sem jaz? jaz tebe poznam mogoče? user posted image

saššša POGUM VELJA???? user posted image user posted image user posted image  Ma kakšne ti pa si faca, ja jst sem si pač želela čimprej še nekoga
pa tud, ker nimam še službe, še diploma za spacat pa sem rekla way not ker če grem službo iskat bo pa prec prevelika razlika... bo že me ni nč pretirano strah nasprotno full se veselim, da bo mela pikica družbo, da ne bo skoz men po glav skakala user posted image user posted image  vem pa da bo začetek težak ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Cerknčanke in okolica
17.9.2008 9:21:11   
saššša
Baba84 mene panika grabi ker bojo dve let razlike, pa dve prideta in me prov zanima kako in kaj se bo ta starejša obnesla, glede na to da je sedaj vse MOJE; MOJE in še enkrat MOJE...user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Cerknčanke in okolica
17.9.2008 9:26:05   
baba84
ja verjamem, da te skrbi ampak sej bo od začetka bom mogoče mal krize al jih bo pa zelo lepo sprejala nikol neveš....

no ja sej pol pa vi tud niste nevem kok dolg čakal user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Cerknčanke in okolica
17.9.2008 10:14:30   
saššša
HAHAHAHAuser posted image user posted image user posted image  No jz sem šla vmes vsaj mal v službo pogledat če so še vsi zdravi in živi...Ja kaj naj ti rečem.Ko je bla Manca stara eno leto smo se odločil da ni vrag da nebi mi imel še enga, ko bo tamala stara 2 leti.Seveda se je pa pol mati narava poigrala z nami in nam naročila dve, da pa nam sigurno nebi bilo dolgčas...Ker v prvo ni bilo problemov ne s spanjem in ničemer bo pa sedaj bolj pestro.....user posted image user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Cerknčanke in okolica
18.9.2008 9:33:43   
baba84
dan

saššša ma lahko, da bojo pridne, mama je rekla, da sve ble z sestro ful pridne k sve ble mičkena tako, da pravijo tudi da naj bi bli dvojčki bolj pridni kolk je na tem jst nevem boš povedala user posted image user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Cerknčanke in okolica
18.9.2008 10:14:29   
saššša
BABA84 a to sta ble pridne sam ko sta bilil majhni?Pol pa nč več?user posted image user posted image No ja, vseeno je bolš da so vsaj mal pridni ko pa popolnoma nič.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?