|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cerknčanke in okolica
18.9.2008 11:36:32   
baba84
ja pravi, da tja enkrat do pubertete sve ble znosne haha user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Cerknčanke in okolica
18.9.2008 14:18:49   
saššša
No sej če sta do pubertete zdržale pol je še kar kuluser posted image user posted image , sj pol se pa itak začne vsem mešat.Kakšne dvojčece pa sta? Enojajčni (mo-mo ali mo-bi), dvojajčni? Mene to vse zanima, k jz nosim enojajčne mo-mo.

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Cerknčanke in okolica
18.9.2008 16:14:44   
baba84
mIdve sve dvojajčni dvojčki in če bi naju vidla sploh nebi rekla, da sva sestri kaj šele dvojčki...
kaj pa to pomeni mo-mo mo-bi a to če sta istaga spola al? user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Cerknčanke in okolica
19.9.2008 10:11:46   
saššša
Ma ne mo-mo pomeni da imata obadva isto amnijsko votlino in si tud vse ostalo delita, tako da takih dvojčkov je manj kot 5% enojajčnih. No take imam jaz. Mo-bi pa so tisti ki so vsaki v svoji lupinci. So pa enojajčni zmerej istega spola, ker se pač en jajček deli na 2 dela....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Cerknčanke in okolica
19.9.2008 12:01:51   
Nea_teja_
Evo punce da se vam še jest malo javim po dolgem času.Jest mam pregled v pon. in glede nato da imam v družini babico ,ki je dvojčica in naj bi se to prenašalo na drugo koleno (no vsaj tako so mi razložili) me je tud kr malo strah da bota dva .Sej me kap zadene ,da mi reče sta dva .

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Cerknčanke in okolica
19.9.2008 12:21:02   
saššša
Nea tea sej je mene tud ko so mi šele na NS povedali da sta dve.Pr nam so pa dvojčki tok nazaj da se jih najini tastari komaj spomnijo, midva pa sploh ne....Aja pa še en šok.Baje da za enojajčne sploh ne rabiš imet to družinsko, ampak jih imaš lahko ti prva od vseh....No pa še to je, da ko šok mine, je najlepši filing da v trebuhu nosiš 2user posted image user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Cerknčanke in okolica
19.9.2008 12:41:26   
Nea_teja_
Sej verjamem da je pri meni so se pri prvi zmotili pa mi je reku G v Lj ,da sta dva pol je bla pa na srečo sam ena.Ampak mi imamo doma že tri punce +2 fanta iz moževega prvega zakona .A si zdej predstavljaš da mi reče da sta dva mislim da bi bil ornk šok.

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Cerknčanke in okolica
20.9.2008 7:42:49   
saššša
Fak ja, si predstavljam šok....Ajoj.....Že mi k imamo eno pa je reku da še dve dobimo bi me skor kap, v tvoji situaciji bi me pa res....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Cerknčanke in okolica
20.9.2008 11:32:58   
baba84
heloow

kako smo kaj danes? jst nisem prav nič dobro začela dneva so se začele slabosti
user posted image  ajej pa sem upala, da bom to rajžo jim ušla user posted image user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Cerknčanke in okolica
23.9.2008 18:54:41   
Nea_teja_
No da vam še jest sporočim novice.Sem bla učeri pri Jordanovi in je full gledala in rekla ,da zaenkrat kaže na enega uf sem se oddahnila .Je pa vse super.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Cerknčanke in okolica
24.9.2008 9:17:20   
saššša
No pozdravljene souser posted image
Jz mam pa danes spet pregled v LJ in me prov zanima kako in kaj bo reku dr. Cerar. Upam da ne bosta šle že danes ven....No bomo vidl....pa se pol javim....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Cerknčanke in okolica
24.9.2008 16:55:20   
saššša
No jz s pregleda. Pravi g. da sta mal manjši, ampak da ni panike za zganjat....Valda se strinjam z njim ampak vseen pa ni lahko ko zmeraj tako čudno gleda...VALDA SPET RAČUNAMO NA NAJBOLŠ!!!!

Kje pa ste se ostale skrile????

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Cerknčanke in okolica
25.9.2008 19:20:55   
baba84
evo mene user posted image

včeri bla napregledu in je vse okej.... naslednji pregled pa imam šele 3.11. tud pr meni kaže za enkrat sao na enega user posted image user posted image

saššša sam brez panike  ni to normalno, da so dvojčki manjši? user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Cerknčanke in okolica
25.9.2008 19:59:31   
saššša
BABA84 ja je normalno, ampak mojedve pa kr mal pretiravata. Me je danes popoldne klicala sestra iz LJ in rekla da morm pridt naslednji teden nazaj, in naj se prštimam da bom notr pstala ali pa celo rodila, če ne bosta nič napredovali...user posted image user posted image Upam da bo vse tako kot mora biti....Najbl mi je hudo zarad Mance k jo bom mogla doma pustit.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Cerknčanke in okolica
26.9.2008 11:45:43   
baba84
saššša verjamem, da ti bo teško men je že zdej k pomislim kako bo... samo je res da trenutno moreš najbolj mislit nase in na svoji drugi dve bejbi... manca je že precej velika bo pač očiju mogla nagajt ;) samo lažje govort... bo že nič bat.... jst upam, da bojo lepo napredovali in da ne bo treba nč not ostat....

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Cerknčanke in okolica
26.9.2008 11:51:28   
Nea_teja_
Saššša kdaj pa imaš rok? No držim presti da bo vse ok.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Cerknčanke in okolica
26.9.2008 12:09:17   
saššša
Ojla
ma rok imam 1.12. ampak ker sta dve naj bi šle itak prej ven, sej mi je zadnjič sestra rekla da sem lahko vesela da sem s takimi dvojčki pršla tok deleč da jih ona bolj malo pozna k so pač tok deleč prigural....user posted image user posted image Ampak kaj naslednji teden v sredo bom pa 31t2dni in baje da je to za dva že kul.....Bomo vidl, je reku slep....

Vidve pa vidim da se prov fino user posted image user posted image držita, kajne......KAR TAKO NAPREJ....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Cerknčanke in okolica
26.9.2008 13:44:33   
Nea_teja_
Ja jest sem kr ok samo če odmislim krčno žilo na pregibu kolena in kilo ,ki se mi je začela pojavlajti sem kr ok

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Cerknčanke in okolica
26.9.2008 20:33:38   
baba84
ja jaz tudi če odmislim občasne slabosti upa, da kmalu minejo ;) me je pa dns zagrabu sindrom gnezdenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem zglancala stanovnje kot že dolgo ne user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Cerknčanke in okolica
1.10.2008 20:36:07   
Nea_teja_
Šašša mislim da sva se midve dones srečali pri Jordanovi.Ti si se menila za porodniško jest sem pa čakala na rešilca,ki me je peljal v Postojno.
Ja zal sem izgubila mojo pikico.
Upam da je pri tebi bilo danes vse ok.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Cerknčanke in okolica
2.10.2008 9:15:48   
baba84
joj zelo mi je žal zate!!! user posted image  le pogumno naprej!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Cerknčanke in okolica
2.10.2008 9:16:14   
baba84
saššša ja kje pa se ti skrivaš???

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Cerknčanke in okolica
3.10.2008 11:40:05   
baba84
ja kje pa ste čveke????? saššša kaj se s tabo dogaja??

pa ostale? user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Cerknčanke in okolica
3.10.2008 20:27:32   
saššša
OJLA bejbe

NEA TEA res mi je žal zate in za tvojo pikico.user posted image ....Nimam pojma katera siuser posted image ,ker sem bila popolnoma živčna, če bom kej zrihtala, ampak sem bila jaz, ja.....kaj sva skupaj v čakalnici sedeli ko si morala iti na wc?Ma sm mislila da bom kej zrihtala zadnjič pa ni bilo popolnoma nič...Sem mislila da bom v sredo v bolnici ostala, ker je Cerar reku da sta nehale rast, ampak sta pol v enem tednu dobili vsaka po 200 g in me je sedaj naročil čez 14 dni.....

Baba84, vidim da si se posodobila....imaš slikico in trakec.....jz ga pa ne znam prilepit....AJOJ....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Cerknčanke in okolica
4.10.2008 11:44:33   
baba84
jaz sem se tud neki matrala sz tem trakco ga pa daš tam v mojem profilu, pa potem v ta drugi podpis k sta dva tam, sem pa pozabila kera koda gre gor vem, da ni tista za na forum....... no če si me razumela če ti kej ne bo jasno ti komot pomagam ;)

user posted image user posted image user posted image  punčicama, da sta tako lepo zrastli!!!! No pa le večkrat se javi, me je prav skrbelo kako in kaj stabo! Pa drugače počutje? kaj ti hodiš v cerknico h G?

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?