|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:52:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.



pametna pucauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:56:09   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.



pametna pucauser posted image



Ha,ha, leta naredijo svoje, s tem pa izkušnje. Tudi mi smo bili mladi in navihani.user posted image

< Sporočilo je popravil mama54 -- 23.6.2008 11:03:20 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:59:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.



pametna pucauser posted image



Ha,ha, leta naredijo svoje, s tem pa izkušnje. Tudi mi smo bili nladi in navihani.user posted image


Ej, fak. Bi znalo bit, ja. Na to sploh nisem pomislila. Se vidi, blondika.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 11:02:40   
ronja
Madona, punce, na to pa ne bi nikoli pomislila! Hehe, se mi zdi, da res živim v paralelnem svetu!
Bi pa to pojasnilo zmečkano srajco, če bi bil prej z njo, hihi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 11:07:39   
Anonimen
Če ma ženo, te tud v kino ne bi peljal, ravno tako kot ne v svojem avtu.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 11:20:52   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Če ma ženo, te tud v kino ne bi peljal, ravno tako kot ne v svojem avtu.


Ni me peljal v svojem avtu!!! Brez da sva se dogovorila je rekel saj boš ti vozila in prisedel v moj avto!

Tistemu ki je pa rekel da bom še dolgo sama, če....ja bom, če me tisti ki bi me moral jemati resno ne bo, potem sem raje sama. In to da prideš na drugi zmenek zmečkan, totalno zmečkan...ne to da sediš v avtu v vročini...saj se vidi kaj je zmečkano od sedanja in kaj je zmečakano, neurejeno...ne vem no.
Meni urejenost veliko pomeni. Če hočeš pa na nekoga narediti vtis, se pa še posebej potrudiš. Takšno je vsaj moje razmišljanje!! Če se pa nič ne potrudiš potem ti to pač ne pomeni veliko oz. nič.

Bom pa še šla na naslednji zmenek, bom videla kako bo urejen naslednjič. Če bo spet zmečkan, potem pa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 11:27:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Če ma ženo, te tud v kino ne bi peljal, ravno tako kot ne v svojem avtu.


Ni me peljal v svojem avtu!!! Brez da sva se dogovorila je rekel saj boš ti vozila in prisedel v moj avto!

Tistemu ki je pa rekel da bom še dolgo sama, če....ja bom, če me tisti ki bi me moral jemati resno ne bo, potem sem raje sama. In to da prideš na drugi zmenek zmečkan, totalno zmečkan...ne to da sediš v avtu v vročini...saj se vidi kaj je zmečkano od sedanja in kaj je zmečakano, neurejeno...ne vem no.
Meni urejenost veliko pomeni. Če hočeš pa na nekoga narediti vtis, se pa še posebej potrudiš. Takšno je vsaj moje razmišljanje!! Če se pa nič ne potrudiš potem ti to pač ne pomeni veliko oz. nič.

Bom pa še šla na naslednji zmenek, bom videla kako bo urejen naslednjič. Če bo spet zmečkan, potem pa...


Meni tudi. user posted image  Ne mislim s tem tistega, da je človek upicanjen v nulo, ne, zahtevam samo osnovno higieno in polikanost. user posted image  

Tebi pa priporočam, da preveriš, če je ta človek samski. Meni ful smrdi vse skupaj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:13:41   
nuala
No, odvisno. Če je imel dober avto, bi bila jaz vesela, da lahko vozim. In ni panično navezan na svoj avto. Morda je potreboval čas za opazovanje, morda je hotel zvedeti, kakšna voznica si ( ter iz tega sklepati o drugih kvalitetah ).

In če je navajen zmečkanih srajc, to pomeni, da od tebe ne bo pričakoval, da mu likaš.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:22:07   
CatJa
Jao, 3x je že napisala, da se je vsedel v njen avto! Pa kaj ste nepismeni al kaj?


Drugač pa Polona, nisi nič napisala, kako se je kaj drugače obnesel. Men je že to smešno, da gresta na zmenek v kino. Saj nismo več v osemdesetih. V kinu se še pogovarjat ne moreš, edin če te je staromodno otipaval user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:27:59   
CatJa
Aja, kar se neurejenosti tiče. Mogoče je to zdaj IN. Zadnjič je moja ne ravno sorodnica, nevemkakonajjirečem, na družinski piknik pripeljala "fanta" (prvič predstavit tudi svojim staršem), ki je prišel s preluknjano majco. In ta "fant" je lastnik enega zelo uspešnega podjetja, tako da keša mu ravno ne manjka. Ampak zgleda, da je to res IN.   

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:30:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Aja, kar se neurejenosti tiče. Mogoče je to zdaj IN. Zadnjič je moja ne ravno sorodnica, nevemkakonajjirečem, na družinski piknik pripeljala "fanta" (prvič predstavit tudi svojim staršem), ki je prišel s preluknjano majco. In ta "fant" je lastnik enega zelo uspešnega podjetja, tako da keša mu ravno ne manjka. Ampak zgleda, da je to res IN.   


O, kul, potem lahko malemu oblčečem eno majico s superjunakom, ki pa je žal spredaj preluknjana. Bo zelo in user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:40:25   
Polona31
S povabilom v kino se mi ni zdelo nič narobe, saj sva se dobila že prej in se pogovarjala.

Mislim pa da je bil njegov namen, tako kot si napisala, otipavanje, ker mi je drugi dan poslal mail in mi napisal da sem bila v kinu zadržana in sem se držala stran od njega. Pa halo, kaj je mislil da sem bo stiskala k njemu in še bolj pomečkala tisto njegova ubogo majico. No pa saj bolj tako ni mogla biti zmečkana. Mogoče je pa s tem namenom oblekel že zmečakano da se ne bi brez potrbe trošil likalnik in elek. energija.

Če je to in, da hodiš naokrog neurejen, zmečkan, raztrgan...potem, jaz nočem biti IN, pa tudi z takšno In družno bi se počutila neprijetno.

Dvomim da bo ta tip ki ga omenjaš ti Catja dolgo uspešem poslovnež. V poslovnem svetu pa mislim da je še vedno zakon "poštirkanost", razen seveda če ni v kakšnem drugem "poslovnem" svetu.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:45:12   
Anonimen
kaj je mislil da sem bo stiskala k njemu in še bolj pomečkala tisto njegova ubogo majico


user posted image user posted image user posted image za crkntuser posted image user posted image user posted image

Mislim da vidva nimata glih neke hude prihodnostiuser posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:47:06   
CatJa
Ja, itak, mogoče sam opazil ni, da ima luknjo. Ampak tvoj je pa ziher videl, da je cel pomečkan user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:49:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

kaj je mislil da sem bo stiskala k njemu in še bolj pomečkala tisto njegova ubogo majico


user posted image user posted image user posted image za crkntuser posted image user posted image user posted image

Mislim da vidva nimata glih neke hude prihodnostiuser posted image



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:51:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dvomim da bo ta tip ki ga omenjaš ti Catja dolgo uspešem poslovnež. V poslovnem svetu pa mislim da je še vedno zakon "poštirkanost", razen seveda če ni v kakšnem drugem "poslovnem" svetu.


ah, ti iščeš enega tipa s penezi user posted image user posted image user posted image user posted image  

oprosti, ampak da pride tip na drugi zmenek v kino v ancugu mi je pa še bolj čudno kot to, da pride pomečkan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:54:01   
Anonimen
Polona en nasvet če iščeš enga z penezi. Veš oni se v kravate pa srajčke sam za v službo al pa za na sestanke opicanjo. Doma so več al manj v športnih cunjah. Uni k hodjo še v štacuno po kruh v kravati so več al manj vanabe poslovnežiuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 12:58:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Polona en nasvet če iščeš enga z penezi. Veš oni se v kravate pa srajčke sam za v službo al pa za na sestanke opicanjo. Doma so več al manj v športnih cunjah. Uni k hodjo še v štacuno po kruh v kravati so več al manj vanabe poslovnežiuser posted image



Bi se kar strinjala. Vsaj po večini, ki jih poznam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 13:01:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

ojla!

Kaj bi naredile... Majica je bila tako ZMEČKANA, da groza. In to se mi je zdelo tako neresno. Če hočeš narediti na nekoga vtis je prvo kar je, da si urejen.


Polona


Jz bi najverjetneje rekla nekaj v smislu: "Joj, če bi jz vedla da boš ti dal ta pomečkano majico gor, bi jz tut ta pomečkano obleko oblekla!" Pa zraven bi se malo nasmejala.
Po drugi strani pa vsaj veš kaj lahko pričakuješ čez 7 let user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 13:06:05   
Polona31
Ne iščem nekoga z penezi!! Sama zaslužim dovolj da preživim!¨

Glede tega pa kako hodi kdo oblečen, če je nekdo urejen, če hodi v službo "poštirkan" potem tudi v trgovino ali kamorkoli ne gre popolnoma neurejen. Saj ne pravim da bi moral biti v srajci, kravati...bla, bla. Saj pa tudi jaz nisem prišla v večerni toaleti. Jaz samo pravim da me je zmotila neurejenost. Ker vem da zlikati majico pa res ni problem. Zlikati srajco, o.k. je treba malo več časa, pa tudi malo spretnosti, vendar majico, navadno bobažno majico, to še 5 minut časa ne vzame.
Moj brat še za na travnik ne vzame tako zmečkane majice, ne pa da bi šel na zmenek takšen. Si en dan prej vse zlika pripravi. Ne vem, no malo neresno se mi je zdelo. Bomo videli kako se bo stvar razvijala dalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 13:08:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne iščem nekoga z penezi!! Sama zaslužim dovolj da preživim!¨

Glede tega pa kako hodi kdo oblečen, če je nekdo urejen, če hodi v službo "poštirkan" potem tudi v trgovino ali kamorkoli ne gre popolnoma neurejen. Saj ne pravim da bi moral biti v srajci, kravati...bla, bla. Saj pa tudi jaz nisem prišla v večerni toaleti. Jaz samo pravim da me je zmotila neurejenost. Ker vem da zlikati majico pa res ni problem. Zlikati srajco, o.k. je treba malo več časa, pa tudi malo spretnosti, vendar majico, navadno bobažno majico, to še 5 minut časa ne vzame.
Moj brat še za na travnik ne vzame tako zmečkane majice, ne pa da bi šel na zmenek takšen. Si en dan prej vse zlika pripravi. Ne vem, no malo neresno se mi je zdelo. Bomo videli kako se bo stvar razvijala dalje.


Ja, jaz se popolnoma strinjam s tabo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 13:13:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.

Razmišljam podobno. Glede zmečkane srajce pa...mogoče pa jo je vzel naskrivaj, da ga žena ne bi videla in se je zmečkala med transportom.user posted image

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 13:56:33   
smigli
Mislim, da si moraš sama prit na jasno, al tisto 4urno ujemanje odtehta neurejenost in to, da si ga morala ti peljat.
Obstaja miljon razlag zakaj je bil pomečkan, lahko da se mu j........ za cel svet in ne da nič na to, lahko da je šel stavit s prjatli kako se ženske najhitreje znebit user posted image (po filmu).
          Sicer pa greš lahko na še en zmenek in se malo več prepričaš.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:01:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Mislim, da si moraš sama prit na jasno, al tisto 4urno ujemanje odtehta neurejenost in to, da si ga morala ti peljat.
Obstaja miljon razlag zakaj je bil pomečkan, lahko da se mu j........ za cel svet in ne da nič na to, lahko da je šel stavit s prjatli kako se ženske najhitreje znebit user posted image (po filmu).
         Sicer pa greš lahko na še en zmenek in se malo več prepričaš.
lp


Ja, bi znalo bit pametno. Bi pa bilo fajn, če bi nam poročala. Da vsaj za eno zgodbo zvemo konec. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 14:05:11   
Polona31
Ja to sem se odločila da na en zmenek še grem. Če bo spet pomečkan potem user posted image user posted image , če bom pa spet morala jaz voziti, ne hvala. Ko bom jaz povabila bom jaz vozila, drugače pa...

Vam bom pa vsekakor poročala, kako se stvar razvija, odvija...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?