|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:05:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.

pametna pucauser posted image



Ha,ha, leta naredijo svoje, s tem pa izkušnje. Tudi mi smo bili mladi in navihani.user posted image


A bi bil res tako zmeckan, ce bi imel resno zensko? Resne zenske naucijo svoje fante likati user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:06:16   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.


Evo, na to sem jaz pomislila takoj ko sem videla te del  problema. 

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:07:58   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Dvomim da bo ta tip ki ga omenjaš ti Catja dolgo uspešem poslovnež. V poslovnem svetu pa mislim da je še vedno zakon "poštirkanost", razen seveda če ni v kakšnem drugem "poslovnem" svetu.


Ce cloveka sodis po izgledu se lahko prekleto fajn ustejes.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:08:06   
dory
No jst bi tud mal debel pobuljila, če bi se tipson kar usedu v moj avto...zmečkano srajco bi še spregledala, ne bi pa prenesla,da bi me na drugem randiju v kinu hotu vso prešlatat...halo?! kje pa živimo?

razen, če iskrice ne skačejo u nulo, sam pol bi si najdla primernejši plac ne pa kinouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:08:17   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.


Evo, na to sem jaz pomislila takoj ko sem videla te del  problema. 


ali pa se boji, da bi v njegovem avtu pustila kaj takega (las,...), da bi ga izdalo, da ima ljubico..
glede zmečkane majčke ti pa težko svetujem...al je res bilo vroče in nekatere stvari se hitro zmečkajo, sam to bi bilo bolj razumljivo za hlače....


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:09:26   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

A bi bil res tako zmeckan, ce bi imel resno zensko? Resne zenske naucijo svoje fante likati user posted image


O ne, resne punce - žene ne učimo dedcev likat, ampak same likamo. V glavnem. So verjetno izjeme, ampak, jaz še vedno mislim, da več likajo ženske.  Mogoče se je pa z resno punco skregal pa mu ni hotela zlikat! user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:11:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ja to sem se odločila da na en zmenek še grem. Če bo spet pomečkan potem user posted image user posted image , če bom pa spet morala jaz voziti, ne hvala. Ko bom jaz povabila bom jaz vozila, drugače pa...

Vam bom pa vsekakor poročala, kako se stvar razvija, odvija...



Mah.. avto parkiraj malo stran (da ga ne vidi), pa ti hopsni k njemu v avto pa zazvrgoli : saj bos ti peljal mar ne.... user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:12:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

A bi bil res tako zmeckan, ce bi imel resno zensko? Resne zenske naucijo svoje fante likati user posted image


O ne, resne punce - žene ne učimo dedcev likat, ampak same likamo. V glavnem. So verjetno izjeme, ampak, jaz še vedno mislim, da več likajo ženske.  Mogoče se je pa z resno punco skregal pa mu ni hotela zlikat! user posted image



Moj se uci likati in jaz sem povsem resna zenska user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:13:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Jaz samo pravim da me je zmotila neurejenost.

Moj brat še za na travnik ne vzame tako zmečkane majice, ne pa da bi šel na zmenek takšen.


Nic, z bratom se druzi. Komot gres z njim v kino, tudi na kavo. Pa se zlikano srajco ima. Uauuu.

Drugace pa mislim, da imas cisto prevec casa in da se ti v zivljenju cisto premalo dogaja.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:16:26   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: dory

No jst bi tud mal debel pobuljila, če bi se tipson kar usedu v moj avto...zmečkano srajco bi še spregledala, ne bi pa prenesla,da bi me na drugem randiju v kinu hotu vso prešlatat...halo?! kje pa živimo?

razen, če iskrice ne skačejo u nulo, sam pol bi si najdla primernejši plac ne pa kinouser posted image



Ma ko tole berem se mi zdi, da ima ta fant take vrste zmenke na dnevnem redu. Ala nič se ne spedena, škoda mu je bencina, takoj v akcijo. A je saj karto za kino častil?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:18:56   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

A bi bil res tako zmeckan, ce bi imel resno zensko? Resne zenske naucijo svoje fante likati user posted image


O ne, resne punce - žene ne učimo dedcev likat, ampak same likamo. V glavnem. So verjetno izjeme, ampak, jaz še vedno mislim, da več likajo ženske.  Mogoče se je pa z resno punco skregal pa mu ni hotela zlikat! user posted image



Moj se uci likati in jaz sem povsem resna zenska user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj sem rekla, da so izjeme. Moj je imel likalnik, menda enih trikrat v roki, odkar sva poročena. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:20:37   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

IZVIRNO SPOROČILO: dory

No jst bi tud mal debel pobuljila, če bi se tipson kar usedu v moj avto...zmečkano srajco bi še spregledala, ne bi pa prenesla,da bi me na drugem randiju v kinu hotu vso prešlatat...halo?! kje pa živimo?

razen, če iskrice ne skačejo u nulo, sam pol bi si najdla primernejši plac ne pa kinouser posted image



Ma ko tole berem se mi zdi, da ima ta fant take vrste zmenke na dnevnem redu. Ala nič se ne spedena, škoda mu je bencina, takoj v akcijo. A je saj karto za kino častil?




ja jst sem nardila tak povzetek napisanega....sicer pa avtorica sama najbolj ve v kaj se je spustila...
aja, če bi mel babo, ne bi zmečkan okol hodil...jo že išče tako,ki mu bo tud kej speglala :)..ne sam okol vozila pa tko :)

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:23:04   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: silvya


Saj sem rekla, da so izjeme. Moj je imel likalnik, menda enih trikrat v roki, odkar sva poročena. user posted image



Je dober. user posted image . Moj samo 1x pa je tak fris zraven delal, da sem ga spodila stran. Še ko sem bila v porodnišnici je mami nesel cunje zlikat. Imam pa prijatelja, ki je raje zmečkan kot da se peglezna dotakne.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:23:47   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

A bi bil res tako zmeckan, ce bi imel resno zensko? Resne zenske naucijo svoje fante likati user posted image


O ne, resne punce - žene ne učimo dedcev likat, ampak same likamo. V glavnem. So verjetno izjeme, ampak, jaz še vedno mislim, da več likajo ženske.  Mogoče se je pa z resno punco skregal pa mu ni hotela zlikat! user posted image



Moj se uci likati in jaz sem povsem resna zenska user posted image user posted image user posted image user posted image



Moj pa že zna. Mu ni drugega preostalo user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:26:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Jaz samo pravim da me je zmotila neurejenost.

Moj brat še za na travnik ne vzame tako zmečkane majice, ne pa da bi šel na zmenek takšen.


Nic, z bratom se druzi. Komot gres z njim v kino, tudi na kavo. Pa se zlikano srajco ima. Uauuu.

Drugace pa mislim, da imas cisto prevec casa in da se ti v zivljenju cisto premalo dogaja.


No, meni vse skupaj ne zgleda glih tak. Tudi mene bi vse, kar je napisala polona31 zmotilo. In boljše je, da je že zdaj previdna, kot pa da bi se spustila predaleč in potem čez čas ugotovila, da to ni to.

Jaz razumem, da človek ni vedno polikan, samo čist zmečkan? Ne, meni pač ne sede. Žal. Pa nisem ostala sama. Mam moža, ki je na srečo med tistimi, ki da dosti na to, da je polikan in čist. In če cunje niso zlikane, vzame likalnik in si jih zlika. Pa likat je znal še preden sva se spoznala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:26:30   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Nic, z bratom se druzi. Komot gres z njim v kino, tudi na kavo. Pa se zlikano srajco ima. Uauuu.

Drugace pa mislim, da imas cisto prevec casa in da se ti v zivljenju cisto premalo dogaja.


Tebi se pa dogaja full, ker zelo pozitivno razmišljaš, daje prave odgovore na pravem mestu. Pa ej vsaka ti čast, tega ne zmore vsak!!user posted image user posted image user posted image  Bravo zate!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Tebi se pa dogaja full


Ne, danes odmaram na celi crti...user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:32:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In boljše je, da je že zdaj previdna, kot pa da bi se spustila predaleč in potem čez čas ugotovila, da to ni to.


Dobro je, ce je edina potrebna previdnost zlikana srajca...user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:32:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: silvya
Saj sem rekla, da so izjeme. Moj je imel likalnik, menda enih trikrat v roki, odkar sva poročena. user posted image


Pri nas je glih obratno. Jaz sem imela likalnik v rokah glih ene trikrat, odakr sva porocena user posted image user posted image user posted image

Sedaj se ze uci kuhati. Pranje, zlaganje perila, pomivalni stroj, metlo in ostalo ze obvlada user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko pomislim, bo ze res, da imam pedagosko zilico user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:33:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In boljše je, da je že zdaj previdna, kot pa da bi se spustila predaleč in potem čez čas ugotovila, da to ni to.


Dobro je, ce je edina potrebna previdnost zlikana srajca...user posted image .


Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:35:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.


Jaz hocem povedati... daj nam njegove podatke, pa bomo vse zvedele. Potem si pa mirna in ves na cem si. Ni hudic, da ga katera ne pozna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:38:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.


Jaz hocem povedati... daj nam njegove podatke, pa bomo vse zvedele. Potem si pa mirna in ves na cem si. Ni hudic, da ga katera ne pozna user posted image user posted image user posted image



Miška piška, ne morem ti dati njegovih podatkov, ker ne hodim več na zmenke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Edino če ti dam podatke o mojem možu, samo mi glih kaj novega ne boš več mogla povedat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:40:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In boljše je, da je že zdaj previdna, kot pa da bi se spustila predaleč in potem čez čas ugotovila, da to ni to.


Dobro je, ce je edina potrebna previdnost zlikana srajca...user posted image .


Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.


Ne vem, ce vem, ker sem kvalitetno kobna...user posted image .

Ce te moti vse....pojdi. Ali pa se ukvarjaj z nezlikano srajco user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:40:24   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.


Jaz hocem povedati... daj nam njegove podatke, pa bomo vse zvedele. Potem si pa mirna in ves na cem si. Ni hudic, da ga katera ne pozna user posted image user posted image user posted image



Miška piška, ne morem ti dati njegovih podatkov, ker ne hodim več na zmenke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Edino če ti dam podatke o mojem možu, samo mi glih kaj novega ne boš več mogla povedat. user posted image user posted image user posted image


Iztocnica in edina povezava s teboj je : kaj hocem povedati. Vse ostalo je za avtorico teme, saj ves kaj hocem povedati. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:41:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Eh, kje. Saj dobro veš, kaj hočem povedat.


Jaz hocem povedati... daj nam njegove podatke, pa bomo vse zvedele. Potem si pa mirna in ves na cem si. Ni hudic, da ga katera ne pozna user posted image user posted image user posted image



Miška piška, ne morem ti dati njegovih podatkov, ker ne hodim več na zmenke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Edino če ti dam podatke o mojem možu, samo mi glih kaj novega ne boš več mogla povedat. user posted image user posted image user posted image


Iztocnica in edina povezava s teboj je : kaj hocem povedati. Vse ostalo je za avtorico teme, saj ves kaj hocem povedati. user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Vem kaj hočeš povedat. Vsaj mislim, da vem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?